Wybory...

luźne dyskusje inwestorów
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Wybory...

Postautor: zenek69 » 21 paź 2018 21:29

Powiedzcie mi co maja ludzie w głowach w warszawie i łodzi.... :roll: czy to jacyś sadomasochisci co lubia jak ich ładuja w d....?

REKLAMA


pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Wybory...

Postautor: pazdzioch » 21 paź 2018 21:33



co xz tego chlopie nie widzisz min pisdzielcow mialo byc tak ppieknie naroc pokazal srodkowy palec nie dziala juz 500plus za rok beda miec 20% rydzyk nie pomoze to policzek *** dla tego pseudo bankstera morawickiego co chce by polacy robili zamiske ryzu *** :lol: :lol: :lol:
laptop bac sprawiedliwy koalica przegrała ,przeciez to po ,sld,nowoczesna i inne czyli prawie wszyscy na pis ,wg mnie porazka totalna ,to ze w miastach pis nie wygra bylo wiadomo ,wygranym jest psl bo spodziewalem sie nizej ,łódz przeciez nawet laik wie ze nie moze sprawowac urzedu
licze na to ze te lajzy sie obudza jak slysze bankstera ktory mowi ze polacy maja je ba c za miske ryzu to 32% i tak duzo dostali glsow za rok wroca tam gdzie ich miejsce tyyle ze najgorsze znowu beda rzdzic platfusy i choj na jedno wyjdzie
no własnie sam napisałes jak wróci po z zapleczem i psl to w realu beda jeb----i za 5zł na godz po prostu tutaj nie ma na kogo głosowac

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:35

Powiedzcie mi co maja ludzie w głowach w warszawie i łodzi.... :roll: czy to jacyś sadomasochisci co lubia jak ich ładuja w d....?
tez tego nie rozumiem
wez tu zrozum ludzi
a moze jako narod mamy taka zlodziejska mentalnosc i glosujemy na podobnych sobie?
bo mi te dwa wyniki w glowie sie nie mieszcza

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:38

Powiedzcie mi co maja ludzie w głowach w warszawie i łodzi.... :roll: czy to jacyś sadomasochisci co lubia jak ich ładuja w d....?
tez tego nie rozumiem
wez tu zrozum ludzi
a moze jako narod mamy taka zlodziejska mentalnosc i glosujemy na podobnych sobie?
bo mi te dwa wyniki w glowie sie nie mieszcza
z drugiej strony pis tez ma powody do zadowolenia
nigdy w historii wyborow samorzadowych nie zdobyli takiej ilosci glosow
i to pomimo ataku tasmami na morawieckiego

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Wybory...

Postautor: zenek69 » 21 paź 2018 21:39

z tego co czytam to na jakiego głosowali prawdziwi warszawiacy ale po powstaniu warszawskim za wielu ich nie zostało natomiast na czaskoskiego głosowały słoiki ktore nie sa specjalnie rozgarnieci...a łódz ...brak słów... ja rozumiem jakby po wystawiła tam kogos innego i wygrał ale ta oszustke...to jest jakis KOSMOS...

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:41

z tego co czytam to na jakiego głosowali prawdziwi warszawiacy ale po powstaniu warszawskim za wielu ich nie zostało natomiast na czaskoskiego głosowały słoiki ktore nie sa specjalnie rozgarnieci...a łódz ...brak słów... ja rozumiem jakby po wystawiła tam kogos innego i wygrał ale ta oszustke...to jest jakis KOSMOS...
czyli w warszawie wygrali przyjezdni ogladacze tvn....
no bo wiadomo ze tvn co cala prawda cala dobe :lol:

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Wybory...

Postautor: gruz » 21 paź 2018 21:42

Powiedzcie mi co maja ludzie w głowach w warszawie i łodzi.... :roll: czy to jacyś sadomasochisci co lubia jak ich ładuja w d....?
To Głoś rozsądku. A sciana wschodnia tradycyjnie, za pis. Tak się zastanawiam, tamte nacje chyba chętnie przyłączyły by się do Białorusi. Lubią widocznie jak ich ładują w d....!

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:42



tez tego nie rozumiem
wez tu zrozum ludzi
a moze jako narod mamy taka zlodziejska mentalnosc i glosujemy na podobnych sobie?
bo mi te dwa wyniki w glowie sie nie mieszcza
z drugiej strony pis tez ma powody do zadowolenia
nigdy w historii wyborow samorzadowych nie zdobyli takiej ilosci glosow
i to pomimo ataku tasmami na morawieckiego
a tobie podobalo sie jak ten bankster mowil o misce ryzu ty jestes uposledzony jak ci co glosowali na trzaskowskigo :lol: :lol: :lol:
*** mie obchodzi co mowil wtedy nawet nie byl jeszcze politykiem
wazne co robi teraz

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wybory...

Postautor: dochodzeniowy » 21 paź 2018 21:42

Po prostu Polacy dzielą sie na madrych i głupich.
Nie trzeba być wizjonerem ,zeby stwierdzic ,ze teraz najlepiej bedzie sie rozwijać Polska wschodnia a Warszawa bedzie miała 4 nowe mosty buhaha.

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:43

jedyny plus to ze PSL spadlo
:lol:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Wybory...

Postautor: pazdzioch » 21 paź 2018 21:45

z tego co czytam to na jakiego głosowali prawdziwi warszawiacy ale po powstaniu warszawskim za wielu ich nie zostało natomiast na czaskoskiego głosowały słoiki ktore nie sa specjalnie rozgarnieci...a łódz ...brak słów... ja rozumiem jakby po wystawiła tam kogos innego i wygrał ale ta oszustke...to jest jakis KOSMOS...
mnie ciekawi jedno jak po rozegra to zeby zdanowska byla prezydentem bez zlamania prawa,sa na to dwa sposoby anulowanie wyroku przez zaprzyjaznione sady łacznie z tymi za granica lub zmiana prawa ,ciekawe co zrobi partia ktora krzyczy konstytucja i prawo moze bruksela powie ze nieslusznie została skazana :P

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: Wybory...

Postautor: H.A.N.Z.O » 21 paź 2018 21:48

jedyny plus to ze PSL spadlo
:lol:
ale odpowiedz czy nie pzreszkadzalo ci jak bankster mowil ze polacy powinni je ba c za miske ryzu to jest szef rzadu czlowiek ktory dba o polakow ? po j e ba lo cie calkiem slepy jestes :lol: :lol: :lol:
przestan *****

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Wybory...

Postautor: pazdzioch » 21 paź 2018 21:52

Powiedzcie mi co maja ludzie w głowach w warszawie i łodzi.... :roll: czy to jacyś sadomasochisci co lubia jak ich ładuja w d....?
To Głoś rozsądku. A sciana wschodnia tradycyjnie, za pis. Tak się zastanawiam, tamte nacje chyba chętnie przyłączyły by się do Białorusi. Lubią widocznie jak ich ładują w d....!
wcale sie nie dziwie przeciez za rzadów komunistów i po nic tu nie robili teraz sie cos zaczyna robic stad te roznice ,nie zastanawia ciebie dlaczego inwestorzy nie inwestuja tam gdzie mniej by płacili ludziom bo nikt tutaj nie budowal dróg itd ,nawet autostrady do granicy nie zrobili to dziwne

Martyr
Kapitan
Posty: 43782
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Wybory...

Postautor: Martyr » 21 paź 2018 22:21

Po prostu Polacy dzielą sie na madrych i głupich.
Nie trzeba być wizjonerem ,zeby stwierdzic ,ze teraz najlepiej bedzie sie rozwijać Polska wschodnia a Warszawa bedzie miała 4 nowe mosty buhaha.
Ja mam w duupie mosty, czekam na pięć nowych linii metra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wybory...

Postautor: miki331 » 21 paź 2018 22:33

Warszawa miasto Niezłomne !
Brawo warszawiacy, że nie daliście sie bucowatemu Nijakiemu


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości