Mabion [MAB] cz.6

wszystko na temat spółek publicznych
3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 23 sty 2015 22:56

Mozna alkolity nie lubic, ale patrzac choc troche obiektywnie na to co zapowiadal a pozniej realizowal zarzad Mabionu... to trudno sie z alkolita nie zgodzic.

Oczywiscie wszyscy mamy wielkie cyfry przed oczami, ale rzeczywistosc na ten moment jest lekko inna. I nikt z nas dokladnie nie wie co w trawie piszczy i kiedy wyskoczy.
Nie oto chodzi. Po prostu wkurza mnie jak ktoś, kto nigdy nie prowadził działalności lub nie zarządzał czyjąś działalnością śmieje się, że ktoś ma opóźnienia. Tym bardziej, że Mabion wybrał sobie wyjątkowo trudną dziedzinę i tak naprawdę przeciera szlaki. Na kopiowaniu MabThery poślizgnęły się takie tuzy jak Samsung, Teva czy Merck, a inni, którzy kontynuują mają jeszcze większe opóźnienia niż Mabion... ale internet jest przecież po to, aby hejtować :lol: 8) :lol:
ja sie nie smieje JA stwierdzam FAKTY...chyba nie chcesz mi powoiedziec ZE to BYLI LAICY...w 2013 ROKU..i ze NIE MIELI HARMONOGRamu badan nad rakiem??....a jednak napisali ZE ZAREJESTRUJA lek...W 2014 gdy DOPIERO W 2 POLOWIE PRZYSTAPILI DO REKRUTACJI BADAN NAD RAKIEM......To nie jest wcale smieszne...

To samo odnosi sie do HER 2..wiedza ile badania trwaja...i jakie sa wymogi liczba do pzrebadania DUZA.......TO wiec JAKI HARMONOGRAM MIELI...skoro twierdzili ze w 2015 BEDZIE REJESTRACJA??...CO oni z BANIAKA sobie te daty wzieli...w przypadku HER2..dopiero niedawno podpisali umowy o rekrutacji...

wiec to nie kwestia tego czy ktos sie smieje...ale tego czy ONI maja dobre i realne planowanie czy nie...i czy jest mozliwosc ryzyka kolejnych takich kwiatkow..CZY NIE...

P.S mnie bedzie tez interesowalo o\ile kasy beda mieli po 4 qw.....czy npo..bedzie sie mozna spodziewac potencjalego dodatkowego dokapitalizowania ...czy nie...
Ja myślę, że to co było w prospekcie było jak najbardziej realne… w idealnym świecie. Piorun jak sobie planuje, że pier... w Ziemię to też zakłada, że to będzie po linii prostej. A jak jest to każdy widzi… na zdjęciach :roll:

Prospekt datowany jest na luty 2013.

Planowali pierwsze podanie pacjentom leku w I kwartale 2013. Dawali sobie 10-16 miesięcy na badanie (ze względu na czas rekrutacji pozostałych pacjentów). Licząc od lutego w wariancie optymistycznym koniec badania mógł być gdzieś na przełomie 2013/2014. Spokojnie więc mogli liczyć, że przygotują wnioski i po 210 dniach będą mieć decyzję rejestracyjną, i to wszystko jeszcze w 2014 roku. Szybkie zwolnienie bioreaktorów to przyspieszenie badań nad MabionHER2, no i kwestia dotacji na HER2… To jest właśnie idealny świat: wszystkie kraje szybko, sprawnie i jednocześnie wydają zezwolenia, pacjenci szybko się rekrutują, nie ma wojny na Wschodzie itd., itp.

A jak było w rzeczywistości wszyscy wiemy… zaczęło się od tego, że pierwsze podanie leku to nie I kwartał, ale dopiero czerwiec 2013 i tak dalej: opóźnienia… opóźnienia…, ale

wszystko idzie do przodu i to jest najważniejsze :D

To, że Mabion nagle zyskał szansę, aby być pierwszym rejestrującym w UE biopodobny rituximab nie wynika z tego, że nagle przyspieszyli… ale to, że WSZYSCY konkurenci nagle w 2014 skorygowali swoje planowane terminy zakończenia badań. Mabion nie jest jedyny, a być może to właśnie on będzie miał najmniejsze opóźnienie w gronie min. firm o kapitalizacji setek miliardów dolarów :cool:
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

REKLAMA


?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 23 sty 2015 23:08

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić

Outlander
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2015 23:03

Postautor: Outlander » 23 sty 2015 23:10

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić

nie tylko on

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 23 sty 2015 23:21

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić
Pokaż mi inne spółki na GPW, które produkują lub zamierzają produkować nowoczesne leki biotechnologiczne, a ja ci powiem, którą się można zainteresować. Leki chemiczne mnie nie obchodzą, bo rynek leków chemicznych będą przejmowały biologiczne. Nie interesują mnie też spółki, które kupują inne spółki, nawet jeśli są to interesy tego kalibru co dodatki paszowe.

Zesrać to się możesz co najwyżej sam, i napisz nam jaki masz papier jako zabezpiecznie.

Jeśli nie jest on szary a kolorowy to jesteś pe..dał.

No więc, jaki masz papier?
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

Ann1
Młodszy chorąży
Posty: 482
Rejestracja: 10 lut 2014 23:34

Postautor: Ann1 » 23 sty 2015 23:26

Ach, to ja też "poreklamuję" Mabion i przypomnę, kiedy swoje badania nad biopodobnym Mabthera planuje zakończyć konkurencja :

Boehringer - grudzień 2016
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT01955733

Sandoz - grudzień 2017
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT01419665

I może pod tym kątem spójrzmy na opóźnienia Mabionu. Nie wiem czy jest to reklama, czy raczej, przytaczanie ogólnie dostępnych faktów. Każdy może sam ocenić - pan google dostępny jest przecież dla wszystkich.
Teraz warto "wygooglować" ile wart jest rynek Mabthery i samemu ocenić o jaką kasę tu się gra i jakie ma szanse na tle konkurencji i nie trzeba wierzyć reklamie, bo fakty mówią same za siebie :lol:

?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 23 sty 2015 23:28

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić
Pokaż mi inne spółki na GPW, które produkują lub zamierzają produkować nowoczesne leki biotechnologiczne, a ja ci powiem, którą się można zainteresować. Leki chemiczne mnie nie obchodzą, bo rynek leków chemicznych będą przejmowały biologiczne. Nie interesują mnie też spółki, które kupują inne spółki, nawet jeśli są to interesy tego kalibru co dodatki paszowe.

Zesrać to się możesz co najwyżej sam, i napisz nam jaki masz papier jako zabezpiecznie.

Jeśli nie jest on szary a kolorowy to jesteś pe..dał.

No więc, jaki masz papier?
nie interesuje mnie tylko gpw - śledzisz cały świat, więc zadałem pytanie, z nadzieją że normalnie odpowiesz.

ja widzę tylko potencjał tej branży, ale się na niej w ogóle nie znam.

na gpw mam tylko medicalgorytmics, 11bit, integer , i mabion. Zapytałeś więc mówię, ale co to ma do rzeczy?

zesrać się może każda spółka , w tym mabion. nie bierz tego do siebie przecież emocjonalnie.

pozdr

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Postautor: 30malo » 23 sty 2015 23:53

TANIEJ JUŻ NIE BĘDZIE ALE ZAWSZE MOŻNA CZEKAĆ :!: :!: :!: :D :D :D DO US..R...J :D A SZKODA ŻE NIE BĘDZIE :cry:

most
Starszy sierżant
Posty: 71
Rejestracja: 14 mar 2013 11:40

Postautor: most » 23 sty 2015 23:54

@ 3mldEUR

co masz w portfelu z branży, jako polisę na wypadek gdyby MAB się ***

?



...jezeli odp że nic, to znaczy że jednak jesteś 'płatny'
"3mldEUR"szuka,myszkuje,wyszukuje wiadomości związane z mabionem,branżą
leków biopodobnych,dzieli się tym z innymi,podaje źródłla skąd zaczerpnął,
analizuje i wyciąga wnioski.
wierzy w osiągnięcie sukcesu przez mabion.
możesz myśleć inaczej.
co do polisy:
jesteś bardziej bojaźliwy,czyli co będzie gdy mabion "się zesra"?
ano dywersyfikujesz ryzyko-kilka spółek w portfelu.

masz duszę hazardzisty i wierzysz w sukces-stawiasz wszystko na jedną kartę.
i to nie znaczy że ktoś ci za to płaci,po prostu mocniej ryzykujesz.

masz podane wszystko na talerzu,jakie ktoś z tej wiedzy wyciąga wnioski,to jego sprawa.
bez dywersyfikacji (obecnie)

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 24 sty 2015 00:01

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić
Pokaż mi inne spółki na GPW, które produkują lub zamierzają produkować nowoczesne leki biotechnologiczne, a ja ci powiem, którą się można zainteresować. Leki chemiczne mnie nie obchodzą, bo rynek leków chemicznych będą przejmowały biologiczne. Nie interesują mnie też spółki, które kupują inne spółki, nawet jeśli są to interesy tego kalibru co dodatki paszowe.

Zesrać to się możesz co najwyżej sam, i napisz nam jaki masz papier jako zabezpiecznie.

Jeśli nie jest on szary a kolorowy to jesteś pe..dał.

No więc, jaki masz papier?
No to chyba pierwszy raz jak 3mld puscily Ci nerwy i spusciles garde. Ciekawe dlaczego...

Sam jestem akcjonariuszem od poczatku i jako podsumowanie moge napisac, ze nie znajdzie sie na gpw prawdopodobnie druga taka spolka jak Mabion. Ale tylko przy zalozeniu, ze zrealizuja to co zapowiedzieli. A jak na ten moment to jest z tym spory problem, gdyz opoznienia sa koszmarne, a zarzad w najmniejszy, stopniu nie informuje rynku o aktualnej sytuacji spolki. Tak jakby bylo to robione specjalnie, aby tworzyc pozory szybkich postepow, ktore maja podtrzymac kurs na jakims poziomie i mydlic oczy.

Nie mowiac juz o kancie z dodatkowa emisja bez PP oraz kolejnych bajkach opowiadanych na spotkaniu, ze niby skoncza badania do konca 2014. Przeciez wystarczy troche posledzic ich historie i dojdzie sie do wniosku, ze nie dotrzymuja praktycznie na ten moment jakichkolwiek terminow.

Oczywiscie mozna sprzedac akcje i poszukac czegos innego, jednak jak chcialem zainwestowac w mabion. Problem jednak w tym, ze zarzad albo nie kontroluje biznesu do konca, harmonogramow, przeplywow gotowkowych i nie potrafi planowac.... albo nas wszystkich kiwa na boki. Tak czy inaczej, nie za dobrze.

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 24 sty 2015 00:05

I nie piszcie, ze mozna sie pomylic w kalkulacji. Sam prowadze biznes i pomylic sie mozna w zaplanowanych inwestycjach na te skale i 1-2 mln zl. No niech bedzie 5 mln zl. Ale nie ponad 50 mln zl. Bez zartow.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2015 00:07 przez hantar, łącznie zmieniany 1 raz.

?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 24 sty 2015 00:06

emisji bez pp przeprowadzonej w taki sposób jak zrobił to Mabion nie uważam w żadnym razie za kant, a przeciwni,e za spory plus i jeden z elementów które mnie przekonały do wejścia . a 'oskarżenia' , że zarząd 'nie informuje' to dla mnie żadne oskarżenia

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 24 sty 2015 00:11

@3mld euro

Ja rozumiem ze podczas badan ...poczas rekrutacji...moga sie zdarzec nieprzewidziane sytuacje co pokazuja np przedluzajace sie mocno badania innych firm , czy nawet zawieszenie badan jak u samsunga....

Ale mi chodzi o to ze wogole rozpoczeli np badania nad rakiem z rocznym opoznieniem....jesliby chcieli miec szanse na rejestracje w 2014 roku....wiec po wacka w Prospekcie takie daty podawali...???musieli wiedziec kiedy realnie rozpoczna badania ..... podpisali umowy rekrutacyjne w polowie 2014....

Nie kumam tego zupelnie....to bez sensu jest....takie sie rzeczy robi zeby nakrecic na emisje..inwestorow jak sa niepewni ...czy znajda sie chetni....ale tu nie bylo ryzyka ze sie nie rozejdzie...

Jak mowie papier ciekawy ...ale pewne myki powoduja ze jednak trzeba tez brac pod uwage pewne ryzyka.....natomiast te ryzyka tez sa dynamiczne czasami sie mocno zwiekszają a czasami poteznie spadaja...jak to bylo np z 11 b...jedno wydarzenie spowodowalo nagle..ze spolka zupelnie inaczej moze kreowac swoje przyszle wyniki...w stosunku do tego co bylo....

Barmantech
Starszy chorąży
Posty: 1604
Rejestracja: 13 lis 2007 20:04

Postautor: Barmantech » 24 sty 2015 00:23


No to chyba pierwszy raz jak 3mld puscily Ci nerwy i spusciles garde. Ciekawe dlaczego...
Human face. Nareszcie, bo już myślałem, że są ludzie z anielską cierpliwością i nieustająco dobrym humorem.

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 24 sty 2015 00:45

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić
Pokaż mi inne spółki na GPW, które produkują lub zamierzają produkować nowoczesne leki biotechnologiczne, a ja ci powiem, którą się można zainteresować. Leki chemiczne mnie nie obchodzą, bo rynek leków chemicznych będą przejmowały biologiczne. Nie interesują mnie też spółki, które kupują inne spółki, nawet jeśli są to interesy tego kalibru co dodatki paszowe.

Zesrać to się możesz co najwyżej sam, i napisz nam jaki masz papier jako zabezpiecznie.

Jeśli nie jest on szary a kolorowy to jesteś pe..dał.

No więc, jaki masz papier?
No to chyba pierwszy raz jak 3mld puscily Ci nerwy i spusciles garde. Ciekawe dlaczego...
W celach edukacyjnych :wink:

Parafrazowałem wypowiedź, aby pokazać ten sam schemat techniki manipulacji - więcej w kolejnym poście 8)

Zapowniałem tylko dopisać, że chodzi o papier toaletowy :oops: :lol:
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 24 sty 2015 00:47

ok - dzieki za szczerą odpowiedź
skoro nawet nic nie wskażesz - to znaczy że tworzysz po ty, by reklamować Mabion
to wypływa od zawsze z twoich postów
po prostu chciałem się upewnić
Pokaż mi inne spółki na GPW, które produkują lub zamierzają produkować nowoczesne leki biotechnologiczne, a ja ci powiem, którą się można zainteresować. Leki chemiczne mnie nie obchodzą, bo rynek leków chemicznych będą przejmowały biologiczne. Nie interesują mnie też spółki, które kupują inne spółki, nawet jeśli są to interesy tego kalibru co dodatki paszowe.

Zesrać to się możesz co najwyżej sam, i napisz nam jaki masz papier jako zabezpiecznie.

Jeśli nie jest on szary a kolorowy to jesteś pe..dał.

No więc, jaki masz papier?
nie interesuje mnie tylko gpw - śledzisz cały świat, więc zadałem pytanie, z nadzieją że normalnie odpowiesz.

ja widzę tylko potencjał tej branży, ale się na niej w ogóle nie znam.

na gpw mam tylko medicalgorytmics, 11bit, integer , i mabion. Zapytałeś więc mówię, ale co to ma do rzeczy?

zesrać się może każda spółka , w tym mabion. nie bierz tego do siebie przecież emocjonalnie.

pozdr
Gdybyś normalnie zapytał, a nie manipulował, to może byś dostał normalną odpowiedź. Nie biorę tego do siebie, tylko jestem uczulony na manipulacje. Obracam się w biznesie i uwierz mi jak nieudolnie niektórzy potrafią manipulować: myślą, że jak skończą jakieś dwudniowe szkolenie z technik perswazji, negocjacji czy programowania neurolingwistycznego to świat stoi u ich stóp.

Średnio co miesiąc ktoś mi coś pisze o „płaceniu” od czterech lat. Nikt nie może uwierzyć, że tyle wiedzy można mieć o spółce i tyle o niej pisać. A ja nie mogę z kolei uwierzyć, że ludzie inwestują w spółki tak mało o nich wiedząc?

Zabaw się w naukowca i zrób sobie taki wirtualny eksperyment naukowy.
1. Daj jednej osobie trochę pieniędzy za pisanie na forum
2. Każ drugiej osobie władować cały kapitał w jedną spółkę na giełdzie.

Sprawdź po pewnym czasie wpisy jednej i drugiej osoby.

Jak jeszcze nie jarzysz to wejdź na stronę Mabionu, którą zapewne robiła osoba wynajęta z zewnątrz i na pewno był to ktoś ‘platny’ i pewnie ktoś też ‘platny’ się nią zajmuje:

… i teraz poczytaj sobie i pośmiej się razem z nami:

1. Na głównej stronie na dole: Mabion planuje debiut na rynku głownym GPW :lol: link: http://mabion.eu/en/
2. Produkty: Mabion planuje rozpocząć badania kliniczne leku MabionCD20 w roku 2011 :lol: a leków anti VEGF and anti EGFR w latach 2012 - 2013 :lol: link: http://mabion.eu/en/products-under-development/
3. Stronę tworzył albo uaktualniał wybitny matematyk, któremu wyszło, że liczby procentowe głosów 21,42+15,55+14,72+51,69=100% :lol: link: http://mabion.eu/en/shareholder/
4. Na tej samej stronie mamy dwa takie same wykresy, które nijak się mają do tabeli :lol: link: http://mabion.eu/en/shareholder/

I mogę tak dalej… ale wstyd. Z drugiej strony wcale się nie dziwię, bo nie pisał tego akcjonariusz, tylko ‘płatny’

Piszę o tym od kilku lat i jestem pewny, że nikt tu z Mabionu ani z Genesis PR ani razu nie zajrzał, bo chyba by się ze wstydu spalili :lol:
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 130 gości