INDYGO TECH MINERALS [IDG] cz.VIII OD NĘDZY DO PIENIĘDZY ?

wszystko na temat spółek publicznych
keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 13 maja 2016 12:43

za parę dni będzie miał 125K :roll: mały koliberek zbiera nektar :shock: :lol:

REKLAMA


GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 13 maja 2016 14:44

walą na potęgę :wink:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 13 maja 2016 14:56

nie sadzę, na razie to co rusz dokładają PKC i walą z ukrytego, dopiero jeśli pojawi się duży popyt na 1 i nie będzie on zasypany i pojawią się oferty kupna po 2 a tak naprawdę jeśli rozbiorą 2 i przeskoczą na 2/3 wtedy będzie można powiedzieć, że coś się zaczyna.

A tak to kupisz po 1 i co dalej ? ustawisz się w 40 milionowej kolejne na 2 w sytuacji gdy słupy ciągle sypią z ukrytego ?
[b]Ja stawiam, że dzisiaj jeszcze z banieczka lub 2 będzie stało na PKC po 1.[/b]

Tak więc radze ostrożnie do do końca maja pozostało już nie wiele a to data graniczna co do rozliczenia dotacji i uruchomienia zakładu.
Jak pokażą umowy i sprzedaż można wsiadać, bez znaczenia czy wtedy będzie już kupno tylko po 2, jak to mówią lepiej nawet nie zarobic niż stracić i dać zarobić cwaniakom :x
nie ma bata Janus nie popuści :lol: ECR to produkcja akcji i keszowanie :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 13 maja 2016 15:33

causa ! ja mam nadzieję że już początkiem czerwca przekonasz się że się strasznie myliłeś ! :roll: :oops: :lol:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 13 maja 2016 16:44

causa ! ja mam nadzieję że już początkiem czerwca przekonasz się że się strasznie myliłeś ! :roll: :oops: :lol:
masz nadzieje ? Patrząc na podaż i bezczelne walenie z ukrytego każdych ilości popytu jest zasypywane i dokładane PKC to nadzieja jest ostatnią rzeczą którą możecie mieć. :lol: Posiadaczom akcji na dziś należy współczuć...


ale co piszesz ? Początek czerwca ? Już nie maj, już nie koniec maja ? W czerwcu przyjdziesz i napiszesz "poczekajny do wakacji a na wakacjach poczekajmy na po wakacjach :lol:
a oni noc stop będą upłynniać *** po 1 groszu, ZROZUM dla niech to zarobek...1 GROSZ na akcji :lol: :lol: Ile upłynnili przez ostatni rok gdzie przemieliło się 2 mln papiera ?
Wyciagneli od frajerów te min. 1 - 1,5 mln zł :lol: :lol:

no ale dlaczego tak jest ? Bo frajer zawsze pozostanie frajerem :lol:
Mi oczy otwarło obejzenie firmu will z wall street. Tu i na większości śmieci na GPW jest ta sama sytuacja, PRZEPŁYW PIENIĘDZY Z WASZYCH KIESZENI DO KIESZENI ZARZĄDZAJACYCH. O do czasu aż sobie większość tego nie uświadomi będą frajerami :lol: :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 13 maja 2016 16:50

ale każdy ma prawo zaryzykować !!! ma swój kesz i może stracić wszystko lub zyskać ogromnie dużo !! :oops: tu rzeczywiście jest jak na razie remis że wskazaniem :oops: :oops:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 14 maja 2016 09:27

do poniedziałku :roll: miłego weekendu :wink: :wink:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 16 maja 2016 10:56


Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 16 maja 2016 11:53

Keri, myslisz ze ile zysku bedzie w raporcie ?

te 2-3 mln dolarow chociaz wykreca czy raczej tylko 2 bambole, z uwagi na problemy na rynku ropy i wiercenia z tym zwiazane ?

No i ile z tego na dywidende ?
One Ziolo to rule them all.

Marek__B.
Chorąży
Posty: 838
Rejestracja: 08 paź 2015 11:41

Postautor: Marek__B. » 16 maja 2016 12:36

teraz już wiemy dlaczego tak dobrze żyło się za POmiotów i PSL-kułaków !!! myślęże więzienia będą pełne !! kopacz tusk nowak schetyna graś sikorski nojman niesiołowski z ludowców wszyscy bez wyjątku !! i reszta przestępców !! kara śmierci dla tych zdrajców :oops: :oops: :oops: 340 miliardów !! tyle ukradli Polakom !!! kto popiera tych bandytów ???
tacy sami bandyci :!:
pierwszy bandyta się przyznał !sicario :oops: :oops: ale to kundel ! nie pies !!
a juz myślałem że jest tobie lepiej, ostatnio byłeś nawet spokojny...szkoda, że prochy przestały działać :roll: skad w tobie tyle jadu i nienawiści do innych...a zapomniałem jesteś z pisu, a tam to norma :lol: pozdrawiam, spinaj poślady, ten dzień nadchodzi... jak napisał klasyk, na celny szzcał w same kakało... :lol: musisz być na czczo i w sandałach :lol:
dlaczego wszyscy dostają bany, tylko ten gość cały czas ma bezpunktowe konto? Zauważyliście, że jak nawet ma bany, to po jakimś czasie znowu ma na koncie 0 ostrzeżeń?

Przecież takiego jadu nie ma na żadnym innym wątku!

Takie słowa, jak pisze to coś powyżej to do sądu się nadają...

Gdzie jest moderacja tego forum?

Ciekawe czy w realu też byłby taki odważny?
mikro, keri to sałby człowiek, który na małą zaczepkę odpowiada chamskimi tekstami, giełda i nieudane życie poryło jemu beret, fakt pisze bardzo plugawe rzeczy, ale po mnie to spływa, bo wiem, że czasem zapomina brać leków, wystarczy ze nie zgodzisz się z nim i już jest jazda, nie możesz mieć innego zdania, żarty odbiera jako atak na siebie, jest zakompleksiony, w realu to zrobił by kupkę w majty,oko w oko z rasowym psem :lol: keri to taki poczciwy wiejski burak karmiony kukurydzą :lol: marekB obiecał że jak zarobi na franku to mu zasponsoruje leczenie, ale to tylko oddział zamknięty...a poza tym ubrali go na idnyku więc wyje...zwykły cienias...i na dodatek wyznawca pisu :lol:
Znowui mam szorta na franka, bardzo malutko, bo jutro może mocno bujnąć i strach strać w gacie, mam nadzieje, że 4.2 nie przebije niezależnie od werdyktu. Take profit 3.4, mogę czekać nawet wiele lat, wlaściwie im dlużej tym lepiej, bo po drodze calkiem niezle swapy wpadają. :roll:
Wlasnie sie zcashowalem. Zapewne za wczesnie, ale lepsze 100% w garsci niz nawet 1000% teoretycznie. A co u was? Kiedy kałza odpala? Bo nie ukrywam, że liczę tu na czydzieści, czyli 3000%. :roll:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 16 maja 2016 13:27

już tylko garstka została :x którzy na to samo liczą :oops:

Marek__B.
Chorąży
Posty: 838
Rejestracja: 08 paź 2015 11:41

Postautor: Marek__B. » 16 maja 2016 14:05

To akurat dobrze - im mniej leszcza tym wieksza szansa na przesilenie. :roll:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 16 maja 2016 17:16

Nie martwcie sie, cieplutkich nowych akcji PKC po 1 nie zabraknie :lol: Janus o to zadba :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 17 maja 2016 08:30

CODZIENNIE WYCZEKUJEMY TEJ GODZINY !!!! i to już nastąpi !! musi wyrwać z butów ynwestorów :roll:

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Postautor: staryznajomy » 17 maja 2016 09:47

codziennie to wyrywa ale włosy z głowy prezes wymyślając coraz to nowe zagrywki jakby tu poupychać te półtora miliarda akcji które już są w obrocie i by zrobić miejsce dla tych nowych serii JKL które już stoją w kolejce prawie 630 milionów objętych oczywiście za "wkłady pieniężne" :lol: :lol:

tak jak było napisane do czasu uruchomienia zakładu, podpisania umowy na dostawy i realną sprzedaż, do czasu aż będzie pewne, że znów np. na "potrzeby finansowania produkcji i ekspansji na rynki zachodnie" nie przeprowadzą kolejnej miliardowej emisji akcji po 1 grosz NIE TYKAĆ PAPIERA.

Do czasu aż nie będzie trwałej produkcji, trwałych obrotów a nie ciągłe dosypywanie na 1 PKC i walenie z ukrytej sprzedaży, JA BYM AKCJI NIE KUPOWAŁ.

Z drugiej strony zawsze można kupić po 1 a później wywalić PKC po 1. Straci się co najwyżej prowizję maklerską i to mnie tylko odrobinę kusi. Jednak na razie rozsądek bierze górę :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości