MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 09 gru 2020 19:59

Z rozpedu to ja na 390. Sprytnie nie ?/
i teraz niech sprzeda nawet po 440 ma 10procent w dwa dni ,gdzie zarobi 40tys w dwa dni w jakim banku wiem napiszecie ze 10procent to mało bzdura zobaczycie jakie beda pakiety skoro mozna bylo kupic 1000szt ,a juz 10 moga sprzedawac
A kto się im ustawi od 440 do 400 żeby im to odebrać? :lol: jutro wszyscy będą czekać na 400 ziko z koszykami
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 09 gru 2020 20:01

Nikt nie zrobi 10% bo rzuca 10 tysiecy i bedzie 400 PLN , poczekaja raczej na okazje a cena powinna zatrzymac sie na 430 PLN
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9618
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 09 gru 2020 20:02

najlepsze hasło z bankiera:
lockup obowiązuje nie tylko sprzedających ale także kupujących akcie za te ćwierć miliarda;))
:P :P :P :P :P no jak ci z bankiera im pozwola to dopiero

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 09 gru 2020 20:07

A ten znów z tym xtb, tam kurs i tak by rósł po świetnym raporcie, ABB tylko proces wydłużyło :shock:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 09 gru 2020 20:09

Tak czy siak zazwyczaj po ABB kurs rośnie. Czy tak będzie tutaj to się okaże.

MilionyMonet
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 255
Rejestracja: 06 gru 2020 13:31

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: MilionyMonet » 09 gru 2020 20:11

Czas na korekte na rynku
Obroty i 2 tys zrobione
Rekawice na ring

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Slawek » 09 gru 2020 20:12

A ten znów z tym xtb, tam kurs i tak by rósł po świetnym raporcie, ABB tylko proces wydłużyło :shock:
No to inny przykład ci dam. Ten squre games

P.S.

A tu jaki raport jest i będzie ? Ch ..... y?

Lepiej nie pisz.

credos
Starszy sierżant
Posty: 79
Rejestracja: 15 gru 2014 14:28

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: credos » 09 gru 2020 20:18

Polskie i zagraniczne fundusze kupiły wszystkie akcje
spółki Mercator Medical w ramach procesu ABB


Polscy i zagraniczni inwestorzy nabyli 508 tys. akcji (100% walorów dostępnych do kupna, reprezentujących niecałe 4,8% kapitału akcyjnego) po 400 zł za sztukę w ramach trwającego dzisiaj procesu przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB). Stroną sprzedającą był pośrednio Prezes Wiesław Żyznowski oraz Przewodnicząca Rady Nadzorczej, a prywatnie małżonka Prezesa Urszula Żyznowska. Sprzedający zobowiązali się do niezbywania pozostałych posiadanych akcji do czerwca przyszłego roku (lock-up na sześć miesięcy).
- Cieszy mnie tak duży popyt ze strony polskich i zagranicznych funduszy, dzięki czemu transakcję zamknęliśmy w zaledwie jeden dzień. Witamy zatem nowych akcjonariuszy instytucjonalnych, a to z kolei zwiększa liczbę akcji w wolnym obrocie i zwiększa szanse spółki na kolejne awanse w indeksach zarówno krajowych, jak również globalnych – komentuje dr Wiesław Żyznowski, Prezes Zarządu Mercator Medical S.A.

- To moja pierwsza sprzedaż akcji Mercatora w całej jego historii. Jednocześnie pragnę po raz kolejny podkreślić, że mój pakiet kontrolny nie jest na sprzedaż, gdyż Grupa Mercator Medical jest dopiero na początku swojej drogi rozwoju, ma bardzo dobre perspektywy i mocne fundamenty – dodaje Prezes Żyznowski.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/mercat ... -8396.html

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 09 gru 2020 20:22

A ten znów z tym xtb, tam kurs i tak by rósł po świetnym raporcie, ABB tylko proces wydłużyło :shock:
No to inny przykład ci dam. Ten squre games

P.S.

A tu jaki raport jest i będzie ? Ch ..... y?

Lepiej nie pisz.
Nie dość że głupi to i butny.
A ja Ci podam przykład playwaya czy columbusa i inne spółki, które urosły więcej niż tsg. Wychodzi na to że ABB tylko hamuje wzrost mogę sobie napisać.
Tu raport będzie świetny. Różnica jest tylko taka, że rynek się tego spodziewa i to wie. Taka mała różnica pomiędzy raportem xtb z pierwszego kwartału.

Zresztą... Ghost ci napisał jakie ty głupoty wypisujesz :shock:

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: bankrucik » 09 gru 2020 20:43

jeszcze co do ceny w ABB
#Mercator w poniedziałek było zamknięcie 460 zł, nie patrzę na wczorajszą i dzisiejszą sesję bo one moim zdaniem były zmanipulowane ( mityczny grubas już wiedział o ABB i pogrywał) a więc tak naprawdę mamy sprzedaż po 400 zł przy kursie odniesienia 460 zł ... czyli mniej niż 15% "rabatu :lol: :lol:

jestem spokojny o to co będzie dalej

teraz skup
rekordowe raporty kwartalne
i wig20



Ostatnio zmieniony 09 gru 2020 20:45 przez bankrucik, łącznie zmieniany 1 raz.
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: zenek69 » 09 gru 2020 20:45

Na GPW są dwa czarne łabędzie..Leonidas i Sławek :lol: ich nadejście zwiastuje spadki albo kiszonkę ...Sławek od dziś ma ksywkę Jonasz :lol: jak jego idol tusek :mrgreen:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 09 gru 2020 20:47

Na GPW są dwa czarne łabędzie..Leonidas i Sławek :lol: ich nadejście zwiastuje spadki albo kiszonkę ...Sławek od dziś ma ksywkę Jonasz :lol: jak jego idol tusek :mrgreen:
Ale w akcjonariacie nie ma antywskaźnika juliana to póki co jest ok. Jak kupi i zacznie naganiać to warto się zastanowić czy trzymać. :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7512
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: jarek111 » 09 gru 2020 20:52

ciekawe jest tylko to ze ustalaja skup z cena max pow 1 tysiaka i prezes caly czas pisze o niedowartosciowaniu kursowym spolki ale z lekka reka sprzedaje akcje po 400zl sztuka 8)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 09 gru 2020 20:56

ciekawe jest tylko to ze ustalaja skup z cena max pow 1 tysiaka i prezes caly czas pisze o niedowartosciowaniu kursowym spolki ale z lekka reka sprzedaje akcje po 400zl sztuka 8)

.
bo mu fundy zrobią pompkę na tysiaka i sprzeda drugą ręką kolejne 500 koła akcji. A potem zrobi skup akcji i odkupi od fundów żeby też zarobili. :P

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: hantar » 09 gru 2020 20:56

ciekawe jest tylko to ze ustalaja skup z cena max pow 1 tysiaka i prezes caly czas pisze o niedowartosciowaniu kursowym spolki ale z lekka reka sprzedaje akcje po 400zl sztuka 8)
.
Masz napisane jak dziecku - sprzedał nie 20 czy 30% a tylko 4,8% i jeszcze mniej głosów oddał. Motywacja do sprzedaży oczywiście kasa, ale pozwala to na istotne zwiększenie prawdopodobieństwa wejścia do WIG20 ze względu na wzrost obrotów i FF. A droga do WIG20 to droga do dużo wyższej wyceny. Czasem trzeba się podzielić z innymi biznesem, wtedy korzyści są nieporównywalnie większe niż kiszenie w samotności. Ale pewnie tego nie zrozumiesz nigdy.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Apacz, Vadera i 165 gości