Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7454
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: NiKtoś » 02 paź 2019 10:06

karalucha... wyceny w granicach 0,1-0,5 CW/K. Czyli wlasciwe cala gPW to dla inwetsorow potencjalni bankruci.. Moze z wyjatkiem Gamesow i kilku gigantow panstwowych..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


lusnia
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 14 sty 2016 20:07

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: lusnia » 02 paź 2019 12:50

Żyd wykupi większość za grosze, przyjmie to jak wiano albo hołd lenny za osiedlenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: galileogalileo » 02 paź 2019 12:51

Żyd wykupi większość za grosze, przyjmie to jak wiano albo hołd lenny za osiedlenie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7454
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: NiKtoś » 02 paź 2019 13:35

Jakas strategia rynku kapitalowego podobno powstala.. watpie jednak zeby ja ucwalili przed wyborami.. a po wyborach moze pojsc do szuflady. Z dobrych rzeczy czytalem powatsnie sadu rynku kapitalowego oraz zmniejszenie opodatkowania dywidend. Nic wiecej nie zauwazylem. Jak an startegie to poki za malo.. Ale kroki bylby dobre..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

lusnia
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 14 sty 2016 20:07

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: lusnia » 02 paź 2019 13:54

Jakas strategia rynku kapitalowego podobno powstala.. watpie jednak zeby ja ucwalili przed wyborami.. a po wyborach moze pojsc do szuflady. Z dobrych rzeczy czytalem powatsnie sadu rynku kapitalowego oraz zmniejszenie opodatkowania dywidend. Nic wiecej nie zauwazylem. Jak an startegie to poki za malo.. Ale kroki bylby dobre..
Po wyborach jak wygra PIS to strategie ustali Jonny Daniels z Mossadem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: galileogalileo » 02 paź 2019 13:56

a jak ma wygladac gpw jak jakas polowa notowanych spolek w ogole nie nadaje sie do tego zeby byc spolka gieldowa
poki miliardy o ofe plynely na rynek szerokim strumien to jakos sie krecilo
a teraz woda opadla
widac ze polowa spolek plywala bez gaci nawet

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: galileogalileo » 02 paź 2019 14:45

zamowilem msze w moim kosciele na nadziele w intencji gpw

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: galileogalileo » 02 paź 2019 15:17

zamowilem msze w moim kosciele na nadziele w intencji gpw
skoro wierzysz że o takich sprawach decyduje Bóg, On sobie takimi błahostkami glowy nie zawraca
*** przeciez to zart byl

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: boxer2 » 02 paź 2019 15:45



skoro wierzysz że o takich sprawach decyduje Bóg, On sobie takimi błahostkami glowy nie zawraca
*** przeciez to zart byl
wcześniejszym wpisem bardzo delikatnie zwróciłem ci uwagę że jessteś kretynem ale niczego nie zrozumiałeś :oops: :oops:
typowy *** z wypranym i przeoranym mózgiem :oops: :oops: :oops:
dokladnie :lol:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: boxer2 » 02 paź 2019 15:51



wcześniejszym wpisem bardzo delikatnie zwróciłem ci uwagę że jessteś kretynem ale niczego nie zrozumiałeś :oops: :oops:
typowy *** z wypranym i przeoranym mózgiem :oops: :oops: :oops:
dokladnie :lol:
duda baranie chcesz w koncu po ru cha c ? heheheh rączkowska ci odpocznie chociaz hehehehe pisz na priv do kosy daje za darmo buhahahahhaha
*** chce mi pociagnac :oops: :oops: *** płocki idz na centralny tam spełnisz swoje marzenia buahahh :lol: :lol:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: boxer2 » 02 paź 2019 16:00


duda baranie chcesz w koncu po ru cha c ? heheheh rączkowska ci odpocznie chociaz hehehehe pisz na priv do kosy daje za darmo buhahahahhaha
*** chce mi pociagnac :oops: :oops: *** płocki idz na centralny tam spełnisz swoje marzenia buahahh :lol: :lol:
pisales do kosy ? odmowil ? heheheh wyslij mu zdjecie moze z lituje sie heheheheh toc to tylko zwykly lodzik hahahahahah
dobry piesek latasz za panem tak jak powinienes buhah a teraz biegusiem na centralny *** obciagac za 5 zł buhhaha tyle zrobisz pacanie a moze i typa dostaniesz by ugrac 20 zł buahah :lol: :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7454
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: NiKtoś » 02 paź 2019 16:09

Dlugo i ciezko pracowala GPW zeby byc taka szma/ta i werszcie solidna nagroda.. Nawet z rynkow wschodzach nas wyjepali bo zanizalismy wiecznie kurs tego indexu.. Dali nam ulamki procenta w indeksie rynow rozwinietych i przynajmniej juz nie smrodzimy innym..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7565
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Dzień jak codzień. Banane gniotą jak

Postautor: Pandziora » 02 paź 2019 16:45

W murzynowie lokalny dołek powinien teraz być. Świetnie się składa jakby zaczęli odbijać od godziny 17, a rano zaczęli to korekcić- my uwielbiamy takie sytuacje :twisted: Wyrok chyba 9:30. Jest już skrajnie źle i ciekawe czy może być gorzej w najbliższym czasie?
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 133 gości