Murzyn tradycyjnie robi w balona Banane

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Murzyn tradycyjnie robi w balona Banane

Postautor: NiKtoś » 24 cze 2022 09:00

Poki europa gra pokazuje minus a potem robi sobie plusa i tak dwa razy pod rzad: A wig20 zostaje z nowymi minimami :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Murzyn tradycyjnie robi w balona Banane

Postautor: trance » 24 cze 2022 11:10

Spokojnie, niedługo zaczną wyceniać spadki stóp procentowych i impreza się rozkręci, ale teraz to plaża i relaks :lol:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7546
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Murzyn tradycyjnie robi w balona Banane

Postautor: Pandziora » 24 cze 2022 12:21

Nikt nikogo nie oszukał. Zauważ, że Goldman i spółka robi na dużych spółkach z 60% obrotu i oni doskonale wiedzą co się dzieje u nas i na innych rynkach, bo tam też grają. W związku z tym BANANOWIEC (przez małą płynność) już od dość dawna wyprzedza ruchy w górę i w dół występujące na normalnych rynkach. Aktualnie w mojej opinii my już ruch w górę zakończyliśmy i grubasy podsypuja papierami w oczekiwaniu na spadek usa, który powinien nastąpić prędzej czy pózniej, choc bardziej w przyszłym tygodniu niż w tym.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Murzyn tradycyjnie robi w balona Banane

Postautor: NiKtoś » 25 cze 2022 08:52

US +3% wiec nie wiem co wyprzedzili ,3 sesja w gore pod rzad tym razem jeszce mocniejsza :P
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości