11 BIT STUDIOS [11B] TWoM NA MOBILNE CZ.XIII

wszystko na temat spółek publicznych
Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 29 cze 2015 10:02

stać CIe na notowania w czasie rzeczywistym ja widzę 4,8 minusa :lol:
pytanie czy ciebie stac...faj.fu.sie... :lol: 8) :lol:
Ty mówisz ze jest minus 2 ja mówię ze minus 4,8 kto ma rzeczywiste notowania a kto jest ciotą z interii :lol:
o kur...faktycznie....nie robilem....dawno zadnych operacji......i mnie wje.bali....na opoznione....bo kaski tez nie trzymam na makleskim... :lol: 8) :lol:
nie *****ło cie na opóźnione tylko \CDM PEKAO ma awarię systemu:)
a no to wyjasnia..kwestie....ale any way....kiedys mialem za darmo z racji....obrotow..ale od dluzszego czasu nie robilem zadnych ..ruchow.... :lol: 8) :lol: :lol:
i *** zauważyła 29 czerwca ze nie ma notowań rzeczywistych w jakim biurze masz rachunek ze rozliczaja CIę w środku miesiaca a jednak kawalerka z matka to prawda bulioner *** :lol:
dzisiaj..ale sie okazuje..ze maja AWARIE..sytemu...BREDZLOWNIKU.....dlatego nie zauwazylm ze maja opoznienie.....a faktycznie wszytkie sa opocnione...w CDM....

A TY...CIO.to.....nawet uwazaj..ze majac za FREE..1 oferte....swirujesz....BONZA....wiekszego od tych z ONETU.... :lol: 8) :lol:

tylko tyle ci golasie....zostalo.....na pocieszenie.... :lol: 8) :lol:
piasałes ze dawno nic nie robiłes na rachunku i nie zauważyłeś jak CIe notowania dla golasów włączyli ale blamaż jak pier do le szok :lol:

REKLAMA


hytrus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2212
Rejestracja: 11 sty 2007 02:53

Postautor: hytrus » 29 cze 2015 10:03

rowa to lizesz ty i tobie podobne pacynki w kolku wzajemnej adoracji :D

Ja jesetm sam sobie sterem i zeglarzem. I w pewnych rzeczach zgadzam sie z ludzmi a z pewnych nie.

Negowanie wszystkiego tylko dla tego ze ktos inny powiedzial kogo nie lubimy to domena ludzi slabych.
widze ziolo ze deliktanie odcinasz szie od mitomana :lol:
HYTRY ZYSKUJE 10 RAZY
GUPI TRACI 100 RAZY

'Laptop
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2108
Rejestracja: 27 mar 2015 11:33

Postautor: 'Laptop » 29 cze 2015 10:03

buhahahha alikota jak tam twoje wycieczki buhahahah dawaj jakas fote urioczej przyrody buahhahahah teraz wiadomo czemuu pi z da nie mogla wystwic swojego pakieta bo na onecie sie nie wystawia hahahahah

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 29 cze 2015 10:03

Oj al....ale ci headshota zaladowali :D 8)
no i widzisz chłopie komu rowa lizałeś... :roll: :lol:
kloszardowi z gry dla studentów na onecie :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 29 cze 2015 10:05

buhahahha alikota jak tam twoje wycieczki buhahahah dawaj jakas fote urioczej przyrody buahhahahah teraz wiadomo czemuu pi z da nie mogla wystwic swojego pakieta bo na onecie sie nie wystawia hahahahah
najpierw w piątek dostał w sczękę uśrednianiem a dzis poprawiłem i leży na dechach jak stara *** :lol: :lol: :lol:

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 29 cze 2015 10:11

Oj al....ale ci headshota zaladowali :D 8)
no i widzisz chłopie komu rowa lizałeś... :roll: :lol:
kloszardowi z gry dla studentów na onecie :lol:
już mu z małej litery pisze ;)

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 29 cze 2015 10:12

stać CIe na notowania w czasie rzeczywistym ja widzę 4,8 minusa :lol:
pytanie czy ciebie stac...faj.fu.sie... :lol: 8) :lol:
Ty mówisz ze jest minus 2 ja mówię ze minus 4,8 kto ma rzeczywiste notowania a kto jest ciotą z interii :lol:
o kur...faktycznie....nie robilem....dawno zadnych operacji......i mnie wje.bali....na opoznione....bo kaski tez nie trzymam na makleskim... :lol: 8) :lol:
nie *****ło cie na opóźnione tylko \CDM PEKAO ma awarię systemu:)
a no to wyjasnia..kwestie....ale any way....kiedys mialem za darmo z racji....obrotow..ale od dluzszego czasu nie robilem zadnych ..ruchow.... :lol: 8) :lol: :lol:
i *** zauważyła 29 czerwca ze nie ma notowań rzeczywistych w jakim biurze masz rachunek ze rozliczaja CIę w środku miesiaca a jednak kawalerka z matka to prawda bulioner *** :lol:
dzisiaj..ale sie okazuje..ze maja AWARIE..sytemu...BREDZLOWNIKU.....dlatego nie zauwazylm ze maja opoznienie.....a faktycznie wszytkie sa opocnione...w CDM....

A TY...CIO.to.....nawet uwazaj..ze majac za FREE..1 oferte....swirujesz....BONZA....wiekszego od tych z ONETU.... :lol: 8) :lol:

tylko tyle ci golasie....zostalo.....na pocieszenie.... :lol: 8) :lol:
piasałes ze dawno nic nie robiłes na rachunku i nie zauważyłeś jak CIe notowania dla golasów włączyli ale blamaż jak pier do le szok :lol:
Bo...***...zawsze mialem Online......dzisiaj maja awarie...i wala z opoznieniem....dlatego.....bylo moje zdziwko...ze mnie na opoznione wje.bal.li...dzisiaj...

Ale...ty z innymi faj.fu.sami...bredzlujcie sie dalej...ze nawet rachunku maklerdkiego nie mam......bo to tylko takie BYSTRE...CIOTY...jak wy umieja zrobic...inni na obecie czy interii...sobie dla zabicia czasu...dzialaja....bo nie majac rachunku....napewno.nie dla pieniedzy.....
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015 10:13 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

.przerwany_kabel
Starszy chorąży
Posty: 1542
Rejestracja: 13 maja 2015 11:50

Postautor: .przerwany_kabel » 29 cze 2015 10:12

A JA WAM MOWIE TA PI ZDA WYZEROWALA SIE NA PBG I NIE MA ZA CO GRAC MA JAKIES RESZTOWKI KASY :) ALE ZIOLO MASZ KOLEGE TAK BRONILES A TE GRUBE LAPKI NA ZDJECIACHJ TO NIE JEGO TRADYCYJNE PORANNE

ICHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
11 bit balonisko ------44

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 29 cze 2015 10:20

A JA WAM MOWIE TA PI ZDA WYZEROWALA SIE NA PBG I NIE MA ZA CO GRAC MA JAKIES RESZTOWKI KASY :) ALE ZIOLO MASZ KOLEGE TAK BRONILES A TE GRUBE LAPKI NA ZDJECIACHJ TO NIE JEGO TRADYCYJNE PORANNE

ICHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
Tak Q.tasie....i dlatego sie produkuje..na forum..dlatego wklejam wykresiki,..i inne moje przemyslenia...ktorecsie czesto sprawdzaja.....zeby...TAKIE.CIO.TY...jak ty mialy chociaz cien szansy zarobic...z tyych TWOICH 200 pln....takie wizje...tylko KRETYN...moze miec.....sle masz powod do PODNIETY BREDZLOWANIA...I KREOWANIA SWOICH IMAGINACJI......ze jestem wieksxy FRA.JER....NIZ TY.....

NA ZDROWIE...
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

.przerwany_kabel
Starszy chorąży
Posty: 1542
Rejestracja: 13 maja 2015 11:50

Postautor: .przerwany_kabel » 29 cze 2015 10:22

SKONCZ PI Z DO JUZ Z TOBA NIE ROZMAWIAM BUAHAHA BEZ NOTOWAN JAK JUZ OPLACISZ TO WTEDY MOZEMY SIE PO DROCXZYC MITOMANIE TERAZ SPADAJ NA MADAGASKAR HEHEHEH MASZ OD MNIE ICHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
11 bit balonisko ------44

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 29 cze 2015 10:24

A JA WAM MOWIE TA PI ZDA WYZEROWALA SIE NA PBG I NIE MA ZA CO GRAC MA JAKIES RESZTOWKI KASY :) ALE ZIOLO MASZ KOLEGE TAK BRONILES A TE GRUBE LAPKI NA ZDJECIACHJ TO NIE JEGO TRADYCYJNE PORANNE

ICHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :)
Tak Q.tasie....i dlatego sie produkuje..na forum..dlatego wklejam wykresiki,..i inne moje przemyslenia...ktorecsie czesto sprawdzaja.....zeby...TAKIE.CIO.TY...jak ty mialy chociaz cien szansy zarobic...z tyych TWOICH 200 pln....takie wizje...tylko KRETYN...moze miec.....sle masz powod do PODNIETY BREDZLOWANIA...I KREOWANIA SWOICH IMAGINACJI......ze jestem wieksxy FRA.JER....NIZ TY.....

NA ZDROWIE...
zamknij mu mordę wystaw to co zbierałes przez pół roku

















my to od razu zobaczymy ty za 15 minut na interii buchaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: golas je ban y

.przerwany_kabel
Starszy chorąży
Posty: 1542
Rejestracja: 13 maja 2015 11:50

Postautor: .przerwany_kabel » 29 cze 2015 10:26

niech poprosi ziola zeby mu wystawil swoje powie ze to jego bo inaczej upadek wielkiego milionera alikoty z lubina buahahha ichaaaa :)
11 bit balonisko ------44

sinon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2537
Rejestracja: 19 lut 2011 14:47

Postautor: sinon » 29 cze 2015 10:31

to już nawet śmieszne nie jest tylko tragiczne, skąd się takie bioro... :roll: ale co muszę przyznać że wirtualnego avatara sobie całkiem niezłego chop wykreował :lol:

hytrus
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2212
Rejestracja: 11 sty 2007 02:53

Postautor: hytrus » 29 cze 2015 10:38

bo on liczy swoje 3k PBG po 200 i mu wychodzi ze duzo jak kazdy inwestor nie przejmuje sie korekto na tej zacnej budowlanej spolce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
HYTRY ZYSKUJE 10 RAZY
GUPI TRACI 100 RAZY

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 29 cze 2015 10:41

Genaralnie.....GOLASY....NAPAWAJCIE SIE TA CHWILA...i RADOSCIA...swoich WIZJII....ZE rzekomo...NIE MAM NAEET RACHUNKU MAKLERSKIEGO........bo....w mysl pioseneczki.....w waszym smetnym zyciu.....


TAKIE CHWILE....JAK TE....NIE ZDARZAJA SIE ZBYT CZESTO.....BO TAKIE CHWILE JAK TE.....to imaginayjne..,ZWYCIESTWO....

:lol: 8) :lol: 8)


Dzisiaj jest wasz dzien.,,Grupowe....wa.le.nie....konia....GOLASY....pod wspolna wizje...jest...dzisiaj waszym ...zwyciestwem.... :lol: :lol: 8)

A prawda...jest prozaiczna...CDM...zaliczyl awarie...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2015 10:45 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości