The Farm 51 Group [F51] cz.3; CHVRP, Get Even, WW3

wszystko na temat spółek publicznych
klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 09 lut 2017 00:19

Bo trzeba podejść do tych materiałów na luzie, a nie pod kątem zarobię czy nie... :D Inny odbiór.

Dla Klonasa - klikaj w link:
http://www.gamelegends.it/wp-content/up ... 045504.jpg

Obrazek
Dziḱí, zwrocilem na to uwage. To, ze twarze ukrywane widac jak na dloni. Cisza w temacie Innotech tez jest zaskakujca. Byl jeden spot reklamowy bez szczegolow. Dlatego obstawiam embargo przez get even. Innotech mialbyc wykorzystywany w czernobyl oraz GE. Ktos to widzial? Nie. Rosinski tez milczal na czacie, tylko tyle, ze jest = korzystaj. To co pokazujesz GGN, mam nadzieje, ze jest to zrzut ekranu z realnej rozgrywki i ta postac jest tym co mysle. Tak jak mowisz, jak to sie zacznie ruszaç to moze byc ciekawie.

Mamy czas na marketing. Obecnie zblizaamy sie do naszej wersji´óby tak dalej.

REKLAMA


Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 09 lut 2017 08:16

Muszę powiedzieć że jestem pozytywnie zaskoczony nie tyle grafiką(o tej myślę że wciąż nie wiemy wszystkiego) co samą koncepcją gry jaka się wyłania z materiałów które dotychczas widzieliśmy.Metamorfoza otoczenia, flashbacks połączone z śledztwem przy okazji którego raz na jakiś czas oddasz strzał. Co podkreślają w wywiadzie- każdy jeden strzał nosi za sobą konsekwencje i gracz musi dwa razy pomyśleć zanim pociągnie za spust albo kogoś uwolni. Podoba mi się takie podejście do rozgrywki. No i oprawa audio, która zapowiada się naprawdę dobrze.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 09:10

no moze w koncu....beda sie wyrywac..powoli na hiostoryczne maxy....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Postautor: Rif1977 » 09 lut 2017 09:24

Ile Erno ma do zrzucenia akcji?

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postautor: debryl » 09 lut 2017 09:27

Ile Erno ma do zrzucenia akcji?
No i ch.. po odpalę, już ernę stawia swoje pakieciki :evil:

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 09:31

...o, i właśnie na temat gry czarnobylskiej.
Dzisiaj wywiad z Rosińskim - spory budżet, dużo materiałów gotowych, napęd finansowy z jednego z programów Gameinn.
Prócz tego za IV i I kwartał dwa spore milestony do rozliczenia z BN za GE.
https://www.youtube.com/watch?v=c8CkM4qxyG0
ciekawy wywiad...moze w kocu cos imk faktycznie zafunguje fundamentalnie...

w kazdym razie..ich kapitalizacja..wydaje sie .....bardzo atrakcyjna..w stosunku do..kapitalziacji innych spolek....oczywiscie ryzyka sa jak zawsze ale ....szanse na dynamiczne wzrosty jesli GE..chwyci pieknie...sa jednak wieksze....niz ewentualne ryzyko....w MOJEJ OCENIE....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Pijaczysko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 04 maja 2010 08:43

Postautor: Pijaczysko » 09 lut 2017 09:34

Ile Erno ma do zrzucenia akcji?
No i ch.. po odpalę, już ernę stawia swoje pakieciki :evil:
jak są karty na stole, nie da się blefować
a Farma zaczęła właśnie wykładać karty na stół
jak pokażą recenzje i wstępne oceny, erne pozabiera zabawki ;)
Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 09:34

Ile Erno ma do zrzucenia akcji?
No i ch.. po odpalę, już ernę stawia swoje pakieciki :evil:
ale przynajmniej..jakis konkretniejszy ruch sie robi na popycie.....30 min..i 30 K akcji pzreszlo....

To moze napawac optymizmem.....ze...jednak rynek powienin..odberac w koncu podaz.....i ..wyjsc na nowe szczyty za jakis czas.....

Bo...tu problemem nie byl tylko erne..ale to ze popyt byl po h.oo.ju....czesto gesto..ale widac...teraz ze zblizajacy sie debiut...jednak zaczyna miec coraz wiekszy wplyw na popyt na ..te kwity.....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

ggn.
Starszy chorąży
Posty: 1501
Rejestracja: 09 mar 2016 00:32

Postautor: ggn. » 09 lut 2017 09:42

Ponad dwa i pół miliona akcji jest FF, a jak coś to zawsze Erne. Ludzie się wysypują w okolicy szczytów, tym bardziej im dłuzej czekali.

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 09 lut 2017 09:47

a jak Wam sie widzi qubicgames
wiem ze nie ta liga ,ale moze ktos cos dodac gdzie to moze zajsc??

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 09 lut 2017 09:54

Może domknąć lukę dla zdrowotności, aczkolwiek mało kto oddaje prócz Erne.jakby padło info że są chętni na akcje Erne z warrantow to kosmos.
Prawda gdzieś jest...

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 09:57

Ponad dwa i pół miliona akcji jest FF, a jak coś to zawsze Erne. Ludzie się wysypują w okolicy szczytów, tym bardziej im dłuzej czekali.
w maju tego roku...wyjdzie ze bocznieka bedzie juz trwal....2 lata......wiec jesli za jakis czas sie z nego wybije..powinny byc konkretniejsze wzrosty......a co za tym idzie...spzredaz..pod oporem moze byc raczej kiepska decyzja...jelsi chodzi o "przyszly' mozliwy kurs...na tej spolce....

co nie mzienia faktu..ze podaz..nadal jest aktywana...i wyglada jakby to ona poki co miala dominujaca...pozycje na kursie....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 09 lut 2017 10:08

Nie dajcie się prowadzic tak jak pokazują Wam życie. Myślcie sami a w ocenach bądżcie ostrożni...

Jakie Erne sypie. Czy ktoś sypie. Ja wiem jedno ja kupiłem. Nic wiecej nie mogę powiedzieć kto sypie, może też kupować Erne. Nie wie się. Może być tez przewalanie, papieru.

Popatrzcie na to też w ten sposób co pokazuje historia. Zainreresowanie papierem jest małe. Jezeli uwazacie, ze doszlo duza ilosć nowych graczy dzis po materiale to może tak jest. Ja jestem ostrożny. Jeżeli uwazacie, ze to szczyt kapitalizacyjny spolki i tylko Erne o tym wie nikt inny tylko Erne. to hmm, moze tak jest. Ale przed premierą ciekawie zapowiadajacego się produktu ?

Możliwe. Ale czy Erne sypie? :D

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 09 lut 2017 10:13

o włąśnie jak Wyżej. Teraz Erne zbiera? :D widzę, żę kurs podniesli od posta wyżęj.

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 10:23

Nie dajcie się prowadzic tak jak pokazują Wam życie. Myślcie sami a w ocenach bądżcie ostrożni...

Jakie Erne sypie. Czy ktoś sypie. Ja wiem jedno ja kupiłem. Nic wiecej nie mogę powiedzieć kto sypie, może też kupować Erne. Nie wie się. Może być tez przewalanie, papieru.

Popatrzcie na to też w ten sposób co pokazuje historia. Zainreresowanie papierem jest małe. Jezeli uwazacie, ze doszlo duza ilosć nowych graczy dzis po materiale to może tak jest. Ja jestem ostrożny. Jeżeli uwazacie, ze to szczyt kapitalizacyjny spolki i tylko Erne o tym wie nikt inny tylko Erne. to hmm, moze tak jest. Ale przed premierą ciekawie zapowiadajacego się produktu ?

Możliwe. Ale czy Erne sypie? :D
nikt nic nie wie.....jaki moze byc szczyt kapitalizacyjny...jelsi GE pieknie odpali..to moze byc tu goraco....a coraz bardziej mi sie wydaje ze moze odpalic....szcegolnie ze bedzie wydane na 3 platformy....

w kazdym razie..spolka byla pzrez" rynek"... raczej gnojona....wiele roznych maluchow roslo..a oni od dlugiego czasu..stoja w boczniaki.....

efakt..jest taki....ze...spolka ktora zebrala 10 mln z dofinasowania..ktora ma 6 mln kapuchy..ktora chce wypuscic obligi na kolejne 4 mln...co daje mozliwosci...keszowe w sumie ok 20 mln.....i ktora ma ciekawe projekty..jest tak podobnie wyceniana..niz jakies JJB....z tymi ich "finasami"...realpolitics.....i kurskiem....uwam ze te gry nie maja duzej szansy pzrebicia..sie......testem bedzie RP..ktory w polowie lutego zadebiutuje....ale cos mi sie wydaje ze bedzie blaga....

W kazdym razie ..materialy dotyczace...GE....wygladaja o niebo ciekawiej..niz te dotyczace..RP...czy kurska..o mozliwych zsobach finansowych juz tez wspomnialem....i obie spolki..sa na prawei tym samym poziomie kapitalziacyjnym.....juz nie mowie...o tym jaki ma potencjal...osobowy...gdzie jak rosinki...wspomina pracuje dla farmy juz 100 osob....itp.itd...

dodam tylko ze inne spolki..typu /...Play way...itp..to juz w ogole inna historia....i roznica kapitalziacayjna....oczywiscie sa roiznice..w przychodach i wynikach obu spolek..ale kto.wie...cxzy GE....ich szybko nie "zasypie"......na to licze...coraz mocniej chociaz..niedawno bylem mocno sceptyczny....ale to czego dowiadujemy sie o produkcie..mnie napawa..coraz wiekszym optymizmem.....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości