JWA [JWA] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
FIGURANT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2016 11:04

Postautor: FIGURANT » 12 sty 2017 22:11


Śmiało "geniuszu". A co powiesz o wzroście z 0,8 na 1,24 zł????? Hmm... Sam widzisz. A teraz dochodzą kolejne perły. Pozdrawiam. I pamiętaj ... słuchaj a nie bożki jak Sławek :lol: :lol: :lol: :lol: wisi na jakimś niby gigancie, gdzie w końcu wyszedł n minimalnym zysku ale bez szansy na wyjście. A tu malutka spółka ma o wiele większe obroty hi hi hi.

teraz tutaj naganiasz? po tym co pisałeś na PETROLINVest nie masz instynktu samozachowawczego i nadal publikujesz.
musisz być mocno zdesperowany.


Zarabiam więc ciebie tutaj na pewno nie było. Dzisiaj lukałem to Petrolinvest nawet na 3,57 zł mi wchodził hi hi hi. To może cię wurzać. A tutaj to nawet pietrek wie, że od 80 zacząłęm kupować :lol: :lol: :lol: :lol: Pamiętaj zarabiaj a nie tracisz. Jesteś w tej ekipie, która ostatnio pisała między sobą, że Polska jest OK bo nie bierze podatku od giełdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faktycznie ciebie z kumplami nigdy nie musiliście płacić podtku 8) 8) 8) Grubo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wychodzisz w ogóle z domu?

REKLAMA


Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 12 sty 2017 22:16


teraz tutaj naganiasz? po tym co pisałeś na PETROLINVest nie masz instynktu samozachowawczego i nadal publikujesz.
musisz być mocno zdesperowany.


Zarabiam więc ciebie tutaj na pewno nie było. Dzisiaj lukałem to Petrolinvest nawet na 3,57 zł mi wchodził hi hi hi. To może cię wurzać. A tutaj to nawet pietrek wie, że od 80 zacząłęm kupować :lol: :lol: :lol: :lol: Pamiętaj zarabiaj a nie tracisz. Jesteś w tej ekipie, która ostatnio pisała między sobą, że Polska jest OK bo nie bierze podatku od giełdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faktycznie ciebie z kumplami nigdy nie musiliście płacić podtku 8) 8) 8) Grubo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wychodzisz w ogóle z domu?
z Tworek się nie wychodzi :lol:

1mati1
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 13 paź 2016 23:09
Lokalizacja: ŁKS Łódź
Kontakt:

Postautor: 1mati1 » 12 sty 2017 22:17


teraz tutaj naganiasz? po tym co pisałeś na PETROLINVest nie masz instynktu samozachowawczego i nadal publikujesz.
musisz być mocno zdesperowany.


Zarabiam więc ciebie tutaj na pewno nie było. Dzisiaj lukałem to Petrolinvest nawet na 3,57 zł mi wchodził hi hi hi. To może cię wurzać. A tutaj to nawet pietrek wie, że od 80 zacząłęm kupować :lol: :lol: :lol: :lol: Pamiętaj zarabiaj a nie tracisz. Jesteś w tej ekipie, która ostatnio pisała między sobą, że Polska jest OK bo nie bierze podatku od giełdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faktycznie ciebie z kumplami nigdy nie musiliście płacić podtku 8) 8) 8) Grubo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wychodzisz w ogóle z domu?

Jakby ci to powiedzieć. Gdy jest okazja zarabiać na giełdzie to siedzę na maxa. Bo potem odpoczywam. A tak zyski, zyski, zyski. A potem rok dwa lata przerwy z giełdy. 3-6 miesięcy w roku FOREX. Fajne życie ale i ciężka praca. A ty jesteś hossa-bez trendu-bessa i co? jesteś jednym z wielu, którzy nie mają problemu z podatkiem od zysków kapitałowych. :lol: Na tym polega problem w Polsce. Brakuje w szkole nauki o biznesie, gospodarce, giełdzie. A potem są tacy jak ty. 8 lat, SPZ i co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
korekta

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 12 sty 2017 22:18

Łaaaadnie :) Gratuluje wyczucia :P

Dziękuję i pozdrawiam. Ale to raczej nie wyczucie tylko ciężka praca. Codziennie sprawdzam wszystkie akcje. Ale to moja praca. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mati
a tutaj pisza ze tego dnia czyli 10 .01 .2017 roku w 23 transakcjach od 80 gr do 89 gr poszlo 33,300 akcji ,policzylem i juz tego dnia nie mozna bylo taniej kupic ,wiec maxymalnie mozna bylo wydac 27 tys zl

http://biznes.onet.pl/gielda/profile/ak ... 2017-01-10


a ty wkleiles z tego dnia 16 transakcji i wydales 55 tys zlotych ,dobrze rozumiem ?

mozesz mi to jakos wyjasnic
cyrk :lol: :lol:

1mati1
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 13 paź 2016 23:09
Lokalizacja: ŁKS Łódź
Kontakt:

Postautor: 1mati1 » 12 sty 2017 22:19



Zarabiam więc ciebie tutaj na pewno nie było. Dzisiaj lukałem to Petrolinvest nawet na 3,57 zł mi wchodził hi hi hi. To może cię wurzać. A tutaj to nawet pietrek wie, że od 80 zacząłęm kupować :lol: :lol: :lol: :lol: Pamiętaj zarabiaj a nie tracisz. Jesteś w tej ekipie, która ostatnio pisała między sobą, że Polska jest OK bo nie bierze podatku od giełdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faktycznie ciebie z kumplami nigdy nie musiliście płacić podtku 8) 8) 8) Grubo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wychodzisz w ogóle z domu?
z moich ukochanych Tworek nie wychodzi :lol:

Nie, nie, nie. Ja do ciebie nie przyjeżdżam. Ale dzięki Wi FI jesteś z nami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A co powiesz o swoich bzdurach z wtorku? Pisałeś, że do dziś będzie tutaj 10 groszy????? A juz dochodziło dzisiaj po 1,24 zł :lol: :lol: :lol: Pewnie twój chłopak jest z ciebie "dumny" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
korekta

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 12 sty 2017 22:22

wychodzisz w ogóle z domu?
z moich ukochanych Tworek nie wychodzi :lol:

Nie, nie, nie. Ja do ciebie nie przyjeżdżam. Ale dzięki Wi FI jesteś z nami :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A co powiesz o swoich bzdurach z wtorku? Pisałeś, że do dziś będzie tutaj 10 groszy????? A juz dochodziło dzisiaj po 1,24 zł :lol: :lol: :lol: Pewnie twój chłopak jest z ciebie "dumny" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pokaż ten wpis łżesz jak pies czemu taki Wiśniak jesteś ładnie to tak

FIGURANT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2016 11:04

Postautor: FIGURANT » 12 sty 2017 22:22



Zarabiam więc ciebie tutaj na pewno nie było. Dzisiaj lukałem to Petrolinvest nawet na 3,57 zł mi wchodził hi hi hi. To może cię wurzać. A tutaj to nawet pietrek wie, że od 80 zacząłęm kupować :lol: :lol: :lol: :lol: Pamiętaj zarabiaj a nie tracisz. Jesteś w tej ekipie, która ostatnio pisała między sobą, że Polska jest OK bo nie bierze podatku od giełdy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Faktycznie ciebie z kumplami nigdy nie musiliście płacić podtku 8) 8) 8) Grubo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wychodzisz w ogóle z domu?

Jakby ci to powiedzieć. Gdy jest okazja zarabiać na giełdzie to siedzę na maxa. Bo potem odpoczywam. A tak zyski, zyski, zyski. A potem rok dwa lata przerwy z giełdy. 3-6 miesięcy w roku FOREX. Fajne życie ale i ciężka praca. A ty jesteś hossa-bez trendu-bessa i co? jesteś jednym z wielu, którzy nie mają problemu z podatkiem od zysków kapitałowych. :lol: Na tym polega problem w Polsce. Brakuje w szkole nauki o biznesie, gospodarce, giełdzie. A potem są tacy jak ty. 8 lat, SPZ i co? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
i lecznictwo kuleje mam wrażenie ,że choroby psychiczne są wręcz przez lekarzy bagatelizowane
fajne życie powiadasz zyski....nie jestem hossa ani bessa
o podatkach mych to mogę pogadać z odpowiednią instytucją ale nie z tobą
w ogóle jesli zwracasz się do mnie używaj formy dobrze ci znanej Panie Doktorze nie pozwalaj sobie na poufałości

1mati1
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 13 paź 2016 23:09
Lokalizacja: ŁKS Łódź
Kontakt:

Postautor: 1mati1 » 12 sty 2017 22:25

Black to pisałeś o 10 groszach???? Czy nagle się zapomniałeś? Czy nie pisałeś, że to na pewno nie urośnie bo ja kupowałęm od 80 groszy i co? I co po 2 dniach? Z 80 gr do 1,24 zł przy dużych obrotach jak na tą spółkę. :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
korekta

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 12 sty 2017 22:30

Mati
ale dobrze ze Laptop ci powiedzial dzis ze nie bylo jeszcze 1,4 na budziku na tej spolce i nie wkleiles sprzedazy z 80% zyskiem

bo jak by te screeny wygladaly ?
jakbys je gdzies z innego papiera pozyczyl.....

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 12 sty 2017 22:30

Black to pisałeś o 10 groszach???? Czy nagle się zapomniałeś? Czy nie pisałeś, że to na pewno nie urośnie bo ja kupowałęm od 80 groszy i co? I co po 2 dniach? Z 80 gr do 1,24 zł przy dużych obrotach jak na tą spółkę. :lol: :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:
ale manipulant z Ciebie pokaż wpis , ze pisałem o 10 groszach

nowidze jak kupowałeś Kej Cię znokautował tymi wyliczeniami błaźnie jak na PMI tam też głupoty wklejałeś aż was zawiesili :lol:

1mati1
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 13 paź 2016 23:09
Lokalizacja: ŁKS Łódź
Kontakt:

Postautor: 1mati1 » 12 sty 2017 22:34

Mati
ale dobrze ze Laptop ci powiedzial dzis ze nie bylo jeszcze 1,4 na budziku na tej spolce i nie wkleiles sprzedazy z 80% zyskiem

bo jak by te screeny wygladaly ?
jakbys je gdzies z innego papiera pozyczyl.....

Hi hi hi chodziło o 1,24 i od razu poprawiłem. :lol: :lol: :lol: :lol: Więc z 80 gr do 1,24 zł i co ty na to? Co ty na to po dwóch dniach? Co ty na to, że jednak były rekordowe obroty a ty twierdziłeś, że za tysiąc zł nikt nie kupi!!! Pamiętaj to nie twój EEX po 51 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tutaj są przychody, zyski, tutaj są lock up choć ty twierdziłeś że nikt nie ma złodzieju :lol: :lol: :lol: :lol: tutaj sa nowi akcjonariusze, choć ty twierdziłeś, że przed wejściem na giełdę to wszytkie rzucili w ulicę. Hi hi hi tak to tylko w EEX gdzie wisisz leszczu. I to cię boli. :lol: :lol: :lol: :lol: Tam gdzie ja tam wzrosty i duże zyski. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A ty EEX po 51 zł, Energa po 17 zł :lol: :lol: :lol:
korekta

FIGURANT
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2016 11:04

Postautor: FIGURANT » 12 sty 2017 22:41

Mati
ale dobrze ze Laptop ci powiedzial dzis ze nie bylo jeszcze 1,4 na budziku na tej spolce i nie wkleiles sprzedazy z 80% zyskiem

bo jak by te screeny wygladaly ?
jakbys je gdzies z innego papiera pozyczyl.....

Hi hi hi chodziło o 1,24 i od razu poprawiłem. :lol: :lol: :lol: :lol: Więc z 80 gr do 1,24 zł i co ty na to? Co ty na to po dwóch dniach? Co ty na to, że jednak były rekordowe obroty a ty twierdziłeś, że za tysiąc zł nikt nie kupi!!! Pamiętaj to nie twój EEX po 51 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tutaj są przychody, zyski, tutaj są lock up choć ty twierdziłeś że nikt nie ma złodzieju :lol: :lol: :lol: :lol: tutaj sa nowi akcjonariusze, choć ty twierdziłeś, że przed wejściem na giełdę to wszytkie rzucili w ulicę. Hi hi hi tak to tylko w EEX gdzie wisisz leszczu. I to cię boli. :lol: :lol: :lol: :lol: Tam gdzie ja tam wzrosty i duże zyski. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A ty EEX po 51 zł, Energa po 17 zł :lol: :lol: :lol:

inwestor abstrakcjonista totalnie bezprzedmiotowy -osobiście napisze ,że on nie ma żadnych akcji, posiadanie akcji spółek które dają zarobić to dla niego nie stan posiadania akcji na odpowiednim rachunku ale stan umysłu oparty na kruchym filarze preparowanych screenów

od razu się poprawił taki sprytny a piszecie ze ***.

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 13 sty 2017 07:19

Mati
ale dobrze ze Laptop ci powiedzial dzis ze nie bylo jeszcze 1,4 na budziku na tej spolce i nie wkleiles sprzedazy z 80% zyskiem

bo jak by te screeny wygladaly ?
jakbys je gdzies z innego papiera pozyczyl.....

Hi hi hi chodziło o 1,24 i od razu poprawiłem. :lol: :lol: :lol: :lol: Więc z 80 gr do 1,24 zł i co ty na to? Co ty na to po dwóch dniach? Co ty na to, że jednak były rekordowe obroty a ty twierdziłeś, że za tysiąc zł nikt nie kupi!!! Pamiętaj to nie twój EEX po 51 zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tutaj są przychody, zyski, tutaj są lock up choć ty twierdziłeś że nikt nie ma złodzieju :lol: :lol: :lol: :lol: tutaj sa nowi akcjonariusze, choć ty twierdziłeś, że przed wejściem na giełdę to wszytkie rzucili w ulicę. Hi hi hi tak to tylko w EEX gdzie wisisz leszczu. I to cię boli. :lol: :lol: :lol: :lol: Tam gdzie ja tam wzrosty i duże zyski. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A ty EEX po 51 zł, Energa po 17 zł :lol: :lol: :lol:

z 80 gr do 90 gr wszystko sam kupiles ,nie pamietasz ?
a potem jeszcze dobierales jak opory mijalo ,pisales przeciez....

to srednia masz pewnie kolo zeta ,jak 50 k tu wsadziles

przy kursie bujajacym sie w okolicach 1,1
to cie cienko tu widze przy wychodzeniu ,uwazaj na stopnie pod nogami i śline na podlodze

nie zapomnij ,jak juz dojdziesz (jesli dochodzisz) wkleic screenow z 100 % zyskiem

Raspiushia
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2008
Rejestracja: 23 lis 2010 10:28
Lokalizacja: Eden

Postautor: Raspiushia » 13 sty 2017 11:04

A co dzisiaj tak kiepsko na perełce?

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 13 sty 2017 20:03

mati sie pyta jak cena dzis byla
nie moze na swoj watek trafic .....


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości