XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7512
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: XTB - księga I

Postautor: jarek111 » 29 sie 2020 21:44

Takie farmazony duszki piszesz, że szkoda komentować.
Ile xtb miało klientów w 2016 a ile teraz co ty poruwnujesz. Wtedy mieli z 8~10 tys aktywnych a teraz mają ok. 60 tys. Przy dalszej światowej ekspansji przekroczą za rok 100 tys.

3~4 lata temu zarabiali z tych niechby 10~12 tys po 80~100 mln to ile zarobią że 100 tys aktywnych?

Ile zarobili z 58 tys w Q2?

P. S.
Jak ci nie pasuje co pisze to masz funkcje ignor. Ja połowę tu piszących szczególnie wszystkie nicki wiśni mam w ignorze.
Ale ja nie chce Cię ignorować, Ty piszesz bo chcesz żeby było drożej i tak będziesz się produkował aż do przewartosciowania żeby sprzedać i ja szanuje ta taktykę naprawdę i wytrwałośc!
Odniosłem się do tematu trendów, kompletnie nie zgadzając się z twoją teoria co jak przetrawisz na pewno przyznasz rację, choćby pod nosem, bo chyba nie należysz do person, którym jak ktoś sra na łeb to mówią że to czekoladą traci hehe
Miałeś swoje szacunki, przy których widziałeś kurs na 20zl co sam mówiłeś. Wyniki były gorsze, kurs zanurkowal chyba takie są fakty.
Dalej fakty są takie że jest b mała zmienność i aktywni klienci będą mniej aktywni jeszcze bardziej niż w q2, czyli nie generują prowizji ani dla cwaniaka nie dają hajsu. A co jeśli xtb popełni błąd jako mm i wyjdą ze stratą, albo wypłaca sobie po 2mln premii a ue zetnie lewar do 10 np?
Niemożliwe? Jesteś pewien? Socjalistyczna władza dla dobra ludu może trochę pozmieniac przy jesieni jak będą ludki pod respiratorami na masę. Ja czekam na 10zl i to jest na dziś fair value i to będzie grane przy tylu niepewnosciach

Edit na koniec dodam że zmienność jest ważna tam gdzie największy lewar a nie tam gdzie pięciokrotnie lewarujesz

Edit2 odniosłem się do tego co napisałeś a Ty ruszyłes inny podtemat. Jak z moja żona... ;))
Nowe rekordy w tym roku tutaj od wrzesnia roruch up, nie sluchajcie tych co odradzaj ten papier, tylko czekac cierpliwie

wrozka pomijajac wszystko to gdzie ten biomed lublin za 90 zl ? 8)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

REKLAMA


MaxSwinger
Starszy chorąży
Posty: 1258
Rejestracja: 25 sie 2017 14:30

Re: XTB - księga I

Postautor: MaxSwinger » 30 sie 2020 10:08

Zanik zmienności na rynkach w drugim kwartale to zle wróży. Ale dopoki 15.6 nie zlamane to nie zejdziemy w okolice 11.6

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 30 sie 2020 10:18

Takie farmazony duszki piszesz, że szkoda komentować.
Ile xtb miało klientów w 2016 a ile teraz co ty poruwnujesz. Wtedy mieli z 8~10 tys aktywnych a teraz mają ok. 60 tys. Przy dalszej światowej ekspansji przekroczą za rok 100 tys.

3~4 lata temu zarabiali z tych niechby 10~12 tys po 80~100 mln to ile zarobią że 100 tys aktywnych?

Ile zarobili z 58 tys w Q2?

P. S.
Jak ci nie pasuje co pisze to masz funkcje ignor. Ja połowę tu piszących szczególnie wszystkie nicki wiśni mam w ignorze.
A jeszcze temat jak tak porownujesz skrupulatnie 16 z 20 rok to wez pod uwagę redukcję dźwigni o 2/3 dla leszcza (przy b dużym uproszczeniu przełożenie na prowizję chyba podobne)
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 31 sie 2020 02:09

Tutaj spoldzielnia dusi kurs zeby jak najwiecej zebrac od indywidualnych,przerabialam juz to na BMX,trzy miesiace dusili a potem byl wystrzal.Tylko cierpliwym trzeba byc,bo tylko tacy zarobia na XTB.Pozdrawiam. 8)

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB - księga I

Postautor: fluidek » 31 sie 2020 08:15

Tutaj spoldzielnia dusi kurs zeby jak najwiecej zebrac od indywidualnych,przerabialam juz to na BMX,trzy miesiace dusili a potem byl wystrzal.Tylko cierpliwym trzeba byc,bo tylko tacy zarobia na XTB.Pozdrawiam. 8)
Albo mityczny grubas :lol:

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Re: XTB - księga I

Postautor: Slawek » 31 sie 2020 08:53

Fluidek - mitycznego grubasa ty mialeś na fluidzie, a teraz ...... po fluidzie.

Nigdy nie warto kupować spółki , która nie zarabia , ale mówi zarobimy dla was krocie, a jak już słyszę, jak prezes mówi , nie znam się na giełdzie i akcjach to od razu należy się akcji pozbyć, bo łże jak pies.

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: XTB - księga I

Postautor: fluidek » 31 sie 2020 08:59

Fluidek - mitycznego grubasa ty mialeś na fluidzie, a teraz ...... po fluidzie.

Nigdy nie warto kupować spółki , która nie zarabia , ale mówi zarobimy dla was krocie, a jak już słyszę, jak prezes mówi , nie znam się na giełdzie i akcjach to od razu należy się akcji pozbyć, bo łże jak pies.
Uff dobrze ze na mercu nie miałem jak szedł z 27 do 350 :lol: Myślałem że fantazje o kursozaniżaczach w celu zbierania od trzepanego leszcza tylko na bankierze :lol: :lol:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 31 sie 2020 09:36

Tutaj spoldzielnia dusi kurs zeby jak najwiecej zebrac od indywidualnych,przerabialam juz to na BMX,trzy miesiace dusili a potem byl wystrzal.Tylko cierpliwym trzeba byc,bo tylko tacy zarobia na XTB.Pozdrawiam. 8)
Albo mityczny grubas :lol:
TY TO JAK U CZENSIKA, NA BIOMECIE
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

desant
Starszy sierżant
Posty: 84
Rejestracja: 29 maja 2020 21:31

Re: XTB - księga I

Postautor: desant » 31 sie 2020 18:58

zabawne, że jak ktoś wyciąga sensowne argumenty za tym, że wcale tak kolorowo z kursem XTB nie musi być (vide GHO5T), to najczęściej albo nikt nie podejmuje rękawicy, albo udają że "nie słyszeli". a to właśnie takie "sprzeczki" tu powinny być, bo dają znacznie więcej niż pianie z zachwytu day by day jaka to świetlana przyszłość czeka posiadaczy akcji XTB. i piszę to jako osoba, która również część kapitału ma zaparkowane w tym garażu.

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2021
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: XTB - księga I

Postautor: smalec_alfa » 31 sie 2020 19:21

zabawne, że jak ktoś wyciąga sensowne argumenty za tym, że wcale tak kolorowo z kursem XTB nie musi być (vide GHO5T), to najczęściej albo nikt nie podejmuje rękawicy, albo udają że "nie słyszeli". a to właśnie takie "sprzeczki" tu powinny być, bo dają znacznie więcej niż pianie z zachwytu day by day jaka to świetlana przyszłość czeka posiadaczy akcji XTB. i piszę to jako osoba, która również część kapitału ma zaparkowane w tym garażu.
wszystko pięknie, ładnie. Tylko myślisz, że ktoś podejmuje decyzje na podstawie forum? Na wątku xtb, od jakiegoś czasu jest multum wpisów, nic nie wnoszących nt. spółki, jak nawet na jej temat. Jest bałagan,bo kilka nikow uprawia sobie prywatę. Ja mając akcje wchodzę tylko już co jakiś czas, upewnić się, że nic się nie zmieniło. już żaden wpis merytoryczny za wzrostem czy spadkami nic tu już nie zmieni. sztuka dla sztuki

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 31 sie 2020 19:48

WIKUS
Skąd te nerwy?

Padł target :arrow: 33,90

Zobaczymy
Ale skąd te nerwy przecież GRUSZKA Z BRZUSZKA wskazał target!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: XTB - księga I

Postautor: trance » 31 sie 2020 20:52

Proszę, a gpw może stracić parę zł na handlu energią i kurs stabilny. A na xtb im lepsze perspektywy tym gorzej dla kursu :mrgreen:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: XTB - księga I

Postautor: Acrobata » 31 sie 2020 21:24

Jeszcze chwilę poczekam 😁

FURIA1968
Chorąży
Posty: 884
Rejestracja: 27 wrz 2018 01:32

Re: XTB - księga I

Postautor: FURIA1968 » 01 wrz 2020 00:52

Jeszcze chwilę poczekam 😁
A ja z Toba,bo inni to same cieniasy,ktore zmienia zdanie jak tylko uda im sie kupic
10 gr taniej. 8)

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: XTB - księga I

Postautor: GH05T » 01 wrz 2020 10:07

4 lub 5 mln zł i lądujecie na 15zl
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: klaxon i 179 gości