Mabion [MAB] cz.9; w oczekiwaniu na umowę dystryb

wszystko na temat spółek publicznych
3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 15 paź 2015 15:37

Akrobata, śledzę ten wątek od bardzo bardzo dawna, pomimo, że wcześniej nie posiadałem tutaj konta - nie szkoda Ci czasu na pisanie tutaj? Rozumiem, że uważasz inaczej niż część tutaj się wypowiadających, ale to ich pieniądze, co Cie obchodzi czy stracą? Taka pewność siebie i przekonanie o niemylności często zbywa zgubne :) Ale życzę Ci jak najlepiej!

Pewien świetny inwestor kiedyś powiedział: Inteligentny inwestor to realista, który sprzedaje optymistom i kupuje od pesymistów.
Problem jest taki, że on już nie może sprzedać optymistom, bo już wszystko sprzedał i dlatego się denerwuje.

Nie może też kupić od pesymistów, bo sam nim jest i nic nie ma. To go jeszcze bardziej denerwuje.

Stąd taka nerwowość. Stara się jak najwięcej osób zamienić w pesymistów, aby miał od kogo kupować po 41. Problem w tym, że te jego posty nic nie dają. Stąd ta cała desperacja w jego wypowiedziach. Kłamie, manipuluje i nic... sam byś się wkurzył, gdybyś był na jego miejscu :lol:
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

REKLAMA


Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 15 paź 2015 15:42

3mld ja mianipuluje!!!!!!!,, to firma robi w chu... inwestorów,a jedyne co jej wychodzi to kolejne emisje rewszta daleko w tyle, bledne zalozenia finansowe, czasowe to porazka , o tym ze nie mam leku , ze pacjentow brak, ze do konca 2014r mieli zrekrutowac wszystkich pacjentów, ze umowa do maja itp itd, na razie tylko emisja za emisja a ty ich ciagle usprawidliwiasz dziewne, nie sadze przypadek? nie sadze

a jak twierdzisz ze wszystko idzie dobrze to rynek powinien juz to wycenic a sie nie kwapi, dm merurius tez przestal wydawac rekomendacje, ciekawe dlacze?
po 49 stoi w chu... ukrytej sprzedazy, chcesz sie przekonac kup troche w koncu za dawa lata bedziesz sie smiał ze kupiles tak tanio :)kupuj smialo
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015 15:47 przez Akrobata, łącznie zmieniany 1 raz.

Tosiekk
Sierżant sztabowy
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2015 13:18

Postautor: Tosiekk » 15 paź 2015 15:44

3mld ja mianipuluje!!!!!!!,, to firma robi w chu... inwestorów,a jedyne co jej wychodzi to kolejne emisje rewszta daleko w tyle, bledne zalozenia finansowe, czasowe to porazka , o tym ze nie mam leku , ze pacjentow brak, ze do konca 2014r mieli zrekrutowac wszystkich pacjentów, ze umowa do maja itp itd, na razie tylko emisja za emisja a ty ich ciagle usprawidliwiasz dziewne, nie sadze przypadek? nie sadze
to po co tak bardzo energicznie tutaj się wypowiadasz? :) Olej nas, głupich optymistów zmanipulowanych przez zarząd, 3mld i Illuminati, jak coś to stracimy swoje zarobione pieniądze, nie Twoje :)

Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 15 paź 2015 15:48

3mld ja mianipuluje!!!!!!!,, to firma robi w chu... inwestorów,a jedyne co jej wychodzi to kolejne emisje rewszta daleko w tyle, bledne zalozenia finansowe, czasowe to porazka , o tym ze nie mam leku , ze pacjentow brak, ze do konca 2014r mieli zrekrutowac wszystkich pacjentów, ze umowa do maja itp itd, na razie tylko emisja za emisja a ty ich ciagle usprawidliwiasz dziewne, nie sadze przypadek? nie sadze
to po co tak bardzo energicznie tutaj się wypowiadasz? :) Olej nas, głupich optymistów zmanipulowanych przez zarząd, 3mld i Illuminati, jak coś to stracimy swoje zarobione pieniądze, nie Twoje :)
tosiek ale ja nie pisze w trosce o twoje pieniadze ani w trosce o innych pieniadze, kazdy robi jak chce, ja tylko pokazuje ze nie wszystko jest rózowe jak tutaj przedstaiacie i ze lubicie byc robieni w chu... to wasza sprawa
na kazdej szmacie da sie zarobic i tutaj tez :lol:

na kolanach do prezesa tuptajcie zeby wam , a raczej sobie jeszcze ze 4 emisje miedzyczasie jeb...... :lol:

Niekonieczny
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 07 wrz 2015 06:24

Postautor: Niekonieczny » 15 paź 2015 16:07

znowu z tym *** rozmawiacie? dajcie spokój, to bez sensu, zaraz znów parę razy rzuci kurwami i powyzywa innych od frajerów :roll:
...

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 15 paź 2015 16:09

3mld ja mianipuluje!!!!!!!,, to firma robi w chu... inwestorów,a jedyne co jej wychodzi to kolejne emisje rewszta daleko w tyle, bledne zalozenia finansowe, czasowe to porazka , o tym ze nie mam leku , ze pacjentow brak, ze do konca 2014r mieli zrekrutowac wszystkich pacjentów, ze umowa do maja itp itd, na razie tylko emisja za emisja a ty ich ciagle usprawidliwiasz dziewne, nie sadze przypadek? nie sadze
to po co tak bardzo energicznie tutaj się wypowiadasz? :) Olej nas, głupich optymistów zmanipulowanych przez zarząd, 3mld i Illuminati, jak coś to stracimy swoje zarobione pieniądze, nie Twoje :)
Piszesz, że czytasz ten wątek od dłuższego czasu, a nie wiesz czemu Akrobata to robi?
walis akcjami na lewo i do 41 zjazd i wtedy znowu kupie akcje tej super obiecującej i niedotzymujacej terminów spolki zarobię wywale na gorce i znowu będzie zjazd i tak woklo a mily powie ze nie da się ....hihihi
dawać, dawać szmatę niżej to odkupię :lol:
Innymi słowy, Akrobata chce zarobić kosztem innych drobnych inwestorów, a na końcu nazwać ich frajerami
buahahahahahahahah
frajerzy :lol:
Dlatego większość tu na forum patrzy z obrzydzeniem i pogardą na jego posty i już prawie nikt nie chce z nim rozmawiać.
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 15 paź 2015 16:20

znowu z tym *** rozmawiacie? dajcie spokój, to bez sensu, zaraz znów parę razy rzuci kurwami i powyzywa innych od frajerów :roll:
wez zaloguj sie pod starym nikiem, chyba ze ci wstyd :lol:

Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 15 paź 2015 16:24

3mld ja mianipuluje!!!!!!!,, to firma robi w chu... inwestorów,a jedyne co jej wychodzi to kolejne emisje rewszta daleko w tyle, bledne zalozenia finansowe, czasowe to porazka , o tym ze nie mam leku , ze pacjentow brak, ze do konca 2014r mieli zrekrutowac wszystkich pacjentów, ze umowa do maja itp itd, na razie tylko emisja za emisja a ty ich ciagle usprawidliwiasz dziewne, nie sadze przypadek? nie sadze
to po co tak bardzo energicznie tutaj się wypowiadasz? :) Olej nas, głupich optymistów zmanipulowanych przez zarząd, 3mld i Illuminati, jak coś to stracimy swoje zarobione pieniądze, nie Twoje :)
Piszesz, że czytasz ten wątek od dłuższego czasu, a nie wiesz czemu Akrobata to robi?
walis akcjami na lewo i do 41 zjazd i wtedy znowu kupie akcje tej super obiecującej i niedotzymujacej terminów spolki zarobię wywale na gorce i znowu będzie zjazd i tak woklo a mily powie ze nie da się ....hihihi
dawać, dawać szmatę niżej to odkupię :lol:
Innymi słowy, Akrobata chce zarobić kosztem innych drobnych inwestorów, a na końcu nazwać ich frajerami
buahahahahahahahah
frajerzy :lol:
Dlatego większość tu na forum patrzy z obrzydzeniem i pogardą na jego posty i już prawie nikt nie chce z nim rozmawiać.

tylko na to odpowiadasz, a niedlaczego szanowany dom makleski zawiesil wydawanie rekomendacji , przestrzelonych terminów, niedoszacowania inwestycji , mowienie na czarne bilae, klepanie po ramieniu ze wszystko jest ok i to ze jeszcze badanie trwa i postep jest zanujaco woly a nawet stagnacyjny to juz sie nie wypowiadsz? no bo co masz napisac ze faktycznie zrobili tutaj ludzi w *****......
ty nie masz jaj zeby napisac ze leca w kulki z wami tylko napiszesz ze inni tez maja opoznienia, a co mabion to ma obchodzic , sami dali d..... a ty ich tlumaczysz tyle w temacie
wklej lepiej jakis wykres i napisz ze obroty sa jak w warzywniaku co zwiastuje padake
bo co do tego ze umowy nie ma to cichosza, tylo piszecie ze emisja mala i ze moze juz juz juz bedzie umowa, :lol:

Tachion
Młodszy chorąży
Posty: 656
Rejestracja: 09 sty 2012 20:54

Postautor: Tachion » 15 paź 2015 18:06

(...)
Tylko czy mogli cokolwiek produkować nawet dla potrzeb badań czy testów bez zgody GIF?
Teoretycznie, istnieje coś takiego jak walidacja retrospektywna i walidacja równoczesna... Są dopuszczane przez rozporządzenie MZ na temat GMP.

Ann1
Młodszy chorąży
Posty: 482
Rejestracja: 10 lut 2014 23:34

Postautor: Ann1 » 16 paź 2015 01:02

W tej chwili głębsza korekta, potem pompujemy dalej :D No gdzieś musi iść ta wydrukowana kasa :D
Też zakładam, że to korekta, a później ze dwa lata wzrostów. I czarna dziura. Cykle, cykle, cykle
Cykl koniunkturalny...no właśnie mało kto, to czuje...
Dla zainteresowanych, dwa fajne wpisy :
https://strefainwestorow.pl/artykuly/w- ... inwestorow
http://analitykgranagieldzie.pl/inwesto ... akcji-ale/
Co do cykli…Dla tych, którzy uważają, że świetną spółkę trzeba trzymać wiecznie…a ignorować cykle koniunkturalne wykres poniekąd świetnej spółki tj Amazona…
http://www.msn.com/pl-pl/finanse/notowa ... 1.AMZN.NAS
W szczycie hossy internetowej 86 $, półtora roku później niecałe 6 $ …aktualnie jakieś 550 $.
Ale o co mi chodzi ? Nie zgadzam się z kolegą 3 mld, że warto trzymać Mabion do 2019 r., bo uważam, że szczyt hossy na rynkach zakończy się po kilku podwyżkach stóp w USA ( może koniec 2016 r lub początek 2017 r ). Taki cykl podwyżek kończył hossę nieruchomościową i internetową i zakładam podobny scenariusz w przyszłości.
Na cyklach przejechali się „najwięksi inwestorzy” inwestujący w wartość, bo okazuje się, że psychologia tłumu częściej jednak determinuje kursy niż fundamenty. Jak dla mnie, jesteśmy aktualnie przed ostatnią i silną falą hossy, która potrwa rok, może półtora.
Dalej…liderów hossy zawsze wyznaczano w Stanach…a tam mamy biotech, healthcare i media społecznościowe. No kurcze, plan jest prosty, bardzo prosty. 

W 1999 roku Amazon był totalnym mega balonem od tamtego czasu sprzedaż spółki wzrosła 60-krotnie a kurs licząc od szczytu tylko 6-krotnie.
Żaden racjonalny inwestor "inwestujący w wartość" nie zainwestowałby w okolicach szczytu w kurs Amazona. Relacja cena/sprzedaż na akcje wynosiła dobrze ponad 20 teraz ledwo 2,6 - na dnie przy kursie 6 USD cena do sprzedaży wynosiła gdzieś w granicach 1,6 - więc dzisiejszy kurs patrząc przez pryzmat obrotów na akcje jest tylko 60% powyżej tamtego dna ;-).

Gdyby przenieść tamtą wycenę na dzień dzisiejszy to jedna akcja Amazona przyjmując, że nie nastąpiła zmiana ilości akcji winna wynieść 5000 dolarów a nie 550 - cykl koniunkturalny nie ma tu żadnego znaczenia po prostu w szczycie hossy internetowej akcje Amazona to wyjątkowo kiepska inwestycja była (na krótką metę).
Ok. Ja rozumiem Twój tok myślenia. Niemniej jednak, nie do końca Ty zrozumiałeś mój. Mi raczej chodziło o punkt wyjścia z akcji zgodnie z cyklem koniunkturalnym i to chciałam podkreślić. Zakładając, że będziemy mieć do czynienia z hossą na akcjach biotech ( i być może innych też ), to należy kupić teraz, poczekać na szczyt euforii i opchnąć ( mimo, że uważamy, że spółka jest świetna), bo Bessa następująca po hossie spowoduje, że nawet dobre walory zjadą o ok. 60%. ..Tak było z Amazonem i tak może być z Mabionem ( za jakiś rok czy dwa )
Oczywiście zakładam, że nastąpi to po kilku podwyżkach stóp. Potem jakieś półtora roku bessy, a potem znów kupujemy i tego należy się trzymać.
To taki mój sprzeciw do teorii „ kup i trzymaj”. Trzymać można oczywiście nawet parę lat…ale patrzeć dokładnie kiedy następują szczyty hossy i wtedy sprzedawać wszystko, nawet świetne spółki, bo i one nie unikną przeceny
:wink:
Ty mi tłumaczysz, że w szczycie hossy internetowej Amazon był balonem, to ja Ci powiem, że w szczycie hossy biotech Mabion też będzie balonem...ile będzie za akcję ...? W takich momentach, to zależy tylko od fantazji inwestorów :D

Akrobata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3639
Rejestracja: 31 paź 2013 14:18

Postautor: Akrobata » 16 paź 2015 16:58

kto mial zarobic zarobil teraz cd zenujacego zachowania kursu :twisted:

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 16 paź 2015 18:23

Pozamiatane!!!


http://www.firstwordpharma.com/footer/b ... z3oesnvSBg

Moze poprostu wola kupic gotowe?
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 16 paź 2015 18:33

Ja byłem pierwszy :D
No nie lubię się chwalić, ale warto nasz wątek czytać :wink:


Wysłany: Sro, 14 Paź 2015, 16:46
Tak sobie patrzę na statusy badań klinicznych biopodobnego rituximabu firmy Boehringer Ingelheim w poszczególnych krajach i zastanawiam się, czy niemiecka firma nie ma jakiegoś problemu :?:

:arrow: https://www.clinicaltrialsregister.eu/c ... =BI+695500

:-k
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/

Tosiekk
Sierżant sztabowy
Posty: 132
Rejestracja: 15 paź 2015 13:18

Postautor: Tosiekk » 16 paź 2015 18:38

Nie jestem w stanie otworzyć linku - może ktoś krótko streścić? :)
Będę wdzięczny

3mldEUR
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7307
Rejestracja: 07 lip 2010 13:13

Postautor: 3mldEUR » 16 paź 2015 18:39

FirstWord Pharma ukrywa prawidłowe adresy...

Oczywiście sealowi chodziło o ten link :arrow: http://www.firstwordpharma.com/node/1323588?tsid=33

Faktycznie wiadomość dnia :D
CHERNOBYFULL + WARDEVIL + NOWA SPÓŁKA DUAL-USE (NATO DIANA)
https://www.thefarm51.com/raport/przyje ... 2023-2026/


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 159 gości