Koniec rządu Tuska!!??? Jak zareaguje giełda w poniedziałek?

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 23 cze 2014 13:01

alina a co ty masz do powiedzenia ?? :lol: :lol: :lol:

co tam twoj glos zmienil w ustawach czy sejmie ?? :lol: :lol: :lol:
oczywiscie ze mam...jako jeden z dzisiatkow mln....LUDZI...mam prawo powiedziec....czy kogos akceptuje u wladzy czy nie...

a nie jak w DYKTATURACH.....tylko mzoesz patzrec...czy nastepca bedzie wiekszym swirem....czy mniejszym od poprzednika....tak jak to jest....w korei polnocnej..i paru innych krajach....

jak myslisz dlaczego w takich krajach jest...zablokowana mozliwosc np...swobodengo pzremieszcania..sie....
z taśm wynika , ze jesteś murzynem do oddania głosu a po wyborach kopa w *** do budy na 4 lata wytresowali CIe jak kundla i tyle wynika :lol:
dokladnie ..... hehehe

w *** kopa i do budy :lol: :lol: :lol: :lol:
i na stacje po paliwko za 7 zeta :lol: :lol: :lol:
zawsze mozesz ladowac LPG....a poza tym.....to tez kwestia..tego na ile samochodow bylo wtedy Polakow stac.....ile teraz jezdzi samochodow..

BENZYNA to kwestia cen ropy na rynkach....i dolca....

chyba to rozumiesz bedac na rynku.....

2003 CENA BARYLKI...25 $....teraz ponad 100$....
Obrazek

REKLAMA


Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 23 cze 2014 13:01

może coś na temat chłopaki, w końcu to forum giełdowe nie plotkarskie

"Deutsch Bank nie oczekuje przyspieszonych wyborów w Polsce
Dlatego też analitycy niemieckiego banku w tym scenariuszu oczekują, że EURPLN może spaść nawet do 4,05-4,10"
Ostatnio zmieniony 23 cze 2014 13:02 przez Hatatitla, łącznie zmieniany 1 raz.

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 23 cze 2014 13:02

***..

cheb....1.2 PLN....mleko ok 2 PLN....bulki ok 20 gr....( szkoda ze nie wkleiles jajaek spzred 2 lat albo cukru spzred 3...) :lol: 8) :lol:



bilety jak ktos jezdzi kupuje okresowe...90 dniowy w wawie kosztuje 260 PLN...( norlany)...itp itd...

a ile mogles kupic telewizorow...ciuchow butow...spzretu elektronicznego...wyjazdow wakacyjnych itp..itd....
bulki 20 groszy ....chyba od magazyniera z biedronki co wywala splesniale :lol: :lol: :lol:
http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Chleb

http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Bulki
mowimy o SREDNIEJ cenie a nie o PROMOCJACH w dyskontach,...... ja nie ty nie biegam z gazetka po zakupy tam gdzie promocja na chleb, bulki itp :lol: :lol:

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 23 cze 2014 13:06


tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 23 cze 2014 13:07

Obrazek


alina skoncz sie osmieszac albo zadzown do gusu ze maja zle dane bo wg.ciebie omnibusie srednia cena chleba to 1,2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co za leming....napisz jeszcze ze paliwko takujesz po 3 zl :lol: :lol: :lol: :lol:

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 23 cze 2014 13:14

Jateż nie...ale to jest regularna cena różnią się czasami...ale niewiele ja akurat chleb kupuje wieloziarnisty..np...jakiś drwalski itp...ale mleko np w kauflandzie 2 pln...a pozatym ja osobiście zawsze większe zakupy robię wiec do supermarketów jadę gdzie można się spotkać z promocjami typu...drugi za 1.gr czy za 1 pln..czy za połowę ceny
***..

cheb....1.2 PLN....mleko ok 2 PLN....bulki ok 20 gr....( szkoda ze nie wkleiles jajaek spzred 2 lat albo cukru spzred 3...) :lol: 8) :lol:



bilety jak ktos jezdzi kupuje okresowe...90 dniowy w wawie kosztuje 260 PLN...( norlany)...itp itd...

a ile mogles kupic telewizorow...ciuchow butow...spzretu elektronicznego...Iiiwyjazdow wakacyjnych itp..itd....
bulki 20 groszy ....chyba od magazyniera z biedronki co wywala splesniale :lol: :lol: :lol:
http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Chleb

http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Bulki
mowimy o SREDNIEJ cenie a nie o PROMOCJACH w dyskontach,...... ja nie ty nie biegam z gazetka po zakupy tam gdzie promocja na chleb, bulki itp :lol: :lol:
Obrazek

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 23 cze 2014 13:16

Obrazek


alina skoncz sie osmieszac albo zadzown do gusu ze maja zle dane bo wg.ciebie omnibusie srednia cena chleba to 1,2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co za leming....napisz jeszcze ze paliwko takujesz po 3 zl :lol: :lol: :lol: :lol:
placa minimalna to też ściema...to zobacz jaka była w 2007...2006 roku a jaka będzie teraz
Obrazek

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 23 cze 2014 13:17

Jateż nie...ale to jest regularna cena różnią się czasami...ale niewiele ja akurat chleb kupuje wieloziarnisty..np...jakiś drwalski itp...ale mleko np w kauflandzie 2 pln...a pozatym ja osobiście zawsze większe zakupy robię wiec do supermarketów jadę gdzie można się spotkać z promocjami typu...drugi za 1.gr czy za 1 pln..czy za połowę ceny
***..

cheb....1.2 PLN....mleko ok 2 PLN....bulki ok 20 gr....( szkoda ze nie wkleiles jajaek spzred 2 lat albo cukru spzred 3...) :lol: 8) :lol:



bilety jak ktos jezdzi kupuje okresowe...90 dniowy w wawie kosztuje 260 PLN...( norlany)...itp itd...

a ile mogles kupic telewizorow...ciuchow butow...spzretu elektronicznego...Iiiwyjazdow wakacyjnych itp..itd....
bulki 20 groszy ....chyba od magazyniera z biedronki co wywala splesniale :lol: :lol: :lol:
http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Chleb

http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Bulki
mowimy o SREDNIEJ cenie a nie o PROMOCJACH w dyskontach,...... ja nie ty nie biegam z gazetka po zakupy tam gdzie promocja na chleb, bulki itp :lol: :lol:
a co mnie *** intereseuj gdzie zakupy robisz i na jakie PROMOCJE LATASZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*** mylioner a jezdzi tam gdzie promocje 2 w cenie 1 buhahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 23 cze 2014 13:18 przez tutenhamon., łącznie zmieniany 1 raz.

IsThatYouJohnWayne?
Sierżant sztabowy
Posty: 141
Rejestracja: 28 lis 2011 22:30

Postautor: IsThatYouJohnWayne? » 23 cze 2014 13:17

PSY szczekają a karawana jedzie dalej

_Kreślarz_
Starszy chorąży
Posty: 1262
Rejestracja: 27 maja 2014 17:21

Postautor: _Kreślarz_ » 23 cze 2014 13:20

PSY szczekają a karawana jedzie dalej

jedzie od ponad 2 zl hahaha

alkoita_426746
Podporucznik
Posty: 18651
Rejestracja: 06 lut 2011 02:23

Postautor: alkoita_426746 » 23 cze 2014 13:21

Jateż nie...ale to jest regularna cena różnią się czasami...ale niewiele ja akurat chleb kupuje wieloziarnisty..np...jakiś drwalski itp...ale mleko np w kauflandzie 2 pln...a pozatym ja osobiście zawsze większe zakupy robię wiec do supermarketów jadę gdzie można się spotkać z promocjami typu...drugi za 1.gr czy za 1 pln..czy za połowę ceny
***..

cheb....1.2 PLN....mleko ok 2 PLN....bulki ok 20 gr....( szkoda ze nie wkleiles jajaek spzred 2 lat albo cukru spzred 3...) :lol: 8) :lol:



bilety jak ktos jezdzi kupuje okresowe...90 dniowy w wawie kosztuje 260 PLN...( norlany)...itp itd...

a ile mogles kupic telewizorow...ciuchow butow...spzretu elektronicznego...Iiiwyjazdow wakacyjnych itp..itd....
bulki 20 groszy ....chyba od magazyniera z biedronki co wywala splesniale :lol: :lol: :lol:
http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Chleb

http://www.auchandirect.pl/sklep/artyku ... rnia/Bulki
mowimy o SREDNIEJ cenie a nie o PROMOCJACH w dyskontach,...... ja nie ty nie biegam z gazetka po zakupy tam gdzie promocja na chleb, bulki itp :lol: :lol:
a co mnie *** intereseuj gdzie zakupy robisz i na jakie PROMOCJE LATASZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*** mylioner a jezdzi tam gdzie promocje 2 w cenie 1 buhahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a co mnie obchodzi że mieszkasz w jakieś dziurze i pani zdzisia z wiejskiego sklepiku kasuje cię za zakupy....zalisz się jak prezes co 3 lata temu cukier za 6 pln kupował za kg...w towarzystwie kamer...:):):)
Obrazek

tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 23 cze 2014 13:21

.a pozatym ja osobiście zawsze większe zakupy robię wiec do supermarketów jadę gdzie można się spotkać z promocjami typu...drugi za 1.gr czy za 1 pln..czy za połowę ceny/


na te zakupy po promocjach to latasz mylionerze miedzy twoimi domami w polsce a domami a poludniu europy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*** alina mylioner ja je.be :lol: :lol: :lol: :lol:

slipknot
Młodszy chorąży
Posty: 616
Rejestracja: 04 wrz 2009 13:48

Postautor: slipknot » 23 cze 2014 13:31

A przepraszam,czy teraz Komoruski będzie sadził dęby murzyńskości? :roll:

Hatatitla
Podporucznik
Posty: 13078
Rejestracja: 22 sty 2012 00:23

Postautor: Hatatitla » 23 cze 2014 13:36

A przepraszam,czy teraz Komoruski będzie sadził dęby murzyńskości? :roll:
a na pewno chciałeś to napisać na tym forum, a nie np na forum Onetu, albo forum Pani Domu ?

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 23 cze 2014 13:37


Gawłowski: A wiesz, jaka jest jest rozbrajająca i chyba na końcu przykra obserwacja? że wcale to, że ty masz wiedzę merytoryczną, to w życiu nie pomaga. Przynajmniej w polityce nie pomaga. Bo ta banda, która napier... cię i pier... różne głupot. (...) K... jak jest tak, że goście się stroją w szatki specjalistów, to płakać się chce.

W rozmowie obu panów ciekawy jest wątek bogactwa, który porusza Wawrzynowicz. - Ja to w ogóle mam to w D***. Gdybym miał jutro oddać swoje BMW, bo k... straciłem pracę, to jestem k... zajebiście zadowolony - mówi biznesmen. - Nareszcie se k... mini coopera kupię. Nigdy nie miałem mini coopera, a od dziecka marzyłem. Kupię se k... mini coopera za 60 dych używanego i ja będę tak samo szczęśliwy, rozumiesz? - pyta Gawłowskiego.
Przez chwilę poczułam sympatię do chłopaków :)
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości