BLUE OCEAN MEDIA [BUM] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 09 lut 2017 15:16

[2017-02-09 15:10:14] Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 22/2017

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
W nawiązaniu do raportu ESPI nr 21/2017 z dnia 8 lutego 2017 roku Zarząd Blue Ocean Media S.A. ("Emitent") informuje o podpisaniu w dniu 9 lutego 2017 roku listu intencyjnego z QubicGames S.A.

W przedmiotowym liście intencyjnym strony zadeklarowały zainteresowanie współpracą przy wspólnym rozwijaniu i prowadzeniu projektów biznesowych polegających na tworzeniu lub dystrybucji gier komputerowych lub gier video na wczesnym etapie rozwoju. QubicGames S.A. zadeklarowała m.in. wstępne zainteresowanie wspieraniem projektów biznesowych, wskazanych przez Emitenta, w zakresie doradztwa związanego z działaniem na rynku gier komputerowych i gier video oraz wstępną gotowość do udostępnienia na potrzeby osób zaangażowanych w poszczególne projekty biznesowe, wskazane przez Emitenta, miejsc do prowadzenia prac służących rozwojowi tych projektów oraz niezbędnych środków technicznych i oprogramowania. Strony zadeklarowały także wstępne zainteresowanie inwestowaniem przez QubicGames S.A. w projekty biznesowe wskazane przez Emitenta. Szczegółowe zasady współpracy stron przy konkretnych projektach biznesowych będą przy tym każdorazowo ustalane przed przystąpieniem do realizacji danego projektu. Decyzja o rozpoczęciu współpracy przy konkretnym projekcie biznesowym będzie podejmowana każdorazowo przez strony po zaznajomieniu się z danym projektem.

Osoba reprezentująca Spółkę:
Magdalena Grzybowska - prezes zarządu

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
kom espi zdz

REKLAMA


alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 16:22

w pzredziale 80-1.4 pzrewalilo sie juz 3.7 mln akcji.....bez dzisiejszych....wolumenow....graja sobnie z lapki do lapki....kiedys ta zabawa sie skonczy..i pewnie postanowia w koncu jakis hajs zarobic.....

byc moze bedzie to dopiero po wejsciu pp..i wytzrepaniu lescza z ich akcji....po 4x gr branych..... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 09 lut 2017 16:31

w pzredziale 80-1.4 pzrewalilo sie juz 3.7 mln akcji.....bez dzisiejszych....wolumenow....graja sobnie z lapki do lapki....kiedys ta zabawa sie skonczy..i pewnie postanowia w koncu jakis hajs zarobic.....

byc moze bedzie to dopiero po wejsciu pp..i wytzrepaniu lescza z ich akcji....po 4x gr branych..... :lol: 8) :lol:
a co myślisz o jajebie :?:

8/10

http://www.voletic.com/reviews/realpolitiks-review-pc/
dla mnie to balon..czy sie myle..niedlugo sie okaze...gdy gra wejdzie na steama.....oczywiscie jesni nawet sie kiepsko spzreda wszycy beda czarowali kurskiem.....ale tu tez widze mocno ograniczony potencjal....tak jak mial niby miec..extra wplywy uod tej sumulacji...lotniczej..a jest CINKO..jak na 80 mln..kapitalziacje....

Czas... testow..nadchodzi....

TIK....TAK.....TIK.....TAK....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 09 lut 2017 16:48

mocy brak :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 10 lut 2017 08:45

kto wyciął tyle merytoryki ALa i Almy szok :lol:

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 10 lut 2017 09:56

kto wyciął tyle merytoryki ALa i Almy szok :lol:
to juz nic nie wolno widze :D

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 10 lut 2017 10:00

kto wyciął tyle merytoryki ALa i Almy szok :lol:
dogadali sie z alikiem :lol: i odkupili na umowe cp :lol: i teraz jada :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 10 lut 2017 10:23

kto wyciął tyle merytoryki ALa i Almy szok :lol:
to juz nic nie wolno widze :D
https://www.youtube.com/watch?v=MWmijHHtceQ :lol:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 10 lut 2017 10:23

No właśnie co to za cenzura zrobiła się na forum? Mój post był merytoryczny i komentował komunikat ESPI. Chodzi o to, że firma nic nie ma (oczywiście kiedyś może sie to zmienić) i w spółkach zaprzyjaźnionych szuka pokoi, komputerów, oprogramowania.

To co wycięli:
"Brzmi to tak jakby bezdomni z bomedia potrzebowali ciepłego miejsca w qubicu i komputerow z oprogramowaniem, by w ogóle mogli coś zacząć"
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postautor: debryl » 10 lut 2017 10:25

Alik właśnie robią złotego krzyża 50/200 :lol:

alkoita4
Starszy chorąży
Posty: 1932
Rejestracja: 29 wrz 2016 11:12

Postautor: alkoita4 » 10 lut 2017 10:27

Alik właśnie robią złotego krzyża 50/200 :lol:
taaa.....a poza tym....to moze jeszce ....wyrysuja niedlugo..wybicie..wiesz z czego.... :wink:

tak czy siak..mielili..mielili..i mielili..z lapy do plapy...po co nie wiem..ale ..widac ze kwity sa pod pewna kontrola....
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

debryl
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2707
Rejestracja: 25 sty 2010 15:22
Lokalizacja: Łódź

Postautor: debryl » 10 lut 2017 10:28

Alik właśnie robią złotego krzyża 50/200 :lol:
taaa.....a poza tym....to moze jeszce ....wyrysuja niedlugo..wybicie..wiesz z czego.... :wink:

tak czy siak..mielili..mielili..i mielili..z lapy do plapy...po co nie wiem..ale ..widac ze kwity sa pod pewna kontrola....
Wiem wiem sam kreśliłem ... ale póki co nie wstawię wykresa żeby nie zapeszyć :wink:

Luxtorpeda
Podporucznik
Posty: 11294
Rejestracja: 07 paź 2013 14:15

Postautor: Luxtorpeda » 10 lut 2017 10:31

Alik właśnie robią złotego krzyża 50/200 :lol:
taaa.....a poza tym....to moze jeszce ....wyrysuja niedlugo..wybicie..wiesz z czego.... :wink:

tak czy siak..mielili..mielili..i mielili..z lapy do plapy...po co nie wiem..ale ..widac ze kwity sa pod pewna kontrola....
Wiem wiem sam kreśliłem ... ale póki co nie wstawię wykresa żeby nie zapeszyć :wink:
dawaj plotno nie krepuj sie :lol:

Black_Horse
Podporucznik
Posty: 10366
Rejestracja: 04 lut 2015 22:03

Postautor: Black_Horse » 10 lut 2017 10:31

Alik właśnie robią złotego krzyża 50/200 :lol:
taaa.....a poza tym....to moze jeszce ....wyrysuja niedlugo..wybicie..wiesz z czego.... :wink:

tak czy siak..mielili..mielili..i mielili..z lapy do plapy...po co nie wiem..ale ..widac ze kwity sa pod pewna kontrola....
Wiem wiem sam kreśliłem ... ale póki co nie wstawię wykresa żeby nie zapeszyć :wink:
najlepiej po fakcje wstawić wykresa i komentarz , ze sie sprawdziło :lol:

shimatsu
Chorąży sztabowy
Posty: 6102
Rejestracja: 15 kwie 2010 11:41

Postautor: shimatsu » 10 lut 2017 10:35

taaa.....a poza tym....to moze jeszce ....wyrysuja niedlugo..wybicie..wiesz z czego.... :wink:

tak czy siak..mielili..mielili..i mielili..z lapy do plapy...po co nie wiem..ale ..widac ze kwity sa pod pewna kontrola....
Wiem wiem sam kreśliłem ... ale póki co nie wstawię wykresa żeby nie zapeszyć :wink:
najlepiej po fakcje wstawić wykresa i komentarz , ze sie sprawdziło :lol:
nie wiem czy wstawi bo wyszła mu japońska świeca harakiri

:lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości