ELEKTRIM (ELE) cz.LXVII

wszystko na temat spółek publicznych
Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 15 lis 2013 12:09

Serwus Elefanty.
Powoli kurz opada . Kilka panicznych wywiadów Solorza w reakcji na spadek CP ,niestety w dalszym ciągu nigdzie słowo ELEKTRIM nie pada .Embargo informacyjne , zakaz wymawiania tego słowa niestety coraz powszechniejszy .

Chłodno , spokojnie i bez emocji stwierdzam że nie mamy zbyt wiele powodów do zadowolenia.
Właściwie na wieść o połączeniu CP i PLUSA nikt się nie ucieszył .
Może jedynie Fredziu , ale tego też nie jestem pewien.
Akcjonariusze CP zareagowali -8% . Analitycy podsumowali że CP to teraz TP ,
Elefanty też zrozumiały że zamienili 20%plusa na niecałe 10% CP w cenie objęcia 21,12.


Jakie aktywa mamy w Elektrimie.

Nie mamy: ERY , PLUSA , PAKU , VOLTA.

Posiadamy : P.P wartość około 1 mld zł , niecałe 10% Cyfrowy Polsat (podciągnę wycenę na okrągło ) 1mld zł , mityczne aktywa w Anokymma które są lub ich nimma.

Niestety tak to wygląda .
Jedna akcja elka to na dziś żałosne 30 zł . Jałmużna . Gra nie warta świeczki . Styl żałosny .

Powrót z takimi aktywami i pomysłem na przyszłość wydaje się bez sensu .
Potencjalny inwestor jeśli będzie chciał kupić CP lub spółkę budowlaną nie kupi dziwactwa pod tytułem Elektrim . Który właściwie nie wiadomo czym jest.
JESZCZE NIC NIE WIEMY jak bedzie z PAKIEM i z kasą za ERĘ,wiec trzeba czekac :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Paku sprawa już dawno dogadana i zostały ochłapy które i tak jakiś pies zje.
Era też już dawno dogadana i zostanie papier toaletowy . Na co tu czekać ?

REKLAMA


scordia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7894
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:12

Postautor: scordia » 15 lis 2013 12:16

Serwus Elefanty.
Powoli kurz opada . Kilka panicznych wywiadów Solorza w reakcji na spadek CP ,niestety w dalszym ciągu nigdzie słowo ELEKTRIM nie pada .Embargo informacyjne , zakaz wymawiania tego słowa niestety coraz powszechniejszy .

Chłodno , spokojnie i bez emocji stwierdzam że nie mamy zbyt wiele powodów do zadowolenia.
Właściwie na wieść o połączeniu CP i PLUSA nikt się nie ucieszył .
Może jedynie Fredziu , ale tego też nie jestem pewien.
Akcjonariusze CP zareagowali -8% . Analitycy podsumowali że CP to teraz TP ,
Elefanty też zrozumiały że zamienili 20%plusa na niecałe 10% CP w cenie objęcia 21,12.


Jakie aktywa mamy w Elektrimie.

Nie mamy: ERY , PLUSA , PAKU , VOLTA.

Posiadamy : P.P wartość około 1 mld zł , niecałe 10% Cyfrowy Polsat (podciągnę wycenę na okrągło ) 1mld zł , mityczne aktywa w Anokymma które są lub ich nimma.

Niestety tak to wygląda .
Jedna akcja elka to na dziś żałosne 30 zł . Jałmużna . Gra nie warta świeczki . Styl żałosny .

Powrót z takimi aktywami i pomysłem na przyszłość wydaje się bez sensu .
Potencjalny inwestor jeśli będzie chciał kupić CP lub spółkę budowlaną nie kupi dziwactwa pod tytułem Elektrim . Który właściwie nie wiadomo czym jest.
JESZCZE NIC NIE WIEMY jak bedzie z PAKIEM i z kasą za ERĘ,wiec trzeba czekac :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
...
... w

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 15 lis 2013 12:29

Do Maxikinga.

Jak nasze 3 filary ? Słabo to wygląda. Nawet jeśli mielibyśmy pośrednio przez wehikuły udziały / akcje w Karswell lub Sensor na co po cichu od dawna liczyłem to i tak wszystko o kant stołu bo oddaliśmy plusa w cenie zakupu a teraz pozostanie przenieść się na wątek CP i czekać aż akcje cyfrowego za kilka lat osiągną 60 zł.

Pozdrawiam.

świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 15 lis 2013 14:28

Do Maxikinga.

Jak nasze 3 filary ? Słabo to wygląda. Nawet jeśli mielibyśmy pośrednio przez wehikuły udziały / akcje w Karswell lub Sensor na co po cichu od dawna liczyłem to i tak wszystko o kant stołu bo oddaliśmy plusa w cenie zakupu a teraz pozostanie przenieść się na wątek CP i czekać aż akcje cyfrowego za kilka lat osiągną 60 zł.

Pozdrawiam.
...no były filary jak byk :!: :!: :!:
...każdy widział , ale sie zbyły :wink: :P :evil: :evil: :evil: :evil:
.. Solorz paszedł na "konsolidację" i zacieranie śladów ..... zadłuzenie Solorza na zakup Polkomtelu , mamy już dzisiaj WEWNĄTRZ Polkomtela ..a niedługo wewnątrz SUPERGRUPY :( :( :(
..wiemy ze Polkomtel kosztował 18 mld zł ..do zapłacenia po odjęciu zadłuzenia 15,3 mld zł :!: :!: :!: :!:
..dzisiaj wartość Polkomtela w rozliczeniach wewnętrznych Solorza to 6 mld zł ....a przecież Polkomtel spłacił dotąd 1,6 moze 2 mld zł
...znaczy ..miliardy długów juz som we w srodku ....

SUPERNOWOTWÓR SOLORZA ...wchłania wszystkie filary i wszystką kasę w imperium Zygmunta ..nienasycony jak CZARNA DZIURA ...co wessie , to już ZAPOMNIEĆ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jeszcze Skarbowy nas trzyma na orbicie :twisted: :twisted: :twisted:
...jak on odpusci ...to szybko modlitwę zmawiać ..bo to OSTATNIE CHWILE :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 15 lis 2013 15:01

Rozmawiała Urszula Zielińska

i nic na interesujący nas temat
zs: "niech tylko zapyta to kolejnego wywiadu już nie będzie" :lol:

taki śmiech przez łzy

panie i panowie
to nie jego wina! prawda jest taka, że polskie prawo pozwala na machlojki, przekładanie aktywów z kieszeni do kieszeni, zaniżanie wartości, tworzenie spółek z o.o. obracających grubymi milionami z kapitałem zakładowym 5 tys.

część jego sukcesów to spryt prawników ale większość to przepisy świadomie stworzone przez posłów aby ktoś mógł robić biznes.

nie?
a autostrada a1?
widzieli kilometry ekranów wysokich na 5-7m chronicych przed hałasem puste chałupy stojące w szczerych polach w których nikt nie mieszka od dwóch dekad?

no, to mamy pełną jasność w temacie
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 15 lis 2013 16:43

WITAM ELE-FANOW

CYTAT Z WYWIADU SOLORZA

"Jestem przekonany, że korzyści z tej decyzji odczują zarówno nasi klienci, pracownicy, jak i akcjonariusze oraz udziałowcy obu firm

A CO Z UDZIALOWCAMI/AKCJONARIUSZAMI UDZIALOWCOW/AKCJONARIUSZY ?? :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

voyager
Młodszy chorąży
Posty: 622
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: voyager » 15 lis 2013 19:41

Do wczoraj scenariuszy był co nie miara, od wczoraj tworzymy następne - nowe.
PLUS warty 18 mld, teraz ma wartość ok. 6 mld. Nie zdziwię się , gdy za jakiś czas GA ,poprzez Elektrim kupi tego, nowego molocha za kasę jaką ma uzyskać od władz Wrocławia :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 15 lis 2013 20:25

Maciek-Biedny nie widzę Cię od długiego czasu ale mam nadzieję że tu zaglądasz i czytasz nasze wypociny.
My jesteśmy może za krótcy ale Tobie nie pozostaje nic innego jak dążenie do odtajnienia umowy - ugody dotyczącej trójporozumienia.
Z chęcią pomogę .
Po 27 listopada wszystkie działania będą jasne .
W każdym razie dobrze byłoby abyś się odezwał .
No chyba że masz własną drogę i pomysł na .......

Pozdrawiam.

P.S.
Nawałka - nowy trener , nowy duch w drużynie .

Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 15 lis 2013 21:37

Obrazek

Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 15 lis 2013 21:40


Ariel
Starszy chorąży
Posty: 1220
Rejestracja: 12 gru 2007 07:30

Postautor: Ariel » 15 lis 2013 21:50

Najpierw Polkomtel, potem Elektrim
Rozmiar tekstu: standardowyRozmiar tekstu: średni Drukuj
Wyślij link
4 sty 11, 10:22

Zygmunt Solorz – Żak ma już plan działania na najbliższy okres. W pierwszej kolejności realizacja transakcji związana z Polkomtelem, a dopiero potem Exatelem – pisze „Parkiet”.

Po ewentualnym przejęciu Polkomtela Solorz-Żak nie planuje połączenia go z Polsatem. - Widzę na giełdzie notowane dwie grupy: jedną zajmującą się mediami, drugą telekomunikacyjną – powiedział w wywiadzie dla dziennika „Parkiet” właściciel Polsatu i Cyfrowego Polsatu.

Już wkrótce okaże się, czy „zdrowy” Elektrim wróci na Giełdę Papierów Wartościowych.

cybertrade
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 16 maja 2009 12:02

Postautor: cybertrade » 15 lis 2013 23:00

Najpierw Polkomtel, potem Elektrim
Rozmiar tekstu: standardowyRozmiar tekstu: średni Drukuj
Wyślij link
4 sty 11, 10:22

Zygmunt Solorz – Żak ma już plan działania na najbliższy okres. W pierwszej kolejności realizacja transakcji związana z Polkomtelem, a dopiero potem Exatelem – pisze „Parkiet”.

Po ewentualnym przejęciu Polkomtela Solorz-Żak nie planuje połączenia go z Polsatem. - Widzę na giełdzie notowane dwie grupy: jedną zajmującą się mediami, drugą telekomunikacyjną – powiedział w wywiadzie dla dziennika „Parkiet” właściciel Polsatu i Cyfrowego Polsatu.

Już wkrótce okaże się, czy „zdrowy” Elektrim wróci na Giełdę Papierów Wartościowych.
szopki i ściemy ciąg dalszy .. brawa dla nadzoru i gpw dobrze że sa ... mało co już zostało w elektrimie... aż dziw bierze że takie szoplki można odstawiać w biały dzień kosztem mniejszościowych w spółce publicznej .... obstawiam że na koncu nic nie zostanie jedynie negatywna decyzja US

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 16 lis 2013 00:26

W dniu 1 lutego 2013 r. zostało zarejestrowane połączenie spółek Polkomtel sp. z o.o. i Spartan Capital Holdings sp. z o.o. Połączenie spółek zostało dokonane przez przeniesienie całego majątku Spartan Capital Holdings na Polkomtel jako spółkę przejmującą. Spartan Capital Holdings została wykreślona z rejestru. Po połączeniu, bezpośrednim udziałowcem Polkomtelu stała się szwedzka spółka Eileme 4 AB, podmiot zależny od cypryjskiej spółki Metelem Holding Company Ltd. kontrolowanej pośrednio przez Zygmunta Solorza-Żaka i Hieronima Rutę, którzy posiadają 100% głosów i 83,7% udziałów w tej spółce. Mniejszościowym udziałowcem jest EBRD, który nie ma prawa głosu ani prawa do powoływania zarządu. EBRD jest uprawniony do udziału w posiedzeniach udziałowców bez prawa głosu. EBRD ma prawo weta w pewnych kwestiach ściśle określonych w umowie spółki .


....zawarł już z trzema wspólnikami Metelemu, spółkami: Argumenolem, Karswellem oraz Sensor Overseas, posiadającymi około 83,77 proc. udziałów w Metelem, warunkową umowę inwestycyjną, na mocy której udziałowcy przeniosą udziały Metelem w formie aportu, za który Cyfrowy Polsat zapłaci akcjami........



MetELEm !!!! Jeżeli nie istnieje żaden wehikuł poprzez który mamy pośrednio lub bezpośrednio akcje/udziały w KARSWELL lub OVERSAS to jesteśmy wyałtowani definitywnie .

Jeśli sprawy w UKS nie pójdą po naszej myśli a Zębol o tym już wie i dlatego ucieka z aktywami to również jesteśmy wyałtowani bo sprawy przedłużą się o kolejne 2-3 lata.

staryagent
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7846
Rejestracja: 01 kwie 2006 10:54
Lokalizacja: Z Aferystanu R.P.III bis

Eltrup

Postautor: staryagent » 16 lis 2013 13:02

8)
DUŻO BIEDNYCH CHCE MNIEJ , NIŻ MAŁO BOGATYCH.
"NOWE" WRÓCIŁO" i "MA SIĘ DOBRZE"
Ma być tak samo jak dotąd, tylko bardziej.(Aktualne)
:shock: #-o
ELTRUP-MAŁE WYKLUCZONKO !!!!!

Puchacz
Starszy chorąży
Posty: 1333
Rejestracja: 19 kwie 2006 22:56
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Puchacz » 16 lis 2013 16:51

tu sami twardojajeczni
nikt z nas *** nie chce sprzedać choć w karnecie po lewej każdego dnia wisi oferta 'pkc'
Pozdrawiam twardojajecznych elefanow...ja tez mam ten papier :-)
Pokaż kogoś kto zdecydowanie kupi bo ci którzy już się niby zdecydowali z kupnem nagle wymiękali. A chciałem oddać zdecydowanie swój pakiet.
pamietaj ze jestem ja i zdania nie zmieniam 8)
chyba ze juz sprzedales...
>>>>CIERPLIWI BĘDĄ NAGRODZENI<<<<


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości