11 BIT STUDIOS [11B] MOCNE FUNDAMENTY CZ.XII

wszystko na temat spółek publicznych
FuckMeIamFamous
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 cze 2015 11:10

Postautor: FuckMeIamFamous » 27 cze 2015 18:54

Moje wrażenia z WZA:
Byłem na WZA i wcale tak kolorowo nie jest czas zdjać różowe okulary, napisze krótko i treściwie
(......)..
- Ryzyko jest obecnie niewielkie bo nawet jak Industrial sie sprzeda sie tylko w miarę dobrze to Spółka ma kase na funkcjonowanie na kolejne lata ale dla nas drobnych akcjonaiurusz może być nie satysfakcjonujący wzrost wyceny. Każdy liczy ze jak przejdziemy na GPW to bedzie zaraz ponad 100zl, ja uważam że większość sie jak zwykle pomyli, samo przejscie nie dodaje wartości wewnętrzej.

NA GLOWNYM..moze wiecej ....duzych podmiotow...inwestowac...jak myslisz beda...PRZYGLADALI SIE SPOLKOM..z DUZYM POTENCJALEM..i JUZ SWIETNYMI WYNKAMI....??...

te duze podmioty, gdyby im faktycznie zalezalo, juz teraz moglyby prowadzic skup przez posrednikow. a tymczasem widac dystrybucje, a nie skup.

REKLAMA


Znajomy_krolika
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 291
Rejestracja: 13 kwie 2015 13:23

Postautor: Znajomy_krolika » 27 cze 2015 19:00

Zobaczymy jak Bit zachowa się podczas poniedziałkowej przeceny rynków związanej z Grecją, leniuszki decydują się na stworzenie własnej Uni z Rosją :D

Jaka panika musi być teraz w Grecji...
http://stooq.pl/n/?f=974789


Jeżeli nie pójdą po rozum do głowy możemy mieć parę sesji spadku...

Przy tym arkuszu na K możemy mieć tutaj poniżej 60zł w krótkim terminie.

Moim zdaniem, długoterminowo to dobra wiadomość kula by się oderwała od nogi EU. Duma narodowa Greków jest równa ich lenistwa.
Wiele wskazuje na to, że to nie tylko Grecja przyczyni się do czystki na rynku. Fajny artykuł, z ciekawymi liczbami:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ameryka ... 67012.html

Kurcze, jak się cieszę, że tylko bita sobie zostawiłem w portfelu :lol:

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 27 cze 2015 19:20

Damy radę, dwa dni paniki i się ustabilizuje. Łagodne wyjscie Grecji to dobra wiadomosc. Lepsza to reformy, ale ten kraj tego nie potrafi...

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 27 cze 2015 21:46

Moje wrażenia z WZA:
Byłem na WZA i wcale tak kolorowo nie jest czas zdjać różowe okulary, napisze krótko i treściwie
(......)..
- Ryzyko jest obecnie niewielkie bo nawet jak Industrial sie sprzeda sie tylko w miarę dobrze to Spółka ma kase na funkcjonowanie na kolejne lata ale dla nas drobnych akcjonaiurusz może być nie satysfakcjonujący wzrost wyceny. Każdy liczy ze jak przejdziemy na GPW to bedzie zaraz ponad 100zl, ja uważam że większość sie jak zwykle pomyli, samo przejscie nie dodaje wartości wewnętrzej.

NA GLOWNYM..moze wiecej ....duzych podmiotow...inwestowac...jak myslisz beda...PRZYGLADALI SIE SPOLKOM..z DUZYM POTENCJALEM..i JUZ SWIETNYMI WYNKAMI....??...

te duze podmioty, gdyby im faktycznie zalezalo, juz teraz moglyby prowadzic skup przez posrednikow. a tymczasem widac dystrybucje, a nie skup.

Jedyne co widac to mielenie...spolka z NC...z kapitaluzacja 150 mln pln...nie wytrzymalaby....dystrybuji...wielkosci JEJ KAPITALUZACJI....ale tylko kompletny KRETYN...tego nie moze zrozumiec....kibel od dawna czeka na 44.....a inni naeet na domykanie luk....niby korekta powinna byc...duza po takich wzrostach....AJEJ NIE BYLO...z prostego powodu....chodzi o AF...a nie AT....wiec o jakiej DYSTRYBCJII....NAWIJASZ ***... :lol: 8) :lol:
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

www
Starszy chorąży
Posty: 1733
Rejestracja: 20 sie 2011 22:37

Postautor: www » 27 cze 2015 21:55

A teraz wypier ........ up up

Obrazek
Cena EEX na koniec.
2009 - 1,62 zł
2010 - 7,92 zł
2011 - 8,09 zł
2012 - 14,85 zł
2013 - 43,80 zł
2014 - 25,48 zł
2015 - .........

'Laptop
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2108
Rejestracja: 27 mar 2015 11:33

Postautor: 'Laptop » 28 cze 2015 11:29

A teraz wypier ........ up up

Obrazek
jeszcze zaliczy dolna bande i tam sie rozegra co dalej ale persoektywa grecji moze pomoc :lol: :lol:

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 28 cze 2015 13:11

Może ktoś mi wytłumaczyć nad czym pracuje większość zespołu? Z tego co czytałem to jest to TWoM ale nie do końca czaje nad czym bo przeciez premiera gry na mobilne musi być już zakończona z racji debiutu w ciągu miesiąca a mówili że wersji na konsole nie będzie. W taki razie co? Dodatki? Bo TWoM 2 też nie będzie.

Czegoś nie wiem?

FuckMeIamFamous
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 02 cze 2015 11:10

Postautor: FuckMeIamFamous » 28 cze 2015 13:21

Może ktoś mi wytłumaczyć nad czym pracuje większość zespołu? Z tego co czytałem to jest to TWoM ale nie do końca czaje nad czym bo przeciez premiera gry na mobilne musi być już zakończona z racji debiutu w ciągu miesiąca a mówili że wersji na konsole nie będzie. W taki razie co? Dodatki? Bo TWoM 2 też nie będzie.

Czegoś nie wiem?

pewnie nad kolejnym darmowym updatem. szukali ludzi pochodzacych z azji i afryki, wiec pewnie gra zrobi sie bardziej poprawna politycznie.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 28 cze 2015 13:23

My tego nie wiemy, możliwości jest wiele. Twom 2 nie jest potrzebny wystarczy DLC i rozbdowa gry, jednak nie jest powiedziane, żę kiedyś nie wypuszczą. Świat się zmienia i poglądy też, jednak nie ma co tego wyceniać.

Moim zdaniem konsole są możliwe, skoro chodzą plotki o smartfonach to co przeszkadza sterowanie konsolą. Moim zdaniem, jest możliwość wypuszczenia gry na konsole. Jednak nie wyceniam tego.


Trzeba zaufać spółce, jeżeli nad czymś pracują i owiewają to tajemnicą trudno.


Moim zdaniem wersja na mobilki już od dawna jest gotowa.

Czy ktoś wie jaka jest tendencja wchodzenia na rynek gier mobilnych? Tzn ile czasu po ogłoszeniu wprowadzają na rynek?

Space com chyba było zapowiedziane tydzień przed. Jeżeli będzie wchodziło razem z debiutem windows 10 to coraz bardziej ta plotka wyda mi się wiarygodna.

Znajomy_krolika
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 291
Rejestracja: 13 kwie 2015 13:23

Postautor: Znajomy_krolika » 28 cze 2015 13:28

Moim zdaniem wersja na mobilki już od dawna jest gotowa.
Gdyby była, to już dawno by ją wypuścili. Coś im ewidentnie nie poszło przy tym projekcie, bo pamiętam że jeszcze w listopadzie prezes mówił w wywiadzie, że prace nad wersją mobilną są już mocno zaawansowane i jest ona kwestią 3-4 miesięcy. A tu się zrobił lipiec.
Czy ktoś wie jaka jest tendencja wchodzenia na rynek gier mobilnych? Tzn ile czasu po ogłoszeniu wprowadzają na rynek?
Datę premiery TWoMa podali dwa tygodnie wcześniej, więc tutaj pewnie będzie podobnie.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 28 cze 2015 13:50

Wydaje mi się, że nie chcą kanibalizować zysków z PC.

Zobaczymy czy są dopracowane. Nie jest to wcale takie proste dopracować tyle róznych wersji sprzętowych i systemowych.

Często grałem w gry, które się wysypywały. Oby ty zachowali poziom.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 28 cze 2015 13:54

Niech ktoś utworzy nowa księgę. Alik? :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 28 cze 2015 14:52

Ale przeciez jest oczywiste co i jak.

BYla wielka wyprzedaz wlsnie, gdzie dali duzy upust. Ludzie nasiorbali pod korek TWOM na pc.

Teraz chwila oddechu i ruszaja z tabletami.

Wszystko jak po sznurku :) A za kilka dni koniec miesiaca wiec pewnie jakis filmik wrzuca z tej okazji i jakiues newsy sie pojawia.
One Ziolo to rule them all.

Wodan
Chorąży
Posty: 806
Rejestracja: 18 kwie 2015 14:55

Postautor: Wodan » 28 cze 2015 14:58

Ziolo nie marudź w niedzielne popołudnie tylko załóż nowy wątek :wink:
Kiedy w Polsce będzie druga Rumunia...podatkowa???

dobrusia
Młodszy chorąży
Posty: 467
Rejestracja: 28 sie 2007 07:15

Postautor: dobrusia » 28 cze 2015 15:13

zapraszam

http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 21#8569021


200 zł szybciej niż wielu tu myśli $$$




:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości