11 BIT STUDIOS [11B] MOCNE FUNDAMENTY CZ.XII

wszystko na temat spółek publicznych
klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 cze 2015 21:42

Nie wszystkie, myślę, żę mój Note dostanie :D Jednek te mniejsze poniżej 4cali to ja wątpię. Nie powinni wypuszczać jak ma być lipa. Ale myślę,że 5 cali da się ogarnąć. Niby niewiele, jednak robi róznicę.

Poczekamy zobaczymy, spółka spokojnie rosła nie będzie. To skacze jak kangur, wiele spółek w taki sposób rośnie.

REKLAMA


Znajomy_krolika
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 291
Rejestracja: 13 kwie 2015 13:23

Postautor: Znajomy_krolika » 19 cze 2015 22:35

A to niespodzianka... dotąd na pytania fanów ludzie z Bita na facebook'u wyraźnie odpowiadali, że gra będzie supportowana tylko i wyłącznie na tabletach.
No ale nie byłby to pierwszy raz kiedy dość nieprecyzyjnie komunikują się z rynkiem...:P
Zawsze pisali tablety i może phablety :) Ale tych phabletów nie byli pewni, bo jednak tekst jest dość mały i granie na takim ekranie jest męczące dla wzroku. Z drugiej strony, we wszystkich zapowiedziach w ostatnich tygodniach była mowa jedynie o tabletach, więc możliwe że dziennikarz ze spidersweb widział grę na telefonie, ale w praktyce taka wersja nie będzie dostępna. Pewnie w nadchodzącym tygodniu dowiemy się szczegółów :D

'MATEJ'
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 257
Rejestracja: 17 kwie 2015 09:29

Postautor: 'MATEJ' » 19 cze 2015 22:46

:arrow: 11000zł :D

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 cze 2015 23:01

:arrow: 99999999 zł już 1 kwietnia 2016.

Pamiętać trzeba, że to nie hest info ze spółki. Jednak bardzo ciejawe, że dali do testu wersje na iphona.

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 19 cze 2015 23:24

Rozumiem ze dogrywka nie dla nas ? :)
Bo nie widze nas w tabeli.
One Ziolo to rule them all.

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 19 cze 2015 23:26

:arrow: 99999999 zł już 1 kwietnia 2016.

Pamiętać trzeba, że to nie hest info ze spółki. Jednak bardzo ciejawe, że dali do testu wersje na iphona.
a skąd bo na PMI mieli bloga do pisania :lol:

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 20 cze 2015 00:15

Rozumiem ze dogrywka nie dla nas ? :)
Bo nie widze nas w tabeli.
No niestety jednak nie. Ale i tak to był bardzo udany tydzień dla 11Bit :)

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 20 cze 2015 00:35

Ciekawe czy zbieracz ktory przyjmuje na kalte wie cos wiecej, czy po prostu liczy ze bedzemy w dogrywce.
Czuję w kościach, że będziemy :)
:lol: pij mleko na kości :lol:

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 20 cze 2015 01:28

trzeba przyznac, ze wyjatkowo Upie.dliwy, Parszywy Ch.j
teraz pewnie siedzi w domu i robi sobie dobrze, ze znowu uje.al

ale to bez znaczenia ... ch.j z ch.jem

1/
11 BIT jest najbardziej niedowartosciowana spolka z branzy i na calej GPW z jednymi z najlepszych perspektyw na przyszlosc

2/
kasa plynie bezustannie do spolki i na koniec roku bedzie juz okolo 25 a moze i 30 mln na kontach przy zerowym zadluzeniu, a za rok moze byc powyzej 50 mln ... a wycena spolki to nieco ponad 100 mln :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: choc juz powinno byc 400-500

tego sie nie da zatrzymac ...
i czego by ch.j nie zrobil i ilu jeszcze gow.ianych zleconek sprzedazy nie wprowadzil do arkusza to i tak nie zmieni faktu, ze ...wczesniej czy pozniej to musi wystrzelic ... im dluzej ch.j bedzie trzymal tym mocniej wystrzeli i w 2-3 sesje zrobi 50-100% ... to w koncu zwykle prawa fizyki ... ale ch.j mysli, ze jest madrzejszy, choc w rzeczywistosci jest zwykla ci.ta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


--------------------------- 200 ----------------------- 500 -------------------------- > 1000

Ostatnio zmieniony 20 cze 2015 02:58 przez SAAB-M6, łącznie zmieniany 2 razy.
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 20 cze 2015 01:43

czekamy na wieczorne wystapienie *** naczelnego sekretarza Saab duza czcionka oczywiscie bo prezes *** Alikota i wice Ziolo juz wisza na hakach i susza :)


Oj KIBEL, KIBEL

trzymajmy sie faktow ..

*** TO TY WIDZISZ ZA KAZDYM RAZEM JAK SPOJRZYSZ W LUSTRO i ta kwestia nie podlega zadnej dyskusji - to jest po prostu obiektywnie istniejaca rzeczywistosc, ktorej mozesz nie akceptowac mozesz sie z nia nie zgadzac, ale ona po prostu taka jest :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jestes *** i musisz nauczyc sie z tym zyc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak poza tym ...

siedzisz calymi dniami na forum i napier.alasz post za postem

Dołączył: 13 Maj 2015
Postów: 1235
(0% z całości; 32.50 postów dziennie) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ktore pokazuja jedynie bezmiar twojej glupoty i infantylizmu oraz to ze jestes zwykla ludzka ***, totalnym nieudacznikiem i frustratem znajdujacym radosc w tym, ze komus cos sie nie udaje ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

jak mozna siedziec caly dzien na forum i pisac totalne pier.oly o spolce ktorej sie nie ma :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

czy ty *** naprawde wierzysz w to, ze te bzdety jakie ty i tobie podobne matoly, psychole, frustraci i ludzkie szmaty tu wypisujecie maja jakiekolwiek znaczenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Rada:
IDZ DO PSYCHIATRY I ZACZNIJ SIE LECZYC - DAJ SZANSE SAMEMU SOBIE BO MASZ DUZY PROBLEM

albo zaloz sobie kolejnego nicka to dostaniesz nowe zycie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak przy okazji ile masz tych nickow poje.ie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: czy ten czarny kon i inne ch.ju muju, ktore tu wypisuja totalne bzdury to tez ty i twoja schizofrenia jest juz na etapie w ktorej piszesz juz sam ze soba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5467
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 20 cze 2015 07:08

http://steamspy.com/app/282070 123k od początku SummerSale (próbka 3-dniowa)
tu http://steamspy.com/sale z kolei pokazuje 113k (wczoraj było 140k +-40k - duże wahnięcie, ale to pewnie zależy jaką próbkę kont akurat danego dnia zeskanują, przy tak niewielkiej ilości - 0,2 % skanowanych kont - zakres błędu przy próbce jednodniowej jest duży)

Tak czy owak przynajmniej jakieś 2,1-2,2mln z SummerSale powinni wyciągnąć.
9.7k komentarzy - w 11 dni potrzeba jeszcze zaledwie 285 recenzji żeby pękło 10k w pierwszym półroczu. 8)

wrozbita_Maciej
Młodszy chorąży
Posty: 690
Rejestracja: 25 mar 2015 08:33

Postautor: wrozbita_Maciej » 20 cze 2015 07:19

kluczowe info "tytułem w wersji dla iOS na iPhonie i iPadzie" :arrow: 500
robie screana ty tez bedziesz sie tlumaczyl z rekomendacji 500zl ja wam dam wszystkim skonczy sie naciaganie ludzi jak zaplacisz 50tys to opanujesz wary dosc tego ja rozumie ze AT technika ale wytlumaczysz skad ma tu byc 500zl

jarkiz69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9350
Rejestracja: 28 lut 2008 22:08

Postautor: jarkiz69 » 20 cze 2015 08:47

kluczowe info "tytułem w wersji dla iOS na iPhonie i iPadzie" :arrow: 500
robie screana ty tez bedziesz sie tlumaczyl z rekomendacji 500zl ja wam dam wszystkim skonczy sie naciaganie ludzi jak zaplacisz 50tys to opanujesz wary dosc tego ja rozumie ze AT technika ale wytlumaczysz skad ma tu byc 500zl
od samego rana niezły ubaw :lol: :lol:

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 20 cze 2015 09:42

kluczowe info "tytułem w wersji dla iOS na iPhonie i iPadzie" :arrow: 500
robie screana ty tez bedziesz sie tlumaczyl z rekomendacji 500zl ja wam dam wszystkim skonczy sie naciaganie ludzi jak zaplacisz 50tys to opanujesz wary dosc tego ja rozumie ze AT technika ale wytlumaczysz skad ma tu byc 500zl
od samego rana niezły ubaw :lol: :lol:
to jest mega zje.b...tarot mu wywrozyl ze po 72 powinienien brac i chwile potem kokosy zarobi.....BBBBUUUUUUUHAHAHAHAHHAHAH

co do meritum.....to.....

Obrazek
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 20 cze 2015 11:19

kluczowe info "tytułem w wersji dla iOS na iPhonie i iPadzie" :arrow: 500
robie screana ty tez bedziesz sie tlumaczyl z rekomendacji 500zl ja wam dam wszystkim skonczy sie naciaganie ludzi jak zaplacisz 50tys to opanujesz wary dosc tego ja rozumie ze AT technika ale wytlumaczysz skad ma tu byc 500zl
od samego rana niezły ubaw :lol: :lol:
to jest mega zje.b...tarot mu wywrozyl ze po 72 powinienien brac i chwile potem kokosy zarobi.....BBBBUUUUUUUHAHAHAHAHHAHAH

co do meritum.....to.....

Obrazek
To zdanie też przykuło moją uwagę. Sam ten fakt tłumaczy czemu odrzucili Pixwinga - mają kolejne pomysły, mają know-how więc mają prawo - ba, obowiązek! - być wybredni w doborze gier do swojego portfela produktów.

Przypuszczam, że właśnie z tej przyczyny opóźnia się też premiera Jameson The Pilot z 11bit launchpad - najpewniej zgłosili poprawki, które autor musi wprowadzić. Dobrze to świadczy, chcą wypuszczać dopracowane produkcje, a nie robione na kolanie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości