ADMIRAL BOATS [ADM] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 03 gru 2015 18:06

uciekac z padliny po 2 szczyt sie szykuje :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek
z kim tak cały czas napi.e.rdalasz przez gg i skype'a - z parówą :?: :roll: :lol: :lol:
z mariola :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ma żadnego oporu na 0,42-0,43, nikt nie chce niżej sypać. Dziś dobiło do tego poziomu i zostanie on pokonany. Nie będzie zawrotki, fundamenty się pojawiły.

Na ile byś chciał żeby spadło? :)
nie ma pod co spadac...ale jest pod co rosnąc
====U know I keep it real====

REKLAMA


Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 03 gru 2015 18:26

szept na ile to leci cobym był zorientowany :wink:



Aby przy obecnej cenie EURO przejść na rynek główny potrzebujemy kursu w granicach 70-80 gr. Ale jest jedno ALE!

Ten kurs musiałby być stabilny i nie ma takiej pewności, czy w danym momencie będzie na Plus 5 lub Minus 5 od ceny X.

Dlatego bardziej własciwym będzie tutaj kurs 0,85-1 zł. Daje on odpowiedni margines bezpieczeństwa.

Stąd taka a nie inna ofensywa.

W długim terminie (1-2 lata) ne mam wątpliwości, że spółka przetestuje poziom 1,75 zł.

W krótkim i średnim terminie mam przeczucie

:lol: :lol: :lol: :lol: , że w najbliższym czasie zagościmy w okolicy 50 gr skąd nastąpi dynamiczne wybicie w górę do poziomów gwarantujących przejście na głównym. Jestem świecie przekonany, że wszystkie cenotwórcze infa będą podawane w trakcie sesji, tak aby nikt nie znał czasu ani godziny. Bo to w obecnej sytuacji jest najlepszym strażnikiem kursu. Wczorajsza sesja wielu by załamała. A ja na koniec zgarnąłem to ponad 18 koła. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A dzisiaj sami widzieliście początkowo zniechęcenie a potem info. W pewnym momencie laptop się kolejny raz cieszył, że info jest pod wywałkę. Nie na tej spółce, nie w tym momencie.

Co raz więcej ludzi widzi, że w spółce w bardzo szybki sposób zmienia się sytuacja fundamentalna. Praktycznie wszystko można było znaleźć w necie. Ale nikt prócz mnie nie szukał.

Laptop z consigliere śmiali się:

- z dwóch pierwszych umów na łodki
- z klocke lego w mojej stopce (Dania)
- z Iranu
- z Turcji
- Pesę i Stadlera wyśmiali

Ale teraz widzą, że wszystko dokładnie tak się toczy.
Inni też dostrzegli, że to już nie przelewki. O takich rocznych przygodach marzy wiele giełdowych spółek. Wiele marzy o rentowności netto 14-17%. Tutaj zyski pozwolą spłacać zadłużenie w błyskawicznym tempie.

Ta spółka zmienia się na naszych oczach. To będzie jedna z niewielu okazji inwestycyjnych na naszym rynku. Duzi leca w dół a mali zyskują, ale wybrane maluchy, w tym nasza perła. Nie ma OFE, nie ma nadmiaru TFI. Jest za to bardzo mocny własciciel, który postanowił naprawić ten okręt. Pan Kleba zarabia ogromne pieniądze na budowie centrów handlowych. teraz to samo postanowił zrobić z ADMIRAL BOATS i to mu się uda. Cierpliwi zarobią tutaj w ciągu roku kilkaset procent.

Mamy w końcu to na co najbardziej narzekano. Mamy ogromną dywersyfikację pod względem profilu, pod względem wielości klientów.

Ale najlepsze dopiero przed nami.

Ja stawiam jeszcze na dwa duze kontrakty z dwiema firmami z memorandum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


A w nowym roku umowy na produkcję łódek po targach z Barrusem London Boat Show.

Ktoś chce sprzedawać na tych poziomach niech tak robi, takie prawo. Ale niech potem nie płacze, że ne sprzedał przynajmniej w okolicach 1 zł. Ja postanowiłem poczekać do jeszce wyższych poziomów. Szkoda okazji.

Pamiętajcie free float jest o wiele mniejszy od tego w portalac
h
.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ponosi *** :lol: :lol: :lol:
buahahahahah

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 03 gru 2015 18:35

W najbliższych dniach i tygodniach będzie jeszcze kilka powodów by rosnąć. I dobrze, że robią to w trakcie sesji, w trakcie notowań. Na razie na podstawie 5 papier urósł z 22 na 43. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A nie wielu było tutaj optymistów. Coś o tym wiem. Szkoda, że moder wykasował kilka tygodni temu ożywione kłótnie między mną a pesymistami.

A wszystko idzie zgodnie z nakreślonym przeze mnie scenariuszem. Scenariuszem, który znajduje się w raportach, memorandach. Trzeba to było tylko poskładać do kupy.

W przyszłym roku wyniki finansowe w związku z podpisanymi umowami będą rosły skokowo z kwartału na kwartał. W raporcie za IV kwartał 2015 nie spodziewałbym się jeszcze cudów, ale od I kwartału 16 będzie rosło. Będzie kasa na spłatę zobowiązań i wykup obligacji. Przyszły rok to czas na zmniejszenie stanu zobowiązań o połowę co z kolei znacząco poprawi i tak dobry wynik finansowy związany z aktualnymi umowami.

Ale tutaj pozytywne informacj będą spływać regularnie. Pan Kleba na prawdę postanowił odkurzyć tą spółkę i tchnąć w nią życie. Widać, że musieli zatrudnić kogoś z pomysłem, kto ukierunkował działania i wziął się do roboty. Bravo Panie Kleba.

I nie zapominajmy o styczniu. Największe w Europie targo łodzi motorowych, szczególnie tych dla wędkarzy. Idziemy tam razem z potentatem, z Barrusem. Jak dla mnie to wyciagniemy z tych targów przynajmniej dwie duże umowy.


Nie traccie czasu ani pieniędzy. Widzicie co się dzieje z giełdą. I nadal będzie lecieć. Ale nawet w bessie sa spółki, które rosną i to ponadprzeciętnie (kiedyś HTL Strefa).

A w przyszłym roku witamy się z głónym parkietem. Pewnie poziom0,9-1 zł

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 03 gru 2015 18:38

Consi ile twoje spółki wzrosły w ciagu ostatnich 2 miesięcy????? Moje ADM, POLKAP wzrosy ponadprzeciętnie. Nie ma się co kłócić z fktami. Do tego fajne zarobki w krótkim terminie wpadły na BIOTKU, POLNORDZIE i CTE. Teraz jeszcze kilka procent na dużym volumenie wejdzie na KGHM. :lol: :lol: :lol: A ty czym sie pochwalisz?????? :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 03 gru 2015 18:38

uciekac z padliny po 2 szczyt sie szykuje :lol: :lol: :lol: :lol:


Obrazek
z kim tak cały czas napi.e.rdalasz przez gg i skype'a - z parówą :?: :roll: :lol: :lol:
z mariola :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ma żadnego oporu na 0,42-0,43, nikt nie chce niżej sypać. Dziś dobiło do tego poziomu i zostanie on pokonany. Nie będzie zawrotki, fundamenty się pojawiły.

Na ile byś chciał żeby spadło? :)
nie ma pod co spadac...ale jest pod co rosnąc
Może być płacz 8)

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 03 gru 2015 18:39

Consi ile twoje spółki wzrosły w ciagu ostatnich 2 miesięcy????? Moje ADM, POLKAP wzrosy ponadprzeciętnie. Nie ma się co kłócić z fktami. Do tego fajne zarobki w krótkim terminie wpadły na BIOTKU, POLNORDZIE i CTE. Teraz jeszcze kilka procent na dużym volumenie wejdzie na KGHM. :lol: :lol: :lol: A ty czym sie pochwalisz?????? :lol:
jakie moje spółki?pisałem ci ze nie gram i nie grałem nigdy na GPW chyba mnie z kimś mylisz ja sobie tyko tak pisze dla jaj ...tak jak zresztą ty :lol: :lol: :lol: :lol:

;Laptop
Sierżant sztabowy
Posty: 153
Rejestracja: 03 gru 2015 17:38

Postautor: ;Laptop » 03 gru 2015 18:41

Consi ile twoje spółki wzrosły w ciagu ostatnich 2 miesięcy????? Moje ADM, POLKAP wzrosy ponadprzeciętnie. Nie ma się co kłócić z fktami. Do tego fajne zarobki w krótkim terminie wpadły na BIOTKU, POLNORDZIE i CTE. Teraz jeszcze kilka procent na dużym volumenie wejdzie na KGHM. :lol: :lol: :lol: A ty czym sie pochwalisz?????? :lol:
jakie moje spółki?pisałem ci ze nie gram i nie grałem nigdy na GPW chyba mnie z kimś mylisz ja sobie tyko tak pisze dla jaj ...tak jak zresztą ty :lol: :lol: :lol: :lol:
to samo ja mam rente nudze sie :lol: :lol:

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 03 gru 2015 18:42

Tu płacz jest od 28 groszy, że ruszyło a zaskoczeni niedowierzający ostali na peronie. ADMIRAL rośnie w jednym z najtrudniejszych okresów dla polskiej giełdy. Indeksy leca na łęb, na szyję a ADMIRAL, który nie ma jak na razie za wielu fanów idzie pod prąd i w ciągu 2 miesiescy urósł z 22 groszy na 43 grosze.

Ale rośnie nie bez powodu. 5 umów na 33 mln zł rocznie przychodu. Porządki z przychodami, z księgowością, rezygnacja z pewnych rynków. A przede wszystkim dywersyfikacja działalności z samych łodek poprzez drzwi, tramwaje/pociągi. Dywersyfikacja międzynarodowa/kilka rynków zbytu. To dopiero rusza. :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

;Laptop
Sierżant sztabowy
Posty: 153
Rejestracja: 03 gru 2015 17:38

Postautor: ;Laptop » 03 gru 2015 18:44

Tu płacz jest od 28 groszy, że ruszyło a zaskoczeni niedowierzający ostali na peronie. ADMIRAL rośnie w jednym z najtrudniejszych okresów dla polskiej giełdy. Indeksy leca na łęb, na szyję a ADMIRAL, który nie ma jak na razie za wielu fanów idzie pod prąd i w ciągu 2 miesiescy urósł z 22 groszy na 43 grosze.

Ale rośnie nie bez powodu. 5 umów na 33 mln zł rocznie przychodu. Porządki z przychodami, z księgowością, rezygnacja z pewnych rynków. A przede wszystkim dywersyfikacja działalności z samych łodek poprzez drzwi, tramwaje/pociągi. Dywersyfikacja międzynarodowa/kilka rynków zbytu. To dopiero rusza. :lol:
ile ci placo za nogonke przeciez kazdy wie ze nie masz za co masz policyjna emeryturke :roll: :lol:

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 03 gru 2015 18:45

Tu płacz jest od 28 groszy, że ruszyło a zaskoczeni niedowierzający ostali na peronie. ADMIRAL rośnie w jednym z najtrudniejszych okresów dla polskiej giełdy. Indeksy leca na łęb, na szyję a ADMIRAL, który nie ma jak na razie za wielu fanów idzie pod prąd i w ciągu 2 miesiescy urósł z 22 groszy na 43 grosze.

Ale rośnie nie bez powodu. 5 umów na 33 mln zł rocznie przychodu. Porządki z przychodami, z księgowością, rezygnacja z pewnych rynków. A przede wszystkim dywersyfikacja działalności z samych łodek poprzez drzwi, tramwaje/pociągi. Dywersyfikacja międzynarodowa/kilka rynków zbytu. To dopiero rusza. :lol:

a grałeś kiedys w bierki przez sms?
:lol: :lol: :lol: :lol:

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 03 gru 2015 18:47

Tu płacz jest od 28 groszy, że ruszyło a zaskoczeni niedowierzający ostali na peronie. ADMIRAL rośnie w jednym z najtrudniejszych okresów dla polskiej giełdy. Indeksy leca na łęb, na szyję a ADMIRAL, który nie ma jak na razie za wielu fanów idzie pod prąd i w ciągu 2 miesiescy urósł z 22 groszy na 43 grosze.

Ale rośnie nie bez powodu. 5 umów na 33 mln zł rocznie przychodu. Porządki z przychodami, z księgowością, rezygnacja z pewnych rynków. A przede wszystkim dywersyfikacja działalności z samych łodek poprzez drzwi, tramwaje/pociągi. Dywersyfikacja międzynarodowa/kilka rynków zbytu. To dopiero rusza. :lol:
ile ci placo za nogonke przeciez kazdy wie ze nie masz za co masz policyjna emeryturke :roll: :lol:


Jeśli już to prokurtorską z poziomu starej apelacji. WKlejałem ile mam więc nie ścieniaj kolejny raz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Od czasu naszej wymiany zdań kurs z 28 gr doszedł do 43 gr i co ty na to? Gdzie tutaj na forum tylko ja wyciągałem interesujące fakty? :lol: :lol: :lol: :lol:
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

alibaba.inwestycje
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 202
Rejestracja: 08 lis 2015 14:48
Lokalizacja: SEZAM

Postautor: alibaba.inwestycje » 03 gru 2015 18:49

Tu płacz jest od 28 groszy, że ruszyło a zaskoczeni niedowierzający ostali na peronie. ADMIRAL rośnie w jednym z najtrudniejszych okresów dla polskiej giełdy. Indeksy leca na łęb, na szyję a ADMIRAL, który nie ma jak na razie za wielu fanów idzie pod prąd i w ciągu 2 miesiescy urósł z 22 groszy na 43 grosze.

Ale rośnie nie bez powodu. 5 umów na 33 mln zł rocznie przychodu. Porządki z przychodami, z księgowością, rezygnacja z pewnych rynków. A przede wszystkim dywersyfikacja działalności z samych łodek poprzez drzwi, tramwaje/pociągi. Dywersyfikacja międzynarodowa/kilka rynków zbytu. To dopiero rusza. :lol:
ile ci placo za nogonke przeciez kazdy wie ze nie masz za co masz policyjna emeryturke :roll: :lol:
opone od stara i oryginalną plakietke popychadła na jachcie
:)
ps nie emeryturke a rente po wypadku zimą na sankach (szeptucha miast z tyłu Ursusa jak wszyscy podpiał się z przodu no i reszty można sie domyslic )he
Obrazek

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 03 gru 2015 18:50

Ostatnie pięć umów podpisane w październiku , listopadzie igrudniu dają uwaga 31 mln zł dodatkowego przychodu rocznie!!! Co przy rentowności netto 14,4 % da dodatkowo rocznie 4,26 mln zł zysku netto!!! To co mają w mniejszych zamówieniach niech idzie na spłatę zadłużenia.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main ... DM&id_tr=1

Ale to jeszcze nie wszystko. Według mnie w najbliższym czasie będą kolejne umowy, szczególnie te dywersyfikujące działalność spółki a ograniczające ryzyko. Mowa o umowach z podmiotami wymienionymi w memorandum informacyjnym.

Poczytajcie dokładnie bo w nadchodzących dniach i tygodniach będziecie przecierać oczy ze zdumienia widząc część z tych nazw w nowych, bardzo dużych zamówieniach firmy Admiral Boats.


Obrazek
Obrazek

Pesa, Solaris, Stadler i kilka innych.

To właśnie ta sławetna dywersyfikacja uczyni ADM wielką spółka na NC. I to pozwoli nam przejść bez zbędnych ceregieli na rynek główny GPW.

Do tego po dzisiejszych cenach EURO potrzeba kursu w granicach 70-80 groszy. Ale ta cena nie daje tzw. marginesu bezpieczeństwa, bo mała obsuwa powoduje nieziszczenie warunku odpowiedniej kapitalizacji. Dlatego według mnie kurs powinien oscylowac minimalnie 85-90 groszy, choć 1 zł byłby najlepszym do przejścia na rynek główny. W końcu to już nie spółka groszowa, inaczej postrzegana. I MAM wrażenie, że tak właśnie będzie
:lol: :lol: :lol:

Również mam wrażenie, że kolejne informacje, o nowych bardzo dużych kontraktach zostaną podane w trakcie sesji co skokowo zmieni wycenę i nastawienie do samej spółki.

Potem przyjdzie czas na AT. teraz najważniejsze podprowadzić kurs do 50 zł i stamtąd wrzucać informacje. Wtedy 1 zł będzie w dwie sesje.

Kurs po ostatnich tygodniach nie chce już wracać do poziomu 22-25 gr. Gdy ktoś próbował zaniżyć notowania momentalnie pojawiał się popyt. Chętnych na zakup akcji ADM jest bardzo dużo wbrew pozorom. Wielu z nich nie stoi w tzw. karnecie, tylko wali od razu w prawą stronę, gdy widzi okazję.

Na razie nie ma tutaj spekuły, ale jak już wejdą to każdy poziom cenowy jest tutaj możliwy, nawet ten najbardziej abstrakcyjny.


Rekord notowań 1,75 ł moim zdaniem będzie testowany z powodzeniem już w przyszłym roku. Potrzeba tylko trochę cierpliwości. To będzie powtórka z SFK Polkap, gdzie nikt nie wierzył w stałą poprawę wyników finansowych. A teraz sami widzicie 3 kwartały rekordowe, kurs również, ale jak dla mnie to jest dopiero na półmetku.

Admiral Boats ma o wiele większy potencjał i jest dopiero na początku wzrostów.


Ale również nie zapominajmy o przemyśle stoczniowym, o produkcji motorówek, łódek itp. W styczniu ruszają największe targi łodzi motorowych w Europie Zachodniej i Północnej:

London Boat Show


http://londonboatshow.com/exhibiting/ad ... 0%20barrus


A wiecie co to oznacza? Że tak jak po poprzednich targach będą kolejne, duże zamówienia dla spółki, co znacząco zwiększy przychody na kolejne lata.


Z kim wystawiają? Nawet laicy wiedzą, że z najlepszym dystrybutorem na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii małych łodzi motorowych i wędkarskich czy z BARRUSEM!!!!!!



A wkrótce wpłynie kasa z emi
sji akcji, która przyda się operacyjnie przy takiej ilości zamówień.

Do tego ten komunikat i wszystko jasne:

Złożenie nowego prospektu emisyjnego.
04.11.2015
Zarząd Admiral Boats SA informuje, że podjął działania zmierzające do złożenia nowego prospektu Spółki do Komisji Nadzoru Finansowego w celu zmiany parkietu notowań na GPW w Warszawie. Oceniając bieżącą sytuacje oraz portfel zamówień Zarząd przewiduje, że w 2016 roku będzie w stanie spełnić wszystkie wymogi formalne związane z debiutem na głównym parkiecie giełdy


http://www.admiral-boats.com/pl/aktualnosci


Dlatego czekajcie dalej na 25-30 groszy. Macie takie prawo, ale szczerze mówiąc wątpię, aby wam się udało. Mało tego z każdą sesją będziecie musieli kupować co raz drożej. Akcji w wolnym obrocie jest o wiele mniej niż głoszą oficjalne komunikaty.


Aktualna wersja po nowej umowie za 15 mln zł rocznie.
Niech to wam uzmysłowi potencjał tej spółki.
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

Consigliere
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2921
Rejestracja: 08 kwie 2015 23:38

Postautor: Consigliere » 03 gru 2015 18:52

wiśniak co z PMI dlaczego tam już nie piszesz
:roll: :roll: :roll: :roll:

oczodol
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 03 gru 2015 17:00

Postautor: oczodol » 03 gru 2015 18:53

Ostatnie pięć umów podpisane w październiku , listopadzie igrudniu dają uwaga 31 mln zł dodatkowego przychodu rocznie!!! Co przy rentowności netto 14,4 % da dodatkowo rocznie 4,26 mln zł zysku netto!!! To co mają w mniejszych zamówieniach niech idzie na spłatę zadłużenia.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... DM&id_tr=1

http://newconnect.pl/?page=1045&ph_main ... DM&id_tr=1

Ale to jeszcze nie wszystko. Według mnie w najbliższym czasie będą kolejne umowy, szczególnie te dywersyfikujące działalność spółki a ograniczające ryzyko. Mowa o umowach z podmiotami wymienionymi w memorandum informacyjnym.

Poczytajcie dokładnie bo w nadchodzących dniach i tygodniach będziecie przecierać oczy ze zdumienia widząc część z tych nazw w nowych, bardzo dużych zamówieniach firmy Admiral Boats.


Obrazek
Obrazek

Pesa, Solaris, Stadler i kilka innych.

To właśnie ta sławetna dywersyfikacja uczyni ADM wielką spółka na NC. I to pozwoli nam przejść bez zbędnych ceregieli na rynek główny GPW.

Do tego po dzisiejszych cenach EURO potrzeba kursu w granicach 70-80 groszy. Ale ta cena nie daje tzw. marginesu bezpieczeństwa, bo mała obsuwa powoduje nieziszczenie warunku odpowiedniej kapitalizacji. Dlatego według mnie kurs powinien oscylowac minimalnie 85-90 groszy, choć 1 zł byłby najlepszym do przejścia na rynek główny. W końcu to już nie spółka groszowa, inaczej postrzegana. I MAM wrażenie, że tak właśnie będzie
:lol: :lol: :lol:

Również mam wrażenie, że kolejne informacje, o nowych bardzo dużych kontraktach zostaną podane w trakcie sesji co skokowo zmieni wycenę i nastawienie do samej spółki.

Potem przyjdzie czas na AT. teraz najważniejsze podprowadzić kurs do 50 zł i stamtąd wrzucać informacje. Wtedy 1 zł będzie w dwie sesje.

Kurs po ostatnich tygodniach nie chce już wracać do poziomu 22-25 gr. Gdy ktoś próbował zaniżyć notowania momentalnie pojawiał się popyt. Chętnych na zakup akcji ADM jest bardzo dużo wbrew pozorom. Wielu z nich nie stoi w tzw. karnecie, tylko wali od razu w prawą stronę, gdy widzi okazję.

Na razie nie ma tutaj spekuły, ale jak już wejdą to każdy poziom cenowy jest tutaj możliwy, nawet ten najbardziej abstrakcyjny.


Rekord notowań 1,75 ł moim zdaniem będzie testowany z powodzeniem już w przyszłym roku. Potrzeba tylko trochę cierpliwości. To będzie powtórka z SFK Polkap, gdzie nikt nie wierzył w stałą poprawę wyników finansowych. A teraz sami widzicie 3 kwartały rekordowe, kurs również, ale jak dla mnie to jest dopiero na półmetku.

Admiral Boats ma o wiele większy potencjał i jest dopiero na początku wzrostów.


Ale również nie zapominajmy o przemyśle stoczniowym, o produkcji motorówek, łódek itp. W styczniu ruszają największe targi łodzi motorowych w Europie Zachodniej i Północnej:

London Boat Show


http://londonboatshow.com/exhibiting/ad ... 0%20barrus


A wiecie co to oznacza? Że tak jak po poprzednich targach będą kolejne, duże zamówienia dla spółki, co znacząco zwiększy przychody na kolejne lata.


Z kim wystawiają? Nawet laicy wiedzą, że z najlepszym dystrybutorem na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii małych łodzi motorowych i wędkarskich czy z BARRUSEM!!!!!!



A wkrótce wpłynie kasa z emi
sji akcji, która przyda się operacyjnie przy takiej ilości zamówień.

Do tego ten komunikat i wszystko jasne:

Złożenie nowego prospektu emisyjnego.
04.11.2015
Zarząd Admiral Boats SA informuje, że podjął działania zmierzające do złożenia nowego prospektu Spółki do Komisji Nadzoru Finansowego w celu zmiany parkietu notowań na GPW w Warszawie. Oceniając bieżącą sytuacje oraz portfel zamówień Zarząd przewiduje, że w 2016 roku będzie w stanie spełnić wszystkie wymogi formalne związane z debiutem na głównym parkiecie giełdy


http://www.admiral-boats.com/pl/aktualnosci


Dlatego czekajcie dalej na 25-30 groszy. Macie takie prawo, ale szczerze mówiąc wątpię, aby wam się udało. Mało tego z każdą sesją będziecie musieli kupować co raz drożej. Akcji w wolnym obrocie jest o wiele mniej niż głoszą oficjalne komunikaty.


Aktualna wersja po nowej umowie za 15 mln zł rocznie.
Niech to wam uzmysłowi potencjał tej spółki.
mistrzu a co sadzisz o 11b mam 1000szt ale boje sie ze jak na glowny przejda to sapdnie na 30 zl jak widzisz ta spolke mistrzuniu bo chodze dzis caly dzien obsrany :oops: :cry: :cry: :cry:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości