PT TELGAM S.A. [TLG] cz V wirujący związek........

wszystko na temat spółek publicznych
grubas77
Podporucznik
Posty: 10847
Rejestracja: 08 kwie 2010 17:16

Postautor: grubas77 » 30 sty 2014 19:43

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

REKLAMA


grubas77
Podporucznik
Posty: 10847
Rejestracja: 08 kwie 2010 17:16

Postautor: grubas77 » 30 sty 2014 19:46

Szerzej stosowany będzie też podatek od nieruchomości – obejmie sieci kablowe i obiekty energetyczne. Mogą go więc zapłacić operatorzy telekomunikacyjni, elektrownie i kopalnie. Te 2 proc. w przypadku wartej setki miliardów złotych infrastruktury – to setki milionów wyjęte z kas przedsiębiorstw.
wszyscy chcą uwalac firmy z kablami swiatlowodami

uparli się czy co

:shock:

demotywator
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3684
Rejestracja: 15 lis 2011 16:58

Postautor: demotywator » 30 sty 2014 19:52

Szerzej stosowany będzie też podatek od nieruchomości – obejmie sieci kablowe i obiekty energetyczne. Mogą go więc zapłacić operatorzy telekomunikacyjni, elektrownie i kopalnie. Te 2 proc. w przypadku wartej setki miliardów złotych infrastruktury – to setki milionów wyjęte z kas przedsiębiorstw.
wszyscy chcą uwalac firmy z kablami swiatlowodami

uparli się czy co

:shock:
gruby ale ciebie pod lód wepchnęli :roll:
teraz widzisz jak to jest :lol:
Jestem tu po to aby demotywować zmotywowanych !!

grubas77
Podporucznik
Posty: 10847
Rejestracja: 08 kwie 2010 17:16

Postautor: grubas77 » 30 sty 2014 19:54

Szerzej stosowany będzie też podatek od nieruchomości – obejmie sieci kablowe i obiekty energetyczne. Mogą go więc zapłacić operatorzy telekomunikacyjni, elektrownie i kopalnie. Te 2 proc. w przypadku wartej setki miliardów złotych infrastruktury – to setki milionów wyjęte z kas przedsiębiorstw.
wszyscy chcą uwalac firmy z kablami swiatlowodami

uparli się czy co

:shock:
gruby ale ciebie pod lód wepchnęli :roll:
teraz widzisz jak to jest :lol:
utone najwyzej

:D

koneser2
Młodszy chorąży
Posty: 608
Rejestracja: 27 sie 2012 19:11
Lokalizacja: acapulco

Postautor: koneser2 » 30 sty 2014 20:16

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

ile ci płaca za nagonke?
Niektórzy ludzie są jak pająki…sa­mot­ni w sieci.

grubas77
Podporucznik
Posty: 10847
Rejestracja: 08 kwie 2010 17:16

Postautor: grubas77 » 30 sty 2014 20:17

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

ile ci płaca za nagonke?
a chcesz kupic :?: czy sprzedac :?:

koneser2
Młodszy chorąży
Posty: 608
Rejestracja: 27 sie 2012 19:11
Lokalizacja: acapulco

Postautor: koneser2 » 30 sty 2014 20:18

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

ile ci płaca za nagonke?
a chcesz kupic :?: czy sprzedac :?:
nie kupuje gowna w sreberku od szemranych typow.pytam czy dasz rade zarobic tu na zakupy w Biedronce czy jeszcze gdziesz dorabiasz?
Niektórzy ludzie są jak pająki…sa­mot­ni w sieci.

grubas77
Podporucznik
Posty: 10847
Rejestracja: 08 kwie 2010 17:16

Postautor: grubas77 » 30 sty 2014 20:20

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

ile ci płaca za nagonke?
a chcesz kupic :?: czy sprzedac :?:
nie kupuje gowna w sreberku od szemranych typow.pytam czy dasz rade zarobic tu na zakupy w Biedronce czy jeszcze gdziesz dorabiasz?
nie chcesz kupować to dobrze, nie chcesz sprzedawac tez dobrze,
sam szukaj firmy i decyduj co dobre :idea:

koneser2
Młodszy chorąży
Posty: 608
Rejestracja: 27 sie 2012 19:11
Lokalizacja: acapulco

Postautor: koneser2 » 30 sty 2014 20:22

Fundamentalnie spolka jest zdrowa, i ma plany

:arrow: 25gr
firma ma się dobrze
musi isc do doktora :?: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :shock:

ile ci płaca za nagonke?
a chcesz kupic :?: czy sprzedac :?:
nie kupuje gowna w sreberku od szemranych typow.pytam czy dasz rade zarobic tu na zakupy w Biedronce czy jeszcze gdziesz dorabiasz?
nie chcesz kupować to dobrze, nie chcesz sprzedawac tez dobrze,
sam szukaj firmy i decyduj co dobre :idea:

piszesz tylko na społkach pewnego inwestora przypadek?naganiasz piszesz bzdety myslisz,ze jestes taki hardcore? :lol:
Niektórzy ludzie są jak pająki…sa­mot­ni w sieci.

_zofia_
Starszy chorąży
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2007 13:58
Lokalizacja: Z Sofii.

Re: Cala prawda

Postautor: _zofia_ » 31 sty 2014 10:52

Witajcie,

Milo sie czytacie Wasze posty dotyczace mojej osoby, coz takie jest zycie inwestora.

Pisze pierwszy i ostatni raz na forum, zabralem glos aby oczyscic swoja osobe i powiedziec prawde o mojej inwestycji.

1. Swoja inwestycje w akcje spolki Telgam zamierzalem traktowac w kategorii dlugoterminowej.
2. Wierzylem gleboka w jej dynamiczny rozwoj w zwiazku z tym ostatnio kupowalem jej akcje nawet po cenie 35 - 38 gr za sztuke.
3. Niestety ostatnie wydarzenia w Spolce mocno podwarzyly moja chec dalszego uczestniczenia w projekcie.
4. Co sie stalo - jako akcjonariusz majacy 11 % w spolce NIE ZGADZAM sie na emisje z wylaczeniem prawa poboru, ktora obejmuje Zarzad, rozwadniajac pozostalych akcjonariuszy, ktorzy placili zdecydowanie inne ceny za akcje. Na takie ruchy nie ma i nie bedzie mojego przyzwolenia, stad rezygnacja brata z RN oraz moja zmiana decyzji inwestycyjnej.
5. Czar goryczy sie powiekszyl po przeczytaniu dzisiejszego komunikatu , ktory pokazuje nie do konca prawdziwy stan rzeczy. Pozwolilem sobie zacytowac moja pelna tresc pisma do spolki w zwiazku z odwolanie WZA.

....."W nawiązaniu do wcześniejszego pisma, pragnę niniejszym zawiadomić o odstąpieniu zwołania przeze mnie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki TELGAM SA z siedzibą w Jaśle. Powodem mojej decyzji jest zmiana planów inwestycyjnych związanych z moim zaangażowaniem w wyżej wymienionym projekcie. Z uwagi na fakt, że spółka dokonała emisji prywatnej bez zachowania prawa poboru co spowodowało w moim przekonaniu nierówne traktowanie pozostałych akcjonariuszy uczestniczących w tym projekcie, podjąłem decyzje o zmniejszeniu zaangażowania w kapitale zakładowym spółki...."

Doszedlem do wniosku, ze nie ma sensu walczyc z obecnym stanem rzeczy, stad moja decyzja o zmniejszeniu zaangazowania, nie zgadzajac sie na obecny stan rzeczy.

Na koniec zycze obecnemu Zarzadowi samych sukcesow w biznesie telekomunikacyjnym, w koncu zostalo mi jeszcze 1 mln akcji.

Pozdrawiam Wszystkich

Adam Łanoszka
:shock: :shock: :shock:

Jeżeli to pisał Pan Adam to spółka RIP.

Ale narozrabiane pięknie.
Prezes to imię mojego psa.

bazooka
Chorąży
Posty: 919
Rejestracja: 03 paź 2013 12:17

Re: Cala prawda

Postautor: bazooka » 31 sty 2014 11:14

Witajcie,

Milo sie czytacie Wasze posty dotyczace mojej osoby, coz takie jest zycie inwestora.

Pisze pierwszy i ostatni raz na forum, zabralem glos aby oczyscic swoja osobe i powiedziec prawde o mojej inwestycji.

1. Swoja inwestycje w akcje spolki Telgam zamierzalem traktowac w kategorii dlugoterminowej.
2. Wierzylem gleboka w jej dynamiczny rozwoj w zwiazku z tym ostatnio kupowalem jej akcje nawet po cenie 35 - 38 gr za sztuke.
3. Niestety ostatnie wydarzenia w Spolce mocno podwarzyly moja chec dalszego uczestniczenia w projekcie.
4. Co sie stalo - jako akcjonariusz majacy 11 % w spolce NIE ZGADZAM sie na emisje z wylaczeniem prawa poboru, ktora obejmuje Zarzad, rozwadniajac pozostalych akcjonariuszy, ktorzy placili zdecydowanie inne ceny za akcje. Na takie ruchy nie ma i nie bedzie mojego przyzwolenia, stad rezygnacja brata z RN oraz moja zmiana decyzji inwestycyjnej.
5. Czar goryczy sie powiekszyl po przeczytaniu dzisiejszego komunikatu , ktory pokazuje nie do konca prawdziwy stan rzeczy. Pozwolilem sobie zacytowac moja pelna tresc pisma do spolki w zwiazku z odwolanie WZA.

....."W nawiązaniu do wcześniejszego pisma, pragnę niniejszym zawiadomić o odstąpieniu zwołania przeze mnie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki TELGAM SA z siedzibą w Jaśle. Powodem mojej decyzji jest zmiana planów inwestycyjnych związanych z moim zaangażowaniem w wyżej wymienionym projekcie. Z uwagi na fakt, że spółka dokonała emisji prywatnej bez zachowania prawa poboru co spowodowało w moim przekonaniu nierówne traktowanie pozostałych akcjonariuszy uczestniczących w tym projekcie, podjąłem decyzje o zmniejszeniu zaangażowania w kapitale zakładowym spółki...."

Doszedlem do wniosku, ze nie ma sensu walczyc z obecnym stanem rzeczy, stad moja decyzja o zmniejszeniu zaangazowania, nie zgadzajac sie na obecny stan rzeczy.

Na koniec zycze obecnemu Zarzadowi samych sukcesow w biznesie telekomunikacyjnym, w koncu zostalo mi jeszcze 1 mln akcji.

Pozdrawiam Wszystkich

Adam Łanoszka
:shock: :shock: :shock:

Jeżeli to pisał Pan Adam to spółka RIP.

Ale narozrabiane pięknie.
kiedy odwieszenie PMI?

_zofia_
Starszy chorąży
Posty: 1209
Rejestracja: 31 sie 2007 13:58
Lokalizacja: Z Sofii.

Postautor: _zofia_ » 31 sty 2014 11:57

:arrow: wątek PMI.
Prezes to imię mojego psa.

IGUTEK
Starszy chorąży
Posty: 1371
Rejestracja: 15 paź 2005 13:50
Lokalizacja: z nikad

Postautor: IGUTEK » 31 sty 2014 12:19

Bedzie jazda na 25gr :lol: 8) [/list]

jeździec_apokalipsy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2048
Rejestracja: 06 lut 2012 18:32

Postautor: jeździec_apokalipsy » 31 sty 2014 12:30

przy tej cenie pytanie zasadnicze kto objął emisje i kto zebrał te akcje bo jakoś ciężko mi uwierzyć że drobni przytulili 5kk akcji
pytanie zasadnicze to za ile mają emisje lub za co

:twisted:
ot i cała prawda, jeśli Mr Łanoszka dostał odłamkowym od "blue" to współczuję, a mogło tak być...

stare stare triki i motywy, a teraz pisanie że czarne jest białe a białe czarne

jak pojawia się KM, Sobik etc. w infach o progach to bankowo stoją ich na S - wydrukować i przykleić na ścianę :twisted:
Obrazek

judasz
Sierżant sztabowy
Posty: 139
Rejestracja: 30 paź 2012 19:13

Postautor: judasz » 31 sty 2014 20:30

przy tej cenie pytanie zasadnicze kto objął emisje i kto zebrał te akcje bo jakoś ciężko mi uwierzyć że drobni przytulili 5kk akcji
pytanie zasadnicze to za ile mają emisje lub za co

:twisted:
ot i cała prawda, jeśli Mr Łanoszka dostał odłamkowym od "blue" to współczuję, a mogło tak być...

stare stare triki i motywy, a teraz pisanie że czarne jest białe a białe czarne

jak pojawia się KM, Sobik etc. w infach o progach to bankowo stoją ich na S - wydrukować i przykleić na ścianę :twisted:
sypiommmm pepeszommmm


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości