PETROLINVEST [OIL] księga LIX

wszystko na temat spółek publicznych
Carlo_Gambino
Starszy sierżant
Posty: 92
Rejestracja: 22 maja 2017 20:28

Postautor: Carlo_Gambino » 26 maja 2017 19:16

wisnia :D :D AHAHAHAHAH

znowu gnoja powiesili jak na PMI :D :D
tak to jest jak się słucha naganiaczy tego typu jak laptop czy mati1 powinna być na forum nota prawna i ostrzeżenie przed takimi pseudoinwestorami
ale jest tu jakis pkt zaczepienia bo mati 1 pisał brednie nie odpuszczać mu!! a jego działanie ostatnio było aktywne teraz wiadomo dlaczego szukał naiwnych na odbiór
wisnia *** pojawiles sie pod tym nickiem buhahahha karama cie sqrwysynu dopadla w koncu wrocisz za miesiac dostanie 3x 500+ bedziesz walczyl buhahahhahahahhahaha

REKLAMA


Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Postautor: Fugazi! » 26 maja 2017 19:19

i tak sie dziwie, ze tak dlugo to trzymali.....m.in. za przekladanie kilkadziesiat razy sprzedazy Emby, to bylo tak jakby ktos KNFowi plus w twarz, a oni udawali, ze to deszcz :lol:

Carlo_Gambino
Starszy sierżant
Posty: 92
Rejestracja: 22 maja 2017 20:28

Postautor: Carlo_Gambino » 26 maja 2017 19:21

i tak sie dziwie, ze tak dlugo to trzymali.....m.in. za przekladanie kilkadziesiat razy sprzedazy Emby, to bylo tak jakby ktos KNFowi plus w twarz, a oni udawali, ze to deszcz :lol:
chwala knf wisnia wyautowany na zawsze heheh bydle jeszcze naganialo na *** bo mu AF dal sygnal kupna he

Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Postautor: Fugazi! » 26 maja 2017 19:27

i tak sie dziwie, ze tak dlugo to trzymali.....m.in. za przekladanie kilkadziesiat razy sprzedazy Emby, to bylo tak jakby ktos KNFowi plus w twarz, a oni udawali, ze to deszcz :lol:
chwala knf wisnia wyautowany na zawsze heheh bydle jeszcze naganialo na *** bo mu AF dal sygnal kupna he
faktycznie latał po watkach i naganial na tego *** :lol:

?elek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 09 maja 2017 21:34

Postautor: ?elek » 26 maja 2017 19:37

wiśnia ..... do raportu wystąp!

Carlo_Gambino
Starszy sierżant
Posty: 92
Rejestracja: 22 maja 2017 20:28

Postautor: Carlo_Gambino » 26 maja 2017 19:39

i tak sie dziwie, ze tak dlugo to trzymali.....m.in. za przekladanie kilkadziesiat razy sprzedazy Emby, to bylo tak jakby ktos KNFowi plus w twarz, a oni udawali, ze to deszcz :lol:
chwala knf wisnia wyautowany na zawsze heheh bydle jeszcze naganialo na *** bo mu AF dal sygnal kupna he
dzis miales 2k po 8 zl po niedzieli oje biesz po 1zl max to *** jak sie znajdzie zadzwoncie hehehe

?elek
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 09 maja 2017 21:34

Postautor: ?elek » 26 maja 2017 19:44

Carlo_Gambino to mati....przebrała sie *** ...... łapaaaać złodzieja

:lol: :lol: :lol:

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 26 maja 2017 20:00

... mówię

Petrolinvest wkrótce będzie zupełnie inną firmą, bez długów, z zyskami ale co najważniejsze według mnie z...

...nowym akcjonariuszem (może nie jednym)!!!

W 2016 r. Petrolinvest dokonał wiele rzeczy, których nikt nie wierzył:
- split 1/16 który pozwolił na nowe życie i powrót
- załatwić decyzję Ministerstwa Kazachstanu w sprawie dalszego kopania ropy naftowej i to na kolejne 3 lata!!!
- KNF, Rada Giełdy, banki pozwoliły firmie wrócić i działać (bo właśnie wiedzą co się zaczyna dziać)
- akcje zostają dopuszczone do notowań ciągłych (bo właśnie wiedzą, że to nie wałek i można ich dopuścić)
- spółka ju nie jest groszówką
- spółka od końca listopada 2016 r. pierwszy raz w historii swojej firmy regularnie rośnie i jest wyceniana co raz wyżej
- rośnie dzięki "dziwnym" obrotom, które nie jak kiedyś po jednej, dwóch sesjach runęły w dół ale regularnie rosną przy rekordowym obrocie (volumenie)

Ostatni raz Wam mówię. Popatrzcie na wszystko a nie na pojedyńczą rzecz itp. Miesiąc temu po podobnej suchej informacji o Embie kurs spada niewiele. Za to momentalnie zbierają akcje tych co się bali, co się nie znają. I co??????? Co ktoś od tak bierze za kilka milionów złotych by stracić? Na takiej spółce? Z taką historią? NIE!!!

I faktycznie już po chwili, po kilku dniach kurs z 4,71 zł leci bez informacji, bez PAP/ESPI prawie na 12 zł!!! Kiedyś trzeba było info o ropie naftowej w szybie a i tak aż tyle nie rosło. A tutaj?

A tutaj jakiś "leszcz", który pewnie wygrał w życiu z 20-40 raz pod rząd w LOTTO po 25 mln zł za każdy i mówi "a co tam, mati fajnie pisze to ja też wejdę". Od 13 grudnia ten "leszcz", który 20-40 razy pod rząd wygrał w LOTTO po 25 mln zł zbiera akcje z rynku!!! No tak kilku będzie mówić "no ale tata mówił, że nie ma 5% w górę?! To wam podpowiadam ten "leszcz" już w swojej historii miał takie numery przy jednej z największych polskich spółek giełdowych. Okazało ię, że miał poniżej 4,99%, jego żóna, jego kolega potem ździwienie, że po chwili ma 25%. Ale to był gigant. Takie numery robią regularnie inni wielcy, choćby rodzina Karkosików, gdzie tak robią. Ale moim zdaniem to ne o nich chodzi.

Ale wracamy dalej:

- ostatnie dni grudnia pokazały, że na rynku ktoś nagle ustawia na kupnie zlecenia (przynajmniej kilkanaście moim zdaniem) ukryte tzw. "ukryciaki" od 15.000 do 40.000
- dowiadujemy się, że Bank na zlecenie osoby trzeciej szybciutko oddaje w ostatnim dniu roku ponad 40.600 akcji Petrolinvestu po 9,4 zł
- i nagle licząc wychodzi mi, że "ukryciaki" i ten ostatni to dziwnie pasuje dokładnie pod 4,99% ależ przypadek, kolejny już przypadek w ostatnim miesiącu naszej spółki

I wróćmy do naszego "leszcza". Co on wie:
- wie, że Petrolinvest ma coś małego, czyli Embę, którą nigdy nikt za wiele się nie przejmował z dużych bo to popieródłka
- wie, że Petrolinvest ma prawdziwą perłę w koronie OTG
- a OTG to są prawdziwe, poważne pieniądze liczone z miliardach dolarów
- TOTAL, ENI, Chińczycy w ostatnich miesiącach biorą w Kazachstanie i Brazylii wszystko co się da
- bo ropa na świecie pruje do góry w kierunku 100 dolarów
- bo opłaca się brać takie OTG by zarobić krocie
- bo Kazachstan jest najbogatszym krajem ropy naftowej na świecie bezpiecznym dla wielkich firm, inne kraje arabskie to sami wiecie, jacha, że można brać w Syrii hi hi hi
- wie, że Petrolinvest po ewentualnym wyczyszczeniu długów dzięki niewielkiej EMbie będzie miał być może (po IV kwartale 2016 r.) 2 mld zł tarczą podatkową (super dla firm z zyskami), nie chcielibyście czegoś takiego????? I ktoś to właśnie robi
- dostrzega to dziwnym trafem makler znany takich numerów i wielkich zysków Pokrywka z BOSSA (przypadek????)
- Kazachstan i ropa to ostatnio wizyta rządu i prezydenta RP

Więc:
- przestańcie się bawić, sprzedajcie i patrzcie
- albo trzymajcie i wróćcie pod koniec stycznia by zobaczyć

Jestem tu tak przekonany jak byłem przy:
- Eko Export
- Gant
- JSW
- KGHM
- Lokata Diet
- Boryszew
- Skotan (w 2005 i 2006 r)

nawet ostatnio tylko techniczne spadki pozwoliły zarobić
- MNI
- SAPPERRS
- PEKAO
- ENERGA
SL mi tylko wpadł na Krezusie i szybko zrealizowany na 7% stracie

Kończąc
Już mam zyski, które mógłby zrealizować i szukać kolejnej perły ale nie muszę i na razie nie zamierzam. Wiem, że w najbliższych dniach i tygodniach zyski przekroczą tutaj razy kilka. Jedno czekaja na 20 zł inni na 50 zł. Ktoś na 100 zł albo i 160 zł. Ale jedno jest pewne. Nie zarobią ci co znowu, jak identycznie miesiąc temu oddał swoje akcje "leszczowi:, który jest już tak blisko, że zacznie się ujawniać. On będzie się cieszył a wy... będziecie wkurzeni na samych siebie i będziecie popełniać kolejne błędy za błędami.

I wtedy "leszcz" który 20-40 razy wygrał pod rząd w 25 mln zł powie "qrcze muszę już powiedzieć, Pani Haniu niech Pani puści do PAP/ESPI to niewinne info, że EMBA najmniej ważna już poszła.

Pozdrawiam. A ci co wytrzymają (nawet tobie Eskimos życzę, bo wiem, że kupiłeś w piątek) dam wam kolejne dwie fajne perły. Ale to jeszcze chwilka. Ci co siedzą ze mną od końca listopada wiedzą, że warto. Pozdrawiam Was gorąco.
przezyjmy to jeszcze raz :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
====U know I keep it real====

RoccoMan
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3496
Rejestracja: 09 maja 2014 18:24
Lokalizacja: Kaszuby

Postautor: RoccoMan » 26 maja 2017 20:01

Witam. Cały czas mam i to sporo. Ale nie ma co się dziwić bo prawdziwe wrosty dopiero się zaczynają.

Co się dzieje? Czemu to rośnie w 2016 r. czemu rośnie mocno od listopada???

ROPA NAFTOWA - PETROLINVEST - TARCZA PODATKOWA

Ten kto wie, ten jest zarobiony, a właściwie będzie mocno zarobiony. A odpowiedź moim zdaniem jest w tych dwóch wykresach i kilku innych danych...


Obrazek

i

Obrazek

Co się dzieje?

1. 2016 r. ropa zmienia trend na świecie i rośnie do co raz wyższych poziomów i ropy i Petrolinvestu
2. Petrolinvest dostaje z Ministerstwa Kazachstanu 3 letnią ...
3. OIL robi wszystko by wrócić na giełdę, by zarobić na ropie naftowej full zyków
4. Tarcza podatkowa będzie czymś o czym marzą inne wielkie firmy, gdzie nie trzeba kombinować przeciw skarbówce tylko zwyczajnie wrzuca się zyski w straty i tyle

Pytanie kolejne kto teraz będzie akcjonariuszem bo patrząc na obroty nie mam takich wątpliwości. Pytanie czy będzie powtórka z BIOTONU gdzie nikt nie wierzył, że nagle pojawi się kilku akcjonariuszy a tak sie stało i nagle przejęli 66% szybciutko.



Pachnie mi tutaj ropą naftową i to ... w Petrolinveście. Wiem, wiem ... ale coś mi tak to pachnie. No cóż czekam dalej. 160 zł to ciekawy poziom. Ale jeśli będzie tam ropa to będziemy dawać wyżej.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) [/img]


i tu...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
====U know I keep it real====

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 maja 2017 20:04

Te debeeele z knf kolejny raz się ośmieszają kiedy w spółce coś się dzieje a kurs nie chce spadać to trzeba wyjeeeać coś żeby tanio sie opkupić niech ich szlak jasny wyebie
😄
Stop dopalaczom!
:lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=WNnzw90vxrE

TO JUŻ JEST KONIEC !! JESTEŚCIE WOLNI, BO NIE MA JUZ NIC


możecie iść.... :lol: :lol: :lol: :lol:
i kol. Vito się myli

BO NIE MA JUZ NIC

tak długo jak jest choćby grosz do zebrania, to się uzbiera :-) Qgen mówił: ostatnie pokolenie sztafety dawców.

Vito w jednym trzeba Ci pogratulować: od pierwszego dnia przez 10 lat, wspomnieć Ockhama z którym na Petrolinvest można było zarobić, Jakowa i Optymistycznego.


W dziejach Petrolinvest była też osoba o nicku "A..."!!! i nie mam na myśli uż- andy.

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 26 maja 2017 20:22

Parufa już zwąchał interes i namawia bankierowców do przeniesienia petrola na novom. :roll:

Amigo10
Młodszy chorąży
Posty: 679
Rejestracja: 11 lis 2016 09:40

Postautor: Amigo10 » 26 maja 2017 20:42

dobre czasy były :D :D :D i dobra spółeczka :D :D :D

siemka małpeczko

qgen
Porucznik
Posty: 36187
Rejestracja: 30 paź 2006 23:13

Postautor: qgen » 26 maja 2017 20:44

dobre czasy były :D :D :D i dobra spółeczka :D :D :D

siemka małpeczko
Witaj Amigo

awarya
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 05 cze 2008 17:33

Postautor: awarya » 26 maja 2017 20:46

czas wykluczonych nastał..z tego forum też wykluczyli już niejednego..zawsze wracali.. :lol:
pkc, pcro, pcr- tych zlecen nie uzywam...

STARDUST
Chorąży
Posty: 752
Rejestracja: 04 lis 2013 17:01

Postautor: STARDUST » 26 maja 2017 20:59

Nie dali ludziom wyjść z czymkolwiek. Przecież to już druga instancja i wyrok jest oczywisty i ostateczny. KNF to jedna profesjonalna instytucja zerująca rachunki. Potem się dziwić, że ludzie idą po zakupy na inne rynki. Tm szanse na cudawianki są znacznie mniejsze.
bardzo szkoda mi tych nieświadomych studentów spekulantów co dali się złapać, ale ta chwila musiała nadejść

RIP OIL, kawał historii polskiej giełdy, morze łez nie ropy


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości