MOLMEDICA;

wszystko na temat spółek publicznych
.przerwany_kabel
Starszy chorąży
Posty: 1542
Rejestracja: 13 maja 2015 11:50

Postautor: .przerwany_kabel » 26 cze 2015 11:15

Gdzie odrobisz??? Chyba w kopalni. Bzdur nie pisz.. Gdzie indziej straci kolejne pieniadze na GPW..
nie przejmuj sie odrobisz gdzies indziej ale udzialy w splce bedziesz miał na zawsze :wink:
no ja wiem ze ty codziennie tracisz ja tam se pykam codziennie po pare groszy bo ja jestem agresywny dt :lol:
dokladnie wuja ja dzis juz na dobry obiadek zakrecilem :)
11 bit balonisko ------44

REKLAMA


Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 26 cze 2015 11:20

Hahaha niewykluczone ze jestes bardzo dobry, genialny ale juz widze ze klepiesz bzdury.. Po pierwsze ja ciagle suma sumarum stoje w miejscu wiec zarabiam i trace.. Wiec juz sie myslisz.. A skoro tu sie mylisz to i na GPW czuje prawda jest taka ze codziennie cos skrobniesz a potem raz wpadniesz porzadnie w miesiacu w kake np na molmedice i jestes gora na zero a moze i w plecy... Nieprawdaz??? :lol:
Gdzie odrobisz??? Chyba w kopalni. Bzdur nie pisz.. Gdzie indziej straci kolejne pieniadze na GPW..
nie przejmuj sie odrobisz gdzies indziej ale udzialy w splce bedziesz miał na zawsze :wink:
no ja wiem ze ty codziennie tracisz ja tam se pykam codziennie po pare groszy bo ja jestem agresywny dt :lol:

Gniewosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2885
Rejestracja: 19 lis 2014 11:07

Postautor: Gniewosz » 26 cze 2015 11:24

Hahaha niewykluczone ze jestes bardzo dobry, genialny ale juz widze ze klepiesz bzdury.. Po pierwsze ja ciagle suma sumarum stoje w miejscu wiec zarabiam i trace.. Wiec juz sie myslisz.. A skoro tu sie mylisz to i na GPW czuje prawda jest taka ze codziennie cos skrobniesz a potem raz wpadniesz porzadnie w miesiacu w kake np na molmedice i jestes gora na zero a moze i w plecy... Nieprawdaz??? :lol:
Gdzie odrobisz??? Chyba w kopalni. Bzdur nie pisz.. Gdzie indziej straci kolejne pieniadze na GPW..
nie przejmuj sie odrobisz gdzies indziej ale udzialy w splce bedziesz miał na zawsze :wink:
no ja wiem ze ty codziennie tracisz ja tam se pykam codziennie po pare groszy bo ja jestem agresywny dt :lol:
molmedice mialem po 1gr ciut udalo sie sprzedac po 2gr a reszte ***** po 1gr ta wiec uj stray nie mialem bo nie bylem pazerny jak większośc tu z ekupi i sprzeda bo musi łodbic :lol: a do wuja powiem ze ja zarobilem juz na wekend na śniadanie obiad i kolacje i do tego butle wina :lol:

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 26 cze 2015 11:34

Nie no ok.. Ale ja pytam o okresy miesieczne a nie weekendowe:) W tygodniu mozna zarobic a w drugi stracic dlatego pytam o miesiac..
Hahaha niewykluczone ze jestes bardzo dobry, genialny ale juz widze ze klepiesz bzdury.. Po pierwsze ja ciagle suma sumarum stoje w miejscu wiec zarabiam i trace.. Wiec juz sie myslisz.. A skoro tu sie mylisz to i na GPW czuje prawda jest taka ze codziennie cos skrobniesz a potem raz wpadniesz porzadnie w miesiacu w kake np na molmedice i jestes gora na zero a moze i w plecy... Nieprawdaz??? :lol:
Gdzie odrobisz??? Chyba w kopalni. Bzdur nie pisz.. Gdzie indziej straci kolejne pieniadze na GPW..
nie przejmuj sie odrobisz gdzies indziej ale udzialy w splce bedziesz miał na zawsze :wink:
no ja wiem ze ty codziennie tracisz ja tam se pykam codziennie po pare groszy bo ja jestem agresywny dt :lol:
molmedice mialem po 1gr ciut udalo sie sprzedac po 2gr a reszte ***** po 1gr ta wiec uj stray nie mialem bo nie bylem pazerny jak większośc tu z ekupi i sprzeda bo musi łodbic :lol: a do wuja powiem ze ja zarobilem juz na wekend na śniadanie obiad i kolacje i do tego butle wina :lol:

Gniewosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2885
Rejestracja: 19 lis 2014 11:07

Postautor: Gniewosz » 26 cze 2015 11:38

Nie no ok.. Ale ja pytam o okresy miesieczne a nie weekendowe:) W tygodniu mozna zarobic a w drugi stracic dlatego pytam o miesiac..
Hahaha niewykluczone ze jestes bardzo dobry, genialny ale juz widze ze klepiesz bzdury.. Po pierwsze ja ciagle suma sumarum stoje w miejscu wiec zarabiam i trace.. Wiec juz sie myslisz.. A skoro tu sie mylisz to i na GPW czuje prawda jest taka ze codziennie cos skrobniesz a potem raz wpadniesz porzadnie w miesiacu w kake np na molmedice i jestes gora na zero a moze i w plecy... Nieprawdaz??? :lol:
Gdzie odrobisz??? Chyba w kopalni. Bzdur nie pisz.. Gdzie indziej straci kolejne pieniadze na GPW..
nie przejmuj sie odrobisz gdzies indziej ale udzialy w splce bedziesz miał na zawsze :wink:
no ja wiem ze ty codziennie tracisz ja tam se pykam codziennie po pare groszy bo ja jestem agresywny dt :lol:
molmedice mialem po 1gr ciut udalo sie sprzedac po 2gr a reszte ***** po 1gr ta wiec uj stray nie mialem bo nie bylem pazerny jak większośc tu z ekupi i sprzeda bo musi łodbic :lol: a do wuja powiem ze ja zarobilem juz na wekend na śniadanie obiad i kolacje i do tego butle wina :lol:
a ja powiem ze pita dostaje co roku imusze kilka kola podatku płacić :!:

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 26 cze 2015 11:43

No to w przadku.. Sciskam grabule i tak mozna zyc.. Chcialbym zeby kazdy na gieldzie tak mial bo trudno byc szczesliwym jak dookola wiekszosc jest nieszczesliwa..A tak jest nie tylko na GPW a wogole w Polsce..

ŚwMikołaj
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 206
Rejestracja: 05 gru 2012 14:26

Postautor: ŚwMikołaj » 26 cze 2015 17:14

Komunikat
Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 24 czerwca 2015 r.
(NewConnect)

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie informuje, że na podstawie uchwały nr 452/2007 Zarządu GPW z dnia 3 lipca 2007 r. z późn. zm., po sesji 24 czerwca 2015 r. zostaną przeprowadzone zmiany dotyczące listy uczestników indeksu NCIndex:

• dodanie pakietu 2.243.000 akcji spółki ADIUVO (ISIN PLADVIV00015);
• usunięcie pakietu akcji spółki MOLMEDICA (ISIN PLMSTWR00011).

Akcje spółki ADIUVO zostały wprowadzone do obrotu na NewConnect w dniu 27 maja 2015 r. i spełniają kryteria uczestnictwa w indeksie NCIndex.

Operacja wykreślenia akcji spółki MOLMEDICA z NCIndex wynika z jego metodologii, zgodnie z którą w indeksie nie mogą uczestniczyć spółki oznaczone w sposób szczególny.


Wysłany: Pią, 26 Cze 2015, 8:53
Uchwała Nr 599/2015
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 23 czerwca 2015 r.

w sprawie szczególnego oznaczania akcji spółki MOLMEDICA S.A.
notowanych na rynku NewConnect

§ 1

Na podstawie § 150 ust. 1 pkt 5) Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia, że informacje podawane na stronie internetowej Giełdy dotyczące notowań akcji spółki MOLMEDICA S.A. w alternatywnym systemie obrotu zostaną oznaczone w sposób szczególny poprzez umieszczenie odnośnika w postaci liczby porządkowej oznaczającej: „sąd ogłosił upadłość obejmującą likwidację majątku emitenta”.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.


OK MOZE KTOŚ WYTŁUMACZYĆ CO TO OZNACZA ?? BO CHYBA NIC/? 8)

Gniewosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2885
Rejestracja: 19 lis 2014 11:07

Postautor: Gniewosz » 26 cze 2015 17:21

Komunikat
Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 24 czerwca 2015 r.
(NewConnect)

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie informuje, że na podstawie uchwały nr 452/2007 Zarządu GPW z dnia 3 lipca 2007 r. z późn. zm., po sesji 24 czerwca 2015 r. zostaną przeprowadzone zmiany dotyczące listy uczestników indeksu NCIndex:

• dodanie pakietu 2.243.000 akcji spółki ADIUVO (ISIN PLADVIV00015);
• usunięcie pakietu akcji spółki MOLMEDICA (ISIN PLMSTWR00011).

Akcje spółki ADIUVO zostały wprowadzone do obrotu na NewConnect w dniu 27 maja 2015 r. i spełniają kryteria uczestnictwa w indeksie NCIndex.

Operacja wykreślenia akcji spółki MOLMEDICA z NCIndex wynika z jego metodologii, zgodnie z którą w indeksie nie mogą uczestniczyć spółki oznaczone w sposób szczególny.


Wysłany: Pią, 26 Cze 2015, 8:53
Uchwała Nr 599/2015
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 23 czerwca 2015 r.

w sprawie szczególnego oznaczania akcji spółki MOLMEDICA S.A.
notowanych na rynku NewConnect

§ 1

Na podstawie § 150 ust. 1 pkt 5) Załącznika Nr 2 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, Zarząd Giełdy postanawia, że informacje podawane na stronie internetowej Giełdy dotyczące notowań akcji spółki MOLMEDICA S.A. w alternatywnym systemie obrotu zostaną oznaczone w sposób szczególny poprzez umieszczenie odnośnika w postaci liczby porządkowej oznaczającej: „sąd ogłosił upadłość obejmującą likwidację majątku emitenta”.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.


OK MOZE KTOŚ WYTŁUMACZYĆ CO TO OZNACZA ?? BO CHYBA NIC/? 8)
tylko to że ci wszyscy po prawej stronie w arkuszu zroili piękna zrzutke dla grubasa ktory ich ubieral w *** buaaaahahaha

caro kikol
Starszy chorąży
Posty: 1105
Rejestracja: 31 sie 2008 21:25

Postautor: caro kikol » 26 cze 2015 17:33

Złożenie zażalenia na
wyrok Sądu
Zarząd Spółki Molmedica S.A. (dalej: „Spółka”,
„Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego nr
12/2015 z dnia 19 czerwca 2015 roku informuje,
iż w dniu dzisiejszym tj. 26 czerwca 2015 roku
złożył do Sądu Rejonowego Poznań - Stare
Miasto w Poznaniu, XI Wydział do Spraw
Upadłościowych i Naprawczych (dalej: „Sąd”)
zażalenie na postanowienie Sądu o ogłoszeniu
upadłości likwidacyjnej Emitenta. W
przedmiotowym zażaleniu Spółka wniosła o
uchylenie postanowienia Sądu ze względu na
nieważność postępowania i nieprawidłowe
zastosowanie przepisów o nieoddaleniu wniosku o
ogłoszenie upadłości.
Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu
Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje
Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie
Obrotu"
Martw się wtedy kiedy jest dobrze bo kiedy jest źle jest już za późno
Roman Karkosik

bosmanMAT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 337
Rejestracja: 14 lut 2015 17:28

Postautor: bosmanMAT » 26 cze 2015 18:36

Zarząd Spółki Molmedica S.A. (dalej: „Spółka”, „Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 12/2015 z dnia 19 czerwca 2015 roku informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. 26 czerwca 2015 roku złożył do Sądu Rejonowego Poznań - Stare Miasto w Poznaniu, XI Wydział do Spraw Upadłościowych i Naprawczych (dalej: „Sąd”) zażalenie na postanowienie Sądu o ogłoszeniu upadłości likwidacyjnej Emitenta. W przedmiotowym zażaleniu Spółka wniosła o uchylenie postanowienia Sądu ze względu na nieważność postępowania i nieprawidłowe zastosowanie przepisów o nieoddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu"
no ciekawe czy to info coś zmieni czy zostanie bez echa

caro kikol
Starszy chorąży
Posty: 1105
Rejestracja: 31 sie 2008 21:25

Postautor: caro kikol » 26 cze 2015 19:37

Zmiana stanu posiadania
akcji
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 18 / 2015
Data sporządzenia: 2015-06-26
Skrócona nazwa emitenta
MOSTOSTAL WROCŁAW SA
Temat
Zmiana stanu posiadania akcji
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub
zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd spółki Molmedica S.A. z siedzibą w
Poznaniu (dalej: "Spółka") na podstawie art. 70.
Ustawy z dnia 29.07.2005 roku o ofercie
publicznej i warunkach wprowadzania
instrumentów finansowych do zorganizowanego
systemu obrotu oraz o spółkach publicznych
(Dz.U. Nr 184, poz. 1539 z późn. zmianami)
niniejszym informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 25
czerwca 2015 roku otrzymała zawiadomienie od
Pana Filipa Pałęzy ("Akcjonariusz"), iż w wyniku
zawarcia transakcji zakupu akcji na GPW w dniu
24 czerwca 2015 roku nastąpiła zmiana poziomu
zaangażowania Akcjonariusza w kapitale
zakładowym oraz w głosach na walnym
zgromadzeniu spółki Molmedica S.A. z siedzibą w
Poznaniu (zwiększenie zaangażowania powyżej
progu 10% ogólnej liczby głosów).
Przed dokonaniem wskazanej powyżej transakcji
Akcjonariusz posiadał 7.123.000 sztuk akcji na
okaziciela spółki Molmedica S.A., uprawniających
do 9,55% w kapitale zakładowym Spółki i
jednocześnie uprawniających do wykonywania
9,55% głosów na walnym zgromadzeniu.
Po dokonaniu w/w transakcji Akcjonariusz
posiada obecnie 7.503.000 sztuk akcji na
okaziciela spółki Molmedica S.A., uprawniających
do 10,06% w kapitale zakładowym Spółki i
jednocześnie uprawniających do wykonywania
10,06% głosów na walnym zgromadzeniu.
Martw się wtedy kiedy jest dobrze bo kiedy jest źle jest już za późno
Roman Karkosik

Rebecca
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 216
Rejestracja: 22 cze 2015 21:17
Lokalizacja: PŁOCK

Postautor: Rebecca » 26 cze 2015 19:50

jaka piekna katastrofa:):)

'Laptop
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2108
Rejestracja: 27 mar 2015 11:33

Postautor: 'Laptop » 26 cze 2015 20:29

jaka piekna katastrofa:):)
ty qrwo jak ciebie cieszy jak ktos traci jest ci razniej tluk bo wszystko na nc przerabales i poleciales na etat by splacac kredyt we franku

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 26 cze 2015 20:56

Dwa fixy od 1 lipca

NC SHLR / HLR (Komunikat)
2015.06.26

Komunikat
Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
z dnia 26 czerwca 2015 roku



Na podstawie uchwały Nr 233/2010 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA z dnia 16 marca 2010 r. (z późn. zm.) w sprawie wyodrębnienia segmentów rynku NewConnect oraz zasad i procedury kwalifikacji do tych segmentów, Giełda dokonała okresowej weryfikacji wskaźników i warunków, o których mowa w § 3 ust. 1 oraz § 4 ust. 1 ww. uchwały.

W wyniku dokonanej weryfikacji:
- do segmentu NewConnect Super High Liquidity Risk zakwalifikowane zostały akcje 37 emitentów,
- do segmentu NewConnect High Liquidity Risk zakwalifikowane zostały akcje 130 emitentów.
Lista emitentów, których akcje zostały zakwalifikowane do ww. segmentów, stanowi załącznik do niniejszego komunikatu.

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych informuje, że zgodnie z § 9 ust. 6 i 7 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu, zmiana systemu notowań wynikająca z okresowej weryfikacji nastąpi począwszy od sesji giełdowej w dniu 1 lipca 2015 roku.

Komunikat wraz z załącznikiem jest umieszczony na stronie internetowej Giełdy.

http://www.newconnect.pl/pub/dokumenty_ ... c_2015.pdf

tw"dostawca"
Podporucznik
Posty: 11652
Rejestracja: 16 gru 2013 14:32

Postautor: tw"dostawca" » 27 cze 2015 09:08

jaka piekna katastrofa:):)
moze odwolanie pomoze 8) 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: paaulinka i 160 gości