Presto S.A. *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
ŚwMikołaj
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 206
Rejestracja: 05 gru 2012 14:26

Postautor: ŚwMikołaj » 17 mar 2016 12:53

WUJA SKASOWALES JUZ POTEZNY ZYSK :oops: :lol: :lol: :lol:
a ty BONO skoczyłeś już po 0,10 tymi branymi po 0,11 :?: :roll: :lol:
:lol: :lol: :lol: widze ze Leslie sledzisz bankiera ale ty nie ejstes ten Olo :roll: :oops: :lol: :wink:
Laptop to ile już w plecy tu jesteś ?? :lol: :lol:

na PP Present24 z kursem 3.30zł kręcisz nosem a tu spadki z 2.40gr do 10gr i siedzisz i co chwilę charytatywnie kasę oddajesz grubym ? :evil: :twisted: :roll:

REKLAMA


Laptop!!!
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2996
Rejestracja: 24 lut 2016 13:01

Postautor: Laptop!!! » 17 mar 2016 12:56

WUJA SKASOWALES JUZ POTEZNY ZYSK :oops: :lol: :lol: :lol:
a ty BONO skoczyłeś już po 0,10 tymi branymi po 0,11 :?: :roll: :lol:
:lol: :lol: :lol: widze ze Leslie sledzisz bankiera ale ty nie ejstes ten Olo :roll: :oops: :lol: :wink:
Laptop to ile już w plecy tu jesteś ?? :lol: :lol:

na PP Present24 z kursem 3.30zł kręcisz nosem a tu spadki z 2.40gr do 10gr i siedzisz i co chwilę charytatywnie kasę oddajesz grubym ? :evil: :twisted: :roll:
co cie boli he tylko *** kupuje jak jada w dol i lapia na promocje he a teraz apogeum ubierania i a potem zamrazarka jak juz wysypia hehe z prezentem tez to bedziesz mial jak skoncza z emisja chlopczyku he teraz trzymaja bysta sie zpaisywali i im kaske dali :lol: :lol: :lol:

Jackson
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 10 lis 2012 18:47

Postautor: Jackson » 17 mar 2016 12:56

Myślałem że na otwarciu pójdą za 14, bo ładnie to wyglądało... poszły za 13 i nie żałuję.
Zrobiłem ten manewr dlatego dziś na otwarciu... gdyż po głębszej analizie późnym wieczorem, wszedłem na mapę google i wpisałem ich adres w wa-wie gdzie mają niby siedzibę swoją podaną na stronie własnej.
Okazuje się że na stronie swojej informowali iż ją wybudowali w 2012, zdjęcia na google są z 2014 i okazuje się że po numerem 84 jest kaufland a pod 90 przedszkole z szkołą, budynku z ich strony tam nie ma pod ul. Mehoffera 86

Obrazek

a zrobiłem to dlatego, iż wczorajsze zdjęcie nie pasowało mi kilkoma szczegółami bardzo istotnymi z ich strony...

Obrazek

Więc uważam że to zdjęcie budynku z napisem PRESTO... jest ich fotomontażem, gdyż na stronie google maps nie ma ani jednego... ani drugiego takiego budynku pod w/w adresem. Dla mnie taka ściema działa jak płachta na byka.
Obrazek

Laptop!!!
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2996
Rejestracja: 24 lut 2016 13:01

Postautor: Laptop!!! » 17 mar 2016 13:01

to ladne jaja :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jackson
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 10 lis 2012 18:47

Postautor: Jackson » 17 mar 2016 13:04

to ladne jaja :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak dla mnie to przestępstwo.. i wprowadzanie w błąd akcjonariuszy o majątku własnym.
Obrazek

investor1999
Młodszy chorąży
Posty: 642
Rejestracja: 31 maja 2005 16:18
Lokalizacja: W-wa

Postautor: investor1999 » 17 mar 2016 13:05

Przecież ta ich główna siedziba jest pod Serockiem (ta co zdjęcie wklejasz), a nie na Mehoffera w Warszawie

Jackson
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 10 lis 2012 18:47

Postautor: Jackson » 17 mar 2016 15:26

Przecież ta ich główna siedziba jest pod Serockiem (ta co zdjęcie wklejasz), a nie na Mehoffera w Warszawie
Tam gdzie piszesz jest główny magazyn główny, być może i ten budynek... nie sprawdzę bo mapy google tej dziury w serocku nie złapały.

Magazyn Główny
Dębe 82
05-140 Serock

Obrazek

Po za tym spójrz dokładnie na obydwa zdjęcia, niby nowo wybudowana siedziba... a na jednym inne schody względem drugiego zdjęcia. Ja nie twierdzę że takiego budynku nie ma, ale może być dzierżawiony łącznie z magazynami, bo za bardzo podkolorowane to na zdjęciu ze strony PRESTO jest. Presto na swojej stronie napisał o wybudowaniu siedziby.
Ja uważam że zdjęcie na ich stronie nie oddaje stanu faktycznego, gdyż zrobione tak kiepską jakością... że szkoda gadać.
A co jak co... siedziba powinna być wizytówką firmy, więc mam wielkie wątpliwości co do ich majątku własnego.
Obrazek

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 17 mar 2016 15:28

PRESTO SA Korekta raportu EBI nr 17/2016 – Zamówienie handlowe z Grupy PSB
Raport Bieżący nr 18/2016
Zarząd Presto S.A. niniejszym publikuje korektę raportu nr 17/2016 w celu wskazania, iż zamówienia na systemy kominowe dokonał jeden ze składów budowlanych Mrówka, działający w ramach sieci franczyzowej PBS-Mrówka nie zaś Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.
Treść po korekcie:
W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 14/2016, w którym Presto S.A. (dalej: Emitent, Spółka) informowała o podpisaniu umowy ramowej z Grupą Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju (dalej: Grupa PSB), Zarząd Emitenta informuje, iż w dniu 16 marca 2016 roku do siedziby Spółki wpłynęło zamówienie, od jednego ze składów budowlanych Mrówka, działającego w ramach sieci franczyzowej PBS-Mrówka, na systemy kominowe produkowane przez Emitenta. Wartość zamówienia to 1.600.000 zł. Zamówienie będzie realizowane w ciągu jednego roku. Skład Budowlany Mrówka, który złożył zamówienie jest odrębnym podmiotem od spółki Grupa PBS S.A.
Treść przed korektą:
W nawiązaniu do raportu bieżącego EBI nr 14/2016, w którym Presto S.A. (dalej: Emitent, Spółka) informowała o podpisaniu umowy ramowej z Grupą Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju (dalej: Grupa PSB), Zarząd Emitenta informuje, iż w dniu dzisiejszym do siedziby Spółki wpłynęło zamówienie z Grupy PSB na systemy kominowe produkowane przez Emitenta. Wartość zamówienia to 1.600.000 zł. Zamówienie będzie realizowane w ciągu jednego roku.
Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect
Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi
kom ebi zdz


Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 17.03.2016 15:13

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 17 mar 2016 15:53

http://www.mrowka-warszawa.pl/informacj ... rowce.html

czyli zamówienie złożył MINOX ? :)

Leslie_Nielsen
Chorąży sztabowy
Posty: 4564
Rejestracja: 19 sty 2015 11:40

Postautor: Leslie_Nielsen » 17 mar 2016 15:55

http://www.mrowka-warszawa.pl/informacj ... rowce.html

czyli zamówienie złożył MINOX ? :)
buahahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

investor1999
Młodszy chorąży
Posty: 642
Rejestracja: 31 maja 2005 16:18
Lokalizacja: W-wa

Postautor: investor1999 » 17 mar 2016 16:09

Ale wiecie że w akcjonariacie PSB jest 600 podmiotów? :)

DarekD
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3985
Rejestracja: 31 sie 2012 19:02

Postautor: DarekD » 17 mar 2016 16:26

Podobno Prezes ma w swoim gabinecie swój własny automat z Coca colą.
Powinni dać info że są związani umową.

Jackson
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 10 lis 2012 18:47

Postautor: Jackson » 17 mar 2016 16:29

Ale wiecie że w akcjonariacie PSB jest 600 podmiotów? :)
Ktoś z bankiera dzwonił do PSB po 11.00

http://www.bankier.pl/forum/temat_dzwon ... 69763.html

czy takie zamówienie miało miejsce, jak się dowiedział że nic nie wiedzą i to napisał... to zaraz z strony PRESTO korekta raportu była po 15.00, teraz szukaj w polu która mrówka i jaki podmiot.
Widać że kręcili infa pod dystrybucję, byle sobie zaufania nie ukręcili...
Obrazek

domingo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2706
Rejestracja: 04 sty 2008 19:53
Lokalizacja: Iowa

Postautor: domingo » 17 mar 2016 16:49

Oglupianie leszcza i huśtanie trwa w najlepsze :D :D I tak trzymać panowie ,trzeba tylko jeszcze postraszyć zleceniem sprzedaży tak z 5 mln. szt.po 0.07 i będzie gitara :lol: :lol: Pytanie tylko czy tylko tak klepiecie czy macie w zanadrzu jakies większe ilości papiera do postraszenia . Przekonajmy się .

Podoba mi się taka zabawa . :lol: :lol:

Jackson
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 10 lis 2012 18:47

Postautor: Jackson » 17 mar 2016 17:04

Oglupianie leszcza i huśtanie trwa w najlepsze :D :D I tak trzymać panowie ,trzeba tylko jeszcze postraszyć zleceniem sprzedaży tak z 5 mln. szt.po 0.07 i będzie gitara :lol: :lol: Pytanie tylko czy tylko tak klepiecie czy macie w zanadrzu jakies większe ilości papiera do postraszenia . Przekonajmy się .

Podoba mi się taka zabawa . :lol: :lol:
Zabawę i ogłupianie akcjonariusza to PRESTO robi, do mnie też może wpłynąć zamówienie... i za tydzień wypłynąć

Obrazek

Zamówienie na 1.6 mln. PLN... wymagają podpisania umowy obu stron w najgorszym przypadku ? tj. między składem budowlanym mrówka i presto, skoro jest odrębnym podmiotem grupy PSB. Umowa podpisana z PSB jakaś tam w raporcie 14/2016, nie ma znaczenia w tym przypadku żadnego.
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości