11 Bit Studios [11bit] - Ksiega XIX W OCZEKIWANIU NA TRAILER

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 23 mar 2016 22:42

Zgoda z klaxonem.Spolka za nisko nie zejdzie przy tych stanach finansowych. Zjazd dzisiejszy nie do konca zasluzony.Moim zdaniem planowany. Ponad 5 procent akcjonaroatu. Zadkość.
Jednak stalo sie to, co przelalo szale goryczy i ktos prwnie o tym wie. Ja tą spolke wsadzam w bezbadziejne, bo ludzie inteligentni jakim są zarządzający wiedzą o co chodzi. Mają nas w D... klamią i robią pseudo konferencję. Ty Alik czesto wysmiewasz sie z pseudo konferencji -farm 52. Jednak to co tu bylo to dramat.

Nie robie ruchow oczekiwanych jednak w planie daje dyle z tego papieru w odpowiednim momencie. Long u mnie to 2 lata minimum. Industrial to wieksza niepewna niz get even. O to duzo bardziej.

Obitnice takie jak to ze nie wyobrazają sobie twom na mobilki. Sterowania na konsole. Zarząd jest beznadziejny. Ochlonę o za pare tygodni przeanalizuje ponownie. Mam podejrzenia ze dzisiejszy wolumen nie byl bezpodstawny.Moze cos sie wymiwnic unawnic.

Jwdnak spolka o powtarzam. Klamie, zagrywa.
o pzrepraszam z zadnej konferencji sie nie smialem.....pzrynajmniej nie przypominam sobie....wiec nie wiem czemu mi cos imputujesz...

A to co prezio na 11 bit....zaserwowal...to faktycznie tu mozna...BRECHTA MIEC...NA MAXA...jelsi ktos akcji nie ma...bo tym co maja to jego PROFESKA..PRu....nie jest do smiechu....CO Z RESZTA..OD DAWNA JEST PIETA ACHILLESOWA...11bit....ktory ma wplyw na KURS akcji....bo to o czym mowiwles..ze nie bedzie mobilek konsol...ale tez spzredaz akcji pzrez prezesow..,,pomimo ze bniby mieli kupowac...itp.itd....no i w koncu..PO H>OO>J im tyle kapucy jak hcca male projekty krecic??....nie lepiej dywidende wyplacic..???...wiele jest tu ....DZIWNYCH AKCJI.....czarnoi PRowyuch.....

I zastanawiam sie DLACZEGO??....
Bo kłamać to trzeba umieć, nawet z uśmiechem na ustach. A nie każdy się z tym rodzi :)

REKLAMA


alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 23 mar 2016 22:46

Zgoda z klaxonem.Spolka za nisko nie zejdzie przy tych stanach finansowych. Zjazd dzisiejszy nie do konca zasluzony.Moim zdaniem planowany. Ponad 5 procent akcjonaroatu. Zadkość.
Jednak stalo sie to, co przelalo szale goryczy i ktos prwnie o tym wie. Ja tą spolke wsadzam w bezbadziejne, bo ludzie inteligentni jakim są zarządzający wiedzą o co chodzi. Mają nas w D... klamią i robią pseudo konferencję. Ty Alik czesto wysmiewasz sie z pseudo konferencji -farm 52. Jednak to co tu bylo to dramat.

Nie robie ruchow oczekiwanych jednak w planie daje dyle z tego papieru w odpowiednim momencie. Long u mnie to 2 lata minimum. Industrial to wieksza niepewna niz get even. O to duzo bardziej.

Obitnice takie jak to ze nie wyobrazają sobie twom na mobilki. Sterowania na konsole. Zarząd jest beznadziejny. Ochlonę o za pare tygodni przeanalizuje ponownie. Mam podejrzenia ze dzisiejszy wolumen nie byl bezpodstawny.Moze cos sie wymiwnic unawnic.

Jwdnak spolka o powtarzam. Klamie, zagrywa.
o pzrepraszam z zadnej konferencji sie nie smialem.....pzrynajmniej nie przypominam sobie....wiec nie wiem czemu mi cos imputujesz...

A to co prezio na 11 bit....zaserwowal...to faktycznie tu mozna...BRECHTA MIEC...NA MAXA...jelsi ktos akcji nie ma...bo tym co maja to jego PROFESKA..PRu....nie jest do smiechu....CO Z RESZTA..OD DAWNA JEST PIETA ACHILLESOWA...11bit....ktory ma wplyw na KURS akcji....bo to o czym mowiwles..ze nie bedzie mobilek konsol...ale tez spzredaz akcji pzrez prezesow..,,pomimo ze bniby mieli kupowac...itp.itd....no i w koncu..PO H>OO>J im tyle kapucy jak hcca male projekty krecic??....nie lepiej dywidende wyplacic..???...wiele jest tu ....DZIWNYCH AKCJI.....czarnoi PRowyuch.....

I zastanawiam sie DLACZEGO??....
Bo kłamać to trzeba umieć, nawet z uśmiechem na ustach. A nie każdy się z tym rodzi :)
jak czegos nie umiesz..to za to placisz....zeby nie spier.do.lic...czegos o czym pojecia nie masz....

A oni....na brak hajsu...nie narzekaja...... :lol: 8) :lol:

ale tu nie chodzi tylko o konferencje..ale o to zarzakanie sie ze tego nie bedzie..tamtego nie planuja..wszytko tajnos agentos..CO NIEWATPLIWIE WYWOLUJE OKRESLONE REAKCJE..RYNKU....jak i NIEPEWNOSC....wsrod akcjonariuszy...

i to JEST od dawna TAKA ICH ZASADA..KONTAKTU i INFORMOWANIA .RYNKU.......z czym...razcej sie nie spotkalem.....BO CZESTO W INNYCH SPOLKACH..... IDZIE W DRUGA MANKE...JAK BEDZIE CACY>>WSPANIALE>.I ZA>JE>BI>SCIE..... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016 22:47 przez alkoita2, łącznie zmieniany 1 raz.
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Gentleman
Sierżant sztabowy
Posty: 141
Rejestracja: 12 wrz 2014 23:19

Re: powtórka z CDP

Postautor: Gentleman » 23 mar 2016 22:46

Bredzisz......MYSLAC..ze TWOJE....WIZJE..sa rzeczywistoscia...

Wiesz dlaczego....CDR..w 2010....ROKU....mial wartosc tez troche ponad 100 MLN kapitalziacji....jak obecnie ...11bit...??...

Dlatego.....

Wiesz DLACZEGO...CDR w 2011 ZJE.BAL..sie z 900 MLn kapitalziacji....na 350 MLn??.....


DLATEGO.....ZE pomimo iz zarobil....prawie 24 MLN PLN po 3 qw od debiutu....TO PO ODDANIU DLUGOW..POZYCZEK itp.....KASA IM UCIEKLA...z FIRMY....z 10 MLN jakie mieli pzred debiutem W2.....do 2 MLN....jakie mieli po DEBIUCIE w2 na koniec roku....2011


Obrazek



Wiec......NAWET taki KOŁEK..jak ty chyba rozumiesz.... ze W1..w sensie WYNIKOWYM....i GENEROWANIA..KASY....NIE dorastała do piet TWOM....

A poza tym....ja bym nie porownywał TWOm..do Wiedzminow...jak juz to Industriala i JEGO kolejne sequelle....

NATOMIAST.....Porownuje sie tu SPOLKI.....11 bit....z CDR w 2010 roku....( bo byly podobne kapitalizacje)...I NA CGWILE OBECNA to jest niebo a ziemia...11 bit....ma 25 mln na kontach...zero dlugow..a CDR kombinowal jak zdobyc finasowanie na W2....stad tez lewary pozyczki i umowy...z JAkubasem itp...

Co potem wplynelo na GENROWANIE gotowki..A raczej JEGO BRAK I WYPLYW KESZU ZE SPOLKI...i...z DEBIUTU....W2.....w 2011...roku.....



JUZ..pare razy o tym mowilem....A TY TEMPA>>***....nadal swoje PIER>DO>OLY...wymyslone ...powtarzasz....
:lol: 8) :lol:

P.S obstawiam ze Indisrial w rok...spokojnie spzreda...1 mln kopii....z czego bedzie mial pzrychodow ok 50-60 mln....i kto wie czy to nie bedzie prawei czysty.....zysk.....jelsi jakies inne produkty beda pokrywaly koszty.....operacyjne....

a wtedy...moze byc w kasie spolki....80-90 mln PLN....po roku od debiutu industriala.....

Sadzilem ze debiut Industriala..... bedzie znacznie wczesnij..i KASA z industriala pojawi sie wczesnij...na KONTACH SPOLKI......ale coz...na to wplywu nie mam zadnego.....


P.S2..teraz TO KAZDY MADRY....jest co do CDR...ale ilu ma CDR..kupowanego ponizej 2 PLN??....gddy jego kapitalziacja byla PONIZEJ 200 MLN??....I TRZYMA DO DZIS????...NA PEWNO NIE TY....***....BO BYŚ TAKICH PIE.RD.ÓŁ NIE OPOWIADAŁ....JAKIE TU SERWUJESZ......

I ja widze podobna szanse jesli chodzi o rozwoj wynikowy w 11 BIT.....w ciagu kolejnych poiwiedzmy 6 lat....

Co do industriala jesli zarobi...50-60 mln..to spokojnie ....moze byc kapitalziacja ok 1 mld..wtedy....MI to tez bedzie PASILO..... tym bardziej ze po INDUSTRIALU 1 ..bedzie szykowany INDUSTRIAl 2...a potem pewnie 3......:lol: 8) :lol:
heh a ten znowu swoje wyimaginowane brednie powiela. Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przecież ja podałem ci datę i mówiłem o W3!
I zrozum ynwestorze od siedmiu boleści, że tu nie chodzi o porównywanie obu firm a o samą historię, w której obie spółki przekładają ważną dla inwestorów premierę gry! Więc wsadź te swoje elaboraty między.... i wróć do szkoły.

P.S.
alkolita2 od miesiąca wmawiał mi na forum Bloobera, że to balon i że nie ma co się porównywać do wspaniałego 11bit. Ja wtedy broniłem Bloobera i namawiałem na kupno przy cenie 39-42zł (11bit był wtedy po 84) a jednocześnie sugerowałem sprzedaż 11bit ze względu na brak perspektyw w ciągu roku. I dziś miesiąc po, sprawdziło się: Bloober 49zł wzrost 20% a 11 bit 71zł spadek 15%. Kto chce może sprawdzić wątek Bloobera i daty oraz te śmieszne elaboraty pomylonego alkolity2

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Re: powtórka z CDP

Postautor: alkoita2 » 23 mar 2016 22:53

Bredzisz......MYSLAC..ze TWOJE....WIZJE..sa rzeczywistoscia...

Wiesz dlaczego....CDR..w 2010....ROKU....mial wartosc tez troche ponad 100 MLN kapitalziacji....jak obecnie ...11bit...??...

Dlatego.....

Wiesz DLACZEGO...CDR w 2011 ZJE.BAL..sie z 900 MLn kapitalziacji....na 350 MLn??.....


DLATEGO.....ZE pomimo iz zarobil....prawie 24 MLN PLN po 3 qw od debiutu....TO PO ODDANIU DLUGOW..POZYCZEK itp.....KASA IM UCIEKLA...z FIRMY....z 10 MLN jakie mieli pzred debiutem W2.....do 2 MLN....jakie mieli po DEBIUCIE w2 na koniec roku....2011


Obrazek



Wiec......NAWET taki KOŁEK..jak ty chyba rozumiesz.... ze W1..w sensie WYNIKOWYM....i GENEROWANIA..KASY....NIE dorastała do piet TWOM....

A poza tym....ja bym nie porownywał TWOm..do Wiedzminow...jak juz to Industriala i JEGO kolejne sequelle....

NATOMIAST.....Porownuje sie tu SPOLKI.....11 bit....z CDR w 2010 roku....( bo byly podobne kapitalizacje)...I NA CGWILE OBECNA to jest niebo a ziemia...11 bit....ma 25 mln na kontach...zero dlugow..a CDR kombinowal jak zdobyc finasowanie na W2....stad tez lewary pozyczki i umowy...z JAkubasem itp...

Co potem wplynelo na GENROWANIE gotowki..A raczej JEGO BRAK I WYPLYW KESZU ZE SPOLKI...i...z DEBIUTU....W2.....w 2011...roku.....



JUZ..pare razy o tym mowilem....A TY TEMPA>>***....nadal swoje PIER>DO>OLY...wymyslone ...powtarzasz....
:lol: 8) :lol:

P.S obstawiam ze Indisrial w rok...spokojnie spzreda...1 mln kopii....z czego bedzie mial pzrychodow ok 50-60 mln....i kto wie czy to nie bedzie prawei czysty.....zysk.....jelsi jakies inne produkty beda pokrywaly koszty.....operacyjne....

a wtedy...moze byc w kasie spolki....80-90 mln PLN....po roku od debiutu industriala.....

Sadzilem ze debiut Industriala..... bedzie znacznie wczesnij..i KASA z industriala pojawi sie wczesnij...na KONTACH SPOLKI......ale coz...na to wplywu nie mam zadnego.....


P.S2..teraz TO KAZDY MADRY....jest co do CDR...ale ilu ma CDR..kupowanego ponizej 2 PLN??....gddy jego kapitalziacja byla PONIZEJ 200 MLN??....I TRZYMA DO DZIS????...NA PEWNO NIE TY....***....BO BYŚ TAKICH PIE.RD.ÓŁ NIE OPOWIADAŁ....JAKIE TU SERWUJESZ......

I ja widze podobna szanse jesli chodzi o rozwoj wynikowy w 11 BIT.....w ciagu kolejnych poiwiedzmy 6 lat....

Co do industriala jesli zarobi...50-60 mln..to spokojnie ....moze byc kapitalziacja ok 1 mld..wtedy....MI to tez bedzie PASILO..... tym bardziej ze po INDUSTRIALU 1 ..bedzie szykowany INDUSTRIAl 2...a potem pewnie 3......:lol: 8) :lol:
heh a ten znowu swoje wyimaginowane brednie powiela. Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Przecież ja podałem ci datę i mówiłem o W3!
I zrozum ynwestorze od siedmiu boleści, że tu nie chodzi o porównywanie obu firm a o samą historię, w której obie spółki przekładają ważną dla inwestorów premierę gry! Więc wsadź te swoje elaboraty między.... i wróć do szkoły.

P.S.
alkolita2 od miesiąca wmawiał mi na forum Bloobera, że to balon i że nie ma co się porównywać do wspaniałego 11bit. Ja wtedy broniłem Bloobera i namawiałem na kupno przy cenie 39-42zł (11bit był wtedy po 84) a jednocześnie sugerowałem sprzedaż 11bit ze względu na brak perspektyw w ciągu roku. I dziś miesiąc po, sprawdziło się: Bloober 49zł wzrost 20% a 11 bit 71zł spadek 15%. Kto chce może sprawdzić wątek Bloobera i daty oraz te śmieszne elaboraty pomylonego alkolity2
PRIMO..nie do ciebie..PISALEM....ty;lko do HATY.....

DUE....w du.pe.wsadz sobie te 20%....jesli juz do mnie piszesz.....bo ja nie walcze o 20%..na BLO.....tu czy innym walorze.......tylko o to czy TU za jakis czas( moze nawet paru lat) bede tu mial grubasne 7 ZER....bedaca za jakas cyfra z przodu.,...czy nie....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Postautor: hantar » 23 mar 2016 22:53

Ale o co te spory. Z mojej obserwacji poza CDR zarówno 11B jaki i Bloober to jedyne ciekawe spółki z segmentu gier na polskiej giełdzie. Reszta to albo jeszcze nie albo już dawno nie.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 23 mar 2016 23:01

Chodzi mi o konferencj farm 51. Ze paru dziennikarzy bylo. Jakies 3 miesiace temu.
Dlateogo do Ciebie.

Generalnie nic do Ciebie nie mam, masz swoją mądrość zawsze uwazalwm, ze jestes zakochany. Dla jasnosci masz wynik imponujący zysku i masz prawo. Ja tylko na jujube tak zarobilem, ale malym wkladem,bardzo malym.Za to ja jestem podnietka i to prawda.
Masz dużą wiedze z 5 osob moze jest tu takich.

Jednak 11 bit- przegieli. Cos mi tu nie gra, tak inteligentninludzie nie robią tak durnych konferencji. Pierwsza taka. Warto się zastanowić. Pytanie po co tomwszystko? Cxemu tak? To powinna byc rzeczowa dyskusja. Co sie stalo, ze taknwszystko sie zmienilo. Dlaczego taka wymiana akcji.
Czy mają mniejszy przerób to co nas martwilo malo ludzi na plany? Czy steategia od momentu sprzedazy akcji i wejscie w spotkania z funduszami. Nie podelga dyskusji. Twoje wykresy zarobkowe, zgoda mają dobrą sytuacje finansową Bardzo dobrą. Jednak prosili sie sami o czerwoną kartkę -dostali ale po co? Tu jest klucz. Większosc baranów piszących tu nie ma pojecia o spółce ich pominmy. Jednak my zastanówmy sie po co takie zagrywki co mogą osiągnąć lub co ukrywają.

Barany nie widzą tego, ze w tym roku dalej będą na plusie, ze Twom nie umarlo. Dodatkowo, ze 11 bit to nie durna firma, ktora nie umie wykorzystsc potencjalu. Twom 2 juz mamy w pewnym sensie na konsole. Tak jak mialo nie byc konsol i mobilek... Moim zdaniem dzialają naszkodę firmy w krotkim terminie mozliwe ze powiązane jest to ze sprzedszą udzialu akcji i strstegią srednioterminową. Same mobili w mojej ocenie mają potencjał na kurs 100 zł plus. Vivid moze ttlko zazdrosic tskiej sprzedazy.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016 23:19 przez klonas, łącznie zmieniany 6 razy.

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 23 mar 2016 23:09

Chodzi mi o konferencj farm 51. Ze paru dziennikarzy bylo. Jakies 3 miesiace temu.
Dlateogo do Ciebie.

Generalnie nic do Ciebie nie mam, masz swoją mądrość zawsze uwazalwm, ze jestes zakochany. Dla jasnosci masz wynik imponujący zysku i masz prawo. Ja tylko na jujube tak zarobilem, ale malym wkladem,bardzo malym.Za to ja jestem podnietka i to prawda.
Masz dużą wiedze z 5 osob moze jest tu takich.

Jednak 11 bit- przegieli. Cos mi tu nie gra, tak inteligentninludzie nienrobią tak durnych konferencji. Pierwsza taka. Warto się zastanowić. Pytanie po co tomwszystko? Cxemu tak? To powinna byc rzeczowa dyskusja. Co sie stalo, ze taknwszystko sie zmienilo. Dlaczego taka wymiana akcji.
Czy mają mniejszy przerób to co nas martwilo malo ludzi na plany? Czy steategia od momentu sprzedazy akcji i wejscie w spotkania z funduszami. Nie podelga dyskusji. Twoje wykresy zarobkowe, zgoda mają dobrą sytuacje finansową Bardzo dobrą. Jednak prosili sie sami o czerwoną kartkę -dostali ale po co? Tu jest klucz. Większosc baranów piszących tu nie ma pojecia o spółce ich pominmy. Jednak my zastanówmy sie po co takie zagrywki co mogą osiągnąć lub co ukrywają.
oddzielmy 2 kwestie...spekule od Inwestowania....

Spekula..jest nieobliczlna nigdy nie wiesz..kiedy i jak....rozegraja papaier...to juz kwestia wyczucia...dobrego lub zlego....i szybkiego reagoania....Co tez mi w pzreszlosci zadarzalo sie czesto robic..czyli Grac na roznych dziwnych spolkach..o czym doskonale wiesz....

Inwestowanie opiera sie na ANALIZIE...tego jak spolki sie rozwijaly..rozwijaja..i jaki maja potencjal na przyszlosc.....i od jakiegos czasu...wlasnie to mi przykuwa uwage....dlatego tez....w innych spolkach tez staram sie ....ANALIZOWC..pod wzgledem Inwestorskim....a nie czysto spekulacyjnym....zgadujac czy jeszce beda mieli paliwo do wzrostow..czy to juz jest blisko ubioru....

I moze wlasnie dlatego...uwazam ze ze spolek growych....11 bit..moim zdniaem ma najwiekszy potencjal..biorac POD UWAGE ..pzreszlosc ( czyli jak rozwijali sie do ytej pory).......terazniejszosc..( czyli jakie wyniki maja przy jakiej kapitalziacji)....i pzryszlosc( jaka moga miec kapitalziacje...za jakis czas..)....i analizwoac..szanse i zagrozenia.....

Tyle i tylko tyle....uwazam ze 11 bit..przy tej ...kapuitalziacji jest bezpieczny..to ze sa wachniecia..to nie nowina...tak jest od miesiey...ale uwazam tez....ze ma duze perspektywy zeby WAROSC BYLA ZNACZNIE WIEKSZA niz np...200 mln PLN.... :wink:


A ..i jeszcze jedno..nigy nie twierdzilem ze jestem nieomylny.....bo jak kazdy tez...sie.....myle sie w swoich ocenach.....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 23 mar 2016 23:57

Zgoda. Jestesmy omylni i dwa spolka bezpieczna w srednim terminie jest bezpieczna. Pytania pozostają, dlaczegontakie durne ruchy z konferencją. Albo jestem durnie najwni-niw mylic z podnietką, albo dzisiejszy spadek to gra abstrakcja dla realiów.

W mojej ocenie trzeba czekac tsk jak po wynik bloobera, gdzie szok wynikow z listopada sprawil, ze kurs spadl ponizej 32 zl.
Poczekalem niw zaluje tuntez pewnie poczekam;) Jednak spolka okazala siw klamliwa. Tylko dlaczego? Jakie pieniądze tu czychają, czy powtarzalnoac CDr?. Czekam, bo uwazam się za mądrzejszego. Czy mam racje zobaczymy, jednak plan srednioterminowy-redukcja pozostaje. Oczywiscie o ile indystrial nie pokaze na jwsien czegos wyjątkowego.

Nozna spojrzec tak, ze skoro przeciągają premiete o kolejnybrok to bedzie wow. Ale to w naszym zawodzie chleb powszedninmy inwestujemy, my wywybieramy.Jutro obstawiam duzy plus ca 3 proc i up.

Piszę z komorki za błedy przepraszam.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2016 00:00 przez klonas, łącznie zmieniany 1 raz.

Haty
Starszy chorąży
Posty: 1062
Rejestracja: 11 sty 2007 02:23

Postautor: Haty » 23 mar 2016 23:59

do posmiania sie z klamczuchuf, innych mijanek z prawod nie chce mi sie wyszukiwac o tym jak bedo kupowac akcje a nie sprzedawac itd generalnie to forum inwestorskiego to jes tyle warte ile wrozby cyganki na odpuscie w niepolomicach , zwracam uwge na te same lamerskie tlumaczenia rok wczesniej co teras, wnioski pozostawiam do wyciungniencia


z forum inwestorskiego Wt cze 23, 2015 10:55

ADMIN
Dzień dobry
Tak jak napisał mój przedmówca, zdecydowaliśmy o przesunięciu premiery "Industriala" (przypomnę, że to nazwa robocza) na 2016 r. z pierwotnie planowanej końcówki bieżącego roku. Powody tej decyzji wyjaśniliśmy szeroko w opublikowanym w połowie czerwca raporcie rocznym za 2014 r. oraz informacji, która jest m.in. dostępna na naszej stronie internetowej (zapraszamy do jej śledzenia, chcemy ją stopniowo rozbudowywać). W skrócie, mając bardzo dobrą sytuację gotówkową chcemy jeszcze lepiej dopracować Industriala, żeby maksymalnie odpowiadała oczekiwaniom graczy co powinno przełożyć się na jego lepszą sprzedaż. Przykłady innych producentów gier, również z naszego kraju (nie będę wymieniał nazw) pokazują, że wrzucanie na rynek tytułu, który ma błędy i niedociągnięcia, to fatalny ruch, który niesie za sobą negatywne konsekwencje biznesowe.
Pozdrawiamy.

pele
Sierżant sztabowy
Posty: 117
Rejestracja: 15 wrz 2015 16:22

Postautor: pele » 24 mar 2016 01:20

Ta spółka nie potrafi więcej robić jak pisać dobre gry, co nie znaczy że zaraz będą się dobrze sprzedawać.

Gadanie o sukceise GR i LP (gra na kwartał, jakiś wielki wydawca, gry pokroju TWoM) póki co jest niczym więcej niż... łykaniem młodego pelikana przez naiwnego inwestora.

Zarządzający nie wyglądają na ludzi, którzy moga rozkręcić tutaj duży biznes, małe, niezależne studio deweloperskie tak, ale podchodziłbym ostrożnie czy dadzą radę wykręcić coś wiećej.

No i wraca kwestia przejścia na GPW, byla chyba potrzebna zarządzającym żeby się skrócić, przynajmniej w średnim terminie tak to wygląda.

dobrusia
Młodszy chorąży
Posty: 467
Rejestracja: 28 sie 2007 07:15

Postautor: dobrusia » 24 mar 2016 07:28

200 zł szybciej niż wielu tu myśli !!!

dobre wieści z bankiera:
"
https://twitter.com/11bitstudios

od dzisiaj zaczynamy rajd DLC gotowe do wydania premiera na PC + mobilki wspaniałe miliony w drodze na rachunek spółki !!!

dzisiaj pewnie plus ładnych kilka % drobni spadli z pokładu zostali bogaci i doświadczeni i to my spijemy śmietankę pozdr."


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

jarkiz69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9350
Rejestracja: 28 lut 2008 22:08

Postautor: jarkiz69 » 24 mar 2016 07:55

11 BIT STUDIOS SA Ustalenie terminu premiery gry "Industrial" (tytuł roboczy)
Raport bieżący 4/2016

Zarząd 11 bit studios S.A. informuje o wyznaczeniu daty premiery gry "Industrial" (tytuł roboczy) na datę przypadającą w II kwartale 2017 roku.

Konkretny dzień premiery określony zostanie w oparciu o szczegółowy harmonogram działań marketingowych i zostanie ustalony w terminie późniejszym.

Więcej na: biznes.pap.pl

Deja-vu
Chorąży
Posty: 864
Rejestracja: 21 paź 2005 13:35
Lokalizacja: Zdolnyśląsk

Postautor: Deja-vu » 24 mar 2016 08:00

Spółka i jej PR woła o pomstę do nieba :evil:

Czy naprawdę nie można ujawnić chociaż trochę informacji na temat "Industriala"?

Niech przykładem będzie ekipa Destructive Creations

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomos ... o,9778051/

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5472
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 24 mar 2016 08:01

DLC: TLO ma zastąpić premierę Industriala w tym roku? Po tym jak TLO na konsole wielkiego szału nie zrobiły, co przyznała sama spółka?

Charity DLC ma na steam <5% liczby komentarzy pełnej gry. DLC TLO miałoby przy podobnej sprzedaży pociągnąć znacząco wyniki? Pewnie w kwartale premierowym będzie zauważalny wpływ w przychodach...

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 24 mar 2016 08:57

na ta chwile jest pozamiatane i kierunek jeden

cdr tez sie zje..al z 10 na 4 aby potem urosnac na 20
One Ziolo to rule them all.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości