OPTIMUS [OPT]

wszystko na temat spółek publicznych
SA366
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3660
Rejestracja: 01 maja 2006 09:41

Postautor: SA366 » 17 wrz 2006 23:57

Obrazek
ARMANI PO "INWESTYCJI" W OPTYMUSA WRACA DO SWOJEGO PIERWOTNEGO ZAWODU :twisted:

REKLAMA


leszcz2006
Starszy chorąży
Posty: 1277
Rejestracja: 26 kwie 2006 20:20
Lokalizacja: Katowice

Postautor: leszcz2006 » 18 wrz 2006 01:22

Obrazek

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: miki331 » 18 wrz 2006 12:22

jakieś prognozy na najbliżsdze dni? Może warto kupic za 1

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 18 wrz 2006 12:24

jakieś prognozy na najbliżsdze dni? Może warto kupic za 1
ZA ILE? :shock: :shock: :shock:

***** CIE?
:lol: :lol: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Postautor: robo_33772 » 18 wrz 2006 12:25

jakieś prognozy na najbliżsdze dni? Może warto kupic za 1
ZA ILE? :shock: :shock: :shock:

***** CIE?
:lol: :lol: :lol:
1 grosz chyba.

armani *** ile zarobiles na optyku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Postautor: everest » 18 wrz 2006 12:49

Zarobił
na nowe stringi

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 19 wrz 2006 16:57

CZY TO JUZ JUTRO JEST "TEN DZIEŃ" :lol: :lol: :lol:

rrr1
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 23 paź 2005 22:04

Postautor: rrr1 » 19 wrz 2006 17:25

jutro dzień sądu ostatecznego :? kur..a.mam troche tego syfa,ale całe szczęście śladową ilość.

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 19 wrz 2006 19:12

WSTAPIŁEM DZISIAJ DO FIRMOWEGO SKLEPU OPTIMUSA.TAK Z CIEKAWOSCI CHCIAŁEM ZOBACZYC FIRME.
NIEJAKO OD SRODKA W NAJWAZNIEJSZYM MIEJSCU-CZYLI PUNKCIE SPRZEDAZY.
ODNIOSŁEM BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIA Z KTORYMI ZA DARMOSZKE SIE PODZIELE.A CO MI TAM? :lol: :lol: :lol:
ZRESZTA MOZECIE SAMI SPRAWDZIC BY NIE SŁUCHAC NAGANIACZY KTÓRZY BĘDĄ CZYCHAC NA WASZE CENNE WALORY :lol:
ALE WRAZAJMY DO MERITUM.
OTÓŻ OBSŁUGA NA BARDZO PROFESJONALNYM POZIOMIE.
SKLEP URZĄDZONY BARDZO NOWOCZESNIE ,A W NIM DUZY WYBÓR SPRZETU W RÓŻNYCH KONFIGURACJACH.KAZDY ZNAJDZIE COS INTERESUJĄCEGO DLA SIEBIE.
CENY MINIMALNIE WYZSZE NIZ W MEDIA MARKT(TAM KUPUJĄ TYLKO i*** :twisted: ) ...ALE JAKOSC O 1000% WYZSZA.ZRESZTĄ NIE MOZNA PORÓWNYWAC NTT SYSTEM DO MARKOWEGO OPTIMUSA.
NIE TA KLASA I JAKOSC.
OBSERWOWAŁEM FACETA W WIEKU OKOŁO 40 LAT,KTORY ZADAWAŁ MNÓSTWO PYTAN FACHOWYCH PYTAN.OD RAZU BYŁO WIDAC ,ZE SIEDZI W TYM I JEST Z BRANŻY.
POWIEM SZCZERZE CZĘSCI NAWET NIE ROZUMIAŁEM.JESTEM LAIKIEM W KOMPUTERACH CHOC WYKANCZAM JUZ 4 SZTUKE W SWOIM ZYCIU.TAK Z CIEKAWOSCI PODSŁUCHIWAŁEM ICH ROZMOWE BO BYŁEM BARDZO CIEKAWY JEJ FINAŁU.SAMI SIE DOMYSLACIE PEWNIE DLACZEGO. :lol:
JAKIE BYŁO ZAKONCZENIE TEJ ROZMOWY DWOJGA SPECJALISTÓW? :lol: :lol: :lol: OCZYWISCIE KUPUJĄCY WYBULIŁ GOTÓWECZKĄ 3 TYSIAKI Z MAŁYM OGONKIEM ZA KOMPUTER I WYSZEDŁ Z NIM DUMNY I SZCZĘSLIWY POD PACHĄ.
TERAZ JUZ WIEM ,ZE NASTEPNY MÓJ KOMPUTER KTÓRY KUPIE ZA DWA LATA TO BĘDZIE OCZYWISCIE OPTIMUS :lol: :lol: :lol:
POZDRO LESZCZE
:lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 19 wrz 2006 21:22

Rysiu, i dlatego przekrętasy moga kupić AKCJE po 1 PLN gdy kurs chodzi po 7 razy więcej :?: 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Jutro koszula zapięta na ostatni guzik i realizacja strategii ewakuacji - do grudnia niedaleko, wiec nawet spekuła nie bedzie tych akcji brała, bo sie moga już w górę nie bujnąć :lol: :lol: :lol:

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 19 wrz 2006 21:23

Nie wiem jak Wy, ale ja obstawiam otwarcie poniżej 1 PLN

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 19 wrz 2006 21:29

Nie wiem jak Wy, ale ja obstawiam otwarcie poniżej 1 PLN
PO ILOSCI POSTÓW KTORYMI SPAMOWAŁES TEN WĄTEK WIEM ,ZE JUTRO KUPUJESZ ZA WSZYSTKO PKC-EM
TY WSTRETNY NAGANIACZU :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

ipaq2005
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3950
Rejestracja: 09 sty 2006 21:19

Postautor: ipaq2005 » 19 wrz 2006 21:30

Więc jednak jutro puszczą notowania?

Paser-gieldowy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2389
Rejestracja: 08 gru 2005 00:30
Lokalizacja: Pinelawn Hills

Postautor: Paser-gieldowy » 19 wrz 2006 21:36

WSTAPIŁEM DZISIAJ DO FIRMOWEGO SKLEPU OPTIMUSA.TAK Z CIEKAWOSCI CHCIAŁEM ZOBACZYC FIRME.
NIEJAKO OD SRODKA W NAJWAZNIEJSZYM MIEJSCU-CZYLI PUNKCIE SPRZEDAZY.
ODNIOSŁEM BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIA Z KTORYMI ZA DARMOSZKE SIE PODZIELE.A CO MI TAM? :lol: :lol: :lol:
ZRESZTA MOZECIE SAMI SPRAWDZIC BY NIE SŁUCHAC NAGANIACZY KTÓRZY BĘDĄ CZYCHAC NA WASZE CENNE WALORY :lol:
ALE WRAZAJMY DO MERITUM.
OTÓŻ OBSŁUGA NA BARDZO PROFESJONALNYM POZIOMIE.
SKLEP URZĄDZONY BARDZO NOWOCZESNIE ,A W NIM DUZY WYBÓR SPRZETU W RÓŻNYCH KONFIGURACJACH.KAZDY ZNAJDZIE COS INTERESUJĄCEGO DLA SIEBIE.
CENY MINIMALNIE WYZSZE NIZ W MEDIA MARKT(TAM KUPUJĄ TYLKO i*** :twisted: ) ...ALE JAKOSC O 1000% WYZSZA.ZRESZTĄ NIE MOZNA PORÓWNYWAC NTT SYSTEM DO MARKOWEGO OPTIMUSA.
NIE TA KLASA I JAKOSC.
OBSERWOWAŁEM FACETA W WIEKU OKOŁO 40 LAT,KTORY ZADAWAŁ MNÓSTWO PYTAN FACHOWYCH PYTAN.OD RAZU BYŁO WIDAC ,ZE SIEDZI W TYM I JEST Z BRANŻY.
POWIEM SZCZERZE CZĘSCI NAWET NIE ROZUMIAŁEM.JESTEM LAIKIEM W KOMPUTERACH CHOC WYKANCZAM JUZ 4 SZTUKE W SWOIM ZYCIU.TAK Z CIEKAWOSCI PODSŁUCHIWAŁEM ICH ROZMOWE BO BYŁEM BARDZO CIEKAWY JEJ FINAŁU.SAMI SIE DOMYSLACIE PEWNIE DLACZEGO. :lol:
JAKIE BYŁO ZAKONCZENIE TEJ ROZMOWY DWOJGA SPECJALISTÓW? :lol: :lol: :lol: OCZYWISCIE KUPUJĄCY WYBULIŁ GOTÓWECZKĄ 3 TYSIAKI Z MAŁYM OGONKIEM ZA KOMPUTER I WYSZEDŁ Z NIM DUMNY I SZCZĘSLIWY POD PACHĄ.
TERAZ JUZ WIEM ,ZE NASTEPNY MÓJ KOMPUTER KTÓRY KUPIE ZA DWA LATA TO BĘDZIE OCZYWISCIE OPTIMUS :lol: :lol: :lol:
POZDRO LESZCZE
:lol: :lol: :lol:
Co bys rysiowy ryju nie robil i nie pisal to jest to jak pisanie gownem po szkle..... :lol: Komputery Optimusa to byl zawsze badziew, a ciebie po tej swietnej inwestycji nie bedzie nawet stac na kabel do komputera.....Niezwykle sie ciesze, ze *** wtopiles....Im wieksza bedzie twoja strata tym wieksza moja ( i zapewne nie tylko... :lol: ) radosc.....Wiec jutro co....ZWALA RYSIU....OJ ZWALA...... :lol: :lol: :lol:

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Postautor: Rysiu » 19 wrz 2006 21:39

CZESC ROBERCIK *** :lol: :lol: :lol:

A JUZ MYSLAŁEM ,ZE POJECHAŁES DO WŁOCH NA POMIDORY BY ODROBIC WTOPE NA SUPERSYFIE :lol: :lol: :lol:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości