Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

wszystko na temat spółek publicznych
m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 19:43

wy to jestescie debesciaki tylko inni wam robia kole piora
a moze o to ze wtapiacie kase na gieldzie czas osadzac samych siebie
moze to nie ONI tylko wy sami sobie robiecie kole dópy bo nie umiecie inwestowac
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

REKLAMA


m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 19:48

ja tez kiedys probowalem inwestowac
ale nie wychodzilo
dlatego teraz jestem graczem i spekulantem
to lubie i to mi wychodzi jak wlosy z glowy
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 19:55

nie tylko polak potrafi

Włoch, który chciał otrzymać zaświadczenie o szczepieniu przeciwko COVID-19 pojawił się w punkcie ze sztucznym ramieniem - twierdzą urzędnicy. Mężczyzna liczył, że pielęgniarki się nie zorientują, jednak te postanowiły wezwać policję. We Włoszech obowiązują najbardziej surowe w Europie przepisy dotyczące certyfikatu COVID-19.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ref=slider



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: dochodzeniowy » 03 gru 2021 19:57

Nie chce mi sie tego wszystkiego opisywać od nowa. Nieudacznik Folksdojcz to kanalia. Jakby teraz był u władzy to byłaby defloracja od bytu inwestorów zamiast hossy. :lol:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 19:59

powiem ci ze masz racje
tusk zniszczyl mi zycie
na szczescie za pisu ludzie sa bogaci i wywalaja wiecej na smietniki
mam co jesc i za to jestem wdzieczny
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:14

A co polecacie na trzecią dawkę moderne czy pfizera
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: dochodzeniowy » 03 gru 2021 20:14

ja tez kiedys probowalem inwestowac
ale nie wychodzilo
dlatego teraz jestem graczem i spekulantem
to lubie i to mi wychodzi jak wlosy z glowy
Trzymam akcje 15 lat . Jeden i ten sam papier . Jeżdzę na walne, interesuje się spółką . 8 lat za PO było cięzkie tym bardziej ze i normalnej roboty nie było. Dzis i kasa z giełdy w postaci dywidendy i kasa z pracy sa nieporównywalne. W samym grudniu dostanę ponad XXX tys. na konto a za Tuska cała kapitalizacja bezrobotnego była 24 tys. Nie dziwne że wiekszości giełda wyszła bokiem . Cały czas znałem przyczynę więc mogłem zastosowac odpowiednią kurację . Jest to olewanie moczem wszystkiego za zwiazane z nieudacznictwem , Folksdojczyzmem , TUSKIZMEM i KOPACZYZMEM. :idea:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:19

8)
Ostatnio zmieniony 03 gru 2021 20:37 przez m|u|m|i|n|e|k, łącznie zmieniany 1 raz.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:20

:oops:
Ostatnio zmieniony 03 gru 2021 20:37 przez m|u|m|i|n|e|k, łącznie zmieniany 1 raz.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:22

i nie bede tego trzymal nawet tydzien
biore co moje i w przyszlym tygodnie gram dalej
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:25

dlatego nie skamle tak jak wy
i gó`wno mnie obchodzi kto rzadzi byle nie psul finansow panstwa i prawa tak jak to robi to ferajna kaczora
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 03 gru 2021 20:55

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: dochodzeniowy » 03 gru 2021 21:07

Koniunktura jaka jest kazdy widzi . Dlatego wązne jest kto rzadzi a Prawo . Prawo mamy komunistyczne . Nie nalezy, nie powinno itd. Sady tez sa komunistyczne PRL-OWSKIE.
Tego nie można zepsuć , to jest juz do cna zepsute. Sędziowie kradną , gwałcą, mordują i to wszystko pod pozorem immunitetu i bezkarności. Nie wspomne o wyrokach , Które brzmia jak polityczne manifesty.
To tego cała ta walka srodowiska na arenie europejskiej , gdzie wiekszość nie rozumie polskich zawiłości powoduje nieodwracalne szkody polskim firmom .takze tym notowanym na GPW .
Takze tej mojej trzymanej od 15 lat .
W tym roku miała byc inwestycja ale jest uzalezniona od dofinansowania na innowacje . Kasy nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie bo folksdojcze działają jak V kolumna.
Nóz sie otwiera, za samo wywlekanie polskich spraw za granicę . To jest już zdrada. :idea:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: zenek69 » 04 gru 2021 10:40

Koniunktura jaka jest kazdy widzi . Dlatego wązne jest kto rzadzi a Prawo . Prawo mamy komunistyczne . Nie nalezy, nie powinno itd. Sady tez sa komunistyczne PRL-OWSKIE.
Tego nie można zepsuć , to jest juz do cna zepsute. Sędziowie kradną , gwałcą, mordują i to wszystko pod pozorem immunitetu i bezkarności. Nie wspomne o wyrokach , Które brzmia jak polityczne manifesty.
To tego cała ta walka srodowiska na arenie europejskiej , gdzie wiekszość nie rozumie polskich zawiłości powoduje nieodwracalne szkody polskim firmom .takze tym notowanym na GPW .
Takze tej mojej trzymanej od 15 lat .
W tym roku miała byc inwestycja ale jest uzalezniona od dofinansowania na innowacje . Kasy nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie bo folksdojcze działają jak V kolumna.
Nóz sie otwiera, za samo wywlekanie polskich spraw za granicę . To jest już zdrada. :idea:
Taka prawda

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: NiKtoś » 04 gru 2021 10:54

Sorry chlopcy ale odlecieliscie tak daleko ze nie wiem czy jestescie w stanie wrocic na ziemie ( prawdopodobnie to juz niemozliwe ) Juz bajdurzycie na potege. Prosze podac te liste sedziow ktorzy morduja i gwalca a potem zaslaniaja sie immunitetem... :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości