CELON PHARMA [CLN]

wszystko na temat spółek publicznych
yacx
Młodszy chorąży
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2006 04:05

Postautor: yacx » 26 sty 2017 10:22

Sprzedający nie wiedzą, co czynią.
Wciąż aktualne.

I jeszcze długo będzie.
byc moze....ale rynek to nie tylko dlugodystansowcy...to zlepek..roznych graczy..roznych interesow i..interesikow.....

w kazdym razie....od strony technicznej..przydaloby sie chyba..juz jakies lekkie...wyhamowanie tych wzrostow....na jakis czas....

Obrazek
Dzięki za merytoryczne posty. Trzeba obserwować korektę i dokupić w dobrym momencie:)
yacx

REKLAMA


delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 26 sty 2017 10:41

Grubasy będą realizować swoje scenariusze ale...papierów juz jest bardzo mało jak ktos chce większą porcyjkę,prawie nie ma wg mnie ładnie poparkowane i odbierać jest coraz ciężej więc niech sobie hamują co tam wydolą :lol: :lol:

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 26 sty 2017 10:43

Sprzedający nie wiedzą, co czynią.
Wciąż aktualne.

I jeszcze długo będzie.
byc moze....ale rynek to nie tylko dlugodystansowcy...to zlepek..roznych graczy..roznych interesow i..interesikow.....

w kazdym razie....od strony technicznej..przydaloby sie chyba..juz jakies lekkie...wyhamowanie tych wzrostow....na jakis czas....

Obrazek
Ten wykres jest bardzo "niepozorny", bo nie widać na nim wyraźnie co się tutaj wydarzyło. :)

Linia czasu pokrywa bardzo krótki okres czasu, zaledwie 3 miesiące, dlatego wykres "ciągnie" się na całą stronę.

Na wykresie 6 miesięcznym , jak trend się utrzyma, już będzie widać wyraźniej jak dynamicznie się tu sprawy rozgrywają.

Tymczasem całkiem możliwy jest miesięczny trend boczny, podobny do tego od 12 grudnia do 13 stycznia.

Choć osobiście uważam, że ostatnie wydarzenia, zmniejszenie ff o połowę, całkowicie zmieniły zasady gry na Celonie.
Problemem przestała być cena a stał się czas i inni chętni. :)

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 26 sty 2017 10:58

30-dziestak to punkt zerowy po tyle powinna być emisja.
Zapisać,zapamiętać.
Juz to gdzieś pisałem ale to atrakcyjne IPO to było robienie dobrze grubasom
30 dzie stak to moduł punktu zerowego tu się zaczyna rozgrywka dopiero co nie zmienia faktu że zawsze znajdą się tacy co po wyjęciu 50% chcą sie skeszować.

Fiszer
Młodszy chorąży
Posty: 445
Rejestracja: 20 maja 2015 15:37

Postautor: Fiszer » 26 sty 2017 11:20

30-dziestak to punkt zerowy po tyle powinna być emisja.
Zapisać,zapamiętać.
Juz to gdzieś pisałem ale to atrakcyjne IPO to było robienie dobrze grubasom
30 dzie stak to moduł punktu zerowego tu się zaczyna rozgrywka dopiero co nie zmienia faktu że zawsze znajdą się tacy co po wyjęciu 50% chcą sie skeszować.
Jak wchodziłem w spółkę to się nie mogłem nadziwić, że jest taka tania.

Jeśliby Wieczorek chciał wchodzić na giełdę w IV 2017, juz po wejściu na inne rynki i wybudowaniu fabryki, to dostałby za akcje 100 złoty bez problemu.

Ale potrzebował hajs na fabrykę, badania, rozwój i dzięki temu wypuścił perełkę rok wcześniej.
A rok w tej branży czasami decyduje czyj lek wchodzi pierwszy na rynek i zgarnia większą częśc tortu.

Albo może, jak doszliśmy do wniosku z alikiem, Wieczorek nie jest po prostu zachłannym prezesem, który chce nachapać się na drobnych ile się da, jak choćby L. Czarnecki.

No nic, podróż dopiero się rozpoczyna. :) :arrow:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 26 sty 2017 11:30

Są dwa typy ludzi. Ci co chcą wszystko dla siebie. Czasami wyjdzie, czasami nie, z tego co widzę, zazwyczaj nie wychodzi. Druga metoda to symbioza z funduszami. My robimy swoje, wy dajecie kasę i zyskujecie dużo. Czasami jest lepiej oddać taniej część akcji, ale na reszcie mieć dużo wyższą wycenę niż mieć wszystko, ale gorzej wycenianie.

mocny
Młodszy chorąży
Posty: 559
Rejestracja: 19 lip 2006 14:42

Postautor: mocny » 26 sty 2017 11:35

Wciąż aktualne.

I jeszcze długo będzie.
byc moze....ale rynek to nie tylko dlugodystansowcy...to zlepek..roznych graczy..roznych interesow i..interesikow.....

w kazdym razie....od strony technicznej..przydaloby sie chyba..juz jakies lekkie...wyhamowanie tych wzrostow....na jakis czas....

Obrazek
Dzięki za merytoryczne posty. Trzeba obserwować korektę i dokupić w dobrym momencie:)

tu korekty tylko w locie :D :D

delfinio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 08 paź 2015 16:07

Postautor: delfinio » 26 sty 2017 11:41

Tutaj ludzie jeszcze nie zdają sobie sprawy jak bardzo
sukces Mabionu plus potezny partner Mylan uprawdopodabnia i czyni wiarygodnym że projekty Celonu wypalą,choć pewnie nie wszystkie bo w tej branży ryzyka są ogromne.
I tak jak Alkoita napisał: to Celon jest udziałowcem Mabionu a nie na odwrót.Sukces Mabionu bedzie podbijał wycenę Celona natomiast ewentualna porażka bedzie miała ograniczony wpływ bo chociaż branża ta sama to całkiem inne tematy projektów.
Dobrej podróży Fiszer Tobie i nam wszystkim drobnym akcjonariuszom życzę.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 26 sty 2017 11:54

Tutaj ludzie jeszcze nie zdają sobie sprawy jak bardzo
sukces Mabionu plus potezny partner Mylan uprawdopodabnia i czyni wiarygodnym że projekty Celonu wypalą,choć pewnie nie wszystkie bo w tej branży ryzyka są ogromne.
I tak jak Alkoita napisał: to Celon jest udziałowcem Mabionu a nie na odwrót.Sukces Mabionu bedzie podbijał wycenę Celona natomiast ewentualna porażka bedzie miała ograniczony wpływ bo chociaż branża ta sama to całkiem inne tematy projektów.
Dobrej podróży Fiszer Tobie i nam wszystkim drobnym akcjonariuszom życzę.
I to wymiernie...bo bedzie mozna obliczyc..ile warte sa te pakiety..dosyc precyzyjnie....a sadze ze te pakiety MAB kiedys beda na spzredaz....

:wink:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

uszaty_cpun
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 18 sty 2017 08:26

Postautor: uszaty_cpun » 26 sty 2017 12:49

ja już podziekowalem bylem od dnia zapisow i dokupowalem zaraz po !

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 26 sty 2017 12:52

ja już podziekowalem bylem od dnia zapisow i dokupowalem zaraz po !
Magic Jonson parkietu *** :lol:

Lapis
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2017 15:19

Postautor: Lapis » 26 sty 2017 12:55

ja już podziekowalem bylem od dnia zapisow i dokupowalem zaraz po !
Magic Jonson parkietu *** :lol:
on jest na wszystkich odpalach tych co byly i co beda szok heheheh

uszaty_cpun
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 18 sty 2017 08:26

Postautor: uszaty_cpun » 26 sty 2017 12:56

ja już podziekowalem bylem od dnia zapisow i dokupowalem zaraz po !
Magic Jonson parkietu *** :lol:
to zobacz wpisy sprzed debiutu i jak łaziło po 19 - 20 zyla oszolomie :lol: :lol: :lol: :lol:

uszaty_cpun
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 280
Rejestracja: 18 sty 2017 08:26

Postautor: uszaty_cpun » 26 sty 2017 12:57

ja już podziekowalem bylem od dnia zapisow i dokupowalem zaraz po !
Magic Jonson parkietu *** :lol:
on jest na wszystkich odpalach tych co byly i co beda szok heheheh
przeciez jeszcze plules na mnie przy 20 zylach ze jedynie *** moze kupowac i co ? i zatkalo kakalo matole. Wiesz ze mam jeszcze KGHM po 103 zyle ? buhahhahahahahahahahaha

Lapis
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2017 15:19

Postautor: Lapis » 26 sty 2017 12:58

Magic Jonson parkietu *** :lol:
on jest na wszystkich odpalach tych co byly i co beda szok heheheh
przeciez jeszcze plules na mnie przy 20 zylach ze jedynie *** moze kupowac i co ? i zatkalo kakalo matole. Wiesz ze mam jeszcze KGHM po 103 zyle ? buhahhahahahahahahahaha
wiemy wiemy masz jeszcze strusia na balkonie :)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości