PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dusigrosz » 04 sie 2022 13:14

Kolejne nadzieje... Ale moj kolejny pakiet dopero gdzies pod 20 PLN bym sprzedawal.. Daleko jeszcze...

NiKtoś tanio chcesz oddać :shock:
Nie lepiej poczekać do 200 PLN, zamiast kupić coś innego i stracić te drobniaki które zarobisz na perełce :?: 8)
Dobra rada od dryniola w gratisie; Poczekaj aż PKP Cargo wejdzie do WIG-u 20 i wtedy zastanawiaj się nad zamknięciem pozycji :P
200zl? HAHA.
Przeciez ten smiec z kwartalu na kwartal przynosi kazdorazowo straty.
Akcja z ukrainskiem zbozem nie wyszla - co przyznal sam prezes.
Z kolei na przewozeniu wegla znajac life nie zarobia az tyle...
Bardziej beda to robic pro publico bono (bo premier kazal prezesowi, jesli chce utrzymac stolek :lol: :lol: :lol: :lol: )

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: NiKtoś » 04 sie 2022 17:41

Dotknal 15 PLN i sie zes/tał , no ale rajd byl ladny...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 04 sie 2022 18:29

Obrazek

m|u|m|i|n|e|k taką fajną masz stopkę, tyle że niestety nie zaliczasz się do tych nielicznych, którzy wiedzą o co chodzi w AT 8)
cytuję Twoją stopkę muminku;
" Z analizą techniczną jest jak z nordic walking. Sporo osób to stosuje, ale tak naprawdę tylko nieliczni wiedzą,o co w tym chodzi"
Kolego na wykresie PKP Cargo utworzyla się formacja podwójnego dna. Hossa tutaj się zaczęła od dołka na poziomie 8.70 zł w 2020 roku. Obecny zjazd z 15 zł to jedynie korekta ostatniego wystrzału w górę, i za chwilę będziemy ponownie jechać w górę, przebijając z hukiem 15 zł :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 04 sie 2022 18:50

Kolejne nadzieje... Ale moj kolejny pakiet dopero gdzies pod 20 PLN bym sprzedawal.. Daleko jeszcze...

NiKtoś tanio chcesz oddać :shock:
Nie lepiej poczekać do 200 PLN, zamiast kupić coś innego i stracić te drobniaki które zarobisz na perełce :?: 8)
Dobra rada od dryniola w gratisie; Poczekaj aż PKP Cargo wejdzie do WIG-u 20 i wtedy zastanawiaj się nad zamknięciem pozycji :P
200zl? HAHA.
Przeciez ten smiec z kwartalu na kwartal przynosi kazdorazowo straty.
Akcja z ukrainskiem zbozem nie wyszla - co przyznal sam prezes.
Z kolei na przewozeniu wegla znajac life nie zarobia az tyle...
Bardziej beda to robic pro publico bono (bo premier kazal prezesowi, jesli chce utrzymac stolek :lol: :lol: :lol: :lol: )

dusigrosz piszesz o teraźniejszości, a ja o przyszłości :idea: :roll: Nie rozróżniasz tych dwóch spraw :?: :roll:
Obiecuję, że się przypomnę z tym postem przy kursie PKP Cargo powyżej 200 zł, z notowaniami tej spółki już w WIG-u20 :idea: :arrow:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dusigrosz » 04 sie 2022 22:13




NiKtoś tanio chcesz oddać :shock:
Nie lepiej poczekać do 200 PLN, zamiast kupić coś innego i stracić te drobniaki które zarobisz na perełce :?: 8)
Dobra rada od dryniola w gratisie; Poczekaj aż PKP Cargo wejdzie do WIG-u 20 i wtedy zastanawiaj się nad zamknięciem pozycji :P
200zl? HAHA.
Przeciez ten smiec z kwartalu na kwartal przynosi kazdorazowo straty.
Akcja z ukrainskiem zbozem nie wyszla - co przyznal sam prezes.
Z kolei na przewozeniu wegla znajac life nie zarobia az tyle...
Bardziej beda to robic pro publico bono (bo premier kazal prezesowi, jesli chce utrzymac stolek :lol: :lol: :lol: :lol: )

dusigrosz piszesz o teraźniejszości, a ja o przyszłości :idea: :roll: Nie rozróżniasz tych dwóch spraw :?: :roll:
Obiecuję, że się przypomnę z tym postem przy kursie PKP Cargo powyżej 200 zł, z notowaniami tej spółki już w WIG-u20 :idea: :arrow:
Na jakiej podstawie sądzisz, ze spółka trafi do wig20 i ze będzie po 200zl hulać? Spójrz na spółki SP, np Orlen czy jsw. Super zyski a kursy szorują, to jakim cudem cargo, które notują tylko straty miałoby być po 200zl?
Daj zakres czasu i chętnie się z Tobą założę o whisky.
Może być benromach 40yo?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 05 sie 2022 02:08



200zl? HAHA.
Przeciez ten smiec z kwartalu na kwartal przynosi kazdorazowo straty.
Akcja z ukrainskiem zbozem nie wyszla - co przyznal sam prezes.
Z kolei na przewozeniu wegla znajac life nie zarobia az tyle...
Bardziej beda to robic pro publico bono (bo premier kazal prezesowi, jesli chce utrzymac stolek :lol: :lol: :lol: :lol: )

dusigrosz piszesz o teraźniejszości, a ja o przyszłości :idea: :roll: Nie rozróżniasz tych dwóch spraw :?: :roll:
Obiecuję, że się przypomnę z tym postem przy kursie PKP Cargo powyżej 200 zł, z notowaniami tej spółki już w WIG-u20 :idea: :arrow:
Na jakiej podstawie sądzisz, ze spółka trafi do wig20 i ze będzie po 200zl hulać? Spójrz na spółki SP, np Orlen czy jsw. Super zyski a kursy szorują, to jakim cudem cargo, które notują tylko straty miałoby być po 200zl?
Daj zakres czasu i chętnie się z Tobą założę o whisky.
Może być benromach 40yo?


dusigrosz na GPW jestem od 30 lat. Już dosyć długo obserwuję ją, uczę się i wyciągam wnioski. Przez te wszystkie lata widzę na giełdzie pewne schematy, które są powtazalne i po prostu antycypuję lepiej niż Ty kolego. Tyle :!: Zakres czasu nie jest tu ważny i tego akurat nie jestem w stanie przewidzieć, bo różne są drogi spółek od ich giełdowych debiutów do WIG-u20. Pierwszy lepszy przykład; w przypadku CD Projekt (dawnego Optimusa) trwało to ponad 20 lat, a już w przypadku Dino zaledwie 2 lata, a jest jeszcze Asseco, które weszło, następnie wyszło i ponownie weszło :idea: Więc Twoja prośba o określenie czasu jest trochę niepoważna, bo nie jestem wróżbitą, a jedynie inwestorom, który potrafi racjonalnie (a nie poprzez giełdowe owcze pędy, czy przejściowe kłopoty) określić wartość danej spółki :!: Wiem jedno, stać taką spółkę jak PKP Cargo na WIG20 i kiedyś tam będzie :idea: Ty widzisz straty i kurs 13 zł, bo patrzysz na teraźniejszość. Mnie z kolei teraźniejszość interesuje jedynie z jednego powodu, żeby tanio kupować dobre, ale w danej chwili mało popularne spółki, a jak już je mam, to patrzę w przyszłość, a nie na teraźniejszość czy przeszłość, i już teraz widzę w przypadku PKP Cargo zyski, kurs ponad 200 zł, oraz WIG20 :idea: Więc spokojnie czekam na mój scenariusz, którego jestem pewny drogi kolego. Szykuj whisky. Pozdrawiam 8)
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 05 sie 2022 09:14

luka zamknieta? Tak wyglada.
pozdrawiam i zyskow zycze :)

Wszedlem tez troche bardziej tuz po wynikach w ALR.

pozdrawiam i zyskow zycze.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2471
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: OSA » 08 sie 2022 12:30


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 09 sie 2022 14:34

To musi być zawsze na ostatniej stronie wątku PKP Cargo.....

Warto cały czas przypominać i cytować wypowiedź Jaruśia Kłamczyńskiego z 2013 roku, podczas IPO PKP Cargo po 68 zł :!: :oops:
cytat;
"wycena spółki jest wyraźnie zaniżona"
https://tvn24.pl/polska/kaczynski-o-pry ... 73-3448517

....żeby była świadomość jak PiSuarowa mafia partyjnych nieudaczników zniszczyła spółkę oraz jej prestiż na naszej giełdzie :oops:
Po 7 latach rządów PiSuarowych nieudaczników i obsadzania na stołkach partyjnych kolesi zamiast fachowców
kurs giełdowy PKP Cargo to 11,50 zł :!: Panie Jarusiu Kłamczyński czy teraz już nie jest zaniżona wycena PKP Cargo :?: :!: :oops:
Będą to odświeżał cały czas, dopóki te PiSuarowe gno.je nie odpowiedzą za to co zrobiły ze spółką i dopóki nie zdechną w kiciu :oops:

.....żeby się dpchodzeniowe PiSuarowe du.nie nauczyli na pamięć, jakiego kłamliwego mają idola :!: :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7476
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: NiKtoś » 09 sie 2022 14:54

Tusk zanizyl do 68 pln ... A PIS podwyzszyl cene do 14 PLN.. Czego nie rozumiesz??? :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: dryniol » 09 sie 2022 15:03

Tusk zanizyl do 68 pln ... A PIS podwyzszyl cene do 14 PLN.. Czego nie rozumiesz??? :mrgreen:

NiKtoś nie no rzeczywiście wszystko jasne 8) To info pewnie z TVP1, z wiadomości o 19.30 dla dochodzeniowej sekty :P
Ale ja nie oglądam, dlatego pewnie nie byłem świadomy. Dzięki za info i rzetelne wyliczenia :mrgreen:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Realista7201
Sierżant sztabowy
Posty: 120
Rejestracja: 18 maja 2021 18:43

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: Realista7201 » 10 sie 2022 15:23

nie bardzo mialem czas robic nowe analizy, ale kolega mnie wyreczyl bardzo mily :)
Akumulacja Wyckoffa dalej grana - zerknijcie na wykres kolegi Jo.
https://imgur.com/aX2po7L

pozdrawiam i zyskow zycze

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2471
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: PKP Cargo [PKP] księga II - Złota Era

Postautor: OSA » 10 sie 2022 15:27

nie bardzo mialem czas robic nowe analizy, ale kolega mnie wyreczyl bardzo mily :)
Akumulacja Wyckoffa dalej grana - zerknijcie na wykres kolegi Jo.
https://imgur.com/aX2po7L

pozdrawiam i zyskow zycze
kolega używa zwrotu akumulacja Wyckoffa, więc może dla chętnych kilka słow na ten temat w linku...
https://rankia.pl/jak-grac-na-gieldzie/ ... ia-handlu/



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości