Koniec rządu Tuska!!??? Jak zareaguje giełda w poniedziałek?

wszystko na temat spółek publicznych
Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 16 cze 2014 12:37

HATALTA skoncz sie lemingu kompromitować
jesteś chyba pierwszym który nazwał starego wyborcę Korwina Lemingiem ... Głosowałem na niego w czasach gdy połowa forumowiczów robiła w pieluchy.
Ale za to się nie idzie do ignorów, spokojnie ;)
Swoją drogą, nazwałeś sie kreślarzem a robisz jedne z gorszych kresek na forum. Gdy zaczniesz rysować lepiej, celniej, z wyczuciem rynku - chętnie będą korzystał

REKLAMA


Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Postautor: Inwestor2010 » 16 cze 2014 12:42

To jest raczej mała afera, do wygaszenia. W ten sposób sprawę podsłuchów, na kilka godzin przed konferencją prasową premiera, komentuje politolog Norbert Maliszewski http://wiadomosci.onet.pl/kraj/norbert- ... enia/0jbx4

cały weekand pitolenia pójdzie na nic :lol:
mala, niemala

zalezy na jaki klimat spoleczny trafia

a raczej nie jest przyjazny rzadzacym

aferka Rywinka to byl pikus a zlamala wielu kariere, SLD polecialo na pysk itp

Komitiwa
Starszy chorąży
Posty: 1052
Rejestracja: 30 maja 2014 08:05

Postautor: Komitiwa » 16 cze 2014 12:46

sporo kolegów poleciało dziś do ignorów ... W ten sposób rozmowa stanie się bardziej merytoryczna.
Choć nie wykluczam że do ignorów pójdą wszyscy rozmówcy i zostanę sam na placu boju ... To byłaby wina rodziców, wychowawców i systemu szkolnictwa - że trudno dziś o partnerów do merytorycznej dyskusji.
Jak powiadam, *** byle cieć potrafi wylać - do tego nie potrzeba wiedzy, kultury, dobrych studiów
przeloguj się na Alikotę to sobie pogadacie :lol:
W 2006 roku Sekielski i Morozowski otrzymali tytuł „Dziennikarzy Roku” za opublikowanie tzw. „taśm Beger”. dziś dziennikarzy Wprost, oskarża się o próbę zamachu stanu

vetto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2007
Rejestracja: 17 maja 2014 08:07

Postautor: vetto » 16 cze 2014 12:49

"Na nagraniach padają rzeczy, których wielu nie chciałoby usłyszeć"

http://www.tokfm.pl/Tokfm/10,103168,161 ... oxWiad2img

colargol
Starszy chorąży
Posty: 1355
Rejestracja: 30 sty 2007 17:49
Lokalizacja: gdzieś na świecie

Postautor: colargol » 16 cze 2014 12:49

To jest raczej mała afera, do wygaszenia. W ten sposób sprawę podsłuchów, na kilka godzin przed konferencją prasową premiera, komentuje politolog Norbert Maliszewski http://wiadomosci.onet.pl/kraj/norbert- ... enia/0jbx4

cały weekand pitolenia pójdzie na nic :lol:
mala, niemala

zalezy na jaki klimat spoleczny trafia

a raczej nie jest przyjazny rzadzacym

aferka Rywinka to byl pikus a zlamala wielu kariere, SLD polecialo na pysk itp
Obecna linia obrony to kto to nagrał :D :D i podobno zagraża to bezpieczeństwu i destabilizacji państwa hahahahahahhaaaaa :lol: :lol:
Najpiękniejsze chwile w życiu to te między ustami a brzegiem pucharu.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 16 cze 2014 12:50

sporo kolegów poleciało dziś do ignorów ... W ten sposób rozmowa stanie się bardziej merytoryczna.
Choć nie wykluczam że do ignorów pójdą wszyscy rozmówcy i zostanę sam na placu boju ...
No tak, wtedy będzie pełna zgoda wśród dyskutujących co do każdego aspektu każdej sprawy...
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Experto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 03 lut 2012 21:57

Postautor: Experto » 16 cze 2014 12:52

sporo kolegów poleciało dziś do ignorów ... W ten sposób rozmowa stanie się bardziej merytoryczna.
Choć nie wykluczam że do ignorów pójdą wszyscy rozmówcy i zostanę sam na placu boju ...
No tak, wtedy będzie pełna zgoda wśród dyskutujących co do każdego aspektu każdej sprawy...
Lemingrad innymi słowy

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 16 cze 2014 12:58

aferka Rywinka to byl pikus a zlamala wielu kariere, SLD polecialo na pysk itp
tam chodziło o czyjeś korzyści, a tutaj na nagraniu słychać jak Belka wyraźnie mówi że nie chodzi o jego korzyści, tylko o dobro Polski
Ostatnio zmieniony 16 cze 2014 12:59 przez Hatatitla, łącznie zmieniany 1 raz.

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 16 cze 2014 12:59

[quote=",,laptop""]
Ale po kiego rozmawiasz z Alikiem on jest chory i tyle :lol: PeŁo to Czempiński, a to agent radziecki od lat 70 przygotowywany do przejęcia w Polsce władzy - się jeździło do Kaliningradu na kursy języków zachodnich jak reszta musiała wkuwać rosyjski, ale tego ci alik nie napisze bo woli siać demagogie i pisać, że to wroga zagrywka :lol: :lol: :lol:
MRCUS....nie badz ***....to tak JAK NA RYNKU..nie wazne jest TO co teraz wiesz i WIDZISZ...wazne jest to...co jest niewidoczne a co bedzie pozniej....

TO samo jest w tym wypadku...MOIM ZDANIEM jest WAZNIEJSZE to czego nie widac..JAKI JEST CEL...a nie to ze *** sa ukaldy i UKLADZIKI o KTORYCH kazdy wie ze SA...a nagle LUDZIE zachowuja sie jak slepcy swiruja ze kar.wa dopiero sie urodzili....

P.S nie mowie ze te ukaldziki sa dobre....BO NIE SA....i tzreba je scigac...a JUZ takiego nowaka z tym blokowaniem to na 100%....
ale takich nowakow w twoim peło jest setki glabie akurat tego sierote nagrali he
wszedzie...sa...laptop....K.RWIN..nawet to jawnie mowi ze on tez che byc krolem wszytkiego i wszystkich...a jemu BRAWO bijesz bo MOWI TO OTWARCIE...ze chce byc PANEM I WLADCA POLSKI.....

wiec nie swiruj TAKIEJ DEWOTY....i CNOTKI....

P<>S uwazam ze TUSK powienin podac caly rzad do dymisji....
podaj adres alina

przyjada chlopaki oje.ba.c ci chate a przy wyjsciu rzuca do ciebie " nie udawaj takiej dewoty " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
juz nie peir.dol..ze sam nie kombinowaless jak nie palcic podstkow..nop od tych nierychomosci albo ze ludzie ucieja od tego jak najmniejsze podatki palcucic...lacznie z niefakturowymi uslugami itp itd...

CHODZI o to ze tak jest....co nie znaczy ze to JEST DOBRE i COOL....a POLITYCY powinni byc wlasnie pzrez to PIETNOWANI.....bo oni z NASZEJ KASY sie UTRZYMUJA...i ztreba ich kontrolowac mocniej niz zwyklych ludzi....


ALE...moim zdaniem chodzi o to tez KOMU..zalezy na DESTABILIZACJi...i zeby byla jasnosc nie uwazam ze to robota leszczy...to na 100% byly sluzby...a jelsi tak to znaczy ZE ONE RZADZIC CHCA POLITYKA>....czy tao nasze czy te z innego kraju....nie wazne jaka PARTIA JEST U WLADZY.......
oczywiscie ze nie kombinowalem.....bo i co mozesz wykombinowax przy podatku od nieruchomosci ....hhe

spuszczaja ci sie na twarz alik a ty chcesz jeszcze :lol: :lol:
nie mowie o podatku od nieruchomosci..ale czy bierzesz do LAPY...czy masz legalna umowe od najemcow....i odporwadasz podatek??...

P.S.ja za ponad 200 M2 place 400 PLN rocznie i O TO KAR>WA biles piane....ze tak drogo??.cie podatkami obciazaja..

P.S 2...tobie sie spuszczaja a ty to lykasz bez...zadnego ale....lykasz jak glodny pelikan....

P.S3ja bedac na rynku ...zawsze patrze nie na to CO WIDZA wszyscy.... ale na to co moze byc i ewentualnie na drugie dna...TAK JUZ MAM....

widzissz palancie bo placisz za dom
!!!!

oczywiscie ze mam ze WSZYSTKIMI UMOWY I WYSTAWIAM FAKTURY

bo ja nie wynajmje mieszkanka studentce tylko lokale firmom palancie glupi

i ja np. za 1 nieruchomosc place 14 tysiecy PODATKU rocznie ....wiec nie pie.r.dol *** ze to jest NIC

JAK SIE *** NIE ZNASZ TO SIE NIE ODZYWAJ
placisz 14 k podatku....od wynajmowanych nieruchomosci....*** i *** dla ciebie 1.5 mln PLN...to dla ciebie KOSMOS....PIENIADZE...nie do ogarniecia...

KOMU ty kity wciskasz...
nikomu tak jest

tyle place ...a 1,5 banki to sa duze pieniadze...a nie jak to mi wciskasz " nie do ogarniecia "

ale ty jak widac nie masz zielonego pojecia jakie sa stawki podatku na nieruchomosci przeznaczone na dzialalnosc gospodarcza

wiec sie *** nie kompromituj ....bo jak ktos ch*** ma to tez ch*** kosztow ma tak jak ty .... ajkbym placil 400 zl rocznie tak jak ty to bym sie smial do rozpuchu[/quote]

nie PIER>DOL....

www ..wyskoczyl ze ma 1.5 mln w akcjach eex...i ze by mnie KUPIL...

ja napisalem ze nie jestem na spzredaz ....po 1 wsze..a po drugie ze to nie jest jakas mega kasa zeby do mnie z takimi texxtami wyskakiwal....

A potem Lapi ktory na bulecki na GPW zarabia i ty rzuciliscie sie ze ....jak mam prawo tak MOWIC.... :lol: :lol: :lol:


WIEC ...nie wsciskaj KITU....
Obrazek

Experto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 03 lut 2012 21:57

Postautor: Experto » 16 cze 2014 13:00

aferka Rywinka to byl pikus a zlamala wielu kariere, SLD polecialo na pysk itp
tam chodziło o czyjeś korzyści, a tutaj na nagraniu słychać jak Belka wyraźnie mówi że nie chodzi o jego korzyści, tylko o dobro Polski

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 16 cze 2014 13:01

[quote=",,laptop""]
[quote="Marcus"]
Ale po kiego rozmawiasz z Alikiem on jest chory i tyle :lol: PeŁo to Czempiński, a to agent radziecki od lat 70 przygotowywany do przejęcia w Polsce władzy - się jeździło do Kaliningradu na kursy języków zachodnich jak reszta musiała wkuwać rosyjski, ale tego ci alik nie napisze bo woli siać demagogie i pisać, że to wroga zagrywka :lol: :lol: :lol:
MRCUS....nie badz ***....to tak JAK NA RYNKU..nie wazne jest TO co teraz wiesz i WIDZISZ...wazne jest to...co jest niewidoczne a co bedzie pozniej....

TO samo jest w tym wypadku...MOIM ZDANIEM jest WAZNIEJSZE to czego nie widac..JAKI JEST CEL...a nie to ze *** sa ukaldy i UKLADZIKI o KTORYCH kazdy wie ze SA...a nagle LUDZIE zachowuja sie jak slepcy swiruja ze kar.wa dopiero sie urodzili....

P.S nie mowie ze te ukaldziki sa dobre....BO NIE SA....i tzreba je scigac...a JUZ takiego nowaka z tym blokowaniem to na 100%....
ale takich nowakow w twoim peło jest setki glabie akurat tego sierote nagrali he
wszedzie...sa...laptop....K.RWIN..nawet to jawnie mowi ze on tez che byc krolem wszytkiego i wszystkich...a jemu BRAWO bijesz bo MOWI TO OTWARCIE...ze chce byc PANEM I WLADCA POLSKI.....

wiec nie swiruj TAKIEJ DEWOTY....i CNOTKI....

P<>S uwazam ze TUSK powienin podac caly rzad do dymisji....
podaj adres alina

przyjada chlopaki oje.ba.c ci chate a przy wyjsciu rzuca do ciebie " nie udawaj takiej dewoty " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
juz nie peir.dol..ze sam nie kombinowaless jak nie palcic podstkow..nop od tych nierychomosci albo ze ludzie ucieja od tego jak najmniejsze podatki palcucic...lacznie z niefakturowymi uslugami itp itd...

CHODZI o to ze tak jest....co nie znaczy ze to JEST DOBRE i COOL....a POLITYCY powinni byc wlasnie pzrez to PIETNOWANI.....bo oni z NASZEJ KASY sie UTRZYMUJA...i ztreba ich kontrolowac mocniej niz zwyklych ludzi....


ALE...moim zdaniem chodzi o to tez KOMU..zalezy na DESTABILIZACJi...i zeby byla jasnosc nie uwazam ze to robota leszczy...to na 100% byly sluzby...a jelsi tak to znaczy ZE ONE RZADZIC CHCA POLITYKA>....czy tao nasze czy te z innego kraju....nie wazne jaka PARTIA JEST U WLADZY.......
oczywiscie ze nie kombinowalem.....bo i co mozesz wykombinowax przy podatku od nieruchomosci ....hhe

spuszczaja ci sie na twarz alik a ty chcesz jeszcze :lol: :lol:
nie mowie o podatku od nieruchomosci..ale czy bierzesz do LAPY...czy masz legalna umowe od najemcow....i odporwadasz podatek??...

P.S.ja za ponad 200 M2 place 400 PLN rocznie i O TO KAR>WA biles piane....ze tak drogo??.cie podatkami obciazaja..

P.S 2...tobie sie spuszczaja a ty to lykasz bez...zadnego ale....lykasz jak glodny pelikan....

P.S3ja bedac na rynku ...zawsze patrze nie na to CO WIDZA wszyscy.... ale na to co moze byc i ewentualnie na drugie dna...TAK JUZ MAM....

widzissz palancie bo placisz za dom
!!!!

oczywiscie ze mam ze WSZYSTKIMI UMOWY I WYSTAWIAM FAKTURY

bo ja nie wynajmje mieszkanka studentce tylko lokale firmom palancie glupi

i ja np. za 1 nieruchomosc place 14 tysiecy PODATKU rocznie ....wiec nie pie.r.dol *** ze to jest NIC

JAK SIE *** NIE ZNASZ TO SIE NIE ODZYWAJ
placisz 14 k podatku....od wynajmowanych nieruchomosci....*** i *** dla ciebie 1.5 mln PLN...to dla ciebie KOSMOS....PIENIADZE...nie do ogarniecia...

KOMU ty kity wciskasz...
nikomu tak jest

tyle place ...a 1,5 banki to sa duze pieniadze...a nie jak to mi wciskasz " nie do ogarniecia "

ale ty jak widac nie masz zielonego pojecia jakie sa stawki podatku na nieruchomosci przeznaczone na dzialalnosc gospodarcza

wiec sie *** nie kompromituj ....bo jak ktos ch*** ma to tez ch*** kosztow ma tak jak ty .... ajkbym placil 400 zl rocznie tak jak ty to bym sie smial do rozpuchu[/quote]

nie PIER>DOL....

www ..wyskoczyl ze ma 1.5 mln w akcjach eex...i ze by mnie KUPIL...

ja napisalem ze nie jestem na spzredaz ....po 1 wsze..a po drugie ze to nie jest jakas mega kasa zeby do mnie z takimi texxtami wyskakiwal....

A potem Lapi ktory na bulecki na GPW zarabia i ty rzuciliscie sie ze ....jak mam prawo tak MOWIC.... :lol: :lol: :lol:


WIEC ...nie wsciskaj KITU....[/quote]

ty wciskasz kity a nawet nie wiesz jak duze sa stawki pd nieruchomosci na cele dzialalnosci gospodarczej

*** wiesz, *** masz, tylko mitomanisz hehe

a gty placisz 400 zl podatku rocznie a podobno kilka nieruchomosci masz buahhahaa

to co to za nieruchomosci komrka na wegiel ?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 16 cze 2014 13:02

zawsze byłem wrogiem SLD, zawsze ceniłem Rostowskiego.
Ale w tym wypadku będę Belkę bronił, nie zrobił nic złego, a najważniejsze - nie złamał prawa

Experto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 03 lut 2012 21:57

Postautor: Experto » 16 cze 2014 13:03

Kiedy jakieś decyzje pier..lonej RPP w sprawie stóp procentowych?

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 16 cze 2014 13:09

Alina ładną masz ekipę okrada naród .....Pełowcy *** ....
Jedna wielka mafia ....i będzie pogrom tak jak z AWS zmienią nazwę
Tylko JKM :arrow: :arrow:
nie moja wina ze chesz byc chlopem panszyznianym.....w zamknietym izolacyjnym....kraju bez prawa glosu...i patrzec na jasnie oswieconego K.Rwina na tronie...jak trzyma cie i podbnych tobie za jaja z wielka radoscia...

niektorzy tak maja....KACAPY za KOMUNY w latach 1920-1990....TEZ tacy byli...to sie nazywal ULOMNOŚĆ...i podleglosc...i zaslepienie....

KAZDY ma swoja zajawke...

Czy Ty nie widzisz co się dzieje ile już mln ludzi z tego kraju wyjechało
Od afery do Afery o jakiej pańszczyźnie Ty piszesz ......qutwa Alik :? :?
Sami przyznali że nie potrafią rządzić tym państwem i zniszczyli je qutwy pełowskie a taki głupi byłem na początku i wierzyłem w nich że będą reformy ale rudy to oszust razem z tą bandą kolesiostwa
W tym problem..ze byles jestes i pewnie bedziesz....

Kur.wa tzreba byc dziecieakiem zeby mysliec ze POLITYK TOBIE cos da na tacy i 36 MLN...innych POLAKOW...

co ty myslisz ze jesli K.RWIN...wejdzie na tron i stworzy dziedzicna dynastie..jesli odbierze prawo glosu..BO PLEBS TAKI JAK TY tego wlansie pragnie...JESLI obieze mozliwosc pzremieszcania sie...BO JESLI NIE MOZE DECYDOWAC O SWOIM LOSIE TO MUSI GNIC TAM ...GDZIE MO WODZ WSKARZE....to bedxiesz mial jako ten PAROBEK...jak w PUCHU??..

PO.je.balo was...na maxa...

CO ty myslisz ze jesli prawica europejska ktora chce rozwalic UE....i tak RAJCUJE sie PUTINEM...ktory jawnie mowi ze CHCE stworzyc ZSRR BIS....to jesli ta prawica wygra masowo wybory u siebie rozjebie UE..to bedzie miala otwarte granice??....poazmyka je w PIZ.dziec...dla "BIEDAKOW"...ze europy sodkowo wschoniej....a wtedy BEDZIEZ mogl sie jedynie kisic sie w POLSCE..pod butem K>RWINA..i jego potomkow...

tzreba BYC totalnym i*** zeby myslec ze PAROBEK bedzie zyl jak PAN...w panstwie totalitarnym....


CO do wyjazdow...moj bliski krewniak jest budowlancem....ma uprawnienia spawalnicze....wyjezdza pracuje w norwegii....w systemie 6 tygodni tam 2-3 tygodnie urlopu tu....zarabai ok 15-20 K PLN....wiec taka gadka...ze to taka tragedia ze ludzie wyjazdzaja BY CIE SMIECHEM..poteraktowal....by ci powiedzial..ze to nie jego wina..zes..CI.PA..jest...i nazrekasz...
Obrazek

MarceLuewiczPtakov_625567
Chorąży
Posty: 910
Rejestracja: 25 sty 2012 17:17

Postautor: MarceLuewiczPtakov_625567 » 16 cze 2014 13:11

nawet opozycja wie że żadnej afery z tego ie będzie, Kaczor milczy, Miller milczy, Palikot coś tam beknął ...
Bo Prezes NBP może rozmawiać z ministrem, i może mówić że mu Rostowski nie pasi. PISowi tez Rostowski nie pasił, więc za co Belke krytykować
do budy zaklamany lemingu
tak wlase sawyszkolone 100 % lemng

plujesz w twarz zawsze bedze mowil ze pada

złapią go za reke powie ze to nie jego reka

RASOWY LEMING z spranym mózgiem przez SWEGO WODZA :lol: :lol: :lol:

zero własnego myślenia
Że afery nie będzie i Tusk z ferajną sobie jeszcze porządzi rok to z tym ma rację. Płemieł coś powie, w końcu sztab myślał dwa dni, kogoś pokazowo wywali, ukorzy przed narodem i już. I co mu zrobicie? :lol:
w koncu ludzie wyjda na ulice ...
kto ci wyjdzie na ulice 150 mld za.j.ebał ludziom z kont i nawet jednej dętki od roweru nie spalili.

Musieli by młodzieży odciąć strumień pirackich plików to wtedy by zawrżało.

Dopóki Tusk nie roz.pie.rdoli tego Państwa do końca bedzie tak jak jest.

Bo o czym my mówimy chodzi o to aby NBP skupował dług Tuska.

I co zrobi Tusk powie tak jak wprzypadku OFE za 4 lata jak już NBP włoży 150 mld w te obligacje że to bez sensu aby dług skarbu Państwa był w NBP tak samo jak to mówili w OFE wtedy przejmie te obligacje i zostawi NBP tak jak OFE z ręką w nocniku.
Czy coś w podobie. Oczywiście teraz nie ma mowy o drukowaniu pieniadza przez NBP na zakup długu ale to tylko kwestia czasu jak wpadną na to Tuskopasożyty przecież w tych sprawach oni są strasznie rozwojowi.

Nawet największyt *** łysy wuj Rostowski byłby przeciw to co to musi być za akcja przygotowywana.




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pożyteczni i*** określenie przypisywane Leninowi, obecnie bezkrytyczni wyborcy PO i Tuska pomimo że ten zasadza im co chwila po same pomidory.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości