BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

wszystko na temat spółek publicznych
Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 07 mar 2017 12:02

Podali jaka sprzedaż w PL?
UP
Cześć, padło stwierdzenie, że urządzeń poszło do tej pory 2000 sztuk, abonamentów ponad 500. Tester jest już dostępny w 700 aptekach.

Do tego jedna ciekawa rzecz: planują dostosowanie z czasem cen urządzenia i abonamentu w Polsce do cen planowanych na UE. To pewnie może wywołać presję na zainteresowanych aby kupić zawczasu. Z drugiej strony... co z ludźmi którzy im zaufali i już kupili? Za dwa lata będą zmuszeni do kupienia znacznie droższego abonamentu czy też będzie jakiś pakiet lojalnościowy? Zobaczymy jak to rozegrają. Finansowo to kropla względem planowanych przychodów ale wizerunkowo w Polsce...

REKLAMA


Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 07 mar 2017 12:06

Podali jaka sprzedaż w PL?
UP
Cześć, padło stwierdzenie, że urządzeń poszło do tej pory 2000 sztuk, abonamentów ponad 500. Tester jest już dostępny w 700 aptekach.
Dzięki

Czyli miało był 10 000 do grudnia a jest 500 do marca.
Bierzcie emisje w ciemno...

Oko_proroka
Sierżant sztabowy
Posty: 182
Rejestracja: 07 mar 2017 11:50

Postautor: Oko_proroka » 07 mar 2017 12:08

Moje gratulacje dla tych co brali po rekomendacji po 21 zl :)

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 07 mar 2017 12:17

UP
Cześć, padło stwierdzenie, że urządzeń poszło do tej pory 2000 sztuk, abonamentów ponad 500. Tester jest już dostępny w 700 aptekach.
Dzięki

Czyli miało był 10 000 do grudnia a jest 500 do marca.
Bierzcie emisje w ciemno...
Dla mnie te deklaracje były od początku nierealistyczne. Świadomość konieczności inwestycji w profilaktykę zdrowotną u nas w kraju leży, przeciętny Kowalski święcie wierzy, że wzięcie szeregu kolorowych tabletek zamyka temat. Pod tym względem niestety jesteśmy jeszcze daleko za Zachodem. Może też dlatego odpuścili trochę konsekwentny marketing. Szkoda.

Z drugiej strony zrealizowali w terminie większość z planów strategii 2015, to fakt.

Uważają bazę docelową klientek z rynków zachodnich na które chcą wejść na 21,5 miliona osób. Ciekawe jak to się będzie miało do realnej sprzedaży.

Aha no i widać, że na niektóre kraje przewidują powrót do modelu sprzedaży pakietów pro skierowanych do gabinetów lekarskich - nie podali o które rynki chodzi ale najpewniej o wschodzące rynki t.j. Indie, Brazylia etc.

płoć
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2994
Rejestracja: 13 lip 2007 13:07
Lokalizacja: z sieci

Postautor: płoć » 07 mar 2017 13:00

Moje gratulacje dla tych co brali po rekomendacji po 21 zl :)
Większość i tak jest dumna ,że załapała się na akcje "inowacyjnej" firmy ;)

bigmike
Starszy chorąży
Posty: 1634
Rejestracja: 02 lis 2006 21:48

Postautor: bigmike » 07 mar 2017 13:01

Poza emisją akcji serii I jest jeszcze docelówka do uchwalenia. Spore rozwodnienie się szykuje.

Oko_proroka
Sierżant sztabowy
Posty: 182
Rejestracja: 07 mar 2017 11:50

Postautor: Oko_proroka » 07 mar 2017 13:01

Pieknie was królik z dziećmi królika ubrał :)

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 07 mar 2017 13:11

Daj spokój Laptop. ;)

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Postautor: bledzik » 07 mar 2017 14:10

Nie wiem czy można mówić o ubieraniu skoro emisja będzie po min.20 a właściwie 22 zł

fakt, że sprzedaż kuleje ale skoro są chętni na akcje tej spółki to chyba nie jest tak źle

płoć
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2994
Rejestracja: 13 lip 2007 13:07
Lokalizacja: z sieci

Postautor: płoć » 07 mar 2017 14:16

Nie wiem czy można mówić o ubieraniu skoro emisja będzie po min.20 a właściwie 22 zł

fakt, że sprzedaż kuleje ale skoro są chętni na akcje tej spółki to chyba nie jest tak źle
A co już emisja uplasowana ?
Dawaj więcej takich insajdów :D

bledzik
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 20 gru 2015 08:00

Postautor: bledzik » 07 mar 2017 14:25

Nie mam pojęcia :)

Ale jednak kogoś mogą mieć na oku, gdyby mieli problem to może szli by w kierunku 15 zł za akcje

Może tylko ja mam takie domysły i źle rozumuje, wszystko możliwe.

Czym więcej głosów w dyskusji tym lepiej, zawsze warto poznać opinie ludzi, no chyba że spada/rośnie i chu... ;)

Amaltea
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2956
Rejestracja: 26 lut 2015 11:36

Postautor: Amaltea » 07 mar 2017 14:30

ale wy tu *****.... ie czytac sie nie da zrobia jak beda chcieli a po ile i po co i dla kogo to sie dowiecie a tak to kazdy madrzejszy od poprzedniego cyrk :D

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 07 mar 2017 15:50

Chyba klonas przegram ten zakład. ;)

Ceny.
1. Jednak urealnili cenę, czyli na Polskę dali za wysoką.
2. Przy takiej cenie to kobitki nie będą patrzeć tylko kupować, bo to taniocha dla nich.

Przyjdzie czas, ocenimy. Wiele szampana prezes jest winny inwestorom a oni prezesesowi. "Nic o nas bez was"

Spółka ma akcjonariat ukryty, ale myślę, że w zasięgu zagrody. Czyli widać ostatnie wolumeny, że to jest blisko albo na smyczy.

Porównać można to do złodzieja, który ma kaptur aby go nie zauważyć, maskuje się doputy tu będzie taki G... aż się nie pokażą i uspokoją.


Bo co to za patenty? co to za produkt, że akcjonariat taki a nie inny ;)

Teraz można pod emsję pompować kurs. Prezes zdenerwowany lekko był...


Tacy jak ja tylko o miększych jajach, albo z inną średnią są bardzo rozczarowani i już tu nie wejdą - a szkoda.

Jednak próżnia nie powstanie.

Ktoś porównał do TESLI, nie ta liga, ale słuszne porównanie - jedno i drugie jest rewolucją. Przyznać trzeba, że firmą zarządza Halicki przywoicie, tego mu nikt nie odbierze.

18.10 a właściwie to co się wydarzyło ? :D

Pitmaster.
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 21 gru 2011 12:42

Postautor: Pitmaster. » 07 mar 2017 16:58

Piękna ustawka.

Najpierw Kowolik preparuje raport, cena w górę, grube misie już zapakowane, potem na górce sprzedają i jest info o emisji.

klasyka trzepania naiwniaków, to powinno być opisane w książkach.

nie mowie że ta spółka to gniot ale można było to przewidzieć.

jutro znowu w dół, potem będzie jakieś info że ohh ahh, prezes ubierze się w garnitur, nagada o ekspansji zagranicznej i znowu w górę.

a produkt bardzo łatwy do skopiowania, na zachodzie to już jest i jakoś nie ma szału.

Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Postautor: Captain_Obvious » 07 mar 2017 17:00

Piękna ustawka.

Najpierw Kowolik preparuje raport, cena w górę, grube misie już zapakowane, potem na górce sprzedają i jest info o emisji.

klasyka trzepania naiwniaków, to powinno być opisane w książkach.

nie mowie że ta spółka to gniot ale można było to przewidzieć.

jutro znowu w dół, potem będzie jakieś info że ohh ahh, prezes ubierze się w garnitur, nagada o ekspansji zagranicznej i znowu w górę.

a produkt bardzo łatwy do skopiowania, na zachodzie to już jest i jakoś nie ma szału.
Konkret proszę. Co, gdzie. Nie ma puszczania słów na wiatr.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości