MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Julian11 » 06 kwie 2020 17:36



Dużo lepszych. Wymień proszę 3 przykłady o kapitalizacji przynajmniej 200 mln zł i sprawdzimy za rok.
A dlaczego przynajmniej 200 mln? Czemu nie 50 albo 500? I dlaczego od dziś? Przebudowałem swój portfel na początku roku. Skróciłem się na Mabionie a mocno zwiększyłem na SCPFL. Od początku roku pierwsza: -70%, druga +138%. Ale jak wiesz, ja też lubię sprawdzać najwcześniej po roku, więc zobaczymy
Widzę, że już masz problem. Od 200 mln zł żeby było to płynne a nie śmieci takie jak Fluid. Może być 500 mln zł, a najlepiej o takiej jak Mabion, jeśli szukasz porównywalności.

Wstecz to też ci mogę podać co jest lepsze czy gorsze. Mówimy o przyszłości.
jeszzce sie zdziwisz jaka płynnosc obrotów bedzie na SCP ---kiedys na TSgames tez nie było obrotów w miarę wzrostu kursu i konkretów jesli chodzi o rozwój i powiekszanie wyników Spółki ta płynnosc wzrastała---Na mab..płynnosc jest TYLKO dlatego bo SMIEC jest na poziomach spzred 7 LAT tyle bredzluwy z MABcd20 i są tam Kursowo GDZIE NA POCZATKU swojej drogi klinicznej 3 fazy....i Wciaskania KITU jaka to za.je .bis.ta czastke maja i ze maja PATENTY na szybką rejestrację---w pzreciwieństwie do duzych molochów.... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2020 17:38 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


Chopin#17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 343
Rejestracja: 17 lis 2015 12:50

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Chopin#17 » 06 kwie 2020 17:37



Dużo lepszych. Wymień proszę 3 przykłady o kapitalizacji przynajmniej 200 mln zł i sprawdzimy za rok.
A dlaczego przynajmniej 200 mln? Czemu nie 50 albo 500? I dlaczego od dziś? Przebudowałem swój portfel na początku roku. Skróciłem się na Mabionie a mocno zwiększyłem na SCPFL. Od początku roku pierwsza: -70%, druga +138%. Ale jak wiesz, ja też lubię sprawdzać najwcześniej po roku, więc zobaczymy
Widzę, że już masz problem. Od 200 mln zł żeby było to płynne a nie śmieci takie jak Fluid. Może być 500 mln zł, a najlepiej o takiej jak Mabion, jeśli szukasz porównywalności.

Wstecz to też ci mogę podać co jest lepsze czy gorsze. Mówimy o przyszłości.
Pisałem o tym w styczniu. W innym miejscu

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: hantar » 08 kwie 2020 17:33


omaha
Chorąży
Posty: 859
Rejestracja: 22 sty 2010 13:17

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: omaha » 08 kwie 2020 20:06

8.04.2020, Warszawa (PAP) - Polski Fundusz Rozwoju chce uruchomić instrumenty kapitałowe o wartości do 7,5 mld zł z przeznaczeniem na skup akcji spółek na giełdzie lub na rynku prywatnym - poinformował prezes PFR Paweł Borys.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 09 kwie 2020 08:00

Stabilna strata. :P

Rozmowy z Mylanem trwają. Mają kasę do maja, później tak jak pisałem Wieczorek zapewni na waciki. W lipcu przypada spłata kredytu - chcą przesunąć termin. We wrześniu EBI miało dać pierwszą transzę, chcą renegocjować warunki wypłaty. Zobaczymy czy się uda. Jak nie to koniec lata szykuje się kolejna emisja. Zaliczka otrzymana od Mylana podlega zwrotowi gdyby lek nie został zarejestrowany, a nie dlatego, że wycofali wniosek. Reasumując. Potrzebują pilnie kasy aby ciągnąc cyrk przez kolejne dwa lata i albo dostać zgodę, albo nie.

Mr.chabovsky
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 13 gru 2017 22:37

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Mr.chabovsky » 09 kwie 2020 09:14

Stabilna strata. :P

Rozmowy z Mylanem trwają. Mają kasę do maja, później tak jak pisałem Wieczorek zapewni na waciki. W lipcu przypada spłata kredytu - chcą przesunąć termin. We wrześniu EBI miało dać pierwszą transzę, chcą renegocjować warunki wypłaty. Zobaczymy czy się uda. Jak nie to koniec lata szykuje się kolejna emisja. Zaliczka otrzymana od Mylana podlega zwrotowi gdyby lek nie został zarejestrowany, a nie dlatego, że wycofali wniosek. Reasumując. Potrzebują pilnie kasy aby ciągnąc cyrk przez kolejne dwa lata i albo dostać zgodę, albo nie.
Slowo klucz: "cyrk"

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 09 kwie 2020 09:18

I były dwie podbitki i na tym się kończą marzenia. Może kiedyś będzie trzecia.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 09 kwie 2020 09:32

No i jeszcze muszą zmienić zapisy umowy na Europę, bo Mylan może wypowiedzieć obecną do końca roku. Współczuję nowemu prezesowi. Miał chłopina taki fajny życiorys, a teraz wlazł na taką minę.

Miły
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2299
Rejestracja: 27 paź 2010 11:11

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Miły » 09 kwie 2020 09:36

"...Spółka podjęła również działania mające na celu pozyskanie partnera dystrybucyjnego na rynek USA oraz pozostałe rynki nie objęte istniejącymi umowami..."

Mylan Stanami najwidoczniej zainteresowany nie jest. Na początku 2021, w zalezności od zaawansowania prac nad rejestracją CD20 (jeżeli spółka będzie miała na to pieniądze) zażądają zwrotu zaliczek albo renegocjują umowę (wiadomo na czyją korzyść).
Najrozsądniejszy (i być może jedyny) wydaje się temat przejęcia tego biznesu przez inwestora branżowego. Tylko czy będzie taki zainteresowany?
Podsumować można klasykiem: "kasa, misiu, kasa"
decyduje data stempla pocztowego

mailt
Starszy plutonowy
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020 07:33

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: mailt » 09 kwie 2020 09:38

I były dwie podbitki i na tym się kończą marzenia. Może kiedyś będzie trzecia.
Będą jeszcze podbitki i zjazdy, spekulacyjni się bawią

kobela
Młodszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 09 lis 2010 14:19

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: kobela » 09 kwie 2020 09:43

jesli Mylan nie jest zainteresowany to dlaczego o tym nie poinformowali

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: pandorinium » 09 kwie 2020 09:46

Jeżeli chodzi o partnerów z USA,potencjalnym partnerem dla Spółki jest firma Mylan, która ma pierwszeństwo do zawarcia z Mabion umowy na sprzedaż leku MabionCD20 na rynku USA. Mabion będzie mógł prowadzić rozmowy z innymi potencjalnymi partnerami, jednakże Spółka będzie mogła rozpocząć współpracę z partnerem innym niż Mylan, tylko w przypadku, gdy Mylan zrezygnuje z prawa pierwszeństwa.

Według mnie Mylan dalej jest w grze, ale mogą szukać innych firm. Przecież sformułowanie że szukają firmy właśnie oznacza, że to może być Mylan jak i inna.

Mr.chabovsky
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 13 gru 2017 22:37

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Mr.chabovsky » 09 kwie 2020 11:48

Jeżeli chodzi o partnerów z USA,potencjalnym partnerem dla Spółki jest firma Mylan, która ma pierwszeństwo do zawarcia z Mabion umowy na sprzedaż leku MabionCD20 na rynku USA. Mabion będzie mógł prowadzić rozmowy z innymi potencjalnymi partnerami, jednakże Spółka będzie mogła rozpocząć współpracę z partnerem innym niż Mylan, tylko w przypadku, gdy Mylan zrezygnuje z prawa pierwszeństwa.

Według mnie Mylan dalej jest w grze, ale mogą szukać innych firm. Przecież sformułowanie że szukają firmy właśnie oznacza, że to może być Mylan jak i inna.
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... litycznego

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: seal6 » 09 kwie 2020 12:01

pamiatam jak dzis, jak chabowski zapewnial ze otrzymane zaliczki za milestony sa juz "bezzwrotne"
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

Mr.chabovsky
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 13 gru 2017 22:37

Re: MABION [MAB] księga XIV w trakcie rejestracji CD20

Postautor: Mr.chabovsky » 09 kwie 2020 12:07

pamiatam jak dzis, jak chabowski zapewnial ze otrzymane zaliczki za milestony sa juz "bezzwrotne"
Chabowski, mówił co mu przyszło do głowy w danej sytuacji...
PS. Włożyli ich właśnie do imadla i powoli zaczęli dokręcać...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości