Wolność, brak cenzury

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Wolność, brak cenzury

Postautor: incoqnito » 11 maja 2024 06:19

Otwórz FB wrzuć w wyszukiwarkę hasztag #TakDLA CPK i sprawdż! I co? Nie ma ani jednego postu gdy ja sam zrobiłem ich kilkanaście Faktycznie mamy Białoruś w Polsce. A nie czekaj przecież to nie pisiory rządzą i FB to nie media narodowe :mrgreen: :evil:
Oto wolność słowa wg lew*ackich łbów!!!
Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-Ltp3it89Fg

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Wolność, brak cenzury

Postautor: NiKtoś » 11 maja 2024 08:54

Podobno ma byc budowane dalej. I jak mowie samo TAK nie wystarczy, bo u PIS bylo ogromne TAKK przez 8 lat i nawet lopaty nie wbili.. Tu trzeba miec gore kasy...Wg mnie siec drog jest wazniejsza niz kolejne lotnisko tym razem w wersji MEGA.. A tylko 3 czy 4 w Polsce wychodza na jakis plus a transport drogowy sie dusi w waskich gardlach. Ja bym juz siagal dalej... I jesli budowal to cos nowego rowniez nierentownego , ale jako symbol naszej ambicji. Czyli polski Kosmodrom. Przyszlosc i tak lezy poza Ziemia a my jestesmy ciagle w sredniowieczu jesli chodzi o badania kosmiczne. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8135
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Wolność, brak cenzury

Postautor: incoqnito » 11 maja 2024 19:43

CPK to w dużej też mierze cargo a to zupełnie inne pieniądze niż Radom czy jakieś Szymany pod Olsztynem

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Wolność, brak cenzury

Postautor: NiKtoś » 12 maja 2024 11:21

Tak wlasnie cos doczytalem... Wiec skoro ma sens ekonomiczny to budowac bez dwoch zdan i chyba dlatego po jakims audycie projektu nie wycięto.
CPK to w dużej też mierze cargo a to zupełnie inne pieniądze niż Radom czy jakieś Szymany pod Olsztynem
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2689
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Wolność, brak cenzury

Postautor: Erudyta » 13 maja 2024 07:10

Tak wlasnie cos doczytalem... Wiec skoro ma sens ekonomiczny to budowac bez dwoch zdan i chyba dlatego po jakims audycie projektu nie wycięto.
CPK to w dużej też mierze cargo a to zupełnie inne pieniądze niż Radom czy jakieś Szymany pod Olsztynem
Audyty robi się po to by odwlec inwestycję i ja faktycznie ubić. To samo z portem kontenerowym na Odrze, niby nie ubito ale park narodowy już tworzą…a to wiadomo co zwiastuje.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8633
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Wolność, brak cenzury

Postautor: dryniol » 13 maja 2024 08:13

Tak wlasnie cos doczytalem... Wiec skoro ma sens ekonomiczny to budowac bez dwoch zdan i chyba dlatego po jakims audycie projektu nie wycięto.
CPK to w dużej też mierze cargo a to zupełnie inne pieniądze niż Radom czy jakieś Szymany pod Olsztynem
Audyty robi się po to by odwlec inwestycję i ja faktycznie ubić. To samo z portem kontenerowym na Odrze, niby nie ubito ale park narodowy już tworzą…a to wiadomo co zwiastuje.


Erudyta PiSuarowa szma.to, a co z fabryką Izery, milionami samochodów elektrycznych, promem w Szczecinie, czy mieszkaniami plus, obiecanymi i "budowanymi" przez 8 lat przez Pinokia Ma.toł.usza i waszą kaczą mafię :?: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości