XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 21 maja 2021 11:08

Prognizy wzrostu mamy na poziomie 4..5 procent a wysoka inflacja teraz bierze się głównie z niskiej bazy w porównaniu rdr

REKLAMA


hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 21 maja 2021 11:19

To jeszcze nałóż na ten wykres wzrost gospodarczy
proszę bardzo....

https://forsal.pl/gospodarka/pkb/artyku ... -2021.html

Obrazek

wiesz jak to sie nazywa??....STAGFLACJA....przynajmniej jesli chodzi o początek roku.....
Buahahahahahahahahaha - a jak auto w wyniku wypadku wbije się w drzewo to też napiszesz, że zaparkowało na poboczu??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 21 maja 2021 11:20

Prognizy wzrostu mamy na poziomie 4..5 procent a wysoka inflacja teraz bierze się głównie z niskiej bazy w porównaniu rdr
niskiej BAZY CZEGO??...czy rok temu materialy budowlane byly TANIE....czy Zywnosc BYal taka tania..Mieszkania byly takie Megfa tanie...uslugi byly TAnie...??....jedynie co bylo mocno na wirówce to ROPA...i np MIEDŹ....ale Q..rwa zenek....ONE nie wzrosly o 5%....R/R...----- :lol: 8) :lol:

Szcerze to ja q..rwa nie wierze w te OFICJALNE DANE ....INFLACYJNE...z tymi rosnacymi roznymi KOSZTAMI ZYCIA...i tego ile tzreba kapuchy wydawac...na te same oplaty i wydatki..r/r.......i cos mi sie zdaje ze nie jestem osamotniony....w takim podejsciu.....LUDZI..statystyka..i Koszykami inflacyjnymi..chca robnic w H.OO.Ja...zeby tylko NIE NAKRECIC STRACHU KONSUMENTOW....... PRZED INFLACJA...i NIE ROZKRECIC..SPIRALI MENTALNEJ INFLACYJNEJ..( z rzadaniami placowymi...zwiekszeniem kosztow usług...itp itd...etc)......dlatego z uporem maniaka PODKRESLAJA ZE TO PZREJSCIOWE...to CHWILOWE....itp..pomimo ze DRUKUJA CORAZ WIECEJ MAMONY...i nie chca tego PROCESU ZATRZYMAC....

a stara ekonomia mowi ze PODAZ>..MA ZNACZENIE ..na ksztaltowanie sie cen...i wartosci ....---A PREZESI BANKOW CENTRALNYCH..PALĄ GŁUPA...ze nie wiedza...q..rwa o czym mowa...Ze na CENY...NIE MAJA WPLYWU..tAK JAK NA DRUK..NIE MAJA WPLYWU.... :lol: 8) :lol:

P.S ja jestem ciekawy....okresu wakacyjnego..jak te wszytkie rozne branze beda chcialy sobie w CENACH odkuc...te LOCKDOWNY...i Wzrastajace KOSZTY....FUNKCJONOWANIA....

ciekawe kiedy ludzie sie zorientuja ze nie warto trzymac kasy nai na rorach ani w ob;ligach..i innych tego typu....Aktywach..bo poprostu TA kasa jest tez PRZEPALANA..oplatami ...inflacją..drozejacymi kosztami....zycia.....i LUDZIE na tym tylko w H.OO.Ja sa robieni ze trzymaja kase...gdzies gdzie Z GORY SA SKAZANI NA STRATY.....


To co jeszce utrzymuje ten SYSTEM....to zasypywanie kasą...ALE JESLI KOSZT TEGO ZASYPYWANIA BEDZIE ROSL...to i te rozne firmy ktore zyja z LEWAROW...BO SA ZBYT H.OO.JOWE....zeby GENEROWAC>>KESZ...tez beda musialy z tym cos zrobic..ALBO PODNIOSA MOCNO CENY...ALBO SIE ZWINA....i jak TA fala ruszy....to bedzie dopiero "ciekawie".....To dlatego wszyscy SRAJA..na samo wspomnbnienie o podnoszeniu STOP...procentowych..i podwyzszaniu KOSZTOW PIENIADZA.....w warunkach gdy np 80%....YANKESKICH firm........finansuje sie z LEWAROW.....ktore i tak musza sie juz borykac z kosztami cen surowcow..pracownikow uslug..itp itd...

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 21 maja 2021 12:36

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?

Krzysztof Jarzyna
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2021 19:33

Re: XTB - księga I

Postautor: Krzysztof Jarzyna » 21 maja 2021 12:53

jakbym byl rodzicem tego dzieciaka to mialby u mnie szlaban na najki czy inne reboki i chodzilby w butach z CCC
wiekszej kary dla tego smarka chyba nie ma
Obrazek

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: XTB - księga I

Postautor: Gibajacy_gibon » 21 maja 2021 12:54

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Cały rynek światowy a ostatnia zwała na bitcoinie to myślisz co spowodowało. Dopóki nie pisał laboratów tutaj wszystko ładnie puchło a teraz jak zaczął od razu tąpniecie - przypadek nie sądze.
Trafiły laboraty do City i na Wall Street i psycha pekła bitgangusom od Morgana i innych takich .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Martyr
Kapitan
Posty: 43926
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 21 maja 2021 13:06

a xtb dalej w miejscu stoi :lol:
Chyba wypowiedziałeś to w złą godzinę :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43926
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 21 maja 2021 13:09

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Żeby to było napisane choć normalną, przyswajalną czcionką, a te laboraty takie jakieś dyslektyczne :roll:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: XTB - księga I

Postautor: hantar » 21 maja 2021 13:12

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Żeby to było napisane choć normalną, przyswajalną czcionką, a te laboraty takie jakieś dyslektyczne :roll:
A co to za roznica czytac kretynizmy napisane belkotem czy poprawna polszczyzna?

Pike23
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 18 sty 2020 19:38

Re: XTB - księga I

Postautor: Pike23 » 21 maja 2021 13:34

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Forma długa i nudna. Zero konkretów, zero treści... jeden wielki bąk bez zapachu i smaku.
Szkoda prądu i czasu na te spocone smęty.
Czytam wszystkich oprócz niego.
Nawet zagubionego Zenka96 któremu wydaje się że ma jakikolwiek wpływ na kurs :)

BTC be i złe. A Crypto rynek jest ogromny i polski Banan ze swoimi obrotami może co najwyżej wąchać majtki Rynkowi Crypto.

Co do samego XTB mam dzieję że w tym tygodniu zarobią extra 50 mln dzięki CRYPTO CFD. Czego sobie jako posiadaczowi życzę. Co do samego Crypto, jest mi obojętne, jest popyt, jest podaż... niech leszcze zarabiają i niech xtb zarabia.

edit. Zapomniałem dodać. Co to qwa za czcionka, kropki i kolory. Tekst i korespondencja biznesowa powinna być czytelna i przejrzysta. Nawet gdy nic nie wnosi.
Amen
Ostatnio zmieniony 21 maja 2021 13:45 przez Pike23, łącznie zmieniany 3 razy.

Martyr
Kapitan
Posty: 43926
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: XTB - księga I

Postautor: Martyr » 21 maja 2021 13:35

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Żeby to było napisane choć normalną, przyswajalną czcionką, a te laboraty takie jakieś dyslektyczne :roll:
A co to za roznica czytac kretynizmy napisane belkotem czy poprawna polszczyzna?
No nie do końca, czasami coś interesującego można było wyczytać, bez przesady.
Nie mniej informacje o których już wszyscy doskonale wiedzą, są wciąż wałkowane i wałkowane i tak do us.........nia, co zniechęca do podejmowania rękawicy i próby ponownego przebrnięcia przez ten "słowotok".
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Krzysztof Jarzyna
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2021 19:33

Re: XTB - księga I

Postautor: Krzysztof Jarzyna » 21 maja 2021 13:36

ja pie...
nie widzicie ze to dzieciak ?
Obrazek

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: XTB - księga I

Postautor: zenek69 » 21 maja 2021 13:43



Żeby to było napisane choć normalną, przyswajalną czcionką, a te laboraty takie jakieś dyslektyczne :roll:
A co to za roznica czytac kretynizmy napisane belkotem czy poprawna polszczyzna?
No nie do końca, czasami coś interesującego można było wyczytać, bez przesady.
Nie mniej informacje o których już wszyscy doskonale wiedzą, są wciąż wałkowane i wałkowane i tak do us.........nia, co zniechęca do podejmowania rękawicy i próby ponownego przebrnięcia przez ten "słowotok".
Martyrku jak myslisz kiedy info na naszej perle? :mrgreen:

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: XTB - księga I

Postautor: gruz » 21 maja 2021 13:50

Temu to się nudzi. Czyta to ktoś tak w ogóle?
Żeby to było napisane choć normalną, przyswajalną czcionką, a te laboraty takie jakieś dyslektyczne :roll:
WP swego czasu zamieniła treść na obrazki by był bardziej przyswajalny. Ja tam czytam Juliana :P

Krzysztof Jarzyna
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2021 19:33

Re: XTB - księga I

Postautor: Krzysztof Jarzyna » 21 maja 2021 13:52

Obrazek


zaciemniony
Załączniki
Zrzut ekranu 2021-05-21 135037.png
Zrzut ekranu 2021-05-21 135037.png (123.74 KiB) Przejrzano 1079 razy
Obrazek


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości