MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
Gibajacy_gibon
Starszy chorąży

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 27 wrz 2021 18:11

Gibon wysłałeś tego priva?
Jak urośnie i trza bedzie żenić wyśle obiecuje do ciebie pierwszego.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czyli jednak kawał uja z ciebie

E tam kawał zwykły przeciętny uj masz wydłub sobie jedną perłe z korony .

9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Postanowienia na nowy rok 2021 : Unikać na forum polemiki z upośledzonym deb.ilkiem jak kałordynator1 i innymi forumowymi durniolami

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 27 wrz 2021 18:29

Jak urośnie i trza bedzie żenić wyśle obiecuje do ciebie pierwszego.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Czyli jednak kawał uja z ciebie

E tam kawał zwykły przeciętny uj masz wydłub sobie jedną perłe z korony .

TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gibajacy_głu.polu już od dwóch lat było tutaj pełno forumowych "mistżuf giełdowych" podobnych Tobie,
śmiejących się z dryniola, a ja robię swoje na giełdzie :P Bez odbioru forumowy klaunie :lol:
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % w 2024 roku :P

pandorinium
Chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 27 wrz 2021 18:52

buahaha. Papier poleciał o 4000% a ty udajesz znawcę. :lol:

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 27 wrz 2021 19:06

buahaha. Papier poleciał o 4000% a ty udajesz znawcę. :lol:
pandorinium ja nikogo nie udaję, mój portfel w stopce. To raczej Ty udajesz tutaj znawcę :roll:
Przytoczę tylko jedne Twoje wypociny z wątku Taurona, jak za darmo go rozdawali. Twój tekst "znawco" wytłuszczonym drukiem; :roll:
Powiedz mi jeszcze "znawco" ile przez ostatni rok urósł Mercator, a ile spadł Tauron :?: :P :lol:

autor: dryniol » wt, 25 wrz 2018, 10:50
Co by nie pisać jest tanioszka :mrgreen:
kredyt wzięty? Lewar też? Co będziesz żałował jak masz pewność, że kokosy zarobisz. :lol:

Oczywiście że tu są kokosy do zarobienia, ale Ty się dopiero o tym dowiesz za 2-3 latka

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 27 wrz 2021 19:25

Panowie, nie dyskutujcie z idiotą. Każdy kto kupił w 2017 Mercatora zamiast taurona dziś ma o niebo większy zwrot z inwestycji zamiast straty.
Ma większy na cdr czy bicie.
Tylko d.ebil kłóci się z faktami. A to domena durniola.
Ma swój świat chłopak.

Do dziś mi zresztą to dziecko nie potrafi wyliczyć straty na Pekao.
Z procentami ma problem a za giełdę się bierze :lol:

Wnioskuję jeszcze o dodatkowy interwał na wykresach - interwały durniola.

olimp.zeusowy
Chorąży

Postautor: olimp.zeusowy » 27 wrz 2021 19:33

Co wy tak dzisiaj tu się spieracie
Były wzrosty , są spadki , normalne zachowanie giełdy
I oczywiście mijanki :lol: :lol: :lol:
Trzeba było sprzedać merca kupić reda i mieć 50% na plusie
Darmowe lekcje są złe - nikt ich nie bierze na poważnie
Ale
powodzenia
🙏

Tylko co poniektórym zostało

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 27 wrz 2021 19:38

Co wy tak dzisiaj tu się spieracie
Były wzrosty , są spadki , normalne zachowanie giełdy
I oczywiście mijanki :lol: :lol: :lol:
Trzeba było sprzedać merca kupić reda i mieć 50% na plusie
Darmowe lekcje są złe - nikt ich nie bierze na poważnie
Ale
powodzenia
🙏

Tylko co poniektórym zostało
Ta spółka to od dawna jest spalona przez zarząd. Pepco już czeka w kolejce do w20.

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 27 wrz 2021 22:47

Panowie, nie dyskutujcie z idiotą. Każdy kto kupił w 2017 Mercatora zamiast taurona dziś ma o niebo większy zwrot z inwestycji zamiast straty.
Ma większy na cdr czy bicie.
Tylko d.ebil kłóci się z faktami. A to domena durniola.
Ma swój świat chłopak.

Do dziś mi zresztą to dziecko nie potrafi wyliczyć straty na Pekao.
Z procentami ma problem a za giełdę się bierze :lol:

Wnioskuję jeszcze o dodatkowy interwał na wykresach - interwały durniola.

To prawda, że nie ma sensu dyskutować z takimi idio.tami pokroju trance, skoro są przekonani, że każdy kto kupił Mercatora
w 2020 roku powyżej 400 zł, zamiast Taurona poniżej 2 zł, to ma teraz lepszy zwrot z inwestycji :P :lol: :lol: :lol:
No de.bilek, po prostu de.bilek :!: :P :lol: :lol:
De.bilku ja nie pisałem o Mercatorze, że nie warto go brać nawet jak był już w okolicach 100 zł, tylko zacząłem ostrzegać przed nim
jak latał powyżej 400 zł, od 2020 roku, że pandemia się skończy i będzie nadprodukcja rękawiczkowego towaru na świecie, mniejszy popyt, itd... bo w przeciwieństwie do Ciebie, ja patrzę do przodu, a nie zatrzymuję się w czasie ekstazy jak Ty de.bilku :roll:

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 27 wrz 2021 23:19

Skończ gościu, bo tu Mercatora to akurat każdy brał po 10-40 zł. Ostrzegać to możesz ludzi na bankierze albo przed domen i na paradach równości.
Taurona polecałeś po 5 zł nie mówiąc o pozostałych spółkach na górkach po 80zł. Kto cię posłuchał dziś liczy nadal straty. Także milcz i zajmij się patentem interwału durniola, bo autorytetu tu nie masz żadnego.

No i nadal czekam na wyliczenie mojej straty na Pekao. Naucz się tych procentów w końcu, bo widzę masz problem z odpowiedzią na pytanie.
Dziś sobie trochę Tauronu dla funu wziąłem, tutaj to będziesz miał pole do popisu i wyliczania strat jak wsparcie padnie :lol:

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 27 wrz 2021 23:35

Skończ gościu, bo tu Mercatora to akurat każdy brał po 10-40 zł. Ostrzegać to możesz ludzi na bankierze albo przed domen i na paradach równości.
Taurona polecałeś po 5 zł nie mówiąc o pozostałych spółkach na górkach po 80zł. Kto cię posłuchał dziś liczy nadal straty. Także milcz i zajmij się patentem interwału durniola, bo autorytetu tu nie masz żadnego.

No i nadal czekam na wyliczenie mojej straty na Pekao. Naucz się tych procentów w końcu, bo widzę masz problem z odpowiedzią na pytanie.
Dziś sobie trochę Tauronu dla funu wziąłem, tutaj to będziesz miał pole do popisu i wyliczania strat jak wsparcie padnie :lol:

trance a po 700 zł jak były największe obroty na Mercatorze to kto niby wtedy brał :?: :roll: Ufoludki :?: :lol: :lol: :lol:
...a może forum ubrało grubych :?: :lol: :lol: :lol: No naprawdę de.bilek jesteś :!: :lol: :lol: :lol:
Pamietaj de.bilku, że dryniol zawsze będzie kilka ruchów do przodu przed takimi jak Ty. Jak się podniecałeś Grodnem po 16 zł,
to ja kupowałem wtedy niechcianą Bogdankę po 20 zł. Teraz dalej się kisisz na Grodnie w okolicach 16 zł, a Bogdanka już po 38 zł :roll:

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 27 wrz 2021 23:53

Ale ty na Bogdance dekielku czekałeś od 2017, o wiele dłużej niż ja na Grodnie, ponad 4 lata :lol:
Na Tauronie do dziś masz stratę bo brałeś po 5 zł i czekasz 5 rok :lol:
I wywaliłeś akcje Bogdanki na pierwszej podbitce, do dziś nie odkupiłeś, mistrz, taki longterm, Tauron pewnie wywalisz po 5,5 by na prowizję i hot doga starczyło :lol:

Wielu ludzi w życiu spotkałem, ale że ktoś lubi publicznie robić z siebie debi.la jak Ty to nigdy . I to jeszcze będąc takim starym dziadem :shock:

No i licz tą moją stratę na Pekao, pomóc Ci z procentami? Zaraz poszukam posta jak mnie podliczałeś, powspominamy i się posmiejemy z twoich mądrości :lol:
I Ty myślisz, że ja mam tylko Grodno w portfelu?
Dekiel do kwadratu :shock:

I już nic nie pisz, jesteś jak zdarta płyta. Nic nowego nie wniesiesz. Zresztą miałeś tego nie robić, ale jak widać nie dość że akcji to i języka za zębami trzymać nie potrafisz, longterm durniol :lol:

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 00:00

Ale ty na Bogdance dekielku czekałeś od 2017, o wiele dłużej niż ja na Grodnie, ponad 4 lata :lol:
Na Tauronie do dziś masz stratę bo brałeś po 5 zł i czekasz 5 rok :lol:
I wywaliłeś akcje Bogdanki na pierwszej podbitce, do dziś nie odkupiłeś, mistrz, taki longterm, Tauron pewnie wywalisz po 5,5 by na prowizję i hot doga starczyło :lol:

Wielu ludzi w życiu spotkałem, ale że ktoś lubi publicznie robić z siebie debi.la jak Ty to nigdy . I to jeszcze będąc takim starym dziadem :shock:

No i licz tą moją stratę na Pekao, pomóc Ci z procentami? Zaraz poszukam posta jak mnie podliczałeś, powspominamy i się posmiejemy z twoich mądrości :lol:

trance zobacz mój pierwszy wpis na forum Bogdanki, a nie kłamiesz tu jak Pinokio z PiS-u :roll: Jak mogłem czekać od 2017 roku na Bogdance, skoro kupowałem ją po 20 zł na początku tego roku de.bilku :?: :lol: :lol: :lol:
Bez odbioru, bo szkoda czasu na takich de.bili jak Ty :oops: :roll:
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2021 00:03 przez dryniol, łącznie zmieniany 2 razy.

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 28 wrz 2021 00:01

Hahaha, frajer giełdowy się odezwał;-D
Pozycji jeszcze nie zamknąłem, bronią wsparcia. Jak poleci, to zamknę pozycję na delikatnym minusie, bo w tych okolicach brałem i odkupię taniej, bez żalu.
Jak wybicie będzie dołem fałszywe, to co najwyżej nie zarobię. Proste.
Nie jestem takim tępym masochistą by trzymać akcje ze stratą latami jak co niektórzy.
Porzadny plus na mrc, tsg, mls, harperze, nawet na Tauronie itd. i te ~5% na Pekao mnie zabije, co za d***;-D

A nawet jakbym nie sprzedał, to i tak za dwa lata pekao mi wypłaci dywidendę, stratę odrobię, Ty niekoniecznie.
Dalej walcz z rynkiem i trzymaj perłę :lol:

trance jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" czujny :lol: :lol: :lol:
jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" nerwowy :lol: :lol: :lol:
ale co tam dla takiego forumowego "mistrza giełdy" - 5 % w tydzień :lol: :lol: :lol:
No ale w końcu nasz foumowy "mistrz giełdy" zostanie golasem, jak będzie skakał ze spółki na spółkę
i tracił po 5% w tydzień :lol: :lol: :lol:
Dobra durniol, jak tam te 5%. Jakieś rady nam jeszcze dasz?
Że cię matka i ojciec nie nauczyli że czasem lepiej milczeć :shock:
Czy z domu dziecka jesteś?

I patrz, nawet dwa lata nie minęły :lol:
Tak się chłopie na giełdzie zarabia, ucz się ucz bo jak widać ten się śmieje...

I tym pokazującym jakim to mato.łkiem jesteś postem kończymy temat. Twój świat interwałów mnie nie interesuje :lol:

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 28 wrz 2021 00:22

Hahaha, frajer giełdowy się odezwał;-D
Pozycji jeszcze nie zamknąłem, bronią wsparcia. Jak poleci, to zamknę pozycję na delikatnym minusie, bo w tych okolicach brałem i odkupię taniej, bez żalu.
Jak wybicie będzie dołem fałszywe, to co najwyżej nie zarobię. Proste.
Nie jestem takim tępym masochistą by trzymać akcje ze stratą latami jak co niektórzy.
Porzadny plus na mrc, tsg, mls, harperze, nawet na Tauronie itd. i te ~5% na Pekao mnie zabije, co za d***;-D

A nawet jakbym nie sprzedał, to i tak za dwa lata pekao mi wypłaci dywidendę, stratę odrobię, Ty niekoniecznie.
Dalej walcz z rynkiem i trzymaj perłę :lol:

trance jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" czujny :lol: :lol: :lol:
jaki nasz forumowy "mistrz giełdy" nerwowy :lol: :lol: :lol:
ale co tam dla takiego forumowego "mistrza giełdy" - 5 % w tydzień :lol: :lol: :lol:
No ale w końcu nasz foumowy "mistrz giełdy" zostanie golasem, jak będzie skakał ze spółki na spółkę
i tracił po 5% w tydzień :lol: :lol: :lol:
Dobra durniol, jak tam te 5%. Jakieś rady nam jeszcze dasz?
Że cię matka i ojciec nie nauczyli że czasem lepiej milczeć :shock:
Czy z domu dziecka jesteś?

I patrz, nawet dwa lata nie minęły :lol:
Tak się chłopie na giełdzie zarabia, ucz się ucz bo jak widać ten się śmieje...

I tym pokazującym jakim to mato.łkiem jesteś postem kończymy temat. Twój świat interwałów mnie nie interesuje :lol:

trance no ale czym się podniecasz, jak od tego czasu wszystko poszło w górę, oprócz Twoich Projektów, Bitów, Mercatorów
i Grodnów, którymi się najbardziej fascynowałeś jeszcze rok temu de.bilku :lol: :lol: Ekstaza do gierek już minęła u Ciebie de.bilku :?: :lol:, bo jeśli tak, to może być fajne info, że już warto myśleć o kupowaniu :lol: :lol: :lol:

trance
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: trance » 28 wrz 2021 00:30

A przepraszam, zapomniałem napisać, że Twój post jest z wątku PEKAO, które poszło do góry o hmm ponad 100%? Ty tu jesteś specjalistą od procentów a ja jak widać mistrzem giełdy. Ty się śmiałeś a ja akumulowalem na niższych poziomach.

Wtedy zrobiłeś z siebie dur.nia, i nadal po staremu.
Ok, skończ się ośmieszać, bo już klasyka zdartej płyty i 11bit wjeżdża widzę, podkład profesjonalny.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA