Stuhr

wszystko na temat spółek publicznych
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Stuhr

Postautor: Nowy incoqnito » 31 paź 2022 11:02

Okładka ,,Newsweeka" rządzonego przez Lisa. Na niej dwóch Stuhrów opartych plecami, z poważnymi minami, a pod zdjęciem wielki napis: ,,MĘCZARNIA ZWANA POLSKĄ".

Onet Węglarczyka pisał o Jerzym Stuhrze tak: ,,Jest aktorem wręcz kochanym, także za to, jakim jest człowiekiem – za klasę, za powściągliwość, za spokój i za bezkonfliktowość. Za pewien rodzaj szlachetnej intencji i dystansu, którego nie da się pomylić z obojętnością."

Niedawno starszy ze Stuhrów mówił w wywiadzie: ,,Dla mnie Polska tego lata to był pijany Polak w morzu i pięciu ratowników, którzy go wyciągali. Dla mnie lato tego roku to pijany, który z Giewontu nie mógł zejść i helikopter go musiał ściągać, za ileś tysięcy złotych. Dla mnie lato tego roku to jest ten gość, co wysiadł z auta i pobił kobietę".

Money.pl - na pytanie ,,Śmieszy Pana polskość?" Jerzy Stuhr odpowiada: ,,W pierwszym odruchu zawsze. Później zaczynam czuć gorycz i wstyd."

W innym wywiadzie mówił, że wstydzi się za granicą mówić po polsku. W innej rozmowie wyznał, że najbardziej dotyka go ,,demoralizacja społeczeństwa", zwłaszcza wśród wyborców PiS.

Stuhr w programie Lisa: ,,Mam ciągle przekonanie, że Europie potrzebna jest lewica. Moje największe sympatie budzi odradzająca się właśnie lewica. Ich hasła są mi najbliższe."

Po potrąceniu motocyklisty i badaniu, które wykazało, że Stuh jechał pod wpływem alkoholu, wydał na profilu swojego syna Maciusia komunikat, w którym zaprzeczył ,,temu co piszą media", że ,,uciekł z miejsca wypadku", bo tak naprawdę zaczekał na przyjazd policji. Sęk w tym, że to obrzydliwy propagandowy i manipulatorski zabieg z jego strony - bo żadne media nie pisały, że udało mu się uciec! Wszystkie za to podały, że PRÓBOWAŁ uciec, ale został dogoniony i zatrzymany. Stuhr ujął to słowami, że zatrzymał się ,,na życzenie" (!!!) poszkodowanego. Niemal zrobił mu łaskę...!

EPILOG

Dzisiejsze doniesienia z mediów, cytuję za ,,Do Rzeczy" i ,,Faktem", które publikują zeznania potrąconego mężczyzny:

,,Sławomir G. zeznał, że po uderzeniu Stuhr się nie zatrzymał, więc motocyklista ruszył za autem. W końcu, przed skrzyżowaniem ulic: Mickiewicza z Czarnowiejską, udało mu się wyprzedzić Lexusa. "Po zejściu z motocykla użyłem wobec kierującego niecenzuralnego słowa „co ty jesteś pie*rdolnięty ?potrąciłeś mnie i uciekasz? (...) Sławomir G: Stuhr uciekał dwa razy. Według "Faktu" Sławomir G. miał pokazać aktorowi (którego jeszcze wówczas nie rozpoznał) obrażenia, których doznał. Kiedy podszedł do drzwi jego Lexusa i powiedział, że wzywa policję, Stuhr miał ponownie rozpocząć ucieczkę. Motocyklista ponownie ruszył za samochodem i zdołał zajechać mu drogę. "Próbował we mnie wjechać, zepchnąć mnie. Ja dodałem troszeczkę gazu i znów zahamowałem. On wtedy jechał buspasem, to było przed skrzyżowaniem z Karmelicką, kiedy buspas stawał się też pasem do skrętu w prawo dla innych aut. Zablokowałem mu zatem możliwość dalszej jazdy pasem do skrętu w prawo". Z relacji G. wynika, że Stuhr zaniechał ucieczki dopiero, kiedy na miejsce dotarł patrol policji. Zdaniem poszkodowanego miał wówczas schować wideorejestrator i przekonywać funkcjonariuszy, że jego samochód nie miał kontaktu z motocyklistą, a ten jedynie udaje. Utrudniał też badanie alkomatem."

- - -

Ale na zdjęciu widzicie go z serduszkiem i Jureczkiem. Więc zapomnijcie o wszystkim co tu przeczytaliście - to na pewno dobry, szlachetny, przyzwoity człowiek...
Obrazek

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Stuhr

Postautor: NiKtoś » 31 paź 2022 11:13

Podobno nie uciekl z miejsca zdarzenia i to wymaga wyjasnienia gdzie lezy prawda... Jesli tak jak powyzej to nie przesadzajmy.. facet bez honoru jest facetem bez niczego. mam nadzieje ze zachowal sie przyzwoicie tak jak wyksztalcony celebryta powinien...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stuhr

Postautor: Nowy incoqnito » 31 paź 2022 12:07

No to się okaże co jest nagrana na rejestratorze motocyklisty. Na nieszczęście Stuhra to był bardzo dobry kierowca i stąd nie dał rady spie*rdolić!
Moticyklista dodał również, że nie upadł tylko dlatego, że posiada ponadstandardowe umiejętności kierowania motocyklem. – Firma KTM produkująca motocykle zatrudnia mnie do pokazów motocyklowych i wykonywania nimi różnych manewrów – uzasadniał i dodał, że w jego ocenie 99 proc. innych kierowców straciłoby panowanie nad motorem i upadło.
Ja mu wierzę, nie ma powodów by kłamać natomiast sthur do tej pory siedzi cicho..

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Stuhr

Postautor: trance » 31 paź 2022 12:12

Bardzo mi się podoba jak z tysięcy materiałów, to które wybrali w TVP by pokazywać ludziom, to nagranie Stuhra z Kopacz :lol:

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stuhr

Postautor: Nowy incoqnito » 31 paź 2022 12:34

Nie wiem nie oglądam TVPiS bo nie mam pustej bani :mrgreen:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Stuhr

Postautor: trance » 31 paź 2022 12:54

Bo nie masz teściowej na wschodzie kraju :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2689
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Stuhr

Postautor: Erudyta » 31 paź 2022 12:56

Bardzo mi się podoba jak z tysięcy materiałów, to które wybrali w TVP by pokazywać ludziom, to nagranie Stuhra z Kopacz :lol:
Za jakis czas dolaczy donek z reklamowka. Fur deutschland pojdzie do lamusa.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stuhr

Postautor: Nowy incoqnito » 31 paź 2022 13:24

Bo nie masz teściowej na wschodzie kraju :mrgreen:
Mam ( matkę partnerki) i sam mieszkam na wschodzie, a dokładniej na polskim biegunie zimna :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stuhr

Postautor: dochodzeniowy » 31 paź 2022 13:59

Stuhr uwierzył ,że jest ponad a prawda jest taka że to POspolity pijaczek.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8607
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stuhr

Postautor: drex1 » 30 lis 2022 16:18

Podobno nie uciekl z miejsca zdarzenia i to wymaga wyjasnienia gdzie lezy prawda... Jesli tak jak powyzej to nie przesadzajmy.. facet bez honoru jest facetem bez niczego. mam nadzieje ze zachowal sie przyzwoicie tak jak wyksztalcony celebryta powinien...
filmik z kamerki motocylisty juz jest dostepny

https://www.fakt.pl/plotki/jerzy-s-potr ... eo/chg5elq

młoddy
Podporucznik
Posty: 12623
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Stuhr

Postautor: młoddy » 30 lis 2022 19:19

Podobno nie uciekl z miejsca zdarzenia i to wymaga wyjasnienia gdzie lezy prawda... Jesli tak jak powyzej to nie przesadzajmy.. facet bez honoru jest facetem bez niczego. mam nadzieje ze zachowal sie przyzwoicie tak jak wyksztalcony celebryta powinien...
filmik z kamerki motocylisty juz jest dostepny

https://www.fakt.pl/plotki/jerzy-s-potr ... eo/chg5elq
Jednoznaczne :lol:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stuhr

Postautor: dochodzeniowy » 30 lis 2022 22:35

Motocyklista dostanie mandat za przekroczenie prędkości a Stuhr odszkodowanie za napastowanie.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2689
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Stuhr

Postautor: Erudyta » 01 gru 2022 22:12

Motocyklista dostanie mandat za przekroczenie prędkości a Stuhr odszkodowanie za napastowanie.
Skoro Kaczynskiemu można dowalic 700tys pln za pomoca "niezawisłego " sądu, to i stuhr może liczyć na pomoc.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stuhr

Postautor: dochodzeniowy » 02 gru 2022 11:37

Kaczyński niby taki mądry a nie wiedział że takie media jak Onet się ignoruje, bo zrobią z igły widły
. Gdyby to samo powiedział w TVP to nic by to go nie kosztowało. Sąd jak widać nie jest po stronie Polski ale zdrajców.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości