AWBUD [AWB] - dawniej INSTAL LUBLIN cz. III

wszystko na temat spółek publicznych
alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2014 11:14

alina ty nie masz zadnych akcji i nie masz juz za co kupic chlopie i nie sciemniaj juz he stale czekasz na krach zeby bylo ci lepiej bo gdybys mial akcje i czekal na krach to tza byc je b nie tym bo bys sprzedal i odkupil taniej hehe a ty jestes wyzerowany chlopie a teraz pisz co chcesz ale historii nie zamażesz he
Widzisz...dziadzia...roznica jest taka...ze ty sobie nie mozesz pozwolic na straty...bo z pustego i salomon nie naleje....ja moge sie przekisuc z jakimis pozycjami...dluzszy czas...ja mam czas i srodki...na wyczekiwanie...a to ze np spadnie mi wycena tych pozycji ktore mam o kilkadziesiat czy kilkanascie k...to nie stanowi zadnego...problemu...liczy sie ile finalnie w stanie zarobic na calym portfelu....a poszczegolne pozycje i codzienne zminy wycen..nie sa istotne...

Pozdrowienia z bwejuu...na zanzibarze....pole pole(Suahili)...muzungu.....hakuna matata....

REKLAMA


+Laptop
Chorąży
Posty: 996
Rejestracja: 09 paź 2014 20:05

Postautor: +Laptop » 12 paź 2014 11:21

alina ty nie masz zadnych akcji i nie masz juz za co kupic chlopie i nie sciemniaj juz he stale czekasz na krach zeby bylo ci lepiej bo gdybys mial akcje i czekal na krach to tza byc je b nie tym bo bys sprzedal i odkupil taniej hehe a ty jestes wyzerowany chlopie a teraz pisz co chcesz ale historii nie zamażesz he
Widzisz...dziadzia...roznica jest taka...ze ty sobie nie mozesz pozwolic na straty...bo z pustego i salomon nie naleje....ja moge sie przekisuc z jakimis pozycjami...dluzszy czas...ja mam czas i srodki...na wyczekiwanie...a to ze np spadnie mi wycena tych pozycji ktore mam o kilkadziesiat czy kilkanascie k...to nie stanowi zadnego...problemu...liczy sie ile finalnie w stanie zarobic na calym portfelu....a poszczegolne pozycje i codzienne zminy wycen..nie sa istotne...

Pozdrowienia z bwejuu...na zanzibarze....pole pole(Suahili)...muzungu.....hakuna matata....
skoncz *** pie r doli c smutne kawalki ze mozesz sobie pozwolic na straty *** kazdy normalny czlowiek jesli cos wie i czuje to robi by nie miec strat czeka na rozwoj sytuacji stoi z boku a ty *** latasz wszedzie widzisz krach i siedzisz na akcjach kino juz ci napisalem nie masz za co grac i chcesz by twoja teoria sie sprawdzila z krachem heh dobra jedz na plaze bo robisz z siebie takimi tekstami *** bo gdybys wiedzial ze sie przewrocisz bys sie polozyl *** jakich malo heheh on sobie moze pozwolic na straty jaja heheh no widac pbg terra emerson i inne perly wszedzie tracisz co kupisz hehhe walisz glodne kawalki nie tlumacz sie juz chllopie na co sobie mozesz pozwolic lepiej sobie cos wygoogluj he

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2014 11:39

alina ty nie masz zadnych akcji i nie masz juz za co kupic chlopie i nie sciemniaj juz he stale czekasz na krach zeby bylo ci lepiej bo gdybys mial akcje i czekal na krach to tza byc je b nie tym bo bys sprzedal i odkupil taniej hehe a ty jestes wyzerowany chlopie a teraz pisz co chcesz ale historii nie zamażesz he
Widzisz...dziadzia...roznica jest taka...ze ty sobie nie mozesz pozwolic na straty...bo z pustego i salomon nie naleje....ja moge sie przekisuc z jakimis pozycjami...dluzszy czas...ja mam czas i srodki...na wyczekiwanie...a to ze np spadnie mi wycena tych pozycji ktore mam o kilkadziesiat czy kilkanascie k...to nie stanowi zadnego...problemu...liczy sie ile finalnie w stanie zarobic na calym portfelu....a poszczegolne pozycje i codzienne zminy wycen..nie sa istotne...

Pozdrowienia z bwejuu...na zanzibarze....pole pole(Suahili)...muzungu.....hakuna matata....
skoncz *** pie r doli c smutne kawalki ze mozesz sobie pozwolic na straty *** kazdy normalny czlowiek jesli cos wie i czuje to robi by nie miec strat czeka na rozwoj sytuacji stoi z boku a ty *** latasz wszedzie widzisz krach i siedzisz na akcjach kino juz ci napisalem nie masz za co grac i chcesz by twoja teoria sie sprawdzila z krachem heh dobra jedz na plaze bo robisz z siebie takimi tekstami *** bo gdybys wiedzial ze sie przewrocisz bys sie polozyl *** jakich malo heheh on sobie moze pozwolic na straty jaja heheh no widac pbg terra emerson i inne perly wszedzie tracisz co kupisz hehhe walisz glodne kawalki nie tlumacz sie juz chllopie na co sobie mozesz pozwolic lepiej sobie cos wygoogluj he
bo..ja stoje z boku...a to ze mam zapakowane...kilkadzeiesist k w papierach...nie gra roznicy....ale...ty nie kumasz o czym mowie...bo...ty na chlebek zarabiasz...

P.s...nie chce mi sie tlumaczyc niuansow....w kazdym razie...jak mowie ewentualne straty na tych pozycjach ktore mam obecnie nie maja dla mnie znaczenia....ale ty i tak wiesz swoje....ze jestem golasem jak ty...i jakims cudem jezdze na zarobek do krajow do ktorych nik na zarobek nie jezdzi....i jesli ci z tym dobrze...to nie moja broszka...
A zycuie prawdziwe jest jaki hest...u kazdego z nas...i to sie liczy...

p.s..2 To jak zlalezlista przez te pare dni w googlu...co podobno wszystko mozna znalesc...straz pozarna...z zanzibaru???

+Laptop
Chorąży
Posty: 996
Rejestracja: 09 paź 2014 20:05

Postautor: +Laptop » 12 paź 2014 14:18

powiedzialem ci *** wez kolo i je b ni j sie w czolo ty i z boku stanie heheh jak bys mial za co to bys kupil majac swidomosc zwaly bys wsio sprzedla i czekal na tanie zakupy *** heheh ale ty na onecie masz pakiety kupione i testujesz platforme demo juz nie pisz chlopie nic bo osmieszasz sie lez w tym Zanzibarze hehhe

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2014 15:12

powiedzialem ci *** wez kolo i je b ni j sie w czolo ty i z boku stanie heheh jak bys mial za co to bys kupil majac swidomosc zwaly bys wsio sprzedla i czekal na tanie zakupy *** heheh ale ty na onecie masz pakiety kupione i testujesz platforme demo juz nie pisz chlopie nic bo osmieszasz sie lez w tym Zanzibarze hehhe
ale ty jestes ***...jeszcze pare dni temu mowiles...ze dlatego ze mnie wyzerowali...to wieszcze spadki...ktore...nie maja racji bytu...teraz piszesz...ze skoro pisze o spadkach to nie powinienem miec zadnych akcji.....tyle ze ja to nie ty...:):)...

W kazdym razie szykuj sie na zaciskanie pasa....a ja bede sie przygladal kursom...zeby w odpowiednim momencie zaczac mocniej wchodzic na rynek...kiedy to bedzie czy za pare misiecy czy dluzej czy krocej...zobaczymy...

JurekE
Młodszy chorąży
Posty: 413
Rejestracja: 27 cze 2007 13:56

Postautor: JurekE » 12 paź 2014 15:20

Nowy ,,Raport Tygodniowy”

http://analizy-rynkowe.pl/raport-tygodniowy-3/

Sporządził go Sławomir Kłusek

Sławomir Kłusek jest analitykiem giełdowym. W latach 2002 – 2009 zamieszczał swe komentarze giełdowe w ,,Gazecie Giełdy Parkiet” a w latach 1997 – 2008 w "Rzeczpospolitej"

Podstawowe wnioski

1) Na wykresach wielu indeksów dojrzałych nastąpiło wybicie z krótkoterminowych formacji podwójnego szczytu

2) Z tego powodu w krótkim okresie mogą pojawić się jeszcze nieznaczne spadki WIG-u 20

3) Ale ponieważ WIG 20 staje się coraz silniejszy po zakończeniu tych krótkoterminowych spadków czeka nas super-hossa na GPW w Warszawie

4) Jeżeli jen japoński (w złotych) przebije od dołu poziom 3,1138 to czeka nas kolejna fala umocnienia EUR/PLN oraz USD/PLN

5) Warto zauważyć, że spośród 12 spółek, których akcje zakwalifikowane zostały do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” (gdyż wybiły się już z formacji podwójnego dna) kursy akcji 8 spółek od momentu owego zakwalifikowania do tej rubryki do dnia 10 października 2014 roku zachowywały się lepiej od indeksu WIG20, a 4 gorzej. To pokazuje, że kursy akcji po wybiciu z formacji podwójnego zazwyczaj zachowywały się relatywnie mocno (szczególnie Rafako oraz Immobile), aczkolwiek były przykłady relatywnej słabości (szczególnie CD Projekt)

6) Poza tym ciekawa wypowiedź hipotetycznego inwestora Arkadiusza o rynku forex… (str.13)

_.Kreślarz._
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2219
Rejestracja: 15 lip 2014 09:23

Postautor: _.Kreślarz._ » 14 paź 2014 13:18

ja tam sobie dobieram na tych pooziomach...oczywiscie jak rynki sie zawala moze byc testowanie 2 dna tego nie wykluczam...ale portfel im rosnie..prezio mowi ze marze tez beda rosly..wiec...za jakis czas spolka powinna pokazywac juz zyskownosc...i to moze ze calkiem niezla...( jesli chodzi o cyferki)....a obecna kapitalziacjia to....25 mln PLN...
masz jeszcze papier ;)
oczywiscie...sadze..ze to moze byc niezly kwit w dluzszej perspektywie...ale nadchodzaca slabosc rynkow moze spowodowac ze taniej moze sie kupi...dlatego mocno poki co nie wchodze...takie pakiety startowe...bo cos mi sie wydaje ze okazji na zakupy w najblizszych miesiacach...bedzie sporawo....
to dobrze jesli nie wywiną jakies emisji teraz czas na scalenie i ciagle jak jeszcze pokażą lepszy wynik, plus restrukturyzacja może z tego coś fajnego byc z tego ;) na krotki czy sredni termin

40 -42 oporowo

jak
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2180
Rejestracja: 09 gru 2010 20:17

Postautor: jak » 14 paź 2014 20:03

no to kiedy zlotowka :?: :wink:

_.Kreślarz._
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2219
Rejestracja: 15 lip 2014 09:23

Postautor: _.Kreślarz._ » 16 paź 2014 10:46

no to kiedy zlotowka :?: :wink:
grosik do grosika i się pnie powoli a do scalenie jeszcze trochę czasu :) zobaczymy jakie wyniki dadzą :) ze tak ostatnimi czasy zarząd skupował akcje

+Laptop
Chorąży
Posty: 996
Rejestracja: 09 paź 2014 20:05

Postautor: +Laptop » 16 paź 2014 10:47

slicznie to wyglada :wink: :lol:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 26 paź 2014 16:37

GPW: zawieszenie obrotu akcjami spółki AWBUD SA
Uchwała Nr 1196/2014 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 24 października 2014 r. w sprawie zawieszenia na Głównym Rynku GPW obrotu akcjami spółki AWBUD S.A.
§ 1
Po rozpatrzeniu wniosku spółki AWBUD S.A. o zawieszenie notowań akcji tej spółki w związku ze zmianą ich wartości nominalnej, Zarząd Giełdy działając na podstawie § 30 ust. 1 pkt 1) Regulaminu Giełdy postanawia zawiesić obrót akcjami spółki AWBUD S.A., oznaczonymi kodem "PLINSTL00011", od dnia 28 października 2014 r. do dnia
13 listopada 2014 r. (włącznie).
§ 2
Na podstawie § 110 ust. 10 i 11 Regulaminu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia, co następuje:
1) zlecenia maklerskie na akcje spółki AWBUD S.A., o których mowa w § 1, przekazane na giełdę, a nie zrealizowane do dnia
27 października 2014 r. (włącznie), tracą ważność po zakończeniu sesji giełdowej w tym dniu;
2) w okresie zawieszenia, o którym mowa w § 1, zlecenia maklerskie na akcje spółki AWBUD S.A. nie będą przyjmowane.
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 27 paź 2014 10:11

Ewakuacja przed zawiasami :oops: czyżby popołudniu dolny widelec :roll:

+Laptop
Chorąży
Posty: 996
Rejestracja: 09 paź 2014 20:05

Postautor: +Laptop » 27 paź 2014 10:12

Ewakuacja przed zawiasami :oops: czyżby popołudniu dolny widelec :roll:
alina skacze hehehh

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 27 paź 2014 10:20

Ewakuacja przed zawiasami :oops: czyżby popołudniu dolny widelec :roll:
alina skacze hehehh
Od jutra 2 tyg obóz rehabilitacyjny w ciechocinku :lol:

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 27 paź 2014 10:37

Ewakuacja przed zawiasami :oops: czyżby popołudniu dolny widelec :roll:
alina skacze hehehh
to ty dziadek...nie mozesz mrozic kapitalu...bo fo dkepu nie pojdziesz...i znowu bedziesz musial na dworcu sie schylac po "mydlo" :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 245 gości