MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 26 sie 2020 12:23

czyli już wiadomo. Miał akcje pewnie sprzedał ze stratą i gula skacze, że tak kurs urósł, a on dalej biedak. :lol:

REKLAMA


yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 26 sie 2020 12:30

czyli już wiadomo. Miał akcje pewnie sprzedał ze stratą i gula skacze, że tak kurs urósł, a on dalej biedak. :lol:
wielokrotnie tutaj pisałem za ile kupiłem i za ile sprzedałem. Takze napisałem moment sprzedazy 362pln

Jaki prezes taki akcjonariat.....

Ostatnio nie kontrolowałem co wyczynia prezes - cały czas intensywnie komunikuje sie z rynkiem czy ktos go zamknął przed mediami ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 26 sie 2020 12:41

buahahaha.

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 26 sie 2020 13:13

czyli już wiadomo. Miał akcje pewnie sprzedał ze stratą i gula skacze, że tak kurs urósł, a on dalej biedak. :lol:
wielokrotnie tutaj pisałem za ile kupiłem i za ile sprzedałem. Takze napisałem moment sprzedazy 362pln

Jaki prezes taki akcjonariat.....

Ostatnio nie kontrolowałem co wyczynia prezes - cały czas intensywnie komunikuje sie z rynkiem czy ktos go zamknął przed mediami ?
Yanek z hor - mam bardzo poważne pytanie i oczekuję takiej też odpowiedzi:
Jaki jest Twój prawdziwy cel obecności na tym akurat forum? (bo, np. ja nie mam akcji dajmy na to Orlenu, i nie znajdziesz mnie na forum tej spółki... Nie wiem co Cię skłania do bycia tu, skoro już akcji MRC nie masz i nie planujesz zakupu?).
Oczekuję na prawdziwą odpowiedź :roll:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 26 sie 2020 13:23

czyli już wiadomo. Miał akcje pewnie sprzedał ze stratą i gula skacze, że tak kurs urósł, a on dalej biedak. :lol:
wielokrotnie tutaj pisałem za ile kupiłem i za ile sprzedałem. Takze napisałem moment sprzedazy 362pln

Jaki prezes taki akcjonariat.....

Ostatnio nie kontrolowałem co wyczynia prezes - cały czas intensywnie komunikuje sie z rynkiem czy ktos go zamknął przed mediami ?
Yanek z hor - mam bardzo poważne pytanie i oczekuję takiej też odpowiedzi:
Jaki jest Twój prawdziwy cel obecności na tym akurat forum? (bo, np. ja nie mam akcji dajmy na to Orlenu, i nie znajdziesz mnie na forum tej spółki... Nie wiem co Cię skłania do bycia tu, skoro już akcji MRC nie masz i nie planujesz zakupu?).
Oczekuję na prawdziwą odpowiedź :roll:
Chce byc nostradamusem i chce zobaczyć czy moje przewidywania sie sprawdzą :oops: :oops:

Tak naprawde zastanawiam sie czy wy jesteście normalni ? ... bo zaczynam się zastanawiac czy w waszych umysłach nie wykiełkował pomysł że moje posty powodują że MERC nie leci na wasze przepowiadane 1000pln ??? :roll: :roll: :roll:
Może jednak jakis psychiatryk ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 26 sie 2020 14:21

Yanku z hor, masz w tym przyjemność... podnieca Cię to, że:
# wyzywasz tutejszych forumowiczów od ludzi nienormalnych (czy słowo: id..ta jest już w Twoim myśleniu o kimś, ale może się jeszcze na piśmie nie pojawiło?);
# notorycznie obrażasz pana Prezesa Żyznowskiego;
# obrzydzasz forumowiczom i akcjonariuszom Mercatora tę spółkę;
# lubisz patrzeć jak czyjeś oczekiwania nie spełniają się i to Cię raduje;
# lubisz być źle traktowany (co masz tu chyba w dość dużej dawce);

# tu bym mógł jeszcze coś dopisać, ale może ktoś z forumowiczów chciałby się "dorzucić" do składki na yanka, aby mu było przyjemnie, bo widać, że chyba szczególnie na tym forum trzyma go ostatni z moim podanych punktów... :arrow: Taki masochizm forumowy!
Ciekawe, czy już jest zdiagnozowane tego typu zaburzenie... :arrow: plują na kogoś na forum, ubliżają mu (bo sam się w sumie o to prosi sposobem bycia i wypowiedzi), a dany osobnik tym bardziej robi się tam aktywny i niepozbyty... aby jeszcze więcej obrywać... masochizm... czy to Cię yanku podnieca?! (od dawna tak masz?!)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2020 14:23 przez Zbyszek2, łącznie zmieniany 2 razy.

Monkana
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 01 sie 2020 12:07

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Monkana » 26 sie 2020 14:23

Widzicie chłopcy, on po prostu chce być prorokiem, dajcie mu to. Widocznie w szkole nie miał kolegów i teraz biega po forach. To chyba jakaś nowa zabawa, znaleźć spółkę, udawać znawce i pisać co wlezie. Trzeba iść na jakieś LPP czy CDR, napisać, że to już musi spadać, bo tak prognozuje. To jest kabaret. Poza tym, co Ty masz z głową i tym 1000 zł? Ktoś tu pisze o 1000? Każdy czeka na informacje o inwestycjach, wyniku za półrocze i szacunkach za 3 i 4 kwartał. Kurs może będzie na 500, może na 700. Każdy czeka, bo NIKT NIC NIE WIE. Przynajmniej my nie gadamy bezpodstawnych głupot: będzie spadać, bo sprzedałem na 362 i już musi spadać.

Szkoda, że nie można tu ankiety robić. Wstawiłabym i byłoby pytanie: Czy Janeczek z hor ma się stąd wykręcić? Jak myślisz, byłoby 100% głosów, żebyś stąd zniknął? Zastanów się i może w końcu znikniesz, bo Twoje brednie to jest ZŁOTO.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: fluidek » 26 sie 2020 15:10

Po co z tym psycholem dyskutujecie? Wtopa na xtb mu totalnie psyche przeorała.

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 26 sie 2020 16:35

Po co z tym psycholem dyskutujecie? Wtopa na xtb mu totalnie psyche przeorała.
Ja mu chcę pomóc, aby:
# zaczął siebie szanować, bo póki co, to widać, że nie szanuje innych (obraża ich wciąż), oraz nie szanuje siebie (daje się obrażać, choć spokojnie by nie musiał dawać: wystarczyłoby zaprzestać się tu wypowiadać);

# skupił się na tych spółkach, które są w kręgu jego zainteresowania (aktywnie: posiadanie akcji lub/i teoretycznie: planowane posiadanie jakichś akcji); tu marnuje tylko swój i innych czas (bo nikt go nie słucha; gdy pisze te swoje posty, to mu może jego spółki spadają/rosną, a on tego nie wie...).

Reakcja yanka z hor na to, co mu tu dziś piszę (2 posty), pokaże wiele o nim - jakim jest w stosunku nie tylko do innych, ale nade wszystko do siebie!! Bo jeśli dalej będzie robił tak samo, jak do tej pory, tzn. że totalnie nie szanuje siebie (można brutalnie powiedzieć, że się - sorry, ale to napiszę - zeszmacił...).
Yanku z hor - decyzja należy do Ciebie! Miej honor, miej szacunek! (jeśli już nie potrafisz do innych go mieć, to miej choć do samego siebie, człowieku!).

michalko
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3032
Rejestracja: 10 lut 2009 09:37

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: michalko » 26 sie 2020 19:36

swoje juz tutaj zarobilem i tak patrze na kurs. nawet sie toto trzyma....

pytanie czy mamy tutaj dystrybucje czy beda jeszcze jakies wzrosty/podrywy??

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 26 sie 2020 20:54

Potraktujcie to jako diagnoze a nie jako próbę dyskredytacji - jesteście nienormalni..

zaczynajac od opowieści o jakims zawistnym polaczku o jakoby mojej radosci ze nie rośnie a kończąc o waszym wysokim mniemaniu o prezesie. Jesteście wzorowymi hejterami którzy nic nie potrafia merytorycznie odpowiedzieć a kazde słowo odrebne jest traktowane jako atak na wasz styl życia i postrzegania mercatora - to jest typowy objaw chorego lew a c twa. Forum traktujeci jako miejsce naganiania na spółke . Leczcie się ...

Podobno opowieści o 1000pln nie było :shock: , podobno typowego naganiania na ta spółke nie było - wy tylko oczekujecie na spokojne wzrosty ale przy tym hejtujecie i atakujecie każda osobe która tylko zadaje pytania ...

Zbyszek w jaki sposób ja obrazam prezesa ??? Zdiagnozowałem tylko jego zachowania - tutaj nie było nic wymyslonego.... Najbardziej mnie zaskakuje wasza totalna niewiedza, zupełne zatracenie się w rzeczywistości, nie potraficie odpowiedziec na moje pytania, np o tym ze w momencie wysokich cen rekawiczek to produkcja na świecie wzrośnie co jest oczywiste bo rynek nie znosi prozni to reakcja była wyolbrzymianie o jakis 800 fabrykach...

Ile wy macie lat 5 ? 10 ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 26 sie 2020 20:59

Ja pitolę, on jest bardziej psychiczny od dryniola i juliana :lol:

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: bankrucik » 26 sie 2020 22:52

wszędzie na świecie rekordy albo marsz ku rekordom a jest dopiero koniec sierpnia :shock: :shock:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: azbest » 27 sie 2020 08:47

Jest kilka opcji w zaistniałej sytuacji.
1. Konsolidacja, by pojechać mocno do góry - technicznie - może ktoś się wypowie w sprawie współczynników itp.
2. Się kisi - bo jest jakiś black swan o którym nie wiemy.
3. Osobiście oczekuję zwały na rynkach finansowych w najbliższych dniach - time is tiking..

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: yanek z hor » 27 sie 2020 12:04

Kupiłem jedną akcję mercatora - 320 pln
Czy to oznacza ze moge cos tutaj napisac ? :roll:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości