Braster SA (BRA) cz.2 Braster Tester

wszystko na temat spółek publicznych
Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 11 mar 2016 11:44

apple do brastera.......mi sie zdaza czasem wieczorem popic, ale zeby do rana trzymalo, to musalbym dac grubo :D

sugeruje zimny prysznic
One Ziolo to rule them all.

REKLAMA


Marcus_301628
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2201
Rejestracja: 23 kwie 2010 17:21

Postautor: Marcus_301628 » 11 mar 2016 11:52

apple do brastera.......mi sie zdaza czasem wieczorem popic, ale zeby do rana trzymalo, to musalbym dac grubo :D

sugeruje zimny prysznic
nie tłumacz się ze swojej argumentacji cwaniaku za 10 zł :lol: :lol: :lol:

Napisałeś : Musze spadac, bo chce wziasc kredyt w banku. Kasy mam jak lodu i nie wiem co z nia robic, ale kredycik maly mi sie przyda na drobne wydatki Very Happy Very Happy Very Happy

Wytłumacz się z tego cwaniaczku - chyba, że Apple nie jest tak bogaty jak twój 11shit :lol: :lol: :lol:

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 11 mar 2016 11:55

Porownanie brastera do apple definitywnie konczy dyskusje, bo widac ze jedna ze stron na gazie od wczoraj.
One Ziolo to rule them all.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 11 mar 2016 11:57

apple do brastera.......mi sie zdaza czasem wieczorem popic, ale zeby do rana trzymalo, to musalbym dac grubo :D

sugeruje zimny prysznic
nie tłumacz się ze swojej argumentacji cwaniaku za 10 zł :lol: :lol: :lol:

Napisałeś : Musze spadac, bo chce wziasc kredyt w banku. Kasy mam jak lodu i nie wiem co z nia robic, ale kredycik maly mi sie przyda na drobne wydatki Very Happy Very Happy Very Happy

Wytłumacz się z tego cwaniaczku - chyba, że Apple nie jest tak bogaty jak twój 11shit :lol: :lol: :lol:
Marcus co Ty masz z tym 11b, tak Cię boli, że Ci kreski nie wyszły i nie zarobiłeś na ostatniej podbitce? Że w przeciwieństwie do brastera tam są zyski i kurs urósł. Szanuj inne spółki, bo akurat 11b jest dobrą firmą. A jak się uda to i w przyszłości fajnie będzie jak obie spółki dadzą sporo zarobić inwestorom, bo przecież o to chodzi, żebyśmy zarabiali, a nie wytykali sobie kto gdzie ma kasę włożoną.

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 11 mar 2016 11:57

apple do brastera.......mi sie zdaza czasem wieczorem popic, ale zeby do rana trzymalo, to musalbym dac grubo :D

sugeruje zimny prysznic
nie tłumacz się ze swojej argumentacji cwaniaku za 10 zł :lol: :lol: :lol:

Napisałeś : Musze spadac, bo chce wziasc kredyt w banku. Kasy mam jak lodu i nie wiem co z nia robic, ale kredycik maly mi sie przyda na drobne wydatki Very Happy Very Happy Very Happy

Wytłumacz się z tego cwaniaczku - chyba, że Apple nie jest tak bogaty jak twój 11shit :lol: :lol: :lol:
Marcus z ziolo sie nie dyskutuje bo nie ma o czym , on jak Pisdowcy dekiel ma wyprany :D

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 11 mar 2016 14:29

Prawda jest taka, że kasy potrzebują więcej w związku ze zmianą planowanego kierunku rozwoju. Przecież o tym napisali. Pozyskanie glejtu FDA jest drogie, a skoro wybierają drogę US, to muszą go mieć.

Oczywiście, że to wkurza, bo miało im wystarczyć. Ale patrząc na spółki medyczne, to prawie każda emituje akcje.

Tutaj sprawa jest o tyle jasna, że na jesieni będzie produkt. Nie obiecują więc efektów za 5 lat, ale za 7 miesięcy.

Pytanie skąd wezmą kasę. Kredytu nikt im nie da. Obligacji nikt nie kupi. Jedyne co mają, co ma wartość, to udział w potencjalnie zyskownym przedsięwzięciu. I to na 99% będą sprzedawać, czyli nowe akcje.

Nie wierzę, że będą taniej niż poprzednia emisja. Bo wtedy by zabili samych siebie, niszcząc zaufanie rynku.

Patrzcie na Mabion. Wiele emisji, żadna taniej niż poprzednia. Tylko tam chociaż prezes dokupuje...
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 15 mar 2016 14:01

Na kursie widać olbrzymie zniecierpliwienie. Wybicie z konsolidacji nie nastąpiło. Przesunęliśmy się tylko w okolice jej górnego ograniczenia.

Jedyne, co w najbliższym czasie może mieć wpływ na kurs, to raport roczny (przyszły poniedziałek). Może będzie tam informacja o dotacjach, albo o wynikach badań.

Najbardziej mnie interesują wyniki badań, a konkretnie jaką tester wraz z algorytmami jest w stanie uzyskać swoistość i czułość.

Wszystko pozostałe, co się dzieje, czyli budowa zakładu, umowy z PEZY, Rosti, trwające rekrutacje (szczegóły na pracuj.pl) to tylko lukier na torcie.

Samym tortem musi być produkt, sprawdzony, wiarygodny i wprowadzony do sprzedaży. Jak rynek uwierzy, że produkt rzeczywiście będzie w październiku i że będzie działał w sposób wystarczająco wiarygodny, by kobiety chciały go kupować, to sprzeda się każda emisja.

PS. Dzisiaj jakiś grubas sprzedał jednym rzutem 2209 akcji po około 14 zł, a minutę później ustawił się na 13,01 z zamiarem odkupienia tej samej ilości. Czyli wiara w samą spółkę jest, ale coraz mniej osób wierzy, że wzrośnie z tych poziomów...
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 15 mar 2016 14:07

Ten koleś to bym bardziej powiedział, że taki od kółek. Tutaj są często gwałtowne ruchy w obydwie strony także kilka razy ugrać po złotówce to też jest zarobek.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 16 mar 2016 11:18

Hehe. Dość ostentacyjne zakupy. 5000 na kupnie powoli skarmione.

W podobny sposób kiedyś kupowali insiderzy. Ciekawe, czy będzie komunikat.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 16 mar 2016 11:25

Hehe. Dość ostentacyjne zakupy. 5000 na kupnie powoli skarmione.

W podobny sposób kiedyś kupowali insiderzy. Ciekawe, czy będzie komunikat.
Mam taką pewną teorię kto to może kupować, ale nie liczmy na żaden komunikat. 5% to trzeba wyłożyć kilka milionów.

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 16 mar 2016 11:31

Hehe. Dość ostentacyjne zakupy. 5000 na kupnie powoli skarmione.

W podobny sposób kiedyś kupowali insiderzy. Ciekawe, czy będzie komunikat.
Mam taką pewną teorię kto to może kupować, ale nie liczmy na żaden komunikat. 5% to trzeba wyłożyć kilka milionów.
Jak kupi ktoś z zarządu lub RN albo inna osoba "mająca dostęp do informacji" to komunikatu musi być nawet przy zakupie 1 akcji.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 16 mar 2016 11:34

Hehe. Dość ostentacyjne zakupy. 5000 na kupnie powoli skarmione.

W podobny sposób kiedyś kupowali insiderzy. Ciekawe, czy będzie komunikat.
Mam taką pewną teorię kto to może kupować, ale nie liczmy na żaden komunikat. 5% to trzeba wyłożyć kilka milionów.
Jak kupi ktoś z zarządu lub RN albo inna osoba "mająca dostęp do informacji" to komunikatu musi być nawet przy zakupie 1 akcji.
W moich przypuszczeniach ta osoba nie będzie musiała podawać aż do 5%, a szkoda bo z chęcią bym się dowiedział czy mogę mieć rację, czy zbyt dużo fantazjuję :)

devante11
Starszy chorąży
Posty: 1989
Rejestracja: 28 sty 2006 19:26

Postautor: devante11 » 16 mar 2016 11:38

istotne jest to co bedzie z dokapitalizowaniem względnie pozyczką.
a jesli nowe akcje to po ile i dla kogo, byle nie z pp, na tym rynku chyba by nie zebrali.
BULLISH ATTITUDE

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 16 mar 2016 12:36

istotne jest to co bedzie z dokapitalizowaniem względnie pozyczką.
a jesli nowe akcje to po ile i dla kogo, byle nie z pp, na tym rynku chyba by nie zebrali.
o to to :lol:

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 18 mar 2016 12:01

Piękna biała świeczka, ale do mega oporu na 15 zł leży jeszcze drugie tyle, co dziś już skupili... :roll:
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 163 gości