Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

wszystko na temat spółek publicznych
XTB17
Sierżant sztabowy
Posty: 136
Rejestracja: 10 mar 2021 21:36

Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: XTB17 » 15 lip 2022 22:10

Robi bałagan na forum inwestycyjnym. Wkleja informacje, które są dostępne w każdym serwisie informacyjnym. Dodatkowo nie są one związane z żadną konkretną spółką, ani nie mają żadnego związku z kierunkiem indeksów giełdowych.
.

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: NiKtoś » 15 lip 2022 23:08

Wszystkie sa powiazane z jedna wydmucha.
Prawo i Sprawiedliwosc ,
skrot giełdowy PIS.
Przedmiot działalności : utrzymywanie się u władzy
Prezes : Jaroslaw Kaczynski
:mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: dochodzeniowy » 15 lip 2022 23:46

Inflacja w Polsce najwyższa w Europie? Kłamstwa Tuska

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... c64b898ec6

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: Nowy incoqnito » 16 lip 2022 05:26

Jedyne co może zamknąć mordę temu głu#polowi to wygrana PO i to to dopiero po kilku miesiącach od wyborów! Schowa się wtedy ze wstydu do dziury, ze miało być tak fajnie , że zielona wyspa itd a wyszło jak zwykle :lol:
A może się nie schowa??? Z przy#głupem nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: ANTYCHRYST » 16 lip 2022 09:25

Wszystkie sa powiazane z jedna wydmucha.
Prawo i Sprawiedliwosc ,
skrot giełdowy PIS.
Przedmiot działalności : utrzymywanie się u władzy
Prezes : Jaroslaw Kaczynski
:mrgreen:
dokładnie :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: dochodzeniowy » 16 lip 2022 12:25

Tusk demokratycznie wybrany na premiera bo zrobieniu burdelu w rzadzie i umożliwieniu rozkradania polskiego budzetu uciekł do makreli do NRD , gdzie wspólnie budowali potęgę Putina szpiega z Drezna. Rączka rączkę myje. Dlatego dziś niemiec z NRD stoi w kolejce po piec na drewno i boi sie zimy jak Wermacht pod Stalingradem.
https://www.fakt.pl/hobby/historia/wlad ... af/m0sc18n

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: NiKtoś » 16 lip 2022 12:55

NRD nie ma od 30 lat , Tuska od 8 a burdelu takiego nie bylo nigdy jeszcze po 89 :mrgreen:
Tusk demokratycznie wybrany na premiera bo zrobieniu burdelu w rzadzie i umożliwieniu rozkradania polskiego budzetu uciekł do makreli do NRD , gdzie wspólnie budowali potęgę Putina szpiega z Drezna. Rączka rączkę myje. Dlatego dziś niemiec z NRD stoi w kolejce po piec na drewno i boi sie zimy jak Wermacht pod Stalingradem.
https://www.fakt.pl/hobby/historia/wlad ... af/m0sc18n
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2470
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: OSA » 16 lip 2022 14:38

Jedyne co może zamknąć mordę temu głu#polowi to wygrana PO i to to dopiero po kilku miesiącach od wyborów! Schowa się wtedy ze wstydu do dziury, ze miało być tak fajnie , że zielona wyspa itd a wyszło jak zwykle :lol:
A może się nie schowa??? Z przy#głupem nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:


Taki jak ty wyznawcą pisu niczego i tak nie zrozumie .Żyjecie w świecie rządowej propagandy, kłamstw i głupoty i wam to odpowiada. Ale dla większości Polaków jest oczywistym że PiS doprowadza nasz kraj do RUINY i potrzebne są zmiany by ten proces zatrzymać i odwrócić.
Przypomnę więc kilka faktów oczywistych i jasnych dla większości. Napiszę jak wygląda
Państwo PIS w pigułce -u władzy ludzie przepisujący szemrane majątki na żony, dający przekupywać się za stołki, wyzyskujący rodziców gdy ich dziecko jest jedną nogą w grobie. Kolesiostwo, KORUPCJA, NEPOTYZM, kumoterstwo 100% większe niż za PO. Okradanie Polski w tzw białych rękawiczkach, tworzenie struktur mafijnych bo tak należy nazwać działania zmierzające do podporządkowania sobie wszelkich instytucji, mediów, sądów, zniszczenie samorządów.... niszczenie nieposłusznych prokuratorów, sędziów, urzędników, opozycję. Doprowadzili gospodarkę do ruiny. GIEŁDA W ZAPASCI . Pis to Populiści i kłamcy. Ja nie wiem jakim trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Ostatnio doszlo OKRADANIE Polaków z pieniędzy które Polsce się należą z KPO , ale rząd je blokuje w imię utrzymania swojej koalicji i władzy..
To jest niesamowite że własne stołki w rządzie są ważniejsze od miliardów Euro dla Polski i Polaków!!!!
Mogę podawać wiele przykładów na ta patologie która się rozlała w Polsce przez ostatnie 7 lat.
Obawiam się jednak że fanatycy i Wyznawcy pisu i tak z tego nic nie zrozumieją :oops:


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: dochodzeniowy » 16 lip 2022 16:55

Jak Tusk doszedł do władzy to dochody budżetu Polski wynosiły 60 mld euro. Jak Kopacz została odspawana to dochody budzetu wynosiły 60 mld euro . Mineło 8 lat ich rzadów i nie zwiekszono dochodów a za PIS dochody budżetu wynoszą po 6 latach 103 mld Euro . Albo euro trafił szlag i prawdziwy kurs to 2,55 albo za PO okradano nas w białych rekawiczkach i strzelano do Górników gumowymi kulami. :idea:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: Nowy incoqnito » 16 lip 2022 19:33

Jedyne co może zamknąć mordę temu głu#polowi to wygrana PO i to to dopiero po kilku miesiącach od wyborów! Schowa się wtedy ze wstydu do dziury, ze miało być tak fajnie , że zielona wyspa itd a wyszło jak zwykle :lol:
A może się nie schowa??? Z przy#głupem nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:


Taki jak ty wyznawcą pisu niczego i tak nie zrozumie .Żyjecie w świecie rządowej propagandy, kłamstw i głupoty i wam to odpowiada. Ale dla większości Polaków jest oczywistym że PiS doprowadza nasz kraj do RUINY i potrzebne są zmiany by ten proces zatrzymać i odwrócić.
Przypomnę więc kilka faktów oczywistych i jasnych dla większości. Napiszę jak wygląda
Państwo PIS w pigułce -u władzy ludzie przepisujący szemrane majątki na żony, dający przekupywać się za stołki, wyzyskujący rodziców gdy ich dziecko jest jedną nogą w grobie. Kolesiostwo, KORUPCJA, NEPOTYZM, kumoterstwo 100% większe niż za PO. Okradanie Polski w tzw białych rękawiczkach, tworzenie struktur mafijnych bo tak należy nazwać działania zmierzające do podporządkowania sobie wszelkich instytucji, mediów, sądów, zniszczenie samorządów.... niszczenie nieposłusznych prokuratorów, sędziów, urzędników, opozycję. Doprowadzili gospodarkę do ruiny. GIEŁDA W ZAPASCI . Pis to Populiści i kłamcy. Ja nie wiem jakim trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Ostatnio doszlo OKRADANIE Polaków z pieniędzy które Polsce się należą z KPO , ale rząd je blokuje w imię utrzymania swojej koalicji i władzy..
To jest niesamowite że własne stołki w rządzie są ważniejsze od miliardów Euro dla Polski i Polaków!!!!
Mogę podawać wiele przykładów na ta patologie która się rozlała w Polsce przez ostatnie 7 lat.
Obawiam się jednak że fanatycy i Wyznawcy pisu i tak z tego nic nie zrozumieją :oops:

Du#rniu bez szkoły w TV to ja oglądam czasami ekstraklasę i MCFC w Premier League Wali mnie PiS. Mi się żyje całkiem dobrze. Potrafiłem zarabiać i za Tuska i teraz za Morawieckiego! Plucia na ojczyznę nie znoszę! Za to moim znajomym handlującym paliwem o dziwo żyje się sporo gorzej :lol:

:Doprowadzili gospodarkę do ruiny..." i dzięki temu mamy najmniejsze bezrobocie od 89.... I niech to będzie za cały komentarz twojej głupoty!!!

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: welts » 16 lip 2022 23:16

Jedyne co może zamknąć mordę temu głu#polowi to wygrana PO i to to dopiero po kilku miesiącach od wyborów! Schowa się wtedy ze wstydu do dziury, ze miało być tak fajnie , że zielona wyspa itd a wyszło jak zwykle :lol:
A może się nie schowa??? Z przy#głupem nigdy nic nie wiadomo :mrgreen:


Taki jak ty wyznawcą pisu niczego i tak nie zrozumie .Żyjecie w świecie rządowej propagandy, kłamstw i głupoty i wam to odpowiada. Ale dla większości Polaków jest oczywistym że PiS doprowadza nasz kraj do RUINY i potrzebne są zmiany by ten proces zatrzymać i odwrócić.
Przypomnę więc kilka faktów oczywistych i jasnych dla większości. Napiszę jak wygląda
Państwo PIS w pigułce -u władzy ludzie przepisujący szemrane majątki na żony, dający przekupywać się za stołki, wyzyskujący rodziców gdy ich dziecko jest jedną nogą w grobie. Kolesiostwo, KORUPCJA, NEPOTYZM, kumoterstwo 100% większe niż za PO. Okradanie Polski w tzw białych rękawiczkach, tworzenie struktur mafijnych bo tak należy nazwać działania zmierzające do podporządkowania sobie wszelkich instytucji, mediów, sądów, zniszczenie samorządów.... niszczenie nieposłusznych prokuratorów, sędziów, urzędników, opozycję. Doprowadzili gospodarkę do ruiny. GIEŁDA W ZAPASCI . Pis to Populiści i kłamcy. Ja nie wiem jakim trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Ostatnio doszlo OKRADANIE Polaków z pieniędzy które Polsce się należą z KPO , ale rząd je blokuje w imię utrzymania swojej koalicji i władzy..
To jest niesamowite że własne stołki w rządzie są ważniejsze od miliardów Euro dla Polski i Polaków!!!!
Mogę podawać wiele przykładów na ta patologie która się rozlała w Polsce przez ostatnie 7 lat.
Obawiam się jednak że fanatycy i Wyznawcy pisu i tak z tego nic nie zrozumieją :oops:

PO-to niemiecka i rosyjska agentura, bezpaństwowcy, lgbt, antypolacy.
PO-zatem nikt tej listy prawie nie czyta, śmieszna ilość odsłon, sami do siebie piszą frustraci i sami siebie czytają :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: NiKtoś » 17 lip 2022 02:16

Ale o PO pisza i gadaja tylko pisiacy nikt wiecej :lol: W dodatku agentura a przez 8 lat Kaminski z pegasusem ani jednego agenta z PO nie zlapal.. To sie nazwywa niekompetencja albo.. zwykle wciskanie banialukow co najelepiej wychodzi pisiakom . Sami sobie utrwalaja psychoze :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2705
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: Erudyta » 17 lip 2022 08:21

Ale o PO pisza i gadaja tylko pisiacy nikt wiecej :lol: W dodatku agentura a przez 8 lat Kaminski z pegasusem ani jednego agenta z PO nie zlapal.. To sie nazwywa niekompetencja albo.. zwykle wciskanie banialukow co najelepiej wychodzi pisiakom . Sami sobie utrwalaja psychoze :mrgreen:
W Polsce nie ma opozycji.
Mamy albo agenture niemiecka, albo radziecka.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7462
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: NiKtoś » 17 lip 2022 08:37

A obecnie rządzący to czyja agentura ??
Ale o PO pisza i gadaja tylko pisiacy nikt wiecej :lol: W dodatku agentura a przez 8 lat Kaminski z pegasusem ani jednego agenta z PO nie zlapal.. To sie nazwywa niekompetencja albo.. zwykle wciskanie banialukow co najelepiej wychodzi pisiakom . Sami sobie utrwalaja psychoze :mrgreen:
W Polsce nie ma opozycji.
Mamy albo agenture niemiecka, albo radziecka.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3630
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Czy Admin może zbanować użytkownika OSA

Postautor: koordynator1 » 17 lip 2022 22:20

Jest śmietanka pi-SSd eurocipa,ubеk pi-SSdowski cwеl i reszta wyłączam nowego inco :evil: :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości