11 Bit Studios [11bit] - Ksiega XVII KSIĘGA ZMIAN.

wszystko na temat spółek publicznych
Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 04 gru 2015 16:51

ładnie odbiliście po panice :lol:

REKLAMA


alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 gru 2015 16:55

ładnie odbiliście po panice :lol:
po jakiej panice....tobie juz sie wsztystko...pier.dzie.li..... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 04 gru 2015 16:57

ładnie odbiliście po panice :lol:
po jakiej panice....tobie juz sie wsztystko...pier.dzie.li..... :lol: 8) :lol:
Al Ty nic nie masz luzu :lol: :lol: :lol: :lol:

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 04 gru 2015 16:58

Na razie nic nie zapowiada aby kurs 11bit rósł - jeżeli ktoś śledzi notowania to wie, że ktoś cierpliwie zbiera akcje (ukryte kupno) a od góry jest ukryta sprzedaż (67,50)...

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 gru 2015 16:58

Teraz trzeba śledzić ilość odsłon trailera ale póki co jest dobrze (teraz ok 8.5k i szybko rośnie). Może ktoś pamięta jaka była sytuacja z pierwszym trailerem TWOM na PC. Duże zainteresowanie na YouTube było dobrą wskazówką jak zostanie przyjęta gra na rynku.
Idzie ładnie 45000, jednak coś wam pokaże. Z racji, że mam po równo Akcji jednej i dugiej spółki a na farmie pozwalam sobie pisać i dyskutować o Bicie osmielam się tu coś pokazać.


Szczena mi opadła.

THE FARM 51 – GLOBALNY SUKCES TRAILERA I ZAPOWIEDZI GRY GET EVEN

WARSZAWA, POLSKA, 13 stycznia 2014 – The Farm 51 ma przyjemność poinformować, że światowa zapowiedź gry Get Even okazała się niespotykanym sukcesem marketingowym.

W dniu 8 stycznia The Farm 51 oficjalnie zapowiedziała swój nowy projekt, grę Get Even. Informacji prasowej towarzyszył trailer, prezentujący potencjał graficzny i technologiczny produkcji. Kampania informacyjna miała w założeniu dotrzeć przede wszystkim do mediów i profesjonalistów branżowych. Po kilku godzinach od wysłania informacji okazało się, że rzeczywistość przerosła oczekiwania twórców gry. Zapowiedź Get Even to prawdopodobnie jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów polskiej branży gier w ostatnich miesiącach. Oto kilka faktów dotyczących debiutu informacyjnego Get Even na świecie:

1. Trailer umieszczony na naszym kanale You Tube w ciągu kilku dni obejrzało niemal 700 000 osób. Biorąc pod uwagę, że został umieszczony również na kanałach najważniejszych portali poświęconych grom, ogólną liczbę odtworzeń można w tej chwili liczyć w milionach. Dla porównania, takie zainteresowanie polskimi grami zarezerwowane było do tej pory tylko dla największych, wysoko budżetowych produkcji (np. Wiedźmin, Dead Island)

2. Prestiżowy i opiniotwórczy magazyn o grach, Kotaku, napisał o Get Even: „To właśnie taka grafika jest zapowiedzią prawdziwej nowej generacji wizualnej w grach”. Dwa newsy dotyczące gry wygenerowały na Kotaku ponad 300 000 odsłon.

3. Trailer i informacje o grze zostały umieszczone w tzw. „top stories” (główne newsy) największych światowych portali o grach: IGN, Gamespot, Eurogamer, PC Gamer, Kotaku, Joystiq, Game Trailers, Game Informer. Pełna lista to kilkaset artykułów/newsów na całym świecie.

4. Oficjalny profil gry na Facebooku w ciągu 4 dni „polubiło” prawie 5000 nowych fanów. Statystyki rosną każdego dnia. Pod informacją o grze w newsie na portalu IGN zanotowano ponad 1000 komentarzy, z czego większość zdecydowanie pozytywna.

5. Zapowiedź Get Even pojawiła się jako pierwszy news w najbardziej prestiżowym newsletterze informacyjnym amerykańskiej branży gier, A-List Daily. Newsletter ten rozsyłany jest do trendsetterów, właścicieli firm oraz najważniejszych profesjonalistów w branży.

6. Na dzień dzisiejszy spółka The Farm 51 jest dosłownie zasypana mailami od dziennikarzy, partnerów biznesowych i mediów mainstreamowych (m.in. angielski The Guardian) pytających o Get Even.

Skala sukcesu akcji PR przeszła najśmielsze oczekiwania twórców gry. Film prezentujący Get Even ukazał się w idealnym momencie. Branża przeżywa dziś spore rozczarowanie brakiem wyraźnego skoku jakości graficznej gier w ostatnich latach. I właśnie na ten grunt trafił trailer Get Even pokazując zupełnie nową, innowacyjną technologię tworzenia grafiki. Obraz jest bowiem niepowtarzalnym połączeniem scen live-action (filmowych) z ujęciami samej gry. Warto bardzo uważnie oglądać filmik, bo granica między ujęciami rzeczywistymi, a tymi z gry, nie jest łatwa do wychwycenia. Grafika Get Even opiera się na skanach 3D rzeczywistych miejsc i postaci, dlatego lokacje pokazane w trailerze nie tylko wyglądają realistycznie, ale po prostu istnieją realnie.

Wracając do Bita, przy dobrej reklamie możemy mocno się zbliżyc do wyniku GE. Kampania dopiero się zaczyna. Reklama jest dość istotna jak by na to nie patrzeć.
do jakeigo..wyniku..chopie....

Nie licza sie odslony..nie licza sie LIKE..liczy sie..ile sie spzredaz sztuk....czyli inaczej ..ILE ZAROBIA.....czy to tak ciezko skumac...ze otoczka PRowa....jest fajna do czasu..ale...to KONKRETY MAJA TAK NAPRAWDE ZNACZENIE....w tym czy firma bedzie cool...czy nie....czy bedzie sie rozwijac...czy nawet zwijac....itp.itd...

Obrazek


Obrazek
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 04 gru 2015 17:16

Ty Ali, to lubisz "odzierać" ludzi z nadzieji...

Przecież wiesz, że na marzeniach także można zarobić - jedyne co trzeba zrobić to we właściwym momencie rozpoznać czy gra to będzie HIT czy KIT.

Tak samo będzie z inwestorami 11bit - w kluczowym momencie trzeba będzie, w oparciu o dostępne publikacje, założyć czy Industrial to będzie HIT czy KIT.

Jednak 11bit ma kilka zasadniczych przewag:
- spółka ma wielki HIT w postaci TWoM i może go monetyzować jeszcze przez rok/dwa (zwłaszcza w kanale mobilnym i przez rozszerzenie wersji PC/mobilnej o dodatek TLO)
- w przypadku klapy Industrial 11bit może przygotować na 2017 TWoM2 (możliwe, że we F2P)
- spółka ma 20KK na produkcje - które może przeznaczyć na produkcje własne oraz wsparcie produkcji z launchpad

Oczywiście to wszystko nie wyklucza, że kurs będzie spadał ku uciesze kilku tu piszących :wink: :wink: :wink:

Deja-vu
Chorąży
Posty: 864
Rejestracja: 21 paź 2005 13:35
Lokalizacja: Zdolnyśląsk

Postautor: Deja-vu » 04 gru 2015 20:31

http://www.wykop.pl/link/2889949/this-w ... y-trailer/
Kolejna odsłona gry polskiego studia. Czyżby miało być jeszcze bardziej hardcorowo? :wink:

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 04 gru 2015 21:01

Wypuścili zwykły trailer, który rozszedł się jak świeże bułeczki.Bez wsparcia Koch czy Nameco. Wychodzi na to, że lepiej niż nasz ostatni.

Za duże pieniądze inwestuje, aby nie wiedzieć, że wyświetlenia pieniędzy nie przynoszą (chyba, że f2p), jest to tylko i aż - informacja.

Jednak zainteresowanie ma znaczenie. Tym bardziej jeżeli jest zaskakująco większe niż się spodziewano - dotyczy też VR- czarnobyl.


Mi szczena opadła z racji tego, że taki hit jak nasza gra ma tylko 40000 odsłon. Dlatego to przestawiłem i robi to dla mnie nadal wrażenie. Co do Lof, to powiem Ci, że rozumiem słowa prezesa, że wyrabiają markę.

Tylko o to mi chodziło na tym wątku, na farmie dyskutuję z tobą na temat grafiki i wpływu na sprzedaż/zainteresowania. Podtrzymuję wersję, że masa ludzi kupi właśnie dlatego, że będzie czymś bardzo interesującym, czymś nowym. Gdy wchodziła pierwsza gra z fotoscaningiem postaci nie miała zainteresowania i wźięcia? GE będzie pierwszą grą, gdzie fotoscaning będzie również otoczenia - budynków. Masa ludzi podkręca kompy aby wydobyć jak najwięcej w GE, nie będą musieli a dostaną Topową grafę ( raczej )

Alik, inwestuje tak samo jak ty. Na czuja i z przekonania. Nadzieje to ja mam, że będzie pokoj na ziemi ;) Nie wiedziałeś jak i producent, że Twom będzie tym czym jest. Zakładałeś widełki. Tak jak przy industrialu my tu wszyscy. Rozumiesz, że może być klapą industrial? Rozumiesz, że najlepsze studia miały wpadki, tak jak w Batmanie na PC. To jest giełda.

Czuję w każdym cm2 skóry, że sprzedadzą 1 mln kopi na wszystkie platformy.
Mówie o 3, gdzie Twom sprzedało się prawie w mln szt na PC. Dobrze wiesz, że jest duże grono graczy, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że 250 zł dla niektórych to tak jak 50 zł dla nas, którzy kupią grą AAA. Dobrze wiesz, żę AAA to inny potencjał tak jak często cytujesz, że industrial ma mieć większy potencjał sprzedażowy. Uparcie porównujesz INDIE do AAA Vanish i GE

Po 200tys szt zaczną zarabiać, jednak ty cały czas uważasz moje przekonania za fantazie. Jesteś dobry w Twom. Ja wykręciłem podobną ilość procentów na Jujube, jednak co z tego?

W częsci bita zgadzam się z Tobą w 95% procentach więc masz tu "przyjaciela" jednak 5% odejmują za pychę (bez urazy ) i fascynacje.

Pamiętam Ciebie przed premierą W3. Nie byłeś zbytnio pozytywnie do CDP nastawiony... RB Cred, też nie można skreślać tylko obserwować. Mają spore problemy z optymalizacją i zbytnio nie radzą sobie ze sciaganiem zarobków, za dużo punktów rozdają - zapewne testowo i to dopracują - Nie mam Akcji Vivid. Miałem :D Jednak 150 mln kapitalizacji mnie wystraszylo... (jednak nie słusznie)

Chcesz czy nie, obserwować Farmę i tak będziesz bo w tym siedzimy i zakładam, że podobnie siedzimy mocno w branży Gier. Jednak uważam, że nowe technologie mają przyszłość i potencjał widzę większy w Farm. Nie chodzi tylko o GE.

Jednak jesteśmy tu na 11 bit i pracujmy dalej nad poszerzaniem wiedzy. Kurs jaki jest taki jest, nie rosnie dziś, ale przynajmniej nie TRACIMY a w między czasie zarabiamy.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 04 gru 2015 21:04

http://www.wykop.pl/link/2889949/this-w ... y-trailer/
Kolejna odsłona gry polskiego studia. Czyżby miało być jeszcze bardziej hardcorowo? :wink:
Myślę, że szczyt kampani będzie w okresie świątecznym, może się myle, ale chyba wiele nas czeka. Wytrwali chyb w końcu zostaną docenieni. No i nasz wierny analityk wycenowy :D Klaxon, ostatnio też dało się wyczuć flustracje. Ale co sie dziwić ja dwie książki zerzarłem, bo nigdzie nie piszą o takich absurdach jak nasz kurs :D

https://gamesrepublic.com/

Nie zauważyłem, nowa strona...
i
Dzień dobry
Najbliższe działanie związane z przeprowadzką na GPW to publikacja prospektu emisyjnego (będzie dostępny na naszej stronie) co nastąpi w poniedziałek 7 grudnia w samo południe :)
Niezwłocznie potem DM BOŚ w naszym imieniu złoży wniosek, o który Pan pyta, do GPW. Mogę zdradzić, że już kilka dni temu "zarezerwowaliśmy" na GPW termin debiutu. Nie mogę go jednak ujawnić przed oficjalnym potwierdzeniem. Podtrzymujemy jednak, że w tym roku nasze akcje pojawią się na głównym parkiecie.
Pozdrawiamy.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2015 22:41 przez klonas, łącznie zmieniany 2 razy.

sub5even
Sierżant sztabowy
Posty: 127
Rejestracja: 16 lut 2011 13:09

Postautor: sub5even » 04 gru 2015 22:38

Dzień dobry
Najbliższe działanie związane z przeprowadzką na GPW to publikacja prospektu emisyjnego (będzie dostępny na naszej stronie) co nastąpi w poniedziałek 7 grudnia w samo południe :)
Niezwłocznie potem DM BOŚ w naszym imieniu złoży wniosek, o który Pan pyta, do GPW. Mogę zdradzić, że już kilka dni temu "zarezerwowaliśmy" na GPW termin debiutu. Nie mogę go jednak ujawnić przed oficjalnym potwierdzeniem. Podtrzymujemy jednak, że w tym roku nasze akcje pojawią się na głównym parkiecie.
Pozdrawiamy.

Z forum inwestorskiego

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 05 gru 2015 10:56

W poniedziałek bedzie mozna zapoznac sie z prospektem.

Wazniejsze jednak kiedy ruszy promocja iOS/android i na ktore miejsce TOP grossing zawedruje TWoM :) :) :)

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 06 gru 2015 12:38

Promocja iOS/android będzie kluczowa dla wyniku Q4 - Zarzad 11bit napewno także zdaje sobie z tego sprawę - liczę, ze wystartuja z promocja juz w najbliższy czwartek.
Wszyscy jestesmy zgodni, ze 14,99 to zdecydowanie zbyt wysoka cena za TWoM w kanale mobilnym. Pozytywne jest to, ze na iOS w kilku krajach gra idzie w gore w TOP grossing (efekt promocji gry na konsole?).

https://www.appannie.com/apps/ios/app/t ... ssing&lm=f

Oczywiscie nie należy zakładać, ze kurs 11bit jakos specjalnie ruszy do góry - kiszon trwa w najlepsze...

Dobry termin na debiut na głównym to 17 grudnia (w tym dniu tez jest walne) :)

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 06 gru 2015 14:07

Wypuścili zwykły trailer, który rozszedł się jak świeże bułeczki.Bez wsparcia Koch czy Nameco. Wychodzi na to, że lepiej niż nasz ostatni.

Za duże pieniądze inwestuje, aby nie wiedzieć, że wyświetlenia pieniędzy nie przynoszą (chyba, że f2p), jest to tylko i aż - informacja.

Jednak zainteresowanie ma znaczenie. Tym bardziej jeżeli jest zaskakująco większe niż się spodziewano - dotyczy też VR- czarnobyl.


Mi szczena opadła z racji tego, że taki hit jak nasza gra ma tylko 40000 odsłon. Dlatego to przestawiłem i robi to dla mnie nadal wrażenie. Co do Lof, to powiem Ci, że rozumiem słowa prezesa, że wyrabiają markę.

Tylko o to mi chodziło na tym wątku, na farmie dyskutuję z tobą na temat grafiki i wpływu na sprzedaż/zainteresowania. Podtrzymuję wersję, że masa ludzi kupi właśnie dlatego, że będzie czymś bardzo interesującym, czymś nowym. Gdy wchodziła pierwsza gra z fotoscaningiem postaci nie miała zainteresowania i wźięcia? GE będzie pierwszą grą, gdzie fotoscaning będzie również otoczenia - budynków. Masa ludzi podkręca kompy aby wydobyć jak najwięcej w GE, nie będą musieli a dostaną Topową grafę ( raczej )

Alik, inwestuje tak samo jak ty. Na czuja i z przekonania. Nadzieje to ja mam, że będzie pokoj na ziemi ;) Nie wiedziałeś jak i producent, że Twom będzie tym czym jest. Zakładałeś widełki. Tak jak przy industrialu my tu wszyscy. Rozumiesz, że może być klapą industrial? Rozumiesz, że najlepsze studia miały wpadki, tak jak w Batmanie na PC. To jest giełda.

Czuję w każdym cm2 skóry, że sprzedadzą 1 mln kopi na wszystkie platformy.
Mówie o 3, gdzie Twom sprzedało się prawie w mln szt na PC. Dobrze wiesz, że jest duże grono graczy, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, że 250 zł dla niektórych to tak jak 50 zł dla nas, którzy kupią grą AAA. Dobrze wiesz, żę AAA to inny potencjał tak jak często cytujesz, że industrial ma mieć większy potencjał sprzedażowy. Uparcie porównujesz INDIE do AAA Vanish i GE

Po 200tys szt zaczną zarabiać, jednak ty cały czas uważasz moje przekonania za fantazie. Jesteś dobry w Twom. Ja wykręciłem podobną ilość procentów na Jujube, jednak co z tego?

W częsci bita zgadzam się z Tobą w 95% procentach więc masz tu "przyjaciela" jednak 5% odejmują za pychę (bez urazy ) i fascynacje.

Pamiętam Ciebie przed premierą W3. Nie byłeś zbytnio pozytywnie do CDP nastawiony... RB Cred, też nie można skreślać tylko obserwować. Mają spore problemy z optymalizacją i zbytnio nie radzą sobie ze sciaganiem zarobków, za dużo punktów rozdają - zapewne testowo i to dopracują - Nie mam Akcji Vivid. Miałem :D Jednak 150 mln kapitalizacji mnie wystraszylo... (jednak nie słusznie)

Chcesz czy nie, obserwować Farmę i tak będziesz bo w tym siedzimy i zakładam, że podobnie siedzimy mocno w branży Gier. Jednak uważam, że nowe technologie mają przyszłość i potencjał widzę większy w Farm. Nie chodzi tylko o GE.

Jednak jesteśmy tu na 11 bit i pracujmy dalej nad poszerzaniem wiedzy. Kurs jaki jest taki jest, nie rosnie dziś, ale przynajmniej nie TRACIMY a w między czasie zarabiamy.
Rob co chcesz...ale to watek 11 bit..a nie FArm...51...


PO OWOCACH ICH POZNACIe......PROSTE....stwierdenie ...odnoszace sie do wielu kwesti....I spraw......
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 06 gru 2015 14:10

Promocja iOS/android będzie kluczowa dla wyniku Q4 - Zarzad 11bit napewno także zdaje sobie z tego sprawę - liczę, ze wystartuja z promocja juz w najbliższy czwartek.
Wszyscy jestesmy zgodni, ze 14,99 to zdecydowanie zbyt wysoka cena za TWoM w kanale mobilnym. Pozytywne jest to, ze na iOS w kilku krajach gra idzie w gore w TOP grossing (efekt promocji gry na konsole?).

https://www.appannie.com/apps/ios/app/t ... ssing&lm=f

Oczywiscie nie należy zakładać, ze kurs 11bit jakos specjalnie ruszy do góry - kiszon trwa w najlepsze...

Dobry termin na debiut na głównym to 17 grudnia (w tym dniu tez jest walne) :)
oni realizuja swoja strategie..mozes zapelowac..itp..ale to oni sa zarzadzajacymi ne ty...

I jeszce jedno...patrzac na pompkie na wielu spolkach to nie ....wyniki czesto sa najwazniejsze..tylko ...strategia inwestycyjna Grubasow...WYNIKI maja....znaczenie w dluzszej perspektywie..wiele pompowany spolek nawet na niebotyczne wyceny...jelsi nie pokazuje wynikow...jedzie w dol....a te ktore pokazuja coraz lepsze jada w gore....NIECH ROBNIA SWOJE....i tyle....

PO OWOCACH ICH POZNACIE.....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

real
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 05 maja 2013 13:26

Postautor: real » 06 gru 2015 14:33

To prawda, Zarząd odpowiada za strategie monetyzacji. Warto tez pamiętać, ze sami sa znaczacymi akcjonariuszami a co za tym idzie najwiekszymi beneficjentami wzrostu kursu.
Choc na obecnym etapie twierdza, ze dopiero beda rozważać wydanie dodatku TLO na PC/mobile (chcą by ta wersja w początkowym etapie byla ekskluzywna dla konsol) to jestem przekonany, ze za kilka miesiecy pojawi sie na tych platformach by przedluzyc monetyzacje gry.

Trudno powiedzieć co bedzie z kursem, teoretycznie powinien rosnąć ale nic takiego sie nie dzieje - w przypadku strategii dlugoterminowej pozostaje tylko czekać...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości