Uboat Line [UBL] cz.1 *NewConnect*

wszystko na temat spółek publicznych
Lordzik
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 370
Rejestracja: 22 lis 2015 12:35

Postautor: Lordzik » 24 sty 2016 10:39


REKLAMA


Aus_Bres
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 04 paź 2014 12:46

Postautor: Aus_Bres » 25 sty 2016 00:58


hmmmmm
Młodszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 kwie 2011 16:17

Postautor: hmmmmm » 19 lut 2016 17:14


Dostałem pismo, że "wzywa się wierzyciela do uzupełnienia braków formalnych (...) pismem w dwóch egzemplarzach- poprzez wskazanie:

1. Zabezpieczeń związanych z wierzytelnością oraz oświadczenie wierzyciela, z jakiej prawdopodobnie sumie wierzytelności nie będzie zaspokojona z przedmiotu zabezpieczenia (ewentualnie oświadczenia o braku zabezpieczeń związanych z wierzytelnością);
2. w razie zgłoszenia wierzytelności, w stosunku do której upadły nie jest dłużnikiem osobistym, przedmiot zabezpieczenia, z którego wierzytelność podlega zaspokojeniu;

wszystko to w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego wezwania pod rygorem zwrotu zgłoszenia wierzytelności (...)."

Czyli co mam im wysłać? Że oświadczam, że nie mam zabezpieczeń związanych z wierzytelnością? Obligacje były emitowane jako niezabezpieczone, nie rozumiem po co w ogóle sąd mnie się pyta o zabezpieczenie skoro jakim cudem, miałbym je mieć jako posiadasz obligacji tego cuda...

świeżak
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 11 lis 2005 23:50
Lokalizacja: Isle of Man

Postautor: świeżak » 27 maja 2016 11:11

Witam,

Kurcze mać! nie było mnie trochę,
chciałem wyszukać notowania UBOAT- ale nie ma
Ktoś wie o co chodzi?

:lol: :lol: :lol:

Pzdr

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 27 maja 2016 11:34

parenaacie smieciochow zniklo , paredziesiat zawieszonych.. Reszta dogorywa:)

świeżak
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 11 lis 2005 23:50
Lokalizacja: Isle of Man

Postautor: świeżak » 27 maja 2016 11:38

:lol: :lol: :lol:

Pamiętasz ten zachwyt leszczy?

:lol: :lol:

Aus_Bres
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 04 paź 2014 12:46

Postautor: Aus_Bres » 07 wrz 2016 17:55


Dostałem pismo, że "wzywa się wierzyciela do uzupełnienia braków formalnych (...) pismem w dwóch egzemplarzach- poprzez wskazanie:

1. Zabezpieczeń związanych z wierzytelnością oraz oświadczenie wierzyciela, z jakiej prawdopodobnie sumie wierzytelności nie będzie zaspokojona z przedmiotu zabezpieczenia (ewentualnie oświadczenia o braku zabezpieczeń związanych z wierzytelnością);
2. w razie zgłoszenia wierzytelności, w stosunku do której upadły nie jest dłużnikiem osobistym, przedmiot zabezpieczenia, z którego wierzytelność podlega zaspokojeniu;

wszystko to w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego wezwania pod rygorem zwrotu zgłoszenia wierzytelności (...)."

Czyli co mam im wysłać? Że oświadczam, że nie mam zabezpieczeń związanych z wierzytelnością? Obligacje były emitowane jako niezabezpieczone, nie rozumiem po co w ogóle sąd mnie się pyta o zabezpieczenie skoro jakim cudem, miałbym je mieć jako posiadasz obligacji tego cuda...

Uzupełniłeś braki formalne? :oops: :lol:

MikroB
Chorąży sztabowy
Posty: 4103
Rejestracja: 30 kwie 2011 10:45

Postautor: MikroB » 07 wrz 2016 18:19

może do Zyszka Stonogi napisać? Może on by pomógł zagadkową sytuację wyjaśnić :roll:

wloczega
Starszy chorąży
Posty: 1120
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: wloczega » 07 wrz 2016 19:28



jeszcze bedzie pieknie

Dostałem pismo, że "wzywa się wierzyciela do uzupełnienia braków formalnych (...) pismem w dwóch egzemplarzach- poprzez wskazanie:

1. Zabezpieczeń związanych z wierzytelnością oraz oświadczenie wierzyciela, z jakiej prawdopodobnie sumie wierzytelności nie będzie zaspokojona z przedmiotu zabezpieczenia (ewentualnie oświadczenia o braku zabezpieczeń związanych z wierzytelnością);
2. w razie zgłoszenia wierzytelności, w stosunku do której upadły nie jest dłużnikiem osobistym, przedmiot zabezpieczenia, z którego wierzytelność podlega zaspokojeniu;

wszystko to w terminie 7 dni od dnia doręczenia niniejszego wezwania pod rygorem zwrotu zgłoszenia wierzytelności (...)."

Czyli co mam im wysłać? Że oświadczam, że nie mam zabezpieczeń związanych z wierzytelnością? Obligacje były emitowane jako niezabezpieczone, nie rozumiem po co w ogóle sąd mnie się pyta o zabezpieczenie skoro jakim cudem, miałbym je mieć jako posiadasz obligacji tego cuda...

Uzupełniłeś braki formalne? :oops: :lol:
No jako współwłaściciela... będą go windykować :lol: :lol: :lol: :lol:

hmmmmm
Młodszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 kwie 2011 16:17

Postautor: hmmmmm » 22 wrz 2016 14:11

Taa uzupełniłem ale mam tylko potwierdzenie wysłania poleconego, cisza od nich.

Nie wiem co widzicie śmiesznego w tym, że raporty kwartalne spółek na NC mogą być delikatnie mówiąc- trochę lipne, czy nagle w spółce może zniknąć kilka mln i niby nie ma winnego?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 131 gości