INDYGO TECH MINERALS [IDG] cz.VIII OD NĘDZY DO PIENIĘDZY ?

wszystko na temat spółek publicznych
GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 04 paź 2016 15:19

i tym właśnie wpisem :oops: udowodniłeś że jesteś pustakiem !! :oops: jednak się myliłem!!! inaczej cię spostrzegałem ! teraj jesteś sobą ! :oops:
uderz w stół a Keri się odezwie :lol: wyluzuj chłopie bo ci żyłka pęknie. I tak przecież za każde zło i krzywda to wina Tuska :lol:
o czym ty bełczysz !!! masz pełnego pampersa że ECR nie rośnie i tak szukasz zaczepki ja mam na to wyj..bane czy będzie to jutro czy za rok !! a ty nie kompromituj się bardziej i sr..aj po wątku !!
właśnie widzę po twoich wpisach jak masz wyj... :lol: :lol:
aco do ECR zapomnij, że to urośnie, jak zrobią resplit bo muszą zrobić to za ułamek grosza będą opie.r.dalać w rynek, znaczy Janus ze słupami. :lol:

Po twoich wpisać śmiem stwierdzić, że jesteś po prostu bucem i chamem czyt. typowy wyborca PiS :lol: no ale to też wina Tuska

REKLAMA


keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 04 paź 2016 15:31

uderz w stół a Keri się odezwie :lol: wyluzuj chłopie bo ci żyłka pęknie. I tak przecież za każde zło i krzywda to wina Tuska :lol:
o czym ty bełczysz !!! masz pełnego pampersa że ECR nie rośnie i tak szukasz zaczepki ja mam na to wyj..bane czy będzie to jutro czy za rok !! a ty nie kompromituj się bardziej i sr..aj po wątku !!
właśnie widzę po twoich wpisach jak masz wyj... :lol: :lol:
aco do ECR zapomnij, że to urośnie, jak zrobią resplit bo muszą zrobić to za ułamek grosza będą opie.r.dalać w rynek, znaczy Janus ze słupami. :lol:

Po twoich wpisać śmiem stwierdzić, że jesteś po prostu bucem i chamem czyt. typowy wyborca PiS :lol: no ale to też wina Tuska
ten rudy tusk to twój wujek co tak go cytujesz ? mam ciebie i jego tam gdzie słońce nie dochodzi !! a ty napiłeś cię jaboli co tak bełkoczesz ? i co cię to obchodzi po ile co będzie chodzić !!! ty biedaku wtopiłeś parę zlotych i teraz nie masz na wino ! więc tak mamroczesz !!! jak będziesz trzeźwy to przemyślisz i się zastanowisz ?? nie szukaj zaczepki kundlu !!! bez odpowiedzi !!!

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 04 paź 2016 15:41

pan cie widze zwolnił z niektórych obowiązków ?
Kiedy otwarcie ECR ?
Podobno cieć zgubił klucze do bramy, coś wiesz na ten temat ?

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 04 paź 2016 15:49

widzę że rura ci zmiękła i szukasz dupolizie zatrudnienia :shock: :lol:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 04 paź 2016 16:03

widzę że rura ci zmiękła i szukasz dupolizie zatrudnienia :shock: :lol:
zapytaj czy zatrudniają przy kominach czy rurach :?: :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 04 paź 2016 16:06

ty będziesz w bci bawił się kulkami :lol: w tym jesteś najlepszy :lol: :lol: :lol:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 04 paź 2016 17:35

uderz w stół a Keri się odezwie :lol: wyluzuj chłopie bo ci żyłka pęknie. I tak przecież za każde zło i krzywda to wina Tuska :lol:
o czym ty bełczysz !!! masz pełnego pampersa że ECR nie rośnie i tak szukasz zaczepki ja mam na to wyj..bane czy będzie to jutro czy za rok !! a ty nie kompromituj się bardziej i sr..aj po wątku !!
właśnie widzę po twoich wpisach jak masz wyj... :lol: :lol:
aco do ECR zapomnij, że to urośnie, jak zrobią resplit bo muszą zrobić to za ułamek grosza będą opie.r.dalać w rynek, znaczy Janus ze słupami. :lol:

Po twoich wpisać śmiem stwierdzić, że jesteś po prostu bucem i chamem czyt. typowy wyborca PiS :lol: no ale to też wina Tuska
brawo ty brawo ja :lol: resplit będzie jak złoto, a potem w miesiąc - 50 :roll:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 04 paź 2016 17:46

Podobno w 3 odcinku 2 sezonu programu ZŁOMOWISKO.PL ma być odcinek poświęcony jak rozbierają konstrukcję, tzn czy ściany i szkielet, złomiarze :roll: podobno Stalowy wygrał przetarg na rozjebunde :lol: tego czegoś...piękna akcja na kałzie :roll: będzie resplit jak złoto, a potem dump i w jaja :!:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 05 paź 2016 10:26

co to za cisza :shock: czyżby jakieś info :shock: strach się bać :roll: co się będzie działo :roll:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 05 paź 2016 11:09

berz lepiej ECR pKC bo niewiele zostało :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 05 paź 2016 11:21

aleś ty nudny :oops: ten ecr cię wykończył :oops: zwieracze już na maxa przeciążone :oops: nie sraj ogniem po wątkach !!! to co wtopiłeś to tylko kasa !! a że zakochałeś się bez wzajemności :roll: :lol: causa się wydymał :roll: to taka z was pedalska para !! ale tam też się zmieniają partnerzy :oops: :oops:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 05 paź 2016 11:29

aleś ty nudny :oops: ten ecr cię wykończył :oops: zwieracze już na maxa przeciążone :oops: nie sraj ogniem po wątkach !!! to co wtopiłeś to tylko kasa !! a że zakochałeś się bez wzajemności :roll: :lol: causa się wydymał :roll: to taka z was pedalska para !! ale tam też się zmieniają partnerzy :oops: :oops:
wycieńczony już jestem, sił mi brak i w głowie mi się nie mieści jak trzeba zarządzań takimi inwestycjami i doprowadzić je do takiego stanu, gdzie akcjonariusze jak KERI40 od 2 zł na INDYGO zaklina rzeczywistość do...15 groszy :lol: :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 05 paź 2016 11:45

mam odruch wymiotny czytając co piszesz GPF CAUSA2 !! na pewno fajny z ciebie gość !! tylko trzymaj ciśnienie !!! jeszcze tu nie raz napiszesz że nie tylko odrobiłeś ale i dobrze zarobiłeś !! czego ci życzę jak i Wszystkim na spółkach grupy IDG :wink:

GPF CAUSA2
Starszy chorąży
Posty: 1086
Rejestracja: 20 lis 2012 22:56

Postautor: GPF CAUSA2 » 05 paź 2016 11:48

mam odruch wymiotny czytając co piszesz GPF CAUSA2 !! na pewno fajny z ciebie gość !! tylko trzymaj ciśnienie !!! jeszcze tu nie raz napiszesz że nie tylko odrobiłeś ale i dobrze zarobiłeś !! czego ci życzę jak i Wszystkim na spółkach grupy IDG :wink:
też ci życzę byś te straty odrobił i podreperował zszargane nerwy :D

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 05 paź 2016 11:51

mam odruch wymiotny czytając co piszesz GPF CAUSA2 !! na pewno fajny z ciebie gość !! tylko trzymaj ciśnienie !!! jeszcze tu nie raz napiszesz że nie tylko odrobiłeś ale i dobrze zarobiłeś !! czego ci życzę jak i Wszystkim na spółkach grupy IDG :wink:
też ci życzę byś te straty odrobił i podreperował zszargane nerwy :D
no widzisz można normalnie :shock: :lol: :wink: i wzajemnie :wink: :lol: co do zdrowia i nerwów :roll: :wink: :wink:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości