BRASTER [BRA] księga V Ekspansja zagraniczna

wszystko na temat spółek publicznych
Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Postautor: Fugazi! » 19 lip 2017 09:08

ulalalala to wam zrobili numer
ale nadal tutaj siedza tacy co stoja murem za bajeczkami prezia :lol:

REKLAMA


Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 19 lip 2017 09:10

MAreczku skończ się błaźnić, bo to żenujące się juz robi.
We wrześniu minie rok odkąd mi to piszesz. :roll:
Pół roku temu miało być poniżej 10 zł, było? Naprawdę nie dostrzegasz tego, jak jesteś durny? :)
Zacytuj posta, w którym pisalem, że będzie 10 już pól roku temu?
Od roku piszę, że osuwanie będzie powolne w miarę postępów we wdrażaniu glośnika. :roll:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 19 lip 2017 09:12

We wrześniu minie rok odkąd mi to piszesz. :roll:
Pół roku temu miało być poniżej 10 zł, było? Naprawdę nie dostrzegasz tego, jak jesteś durny? :)
Zacytuj posta, w którym pisalem, że będzie 10 już pól roku temu?
Od roku piszę, że osuwanie będzie powolne w miarę postępów we wdrażaniu glośnika. :roll:
Teraz to kłamiesz. Jak spadało z 30 zł to jasno wskazałeś ze leci na 8 lub 6. A to było rok temu i do grudnia ta cena miała być. Akurat to pamietam bardzo dobrze, ale chyba nie uwazasz ze bede marnowac na ciebie zycie i szukał tego na wątku :D

Jorivercar
Chorąży sztabowy
Posty: 4481
Rejestracja: 11 lip 2006 18:15

Postautor: Jorivercar » 19 lip 2017 09:20

Ja tam zasiorbałem, zobaczymy :D

Możliwe, że spadnie nawet i do 11 ale jest na to bardzo mała szansa. Ostatnio też zjechali sporo poniżej emisyjnej ale fundy nie dostały tyle ile chciały. Teraz się nażarły do syta więc raczej nie będzie większego zjazdu. Na tym etapie fundy robią z preziem co chcą.

Celuję w 100% :arrow: 8)

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 19 lip 2017 09:39

Pół roku temu miało być poniżej 10 zł, było? Naprawdę nie dostrzegasz tego, jak jesteś durny? :)
Zacytuj posta, w którym pisalem, że będzie 10 już pól roku temu?
Od roku piszę, że osuwanie będzie powolne w miarę postępów we wdrażaniu glośnika. :roll:
Teraz to kłamiesz. Jak spadało z 30 zł to jasno wskazałeś ze leci na 8 lub 6. A to było rok temu i do grudnia ta cena miała być. Akurat to pamietam bardzo dobrze, ale chyba nie uwazasz ze bede marnowac na ciebie zycie i szukał tego na wątku :D
Klamiesz i łżesz, poświęcilem kilka minut na znalezienie swoich postów sprzed roku, np. tu z 7 października:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 76#8912094
7 października 2016: zamknięcie 27.95 PLN, i pisalem wyraźnie o 18 w styczniu, a nie 10 w grudniu,
a wiesz ile bylo w styczniu? Pomiędzy 19.48, a 13.82, czyli moje 18 bylo w górnym zakresie. :roll:

Dyretkor_ork
Starszy sierżant
Posty: 70
Rejestracja: 19 maja 2017 13:08

Postautor: Dyretkor_ork » 19 lip 2017 10:27

Zacytuj posta, w którym pisalem, że będzie 10 już pól roku temu?
Od roku piszę, że osuwanie będzie powolne w miarę postępów we wdrażaniu glośnika. :roll:
Teraz to kłamiesz. Jak spadało z 30 zł to jasno wskazałeś ze leci na 8 lub 6. A to było rok temu i do grudnia ta cena miała być. Akurat to pamietam bardzo dobrze, ale chyba nie uwazasz ze bede marnowac na ciebie zycie i szukał tego na wątku :D
Klamiesz i łżesz, poświęcilem kilka minut na znalezienie swoich postów sprzed roku, np. tu z 7 października:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 76#8912094
7 października 2016: zamknięcie 27.95 PLN, i pisalem wyraźnie o 18 w styczniu, a nie 10 w grudniu,
a wiesz ile bylo w styczniu? Pomiędzy 19.48, a 13.82, czyli moje 18 bylo w górnym zakresie. :roll:
Ojojoj kolego Marek nie wykłócaj się bo internet nie zapomina.
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... b297057a46
Tak czy inaczej miałeś dużo racji, bo od 30 pln pisałeś że będzie spadać i spadało. tylko że coraz to niższe prognozy dajesz i w końcu wychodzi to śmiesznie.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 19 lip 2017 10:31

No i co mareczku? Kłamstwa, ciągle kłamstwa. Naprawdę dorośnij i zamilcz. :)

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 19 lip 2017 10:39

Teraz to kłamiesz. Jak spadało z 30 zł to jasno wskazałeś ze leci na 8 lub 6. A to było rok temu i do grudnia ta cena miała być. Akurat to pamietam bardzo dobrze, ale chyba nie uwazasz ze bede marnowac na ciebie zycie i szukał tego na wątku :D
Klamiesz i łżesz, poświęcilem kilka minut na znalezienie swoich postów sprzed roku, np. tu z 7 października:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 76#8912094
7 października 2016: zamknięcie 27.95 PLN, i pisalem wyraźnie o 18 w styczniu, a nie 10 w grudniu,
a wiesz ile bylo w styczniu? Pomiędzy 19.48, a 13.82, czyli moje 18 bylo w górnym zakresie. :roll:
Ojojoj kolego Marek nie wykłócaj się bo internet nie zapomina.
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... b297057a46
Tak czy inaczej miałeś dużo racji, bo od 30 pln pisałeś że będzie spadać i spadało. tylko że coraz to niższe prognozy dajesz i w końcu wychodzi to śmiesznie.
No przecież to podtrzymuję, idzie dobrze poniżej 10!!!
ale nigdy nie pisalem, ze tak będzie już w grudniu zeszlego roku, jak mi pandora imputowal,
będzie się bujać jeszcze wiele miesięcy i powoli obsuwać, w miarę postępów we wdrażaniu,
każdy nowy kraj, każdy etap to nowe koszty, 7 w perspektywie roku myślę. :roll:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 19 lip 2017 10:48

w sumie to nieźle w *** polecieli, z tego co pamiętam cena miałabyć min. 16,5zł więc jak się ktoś tym zasugerował to poniżej mógł dokupywać, a teraz zmiana, że jednak 13,5 więc jak ktoś brał po 14-15 to zaraz będzie miał stratę jak kurs pojedzie na 12-13 :evil:
w jakiego H.OO.Ja..w H.oo.Ja to spolka leci..ile emisji juz zaliczyla ile kasy pzrepalila....ile lat pier.do.li sie z tymi glosnikami do BRESTOW......i co...NA WYNIKACH nadal ....JAJ>CO....w Polsce sprzedaz tragedia...a oni nawijaja kit na uszy ze na swiecie bedzie cacy......TYLKO potrebuja znowu dzisiatkow milionow PLN..bo kredytu zaden bank im nie da....

I wlasnie dlatego to ci co wykladaja kase...dyktuja cene...

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 19 lip 2017 10:50

Klamiesz i łżesz, poświęcilem kilka minut na znalezienie swoich postów sprzed roku, np. tu z 7 października:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... 76#8912094
7 października 2016: zamknięcie 27.95 PLN, i pisalem wyraźnie o 18 w styczniu, a nie 10 w grudniu,
a wiesz ile bylo w styczniu? Pomiędzy 19.48, a 13.82, czyli moje 18 bylo w górnym zakresie. :roll:
Ojojoj kolego Marek nie wykłócaj się bo internet nie zapomina.
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... b297057a46
Tak czy inaczej miałeś dużo racji, bo od 30 pln pisałeś że będzie spadać i spadało. tylko że coraz to niższe prognozy dajesz i w końcu wychodzi to śmiesznie.
No przecież to podtrzymuję, idzie dobrze poniżej 10!!!
ale nigdy nie pisalem, ze tak będzie już w grudniu zeszlego roku, jak mi pandora imputowal,
będzie się bujać jeszcze wiele miesięcy i powoli obsuwać, w miarę postępów we wdrażaniu,
każdy nowy kraj, każdy etap to nowe koszty, 7 w perspektywie roku myślę. :roll:
Boże, co za facet. Dowody na kłamstwo ma, a dalej brnie w zaparte zamiast się przymknąć....

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 19 lip 2017 10:57

Pandora ty to jesteś jak ci zdrajcy z platformy oszolomów i nowych cześkuf,
zlapiesz ich za rękę że kradli i oszukiwali to wyzywają, że sam jesteś oszust,
np. taki mariusz nagral beatkę jak w reklamufce kasę wymieniala na fanty to oszolomy skazali Mariusza.
I ty ze mną tak samo - ja od czydziestu oszczekam, a ty naganiasz, ale to mnie nazywasz klamcą. :roll:

alkoita7
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2328
Rejestracja: 18 lut 2017 08:38

Postautor: alkoita7 » 19 lip 2017 11:02

Pandora ty to jesteś jak ci zdrajcy z platformy oszolomów i nowych cześkuf,
zlapiesz ich za rękę że kradli i oszukiwali to wyzywają, że sam jesteś oszust,
np. taki mariusz nagral beatkę jak w reklamufce kasę wymieniala na fanty to oszolomy skazali Mariusza.
I ty ze mną tak samo - ja od czydziestu oszczekam, a ty naganiasz, ale to mnie nazywasz klamcą. :roll:
problem w tym ze MARIUSZ mariusz wykreowal ta sytuacje...ON byl TYM CO PZREKUPUJE........winny jest zarowno ten co bierze..jak i TEN co zleca.....cos.... i sypie KASA....Obydwoje sa przestepcami......

Jesli tego nie kumasz...to masz problem...Korupcja zawsze ma dwie strony...przestepstwa.....ten co korumpuje..i ten co zostal skorumpowany......

Nikto?
Młodszy chorąży
Posty: 567
Rejestracja: 03 sty 2017 09:38
Lokalizacja: Stąd

Postautor: Nikto? » 19 lip 2017 12:13

Kolejny syfek sie szykuje ale poki nie szceznie to mozna troche przyciac ale wierzyc wladzom spolki?? Nonsens to twoi najwieksi wrogowie oraz fundy..
Władza wypacza.. Żadnego szacunku ani informacji sie tu nie spodziewaj..

rondek
Sierżant sztabowy
Posty: 160
Rejestracja: 12 mar 2013 17:07

Postautor: rondek » 19 lip 2017 13:09

przy tej cenie zagrywka na pompke jest mało realna chyba, że naprawdę chamska korba albo super wejście w Irlandii. Ja stawiam na bujanie 14-16 zł max i kolejne emisje nad nimi...

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 19 lip 2017 13:38

Pandora ty to jesteś jak ci zdrajcy z platformy oszolomów i nowych cześkuf,
zlapiesz ich za rękę że kradli i oszukiwali to wyzywają, że sam jesteś oszust,
np. taki mariusz nagral beatkę jak w reklamufce kasę wymieniala na fanty to oszolomy skazali Mariusza.
I ty ze mną tak samo - ja od czydziestu oszczekam, a ty naganiasz, ale to mnie nazywasz klamcą. :roll:

Pozwolę sobie wtrącić, że dało się go uniewninić chociaż nie był skazany. Możliwe, że chodzi o kopertę szyszki ;)

Każdy brał i bierze i brać będzie. Jednak tak kraj rozdarty, tak skłóceni polacy to skandal i jest to powtórka tego jak rządziła koalicja z samoobroną LPR itd. Pis jest bardzo konfliktowy i nie tolerancyjny wszystkie MORDY by zamknął dlatego jest taka walka o sądy i konstytucje. Normalnie należy rozmawiać z opozycją, bo to szacunek z autotytetami, bo to mądrość.


OLEWAJĄ DZIŚ NAS TYCH CO NIE GŁOSOWALI NA PIS a póżniej Ciebie Marku. NIe można pozwolić tak traktować ludzi, czy to tych co głosują na pis czy tych co na SLD, PO czy ten nowytwór co powstanie przed wyborami.

Walczmy o szacunek.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości