Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8192
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 16 maja 2024 07:40

Popatrz na RL9 na CR7 na KB17 potem zobacz ile ważą i przy jakim wzroście i przestań pitolić te swoję trepowskie mądrości nt sylwetki. Można mieć i 45 w bicku i prościć dzieci żeby ci plecy podrapały. :lol: tylko po co?
Zobaczysz jak szybko Polacy będą mieli dość rudzielca i jego bandy :mrgreen:
I to może być czas na Konfę :mrgreen:

REKLAMA


młoddy
Podporucznik
Posty: 12653
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 16 maja 2024 08:37

1.Ci piłkarze mają wyraźnie zarysowane mięśnie z powodu bardzo niskiego procenta tkanki tłuszczowej, ale to są mięśnie dosyć małych rozmiarów. Ale OK kwestia indywidualnego wyboru czy bardziej stawiasz na docinkę czy na masę mięśniową i siłę. Mnie przekonują sylwetki sprinterów a nie sylwetki piłkarzy.

2.Rudego to prawie wszyscy mieli dosyć już dawno temu. Sęk w tym że jest mniejszym złem względem Jarozbawa.

3.Konfederacja jest mała i w dodatku skrajnie niespójna. Narodowcy niewiele mają wspólnego z post-korwinistami lub całkowitymi odpałami od Brauna. Łaczy ich wyłącznie niezdolność do samodzielnego przekroczenia progu wyborczego więc połączyli siły aby mieć wspólnie ponad 5%.
Szanse na to że Konfederacja będzie kiedyś główną siłą polityczną są bliskie zeru. Co najwyżej mogą w przyszłości być mniejszościowym koalicjantem większych ugrupowań.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3664
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: koordynator1 » 17 maja 2024 09:53

Ciekawe z jakiego odłamu był,,"Dużo tego było wczoraj. Wizja Polski" - napisał w czwartek na platformie X premier Donald Tusk. Do wpisu szef rządu dołączył screenshot hejterskiego posta, wymierzonego w jego osobę. Jego treść brzmiała następująco: "Słowacy dali nam dzisiaj przykład co należy zrobić z Donaldem Tuskiem jeśli uwali CPK.." :evil: :evil:


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news ... ign=chrome

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: Pandziora » 20 maja 2024 14:58

Raport bieżący nr 14 / 2024
KPPD
Rozpoczęcie procesu likwidacji ZPD Wierzchowo.

Zarząd KPPD-Szczecinek S.A. informuje o rozpoczęciu działań zmierzających do likwidacji Oddziału ZPD Wierzchowo, zlokalizowanego w Wierzchowie przy ul. Leśnej 3A, 78-530 Wierzchowo. Podstawowym czynnikiem takiej decyzji są narastające problemy z nabyciem odpowiednich mas surowca liściastego, gdzie Lasy Państwowe, monopolista, w ostatnich latach znacznie ograniczyły pozyskanie surowca liściastego i niekorzystnie zmieniały system jego sprzedaży, co przełożyło się bezpośrednio na istotny wzrost jego cen. Powoduje to niekorzystne ułożenie się proporcji kosztów do przychodów. Ponadto, w związku z planowanymi przez Unię Europejską dalszymi ograniczeniami w pozyskaniu drewna liściastego (program "FIT 55", czyli wyłączenie 20% powierzchni lasów z eksploatacji dotknie głównie lasy liściaste), nie ma perspektyw na poprawę sytuacji w zakresie dostępu do tego surowca. Nabywany przez Spółkę surowiec liściasty będzie przerabiany w ZPD Kołacz.

-------------
Uśmiechnięci mieszkańcy Wierzchowa mogą szukać pracy w handlu daleko od domu, a jak się nie podoba, to Niemcy szukają pracowników :twisted:
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2736
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: Erudyta » 23 maja 2024 21:02

Całe szczęście, że Obajtek już nie okrada Orlenu. Stąd 6 miliardów mniej tylko za ostatni kwartał :lol:

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5472
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: klaxon » 24 maja 2024 07:39

https://galeria.bankier.pl/p/7/f/e2a9fe ... 9-608.webp

6 mld EBITDA mniejszy wynik rdr na wydobyciu ropy i gazu (przede wszystkim tego drugiego bo ropy niewiele się w Polsce wydobywa) - pewnie to wina Tuska że ceny gazu na giełdach światowych tąpnęły prawie o połowę w porównaniu z Q1-23 :roll:

I przy okazji sprawdź sobie jaki wynik miały Azoty za poprzedni rok przy cenach gazu dyktowanych przez monopolistę Orlen-PGNIG to będziesz wiedział skąd brały się te miliardy którymi chwalił się Obajtek. :evil:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7575
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: Pandziora » 24 maja 2024 13:06

Za to winą Tuska jest podniesienie ceny gazu z ok 200 na 290 od polowy 2024 przy niskich notowaniach surowca! :twisted: Zasłyszana opinia ludzi na temat tej podwyżki: "oni poszaleli kompletnie :shock:"

A Orlen ponoć słabe wyniki wynikają z podatku od nadmiarowych zysków. Nie mam perły, to nie chce mi się sprawdzać. W q2 wyniki też ucierpią.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8192
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 30 maja 2024 19:49

Widzisz wali mnie! Nigdy nikomu nie zaglądałem do łóżka i nie zamierzam. Reszty linków nawet nie otwieram bo to hyba nie mój poziom! Widzisz wg ciebie taki ze mnie pisowiec, a czasami faszysta ale mam więcej tolerancji niż ty i tobie podobni :mrgreen:
To mnie interesuje!

jakie reformy sądownictwa wprowadzono?
gdzie kupię paliwo po 5,19?
co z kwotą wolna od podatku?
co z podatkiem Belki?
co z kosztami prowadzenia działaności gospodarczej?
czy w wieku 59 lat będę mógł zmienić płeć aby pójść wcześniej na emeryturę, a po 65r ponowna zmiana?
https://www.facebook.com/Tusk.Vision.Ne ... 4350822233
kiedy mur zostanie rozebrany a ci wszyscy biedni ludzie wpuszczeni do Polski?
I o co tu chodzi? To już nie kobiety i dzieci, nie biedni potrzebujący, a niebezpieczni ludzie??? :lol: :lol: :lol:
itd itd itd ale nie chcem i nie muszem pisać :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3664
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: koordynator1 » 30 maja 2024 21:48

Co to za bełkot :roll: :roll:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8192
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 31 maja 2024 09:40

To obietnice nowych panów przy korycie!
A kilka ujęć przypomnienia jaki to rudzielec i jego kompani są konsekwentni w tym co mówią....
Ale w sumie masz rację, najważniejsze jest że i Ty i ja budzimy się codziennie w uśmiechniętej Polsce! Możliwe wywłaszczanie z domów nieekologicznych ( za niezapłacone nałożone kary) to jakaś teoria spiskowa wg na*zioli faszystów 8)

młoddy
Podporucznik
Posty: 12653
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: młoddy » 01 cze 2024 19:32

Inco, nie bredź. Pogoniliśmy najbardziej złodziejski i antypolski rząd w naszej historii. Mam nadzieję że niedługo posypią się aresztowania a PiS zostanie rozwiązany jako organizacja przestępcza.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3664
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: koordynator1 » 01 cze 2024 19:56

Inco, nie bredź. Pogoniliśmy najbardziej złodziejski i antypolski rząd w naszej historii. Mam nadzieję że niedługo posypią się aresztowania a PiS zostanie rozwiązany jako organizacja przestępcza.
Nie dodałeś prorosyjski :evil: :evil:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8192
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 01 cze 2024 21:42

Inco, nie bredź. Pogoniliśmy najbardziej złodziejski i antypolski rząd w naszej historii. Mam nadzieję że niedługo posypią się aresztowania a PiS zostanie rozwiązany jako organizacja przestępcza.
Nie dodałeś prorosyjski :evil: :evil:
To rudzielec mówiąc o swoim człowieku w Moskwie kogo miał na myśli? Jprdl! Likwidując jednostki na całej ścianie wschodniej to działa przeciwko Rosji??? Itd itd

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8192
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Jaka piękna ta nasza Usmiechnięta Polska

Postautor: incoqnito » 01 cze 2024 21:43

Inco, nie bredź. Pogoniliśmy najbardziej złodziejski i antypolski rząd w naszej historii. Mam nadzieję że niedługo posypią się aresztowania a PiS zostanie rozwiązany jako organizacja przestępcza.
:lol:
:lol:
:lol:
Zdziwisz się! I tylko Polska na tym ucierpi!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości