MOLMEDICA;

wszystko na temat spółek publicznych
Solmyr
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2887
Rejestracja: 31 mar 2007 00:14
Lokalizacja: Opole

Postautor: Solmyr » 14 maja 2016 17:14


REKLAMA


bauc1
Chorąży sztabowy
Posty: 6473
Rejestracja: 07 paź 2008 13:09

Postautor: bauc1 » 14 maja 2016 17:31

Podaję targeta

12 gr

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 14 maja 2016 17:48

korci taka spolka ladny zysk ale ryzyko za duze niestety :? mnie nie stac ale moze kiedys sie przylacze i bedzie fajnie grac na takich

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 14 maja 2016 18:22

korci taka spolka ladny zysk ale ryzyko za duze niestety :? mnie nie stac ale moze kiedys sie przylacze i bedzie fajnie grac na takich[/quote
Ziooma,zastanawiac to sie mogles przez ostatni rok, teraz jest czas ssania :D

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 14 maja 2016 19:14

spoko kiedys moze ale teraz mam za malo srodkow a arkusz zapchany z reszta tez mam jednego gniota wystarczy, no i trzeba by tego caly dzien pilnowac a prace mam od poniedzialku, niemniej jednak trzymam kciuki za ryzykantow i ich zyski

alus
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7567
Rejestracja: 14 wrz 2006 15:44
Lokalizacja: Pruszków ;)

Postautor: alus » 14 maja 2016 22:20

Hm.

Kolejny krok jaki się nasuwa - wniosek o zmianę wpisów w KRS. Wywalenie nadzorcy (Ł. Grenda) i zmiana oznaczenia spółki. Od poniedziałku żądanie do KDPW o zmanę oznaczenia spółki - z "w likwidacji" na "bez likwidacji".

Acha - pewnie w międzyczasie ktoś się ujawni z przekroczeniem progu, bo ostatnie ruchy na to wskazują. W innym przypadku zacznę wątpić we własne obserwacje (jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze to psem być nie może...)

28 czerwca zmiana segmentu i przejście na ciągłe. Zmienia może niewiele - ale parę groszy w cenie w górę.

Teraz proponuję kolejny krok - tj. informację o przyjęciu propozycji przez część obligów. No i najważniejsze - lektura nowego prawa upadłościowego sugeruje, że albo wreszcie coś się zacznie dziać albo dalej będą czekać przez długie lata. Chodzi mi konkretnie o postępowanie sanacyjne. Nowość jaka jeszcze nie była testowana - ale sprowadza się do kwestii - jeśli jest JAKAKOLWIEK szansa na wyście z twarzą - to sąd to zawsze przyklepnie. A więc jeszcze co najmniej rok a może więcej zabawy... Nie szkoda panowie czasu? Ja wiem, że obligi chciałby przejąć część akcji najlepiej po 1 gr ale pytanie co jest wartością "fair"w tym przypadku. Ile powinny być wyceniane akcje, które przed zmianami chodziły po 2,5 zł? Przecież i*** za tyle nie płacili przecież...

Szczerze mówiąc gdybym miał obligacje - to bym się zastanowił co jest istotniejsze - próba odzyskania w drodze siły - która już parę razy skończyyła się niepowodzeniem (z tego co ktoś podawał to dzień przed licytacją nie było reprezentacji spółki no i zmienił się właściciel hipoteki...) czy też próba odzyskania co się da. Wiadomo, że z drugiej strony mają cwaniaków pierwszej wody, którzy nieraz pokazali, że nie mają skrupułów (PTI i inne wcześniejsze wałki) ale skoro jest jakaś obca spółka, która chce przejąć gwarancje spłaty na siebie i ta spółka ma majątek to czemu nie skorzystać?

Jedno jest pewne - będzie bujało. Mnie osobiście nie wzrusza szczekanie paru pajaców, których zwabiły jakieś dziwne oczekiwania. Ale kurna ludzie MYŚLCIE trochę. Nic myślenia nie zastąpi...
Allel recesywny – allel, którego działanie ujawnia się fenotypowo jedynie w organizmie o genotypie homozygoty recesywnej.

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 15 maja 2016 00:53

:lol: :lol: :lol: :wink:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016 08:50 przez mieetek, łącznie zmieniany 1 raz.

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 15 maja 2016 00:56

Hm.

Kolejny krok jaki się nasuwa - wniosek o zmianę wpisów w KRS. Wywalenie nadzorcy (Ł. Grenda) i zmiana oznaczenia spółki. Od poniedziałku żądanie do KDPW o zmanę oznaczenia spółki - z "w likwidacji" na "bez likwidacji".

Acha - pewnie w międzyczasie ktoś się ujawni z przekroczeniem progu, bo ostatnie ruchy na to wskazują. W innym przypadku zacznę wątpić we własne obserwacje (jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze to psem być nie może...)

28 czerwca zmiana segmentu i przejście na ciągłe. Zmienia może niewiele - ale parę groszy w cenie w górę.

Teraz proponuję kolejny krok - tj. informację o przyjęciu propozycji przez część obligów. No i najważniejsze - lektura nowego prawa upadłościowego sugeruje, że albo wreszcie coś się zacznie dziać albo dalej będą czekać przez długie lata. Chodzi mi konkretnie o postępowanie sanacyjne. Nowość jaka jeszcze nie była testowana - ale sprowadza się do kwestii - jeśli jest JAKAKOLWIEK szansa na wyście z twarzą - to sąd to zawsze przyklepnie. A więc jeszcze co najmniej rok a może więcej zabawy... Nie szkoda panowie czasu? Ja wiem, że obligi chciałby przejąć część akcji najlepiej po 1 gr ale pytanie co jest wartością "fair"w tym przypadku. Ile powinny być wyceniane akcje, które przed zmianami chodziły po 2,5 zł? Przecież i*** za tyle nie płacili przecież...

Szczerze mówiąc gdybym miał obligacje - to bym się zastanowił co jest istotniejsze - próba odzyskania w drodze siły - która już parę razy skończyyła się niepowodzeniem (z tego co ktoś podawał to dzień przed licytacją nie było reprezentacji spółki no i zmienił się właściciel hipoteki...) czy też próba odzyskania co się da. Wiadomo, że z drugiej strony mają cwaniaków pierwszej wody, którzy nieraz pokazali, że nie mają skrupułów (PTI i inne wcześniejsze wałki) ale skoro jest jakaś obca spółka, która chce przejąć gwarancje spłaty na siebie i ta spółka ma majątek to czemu nie skorzystać?

Jedno jest pewne - będzie bujało. Mnie osobiście nie wzrusza szczekanie paru pajaców, których zwabiły jakieś dziwne oczekiwania. Ale kurna ludzie MYŚLCIE trochę. Nic myślenia nie zastąpi...
jak to ostatnio jakiś medrzec powiedzial, cyt.
jest swieto prawda, tyz prowda i...


alus
:lol: :lol: :lol: :wink:
A mi nikt nie podziekuje za info o uprawomocnieniu?
A swoja droga dziwie sie ze mi podal mailowo sad informacje 27 kwietnia a pelnomocnikowi sadu 2 tyg pozniej:)

mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 15 maja 2016 01:27

Hm.

Kolejny krok jaki się nasuwa - wniosek o zmianę wpisów w KRS. Wywalenie nadzorcy (Ł. Grenda) i zmiana oznaczenia spółki. Od poniedziałku żądanie do KDPW o zmanę oznaczenia spółki - z "w likwidacji" na "bez likwidacji".

Acha - pewnie w międzyczasie ktoś się ujawni z przekroczeniem progu, bo ostatnie ruchy na to wskazują. W innym przypadku zacznę wątpić we własne obserwacje (jeśli coś wygląda jak kaczka i kwacze to psem być nie może...)

28 czerwca zmiana segmentu i przejście na ciągłe. Zmienia może niewiele - ale parę groszy w cenie w górę.

Teraz proponuję kolejny krok - tj. informację o przyjęciu propozycji przez część obligów. No i najważniejsze - lektura nowego prawa upadłościowego sugeruje, że albo wreszcie coś się zacznie dziać albo dalej będą czekać przez długie lata. Chodzi mi konkretnie o postępowanie sanacyjne. Nowość jaka jeszcze nie była testowana - ale sprowadza się do kwestii - jeśli jest JAKAKOLWIEK szansa na wyście z twarzą - to sąd to zawsze przyklepnie. A więc jeszcze co najmniej rok a może więcej zabawy... Nie szkoda panowie czasu? Ja wiem, że obligi chciałby przejąć część akcji najlepiej po 1 gr ale pytanie co jest wartością "fair"w tym przypadku. Ile powinny być wyceniane akcje, które przed zmianami chodziły po 2,5 zł? Przecież i*** za tyle nie płacili przecież...

Szczerze mówiąc gdybym miał obligacje - to bym się zastanowił co jest istotniejsze - próba odzyskania w drodze siły - która już parę razy skończyyła się niepowodzeniem (z tego co ktoś podawał to dzień przed licytacją nie było reprezentacji spółki no i zmienił się właściciel hipoteki...) czy też próba odzyskania co się da. Wiadomo, że z drugiej strony mają cwaniaków pierwszej wody, którzy nieraz pokazali, że nie mają skrupułów (PTI i inne wcześniejsze wałki) ale skoro jest jakaś obca spółka, która chce przejąć gwarancje spłaty na siebie i ta spółka ma majątek to czemu nie skorzystać?

Jedno jest pewne - będzie bujało. Mnie osobiście nie wzrusza szczekanie paru pajaców, których zwabiły jakieś dziwne oczekiwania. Ale kurna ludzie MYŚLCIE trochę. Nic myślenia nie zastąpi...
jak to ostatnio jakiś medrzec powiedzial, cyt.
jest swieto prawda, tyz prowda i...


alus
:lol: :lol: :lol: :wink:
A mi nikt nie podziekuje za info o uprawomocnieniu?
A swoja droga dziwie sie ze mi podal mailowo sad informacje 27 kwietnia a pelnomocnikowi sadu 2 tyg pozniej:)
dziekuje :D

bosmanMAT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 337
Rejestracja: 14 lut 2015 17:28

Postautor: bosmanMAT » 15 maja 2016 08:37

Podaję targeta

12 gr
nic z tego nikogo nie nagnisz na *** ktorego masz po 1-2gr pewnie

bosmanMAT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 337
Rejestracja: 14 lut 2015 17:28

Postautor: bosmanMAT » 15 maja 2016 09:04

na bankierze chamska nagonka radze trzymac siez daleka od tego ***!

pogodno
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3332
Rejestracja: 06 lut 2006 19:34

Postautor: pogodno » 15 maja 2016 09:54

na bankierze chamska nagonka radze trzymac siez daleka od tego ***!
Nie podfiekujesz mi? :lol:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 15 maja 2016 11:49


mieetek
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 15 lis 2015 19:59
Lokalizacja: zza szopy

Postautor: mieetek » 15 maja 2016 11:59

no to teraz uszaty laptop będzie miesiącami polerował gałkę pogodno :roll: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
a tobie dopiero co kac przeszedł a tu kolejną flaszkę chyba otwierasz :lol: :lol: :lol: ale tym razem na wesoło :lol: :lol:
raczej nie, z nervov to mnie jakieś przeziebienie wzielo, aaale do wieczorka to chyba zdanie zmienie :),najwyzej sie bede jutro przepraszal :lol:
dzisiaj bedzie flaszka bo z emocji jakoś slabo spalem :lol:

aster86
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 06 gru 2007 14:32

Postautor: aster86 » 15 maja 2016 12:11

na bankierze chamska nagonka radze trzymac siez daleka od tego ***!
Śmieć, nie śmieć; ważne, że da zarobić trochę grosza.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości