Sytuacja na Ukrainie

wszystko na temat spółek publicznych
koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 07 mar 2022 23:29

Kilka osób już prosiło, aby nie przynosić do tego wątku polityki krajowej... :oops: :x :evil:
To tylko dla przypomnienia kto jaki jest i z kim przystaje 8) 8)

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: fluidek » 07 mar 2022 23:30



Tylko tych środków tam nie ma i nie ma podstaw do tego żeby twierdzić że będą . Nie ma żadnych dowodów na to że będą w niedługim czasie dostarczone a to oznacza porażkę
Być może zapadła już decyzja o wyjściu z wojny, ale o jakiejś kontrofensywie na Krym zapomnij. Ja pod to wezmę trochę Kernela :P
Nie wiem , zobaczymy czy będzie kontrofensywa ale myślę że jest to bardziej możliwe niż niemożliwe. Zobaczymy z czasem kto lepiej ocenił sytuację
Mogę każdy zakład przyjąć :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dochodzeniowy » 07 mar 2022 23:30

świat chce wojny bo pompuje ceny ropy , gazu i wegla czyli głównych składników wojennego budżetu Rosji.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 07 mar 2022 23:33

Ale dzisiaj słyszałem taką rzecz że mianowicie Ukraina ma być drugim izraelem bo tam już nie ma miejsca 8) 8)

TwojąMamę
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 03 sie 2017 16:51
Lokalizacja: Moderator

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: TwojąMamę » 07 mar 2022 23:37

Ale dzisiaj słyszałem taką rzecz że mianowicie Ukraina ma być drugim izraelem bo tam już nie ma miejsca 8) 8)
Ta "teoria spiskowa" o Drugiej Jerozolimie/Wielkiej Jerozolimie ma już kilka lat.
Jak poszukasz to znajdziesz sporo ciekawostek/głupotek o tym

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: fluidek » 07 mar 2022 23:40

"Generał dywizji Witalij Gierasimow, szef sztabu rosyjskiej 41 Połączonej Armii Zbrojnej, został wyeliminowany przez ukraińskich agentów wywiadu wojskowego."

Amerykanie dali namiary na tego siepacza Groznego?

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: SHUN_TZU » 07 mar 2022 23:41

Ale dzisiaj słyszałem taką rzecz że mianowicie Ukraina ma być drugim izraelem bo tam już nie ma miejsca 8) 8)
Niom z ludzi się szybko czyszczą....u.nich drugi Izrael...a u nas ??? Drugi Wołyń??
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

gerth
Starszy sierżant
Posty: 92
Rejestracja: 12 maja 2010 10:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: gerth » 08 mar 2022 06:31


Być może zapadła już decyzja o wyjściu z wojny, ale o jakiejś kontrofensywie na Krym zapomnij. Ja pod to wezmę trochę Kernela :P

Też się zastanawiam, z jednej strony wojna, z drugiej pomyślna droga do UE.
Może dać 1000% zysku albo 100% strat.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7464
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 08 mar 2022 07:53

Powoli czas na talie kart jak w Iraku. Wylapywac tych zbrodniarzy , namierzac i rakietka. najelpsze co tu moze byc to zatrzymanie sil rosjan w przewleklej wojnie, na razie jednak robia postepy. Ale na to zatrzymanie i wykrwiaanie nie zalowalbym zadnych pienidzy ani "ochotnkow" weteranow z calego swiata. Jesli ukry wyrzymaja miesiac , dwa z zachowana zdolnoscia bojowa i wiecej niz 50% terytorium Ukrainy to bedzie juz bardzo dobrze...Ukraine potem sie odbuduje , caly swiat pomoze.. :mrgreen:
"Generał dywizji Witalij Gierasimow, szef sztabu rosyjskiej 41 Połączonej Armii Zbrojnej, został wyeliminowany przez ukraińskich agentów wywiadu wojskowego."

Amerykanie dali namiary na tego siepacza Groznego?
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Martyr » 08 mar 2022 08:10

Kilka osób już prosiło, aby nie przynosić do tego wątku polityki krajowej... :oops: :x :evil:
To tylko dla przypomnienia kto jaki jest i z kim przystaje 8) 8)
Nie, to nie jest żaden argument, bo stosując taką samą retorykę można napisać, że koleżka Tuskomatoła i Sikorzanki wywołał wojnę :twisted: :twisted: 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43963
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Martyr » 08 mar 2022 08:28

Po tym co ogłosili i w jaki sposób oraz co chcą "za spokój", to powiem, że bezczelne są te ruskie. Włożyli jaja w ukraińskie imadło, jak na ten moment żadnych celów nie osiągnęli, a próbują nadal ugrać to samo co chcieli przed tym wielbłądem Putina. Być może z poparciem UE wymuszą to na Ukrach. Ciekawe na ile USA-UK będą zmotywowane, by ciągnąć zabawę dalej i skalpować ruskiego misia na ukraińskiej ziemi. Jakby nie było, to na tym całym cyrku, nie jako przy okazji, mogą ugrilować Europę z deczka. Może to będzie kuszące, takie dwa w jednym i Fra-Ger nie dostaną okazji, by znowu całować dvpsko Putina. Nie powiem, jest interesująco.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: zenek69 » 08 mar 2022 08:32

Po tym co ogłosili i w jaki sposób oraz co chcą "za spokój", to powiem, że bezczelne są te ruskie. Włożyli jaja w ukraińskie imadło, jak na ten moment żadnych celów nie osiągnęli, a próbują nadal ugrać to samo co chcieli przed tym wielbłądem Putina. Być może z poparciem UE wymuszą to na Ukrach. Ciekawe na ile USA-UK będą zmotywowane, by ciągnąć zabawę dalej i skalpować ruskiego misia na ukraińskiej ziemi. Jakby nie było, to na tym całym cyrku, nie jako przy okazji, mogą ugrilować Europę z deczka. Może to będzie kuszące, takie dwa w jednym i Fra-Ger nie dostaną okazji, by znowu całować dvpsko Putina. Nie powiem, jest interesująco.

USA dobrze wie jaki jest stan armii ruskiej i na co ja jeszcze stać...jeśli na niewiele to nie popuszcza ruskim i docisną ich na maksa

Nie będzie żadnej ofensywy na Krym. Jego odzyskanie będzie możliwe tylko w razie przewrotu i rozkładu armii rosyjskiej przy negocjacjach. Wtedy wiele opcji jest na stole włącznie z obwodem kaliningradzkim krymem donbaskimi separami czy Ciechanowską w Białorusi

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7464
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 08 mar 2022 09:05

Putek powidzial ze nie bedzie zadnego powlania rezerwistow i sprawe zalatwia tylko wosjka zawodowe. Cigale pewny siebie. nazbieral tego przez 30 lat od groma..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8616
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 08 mar 2022 09:10

Putek powidzial ze nie bedzie zadnego powlania rezerwistow i sprawe zalatwia tylko wosjka zawodowe. Cigale pewny siebie. nazbieral tego przez 30 lat od groma..
a ktoś jeszcze wierzy w te jego notoryczne klamstwa?

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8616
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 08 mar 2022 10:07

cisza przed burzą kacapy chyba rozumieją ze to ich ostatnia szansa na zdobycia Kijowa

"Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy podaje, że to pierwsza wojna w historii, w której armia rosyjska odmawia zabierania poległych żołnierzy."


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości