The Farm 51 [F51] cz4. Get Even nadchodzi

wszystko na temat spółek publicznych
klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 20 lut 2017 18:27

Ja wiem, spokojnie :D Trochę się nudzę, przyznaje :D Bym poszedł coś pokopać do ogrodu, ale leniwy jestem :D

REKLAMA


mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mareqq » 20 lut 2017 18:44

http://graczpospolita.pl/the-farm-51-sk ... -get-even/

Ciekawie prezentuje się opinia serwisu giga.de, którego redaktor napisał:

"Get Even jest prawdopodobnie najbardziej niezwykłą grą, jaka pojawi się w tym roku. Być może również jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały."

Takim cytatem chwalą się twórcy. Nawet jeśli wydaje się on mocno przesadzony, gra musiała zrobić spore wrażenie.

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 20 lut 2017 19:06

Ten cytat był też w raporcie.

:Deweloper poinformował, że prace nad grą zakończyły się pod koniec IV kwartału zeszłego roku. Get Even trafił już do Namco Bandai (wydawca) i obecnie przechodzi przez proces certyfikacji. Obecnie niewielki zespół w The Farm 51 pracuje nad tym, aby Sony i Microsoft do niczego się nie przyczepili. Majowa premiera nie jest więc zagrożona. Wystarczy spojrzeć na poniży zwiastun, aby wiedzieć, że zdecydowanie jest na co czekać."

o to właśnie mi chodziło, co ta banda ludzi teraz robi. Przypominam o ponad 100 osobach.

Najbardziej wyczekiwana polska gra. O dziwo FP na 3 miejscu... Mimowszystko, marketing działa, przez przypadek, ale działa;)

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 20 lut 2017 19:27

http://graczpospolita.pl/the-farm-51-sk ... -get-even/

Ciekawie prezentuje się opinia serwisu giga.de, którego redaktor napisał:

"Get Even jest prawdopodobnie najbardziej niezwykłą grą, jaka pojawi się w tym roku. Być może również jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały."

Takim cytatem chwalą się twórcy. Nawet jeśli wydaje się on mocno przesadzony, gra musiała zrobić spore wrażenie.
No I wlasnie o to chodzi....ze jest szansa ze gra moze sie calkiem grubo sprzedac...tym bardziej ze od razu na wszystkie platformy trafi....a sama rozgrywka jest tak szyta...ze koonsolowvy tez moga ja fajnie kupic....

Nikt nie wie...ile moze byc sprzedanych kopii....ale pewne sygnaly wysylane wczesniej...moga okreslac prawdopodobienstwo...czy mozna liczyc na fajna sprzedaz czy nie....

Poza tym...poza debiutem GE...w tym roku juz bedanaglasniali tenat WW3...a patrzac na kapitalizacje innych spolek...widze mozliwosc sporych wzrostow...w tym roku....I pod to kupowalem akcje....

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 21 lut 2017 08:12

A tak właściwie to umowa chyba jest tak skonstruowana, że farm już powinien coś zarobiać na grze. Po przelewach z BN.

Niestety wszystko tajne, tajne. Pogodna z Jujube mnie natchnoł, podnieceniem, że gra się zwróciła. Koszty pokrywa BN, ale czy Farm ma coś ekstra za wykonanie? Komuś coś się obiło?

Zafiksowałem się na tych 250kopi sztuk.

POLSKA_LAICKA
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 13 lut 2017 13:33

Postautor: POLSKA_LAICKA » 21 lut 2017 08:19

klonas grzeje dyszla aż furczy :shock: :lol:

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 21 lut 2017 08:56

klonas grzeje dyszla aż furczy :shock: :lol:
Przeczytaj jeszcze raz treść. Jeżeli dla Ciebie to jest naganianie nie pytanie. To gratuluje i tak grzeje dyszla :D

Wiem, żę koszty pokrywa BN, ale nie wiem czy mają zysk z samego wypuszczenia, powinni mieć. Coś kiedyś mówili, ale 1/5 roku temu.

Ericsson
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 363
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Ericsson » 21 lut 2017 14:58

Premiera Get Even, produkcji The Farm 51, zaplanowana na 26 maja
PAP - Biznes
21 Lut 2017, 14:21


21.02.2017, Warszawa (PAP) - Premiera gry Get Even, której producentem jest The Farm 51 Group, a globalnym wydawcą Bandai Namco została ustalona na 26 maja - poinformowała spółka.

"Data premiery została wyznaczona przez wydawcę gry, Bandai Namco na 26 maja br." - napisano.

Wcześniej przedstawiciele Bandai Namco informowali, że planują sprzedaż gry na poziomie 0,3 - 1 mln kopii, a tzw. +break even+, szacowany jest przy 0,25 mln sprzedanych kopii.

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra stawia pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Platformy docelowe dla gry to PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

The Farm 51 w ostatnim newsletterze wysłanym do inwestorów przedstawił listę kilkunastu artykułów na temat gry, które pojawiły się w ostatnim czasie w prasie światowej, w zdecydowanej większości o pozytywnym wydźwięku.(PAP)

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 21 lut 2017 17:28

https://www.facebook.com/farm51/posts/1445805992105762

mozna się spodziewać jakiś nowości niebawem.

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 22 lut 2017 08:18

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...

POLSKA_LAICKA
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 13 lut 2017 13:33

Postautor: POLSKA_LAICKA » 22 lut 2017 08:43

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...
po prostu masz halucynacje od posiadanych akcji :lol:

Lapiak
Sierżant sztabowy
Posty: 121
Rejestracja: 15 lut 2017 18:58

Postautor: Lapiak » 22 lut 2017 08:44

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...
po prostu masz halucynacje od posiadanych akcji :lol:
:D :D :D

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 22 lut 2017 08:58

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...
po prostu masz halucynacje od posiadanych akcji :lol:
Jak na razie...to yy masz halucynacje...na Jjb...spolka bez kasy....ze sladowymi przychodami...rzedu..kilkuset k..na qw....nawet po premierze Flagowca....a ty pier.dzie.liles ze 90mln pln..wartosci..to bylo tanio...I liczyles na dalsza pompe... :lol: 8)

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5471
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Postautor: klaxon » 22 lut 2017 09:19

Mam jakies dziwne...wrazenie ze NB mogl niedoszacowac sprzedazy....cos mi sie wydaje ze....nie bedzie problemem...mykniecie S2...biorac pod uwage sprzedaz....

No ale to tylko moje wrazenia....nikt nie wie jak bedzie...w tym przypadku..jsk I wielu innych malych deweloperow...I wydawcow....najwazniejsze....to jest miec dobra intuicje...bo od tego zalezy czy sie zarobi...czy nie...
po prostu masz halucynacje od posiadanych akcji :lol:
:D :D :D
:lol: :lol:

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Postautor: glowacki4 » 22 lut 2017 09:25

Wkręciłeś się alkoita za bardzo w tutejsze hasło "what is real ?"
Ale żeby nawet prognozy wydawcy pod to podciągać ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości