DATAWALK - W USA

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 30 mar 2023 12:40

DataWałek leci na ryja zgodnie z przewidywaniami dryniola sprzed ponad roku :oops:
A "mistrz parkietu" m|u|m|i|n|e|k jak zwykle wykasował swoje piękne wykresy o hossie na "perełeczce" :roll:
Dryniol jak bym cię nie znał z wcześniejszych wpisów, oczywiście w przewadze na spółkach, których akcji nie posiadasz, to bym pomyślał, że jesteś jeb...ty, ale po prostu stwierdzam, że trzymasz tylko swój poziom... :mrgreen:

Nie przyszło Ci na myśl, że po jakimś czasie hosting (zwłaszcza darmowy) kasuje foty, żeby zwolnić miejsce?

Chłopie ogarnij się. Rozumiem, że naganiasz na swoje spółki ze stopki, którą i tak co chwila modyfikujesz, ale to że wpadasz we frustracje i latasz po wątkach pisząc "mówiłem", "pisałem" rok temu czy pięć lat temu... Kto mądry będzie Twoje bzdury weryfikował, na co pewnie liczysz?
Wydaje Ci się, że jesteś tu najważniejszy i tylko Twoje zdanie się liczy i wszyscy czekają, co wypluje Guru Dryniol? Zresztą bełkot jakich mało, albo personalne obrażanie.

Obudź się, bo żyjesz własną wyobraźnią w swojej fantazji.

Mikro_B nie wnikam jak znikają muminkowe wykresy. Grzeje mnie to chłopcze, kumasz :?: :roll: Ważne jest to, że naganiał na wzrosty gdy papier był na samej górze, a ja ostrzegałem przed spadkami i to dużymi :idea: Jakimś dziwnym trafem zawsze znikają te wykresy, które go kompromitują :roll: Grzeje mnie też misiu to, co sądzisz o moich spółkach, bo w przeciwieństwie do takich krótkoterminowych spekulancików jak Ty, wiem co kupuję i ile to jest warte w rzeczywistości, i po ile kiedyś sprzedam :roll: Nie uważam się tu za Guru,
ale widzę że muminek się za takiego uważa, bo sobie kilka kreseczek zrobi, a tak naprawdę gów.....się na tych kreseczkach zna :roll:
Pokazywał na tych swoich wykresikach jakie to jest kiepskie PKP Cargo gdy było po 10 zł, i jakie jest cudowne DataWalk
gdy było po 200 zł :P :lol: Taki to wasz muminkowy Guru :!: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 564
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: Mikro_B » 30 mar 2023 13:27

DataWałek leci na ryja zgodnie z przewidywaniami dryniola sprzed ponad roku :oops:
A "mistrz parkietu" m|u|m|i|n|e|k jak zwykle wykasował swoje piękne wykresy o hossie na "perełeczce" :roll:
Dryniol jak bym cię nie znał z wcześniejszych wpisów, oczywiście w przewadze na spółkach, których akcji nie posiadasz, to bym pomyślał, że jesteś jeb...ty, ale po prostu stwierdzam, że trzymasz tylko swój poziom... :mrgreen:

Nie przyszło Ci na myśl, że po jakimś czasie hosting (zwłaszcza darmowy) kasuje foty, żeby zwolnić miejsce?

Chłopie ogarnij się. Rozumiem, że naganiasz na swoje spółki ze stopki, którą i tak co chwila modyfikujesz, ale to że wpadasz we frustracje i latasz po wątkach pisząc "mówiłem", "pisałem" rok temu czy pięć lat temu... Kto mądry będzie Twoje bzdury weryfikował, na co pewnie liczysz?
Wydaje Ci się, że jesteś tu najważniejszy i tylko Twoje zdanie się liczy i wszyscy czekają, co wypluje Guru Dryniol? Zresztą bełkot jakich mało, albo personalne obrażanie.

Obudź się, bo żyjesz własną wyobraźnią w swojej fantazji.

Mikro_B nie wnikam jak znikają muminkowe wykresy. Grzeje mnie to chłopcze, kumasz :?:
Chyba jednak nie grzeje, skoro tak emocjonalnie do kogoś i czegoś podchodzisz...
A co do znikania z hostingu, to wystarczy podstawowa wiedza albo logika wystarczy.
wiem co kupuję i ile to jest warte w rzeczywistości, i po ile kiedyś sprzedam
Skoro wszystko wiesz, to nie lepiej skreślić totka albo Jackpota lepiej?

Naprawdę, dziwny typ jesteś... :roll:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 30 mar 2023 13:54


Skoro wszystko wiesz, to nie lepiej skreślić totka albo Jackpota lepiej?

Naprawdę, dziwny typ jesteś... :roll:

Mikro_B no po prostu ma.toł :!: :roll: Skoro dużo wiem, to po co mi loteria cymbale :?: :lol:
W totka to sobie zagraj do spółki ze swoim Guru muminkiem, na jedno wyjdzie, bo na giełdzie też na chybił trafił obstawiacie :lol: :lol:
Już Ci pisałem, że dobrze wiem w co inwestuję pieniądze, a przede wszystkim w jakim cyklu koniunkturalnym, w przeciwieństwie
do Ciebie misiu, więc loteria mi nie jest potrzebna :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2021
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: smalec_alfa » 30 mar 2023 16:54

juz teraz wiem skąd pochodzi przysłowie "nie dyskutuj z idiotą, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". w tym aspekcie dryniola, jak widać nikt nie pokona :lol:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2023 16:57 przez smalec_alfa, łącznie zmieniany 2 razy.

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2021
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: smalec_alfa » 30 mar 2023 16:55

.

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: bankrucik » 30 mar 2023 21:37

:twisted: :twisted:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 31 mar 2023 07:06

juz teraz wiem skąd pochodzi przysłowie "nie dyskutuj z idiotą, bo cię sprowadzi do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem". :lol:

smalec_alfa drogi przyjacielu masz w 100% rację, dlatego nie mam zamiaru z Tobą dyskutować :P :lol:
Dzięki też za dobrą radę, bo dyskusję z Twoimi kilkoma "mądrymi" kolesiami z tego forum, również sobie już odpuszczę 8)
W przyszłości cyferki prawdę pokażą, tak jak pokazały w przypadku DataWałka :idea: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: karpecik » 22 maja 2023 09:47

Wróciłem na walor. Kiedyś to się tu kosiło.... a może te dobre czasy jeszcze wrócą. Wystarczy 2-3 kontrakty i 80 zł gotowe.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 22 maja 2023 10:35

Wróciłem na walor. Kiedyś to się tu kosiło.... a może te dobre czasy jeszcze wrócą. Wystarczy 2-3 kontrakty i 80 zł gotowe.

karpecik gdy już się na walorze dokonała długoterminowa zmiana trendu, to nie trwa ona kilka miesięcy, tylko będzie trwała kilka lat kolego :idea: Po co kupować starą, prezreklamowaną już gwiazdę giełdy, skoro można kupić na rynku wschodzące gwiazdy i spokojnie poczekać na ich blask :?: :roll: To tylko moje skromne zdanie :idea:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: karpecik » 22 maja 2023 10:41

Dywersyfikuję. A nuż wystrzeli. Mi +15 zł wystarczy.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 22 maja 2023 10:53

Dywersyfikuję. A nuż wystrzeli. Mi +15 zł wystarczy.

karpecik nie no jakaś większa korekta w górę po takiej zwale na pewno tutaj przyjdzie, ale to będzie jedynie okazja do wyjścia :idea: W długim terminie moim zdaniem to tutaj będzie jeszcze kilka ładnych lat spadków do dna :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9074
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: karpecik » 22 maja 2023 11:06

Dywersyfikuję. A nuż wystrzeli. Mi +15 zł wystarczy.

karpecik nie no jakaś większa korekta w górę po takiej zwale na pewno tutaj przyjdzie, ale to będzie jedynie okazja do wyjścia :idea: W długim terminie moim zdaniem to tutaj będzie jeszcze kilka ładnych lat spadków do dna :oops:
I to mi wystarczy. Ślubu z DTW nie biorę....

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8636
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: dryniol » 22 maja 2023 11:32

Dywersyfikuję. A nuż wystrzeli. Mi +15 zł wystarczy.

karpecik nie no jakaś większa korekta w górę po takiej zwale na pewno tutaj przyjdzie, ale to będzie jedynie okazja do wyjścia :idea: W długim terminie moim zdaniem to tutaj będzie jeszcze kilka ładnych lat spadków do dna :oops:
I to mi wystarczy. Ślubu z DTW nie biorę....


karpecik no ja też ze ślubów już wyrosłem, ale wierny w uczuciach jestem przynajmniej przez kilka lat, a nie przez kilka tygodni :P
Więc tak z przyzwyczajenia zwracam uwagę, że tutaj wielka miłość już była i trzeba już raczej poszukać coś bardziej atrakcyjnego na kilka kolejnych lat :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

mistrzsardu
Chorąży sztabowy
Posty: 5336
Rejestracja: 10 maja 2006 18:49

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: mistrzsardu » 29 cze 2023 17:09

Sądząc po kursie firma wcześniej zbankrutuje niż zacznie zarabiać.
Cierpliwość, dystans i otwarty umysł!

bankrucik
Podporucznik
Posty: 10734
Rejestracja: 14 mar 2008 13:55
Lokalizacja: z kasyna

Re: DATAWALK - W USA

Postautor: bankrucik » 30 cze 2023 00:08

Sądząc po kursie firma wcześniej zbankrutuje niż zacznie zarabiać.
no co ty kurs jeszcze pokazuje wiarę w sukces.. może tylko ciut mniejszy niż wcześniej planowany...do groszy daleko :lol:
wyrażam moje osobiste poglądy, w żaden sposób nie można ich traktować jako rekomendacji !:-)
http://www.stockwatch.pl/forum, https://twitter.com/
Brak kary w przeszłości rozzuchwala na przyszłość


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości