CAPITAL [CPA] cz. XVII

wszystko na temat spółek publicznych
kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Postautor: kopytko0 » 18 wrz 2006 00:58

Najbardziej bawi mnie dobra mina do złej gdy naszej listowej cioty. Ten OPTISYF to naprawdę bagno i totalna wtopa :twisted:

ps. ciekawe czy *** ma też IDM he he :twisted:
:lol: :lol: :lol:

REKLAMA


robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 18 wrz 2006 01:04

WRZESIEN I PAZDZIERNIK TO NIE SA NAJLEPSZE MIESIACE NA INWESTYCJE TY ***** ROBERCIKOWA[/b][/i][/color] :lol: :lol: :lol:
Błe he he he - życzymy *** kolejnych perełek inwestycyjnych w rodzaju OPTISYFA he he :twisted: ***** INWESTYCYJNA :twisted:

ewmarko
Sierżant sztabowy
Posty: 179
Rejestracja: 22 gru 2005 19:37
Lokalizacja: Bieszczady

Postautor: ewmarko » 18 wrz 2006 06:51

A GIORGIO złapany w sidła marki Optimus cały czas próbuje udowodnić, że to inni wdepnęli :twisted:
Niedawno widziałam animowany obrazek przedstawiający sytuacje na optyku. Jak znajdę to go wkleje. Uprzedzam, że jest bardzo brutalny i może wpłynąć na psychike młodych leszczy :twisted:


Ten Gibon jest niezly. Ciekawe w jakim ZOO mieszkal przed 15 Lip 2006 :D
SKUP SIE ***** NA SUPERSYFIECAPIE I ODRÓB WTOPE ,A NIE NA MNIE.
JA SOBIE RADE DAM.WIEKSZOSC TO ZYWA GOTOWECZKA!
WRZESIEN I PAZDZIERNIK TO NIE SA NAJLEPSZE MIESIACE NA INWESTYCJE TY ***** ROBERCIKOWA
:lol: :lol: :lol:

Stringi powtarzam trzeci (nie ostatni) raz.


Jesteś najaranym zjebem genetycznym, jak byłeś mały to cię starzy dwa tygodnie kijem trącali, bo nie wiedzieli co to!!! Ty pedofilski stolcu rumuńskiego żula, brudny poroście jechany w pupcię!!! Jesteś skurwysyńskim *****, zamiast do zjeżdzalni, starzy wrzucali cię do zsypu na śmieci!!! Jesteś pieprzonym w oko przez bułgarski patrol, twardo stawiającym stolca guloniem z muszli klozetowej!!!

Jesteś odtylcowym kajdaniarzem co lubi się szlajać po Abudabii!!! Wyglądasz jak słonica w drugim roku ciąży... ponadto jesteś wymerdanym przez izraelskich śmieciarzy kabanem co sika starej na klatę, a twój stary jest piekarzem, dlatego masz ryj jak rozwałkowane ciasto!!! ***** kurwić się z kaszalotem albo jakimś śmieciarzem, ty kretyński rodzynie z rzyci!! Jesteś kozim pypciem i betonem, a twój ojciec zrobił cię na próbę!! Ty napalony, strzepany przez hordę genetycznie zmutowanych murzynów bambetlarzu z rzyci Rumuna!!

Powiedz kto cię zrobił, to cię pomszczę, ty indoktrynowy psi kutasie co lubi molestować młodzież!! Zjedz *** pingwina i żeby cię pies w mordę *****!!! Zamiast matczynej miłości w dzieciństwie, doznałeś ojcowskiej miłości z penetracją otworu odbytowego ty przesądny pałolizie!!! Starzy wydłubali cię z kinder niespodzianki, ty cofnięty w rozwoju rdzawiku co oddaje mocz na swoich rodziców! Niech cię pies w dupę trąca, ty pisiorowaty szmaciarzu!

... w dodatku jesteś rodzynem bez mózgu, a twoja stara jest jak traktor, potrafi tylko ciągnąć!!! Jesteś bazarowym, *** wytryskiem kojota!! Jesteś ***** wykałaczką przez bezdomne świstaki twardym stolcem, a twoja matka jest tak gruba, że swoje ubrania musi prasować na ulicy!!! Jesteś *****, zjechanym w pysk mokrym bobrem!! Wyglądasz jakby cię ktoś *** ze szlaufa spryskał, a twoja stara jest taka gruba, że maluje paznokcie u lakiernika!!!

Sperma, z której powstałeś musiała być zgniła ty gruby jak świnia *** z lumpeksu!! Masz ryj jak świnia odbyt... w dodatku jesteś skutaszonym w oko okurwieńcem co się bawi z gumisiami, a twoją starą ***** z banku spermy bo podpijała!! Twoja stara dostała z półobrotu, a ty jesteś wypiździałym pożeraczem skarpetek! Jesteś bucem i niech twoją starą wyrucha najbrudniejszy pies we wsi! ***** posuwać się z borsukiem albo bazylem, ty kałożerny pyrze!!

Ty spuszczony przez bandę goryli, czerstwy szambonurku z koziej rzyci!! Jesteś podjeżdżającym strusim klopsem, przy porodzie cię lekarz upuścił, a podnosząc zarył główką o kant stołu! Żeby ci matka chrzestna do oczu naszczała! Jesteś czerstwym ***, gdy byłeś mały, to zapaliła ci się kołyska i twój stary gasił ją łopatą!!

Ciekawe, ile twojej starej było trzeba napchać śniegu do *****, aby ulepić takiego bałwana, ty bazarowy *****! Wydupiaj gruchać się z mułem!!! Czy twoja matka ma pole? Nie? To ciekawe, skąd takiego buraka wzięła, ty czerstwy pokemonie! Jesteś podjeżdżającym wackiem, masz penisa jak kanarek!!! Nie rycz tak, i tak mleka nie dajesz, ty cycu!

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Postautor: everest » 18 wrz 2006 08:28

a pisałem w zeszły piątek kupować ferum , to pewnie nikt nie kupił :d a on urusł tyle ile cp w pół roku:D
Jak mogłeś naganiać na FERRUM pawianie z czerwoną d*** jak nawet nie wiesz jak to się pisze ty głupia małpo

A Stringuszka ty nie cwaniakuj bo juz żeś przcwaniakował pawianie z Optysyfem kupując go dzień przed zawieszenie *** !!!! :D :D :D :D

:shock: pamietasz Stringuszka już niedługo będziesz tak wyglądał tylko niech syfa odwieszą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gibający *** się uaktywnił *** jeden. Kupował po extra wynikach i przeszacowaniu ecarda w raporcie. ***** wątek jak pisałem żeby ***** na górce i ile zarobiłaś gibająca *** od tego czasu chłe chłe? Zresztą nie odpowiadaj i tak nie czytam tego bełkotu *** chłe chłe
Ura-burak ty *** pawianie z czerwoną rzyć skąd ta agresja !!!!!!!
Pchła cię ***** w żołędzia ty *** !!!!
To kiedy kupiłem to nie twoja sprawa ty się ***** martw żebyś w czasie chłechłania nie zatrał klientom fujary a nie się interesujesz tym co nie potrzeba ty ostatni z miotu pawiani *****!!!! Bo znowu nie wykupiłęś OC tylko chłechłesz na lewo!!!!!!

A ***** cie obchodzi ile zarobił Armani ty pawiani wyskrobku on ciebie nie pyta ile masz od jednego schechłania konia !!!!!! Zresztą na Optysyfie ura-burak o jakich ty Armaniego zarobkach ***** ***!!! A poza tym Armani się nie potrafi gibać więc jak z niego gibająca ***!!!
Zresztą *** wie o czym ty ***** wogóle powyżej!!!!!
Reasumując
Jeszcze raz mi pawianie będziesz taki niegrzeczny to jak ci zajebe w tą zapchloną pawianią dupe to fikniesz kozła w powietrzu *** i zmieni ci się kolor tej brudnej obsranej zapchlonej rzyci z brunatnej czerwieni na siny róż ***!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • :lol: :lol: :lol:

Endurx
Starszy chorąży
Posty: 1181
Rejestracja: 14 sie 2006 01:36

Postautor: Endurx » 18 wrz 2006 10:05

i to by było na tyle wsparcia na 15,00 :roll:
NAFTA cena docelowa : XXX PLN w tym stuleciu

warunek : Jaskóle musiało by upaść na głowę

NTT aby po kosztach (jeśli dożyję)

theend
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2967
Rejestracja: 31 sty 2006 11:51

Postautor: theend » 18 wrz 2006 10:12

co za śmieć
wywaliłem połowe

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 18 wrz 2006 10:18

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

Endurx
Starszy chorąży
Posty: 1181
Rejestracja: 14 sie 2006 01:36

Postautor: Endurx » 18 wrz 2006 10:21

co za śmieć
wywaliłem połowe
święte słowa śmieć jak skurwesyn ja czekam na to drugie info może podciągnie na chwile kurs to też wyjebie jak ptrzę na planowane odpały takie jak Cersanit to mi sie serce kraja że niamam za co wejść tylko w tym syfie kasę kiszę :roll:
NAFTA cena docelowa : XXX PLN w tym stuleciu

warunek : Jaskóle musiało by upaść na głowę

NTT aby po kosztach (jeśli dożyję)

Jontek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 231
Rejestracja: 21 cze 2006 10:16

Postautor: Jontek » 18 wrz 2006 10:22

co za śmieć
wywaliłem połowe
to dlatego tak zachwiało kursem... :lol:

konrado24
Chorąży sztabowy
Posty: 6024
Rejestracja: 26 kwie 2006 10:42
Lokalizacja: kurdystan

Postautor: konrado24 » 18 wrz 2006 10:23

co za śmieć
wywaliłem połowe
święte słowa śmieć jak skurwesyn ja czekam na to drugie info może podciągnie na chwile kurs to też wyjebie jak ptrzę na planowane odpały takie jak Cersanit to mi sie serce kraja że niamam za co wejść tylko w tym syfie kasę kiszę :roll:
jestem tego samego zdania - nie wyrzuce, dopoki nie dowiem sie o co chodzi. czekam na drugie info. mam nadzieje, ze bedzie to gaz, bo inaczej ewakuacja.
Niech zyje wolna Polska!

jank
Sierżant
Posty: 65
Rejestracja: 03 lip 2006 13:50

Postautor: jank » 18 wrz 2006 10:36

zaczelismy nurkowac w dół

ZOBACZYMY
Chorąży
Posty: 896
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: ZOBACZYMY » 18 wrz 2006 10:39

zaczelismy nurkowac w dół
czy można nurkować w górę?

konrado24
Chorąży sztabowy
Posty: 6024
Rejestracja: 26 kwie 2006 10:42
Lokalizacja: kurdystan

Postautor: konrado24 » 18 wrz 2006 10:40

zaczelismy nurkowac w dół
czy można nurkować w górę?
tak. jezeli jestes na dnie to nurkujesz w gore :lol: :lol:
Niech zyje wolna Polska!

Jontek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 231
Rejestracja: 21 cze 2006 10:16

Postautor: Jontek » 18 wrz 2006 10:41

zaczelismy nurkowac w dół
czy można nurkować w górę?
hmm... pytanie filozoficzne...
teoretycznie jak ktoś nurkuje (pływa pod wodą), to może płynąć zarówno w dół jak i w górę ;)

ZOBACZYMY
Chorąży
Posty: 896
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: ZOBACZYMY » 18 wrz 2006 10:42

aaa...
myslałem że wtedy to nie nurkuje tylko się wynurza...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości