INDYGO TECH MINERALS [IDG] cz.VIII OD NĘDZY DO PIENIĘDZY ?

wszystko na temat spółek publicznych
sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 02 sie 2016 17:58

na stanach mam tylko jedna spolka ktora moze sobie lezec...

tez sie przerzucilem pare miesiecy temu na xtb... bo rynek wiecznie rosl nie bedzie a mozna grac na spadki.... ja tylko i wylacznie na Daxie ***** ....ale nigdy nie zostaje z pozycja na noc... nawalam 2 lotami ..jest zysk kasuje i czekam na nastepny dzien...poki co nie jest zle
no gratuluje :lol: świetny pomysł granie na forexie u brokera MM, powodzenia w dłuższej perspektywie, tzn max 2-3 miesięcznej :lol:
gram od jakis 6 miesiecy ..... tylko i wylacznie na Daxie...jeszcze sie nie zdarzylo tak zeby byly jakies ruchy ktore nie wystapily na indeksie
zapewne :lol: pewnie masz konto premium :lol: brokerzy MM są dla leszczy i nie zorientowanych kompletnie w świecie forexu...wkrótce boleśnie się o tym przekonasz, czego ci nie życzę, ale to nieuniknione...

REKLAMA


sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 02 sie 2016 18:01

watek indygo to gremium asów jak ci od wybuchowych parówek, koleś sie przerzucił na daxa z borygo i wali 2 lotami, sądzę że nie wie ile to nawet jest :)
mam takie samo podejrzenie, bo jeżeli ktoś zarabi i gra u XTB albo innego brokera MM, to zasługuje na taki sam podziw jak ktoś, kto wszedł na Everest be tlenu :lol: brawo ty...ja juz od dawna wiem, ze tutaj na tym forum, som sami miszczowie wszelkich dziedzin, ale nic mi tak nie poprawia humoru, jak czytanie podobnych bredni :lol:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 19:02

I kto, GLABIE, mialby odebrac makulature po 2.80 ? :D
makulature...ktora jest warta ZERO GROSZY :D

---> piach
słuchaj brudny pachołku !! czytaj i dopiero się odzywaj !! nie nie odzywaj się już wcale zamilcz !!!!!!!

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 19:06

komisarz zaczął robić porządki :shock: :lol: LZMO SA (25/2016) Odwołanie prokury
Raport Bieżący nr 25/2016

Zarząd spółki LZMO S.A. z siedzibą w Lubsku („Spółka”) informuje, iż w dniu 01 sierpnia 2016 roku podjął uchwałę odwołującą Pana Marka Adamczyka z funkcji prokurenta Spółki.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 pkt. 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”
Ostatnio zmieniony 02 sie 2016 19:37 przez keri40, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 02 sie 2016 19:14

no gratuluje :lol: świetny pomysł granie na forexie u brokera MM, powodzenia w dłuższej perspektywie, tzn max 2-3 miesięcznej :lol:
gram od jakis 6 miesiecy ..... tylko i wylacznie na Daxie...jeszcze sie nie zdarzylo tak zeby byly jakies ruchy ktore nie wystapily na indeksie
zapewne :lol: pewnie masz konto premium :lol: brokerzy MM są dla leszczy i nie zorientowanych kompletnie w świecie forexu...wkrótce boleśnie się o tym przekonasz, czego ci nie życzę, ale to nieuniknione...
sena ma rację, ja od czech lat jadę na ecn w aliorze i sobie chwalę, prowizje raczej male, zwlaszcza na walutach, a spready bywają ujemne. Ale i tak na początku niemilosierny fpierrdol dostalem na fx, dopiero ostatnimi czasy niemal magicznie wszystko mi się udaje. Od poczatku 2015 r jedyna konkretna wtopa się szykuje na kalzie (choć jeszcze tli się nadzieja). Ale to historia, dziś dobra sesja na fjutach i od czech tygodni zbieram powoli perlę jakiej jeszcze nie bylo, potecjal światowy i żadna tam wydmucha, aż dziw bierze że tak niska kapitalizacja. Jak zbiorę tyle ile chcę to wam powiem i wspólnie zarobimy minimum 1k%, zobaczycie. :roll:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 19:38

Marek zostań ministrem finansów !! :roll:

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 02 sie 2016 19:47

Marek zostań ministrem finansów !! :roll:
Przykro mi keri, ale mnie nie wezmą, zbyt dobrze umiem liczyć,
w końcu mam ścisle wyksztalcenie, a obecnie ministrami zostają sami historycy. :roll:

slawek_wro
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 373
Rejestracja: 06 kwie 2016 19:44

Postautor: slawek_wro » 02 sie 2016 20:00

bardzo chętnie bym się z tobą spotkał
Mam komu podawać do ust. Nie napraszaj się, wyzerowana ***.
Trać na tym bankrucie, taki już twój psi los :P

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 20:08

bardzo chętnie bym się z tobą spotkał
Mam komu podawać do ust. Nie napraszaj się, wyzerowana ***.
Trać na tym bankrucie, taki już twój psi los :P
będziesz kwiczał :oops:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 20:20

BALTIC CERAMICS INVESTMENTS SA (12/2016) Złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego wobec spółki zależnej
Raport bieżący 12/2016

Zarząd Baltic Ceramics Investments S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka"), informuje, iż w dniu 2 sierpnia 2016 roku Baltic Ceramics S.A. z siedzibą w Lubsku (zwana dalej "Baltic Ceramics", lub "spółka zależna"), poinformowała o złożeniu w dniu 2 sierpnia 2016 roku do Sądu Rejonowego w Zielonej Górze, V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego na podstawie przepisów ustawy z dnia 15 maja 2015 r. Prawo restrukturyzacyjne celem uniknięcie skutku w postaci trwałej niewypłacalności.

Złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego podyktowane zostało koniecznością zapewnienia ochrony praw i interesów spółki zależnej, jej akcjonariusza i kontrahentów wobec wyczerpania środków własnych na realizację przedsięwzięcia budowy zakładu proppantów ceramicznych oraz ciągłego braku decyzji instytucji bankowej o przyznaniu finansowania.

Otwarcie postępowania sanacyjnego zabezpieczy sytuację finansową i majątkową Baltic Ceramics oraz umożliwi przeprowadzenie głębokich zmian restrukturyzacyjnych zmierzających do przywrócenia jej zdolności do bieżącego wykonywania zobowiązań i kontynuowania procesu inwestycyjnego.

Zgodnie ze stanowiskiem zarządu, przedstawionym we wniosku, Baltic Ceramics posiada zdolność do generowania dodatnich przepływów pieniężnych, które zapewni funkcjonująca linia pilotażowa o mocach produkcyjnych 4 tys. ton rocznie, bieżącego zaspokajania kosztów postępowania sanacyjnego oraz zobowiązań powstałych po jego otwarciu. NASTĘPNY AS :roll:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 02 sie 2016 20:28

ratują się jak mogą :roll:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 20:38

OBY SIĘ IM UDAŁO :roll: może komisarze coś zrobią ? jak pozyskają kasę to ECR powinni uruchomić !!! :roll:

sicario
Chorąży
Posty: 900
Rejestracja: 21 sty 2016 11:58

Postautor: sicario » 02 sie 2016 20:40

ciekawe, kiedy na ECR zawita sanacja:)

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 02 sie 2016 20:46

BALTIC CERAMICS INVESTMENTS SA (12/2016) Złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego wobec spółki zależnej
Raport bieżący 12/2016

Zarząd Baltic Ceramics Investments S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent", "Spółka"), informuje, iż w dniu 2 sierpnia 2016 roku Baltic Ceramics S.A. z siedzibą w Lubsku (zwana dalej "Baltic Ceramics", lub "spółka zależna"), poinformowała o złożeniu w dniu 2 sierpnia 2016 roku do Sądu Rejonowego w Zielonej Górze, V Wydział Gospodarczy Sekcja ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego na podstawie przepisów ustawy z dnia 15 maja 2015 r. Prawo restrukturyzacyjne celem uniknięcie skutku w postaci trwałej niewypłacalności.

Złożenie wniosku o otwarcie postępowania sanacyjnego podyktowane zostało koniecznością zapewnienia ochrony praw i interesów spółki zależnej, jej akcjonariusza i kontrahentów wobec wyczerpania środków własnych na realizację przedsięwzięcia budowy zakładu proppantów ceramicznych oraz ciągłego braku decyzji instytucji bankowej o przyznaniu finansowania.

Otwarcie postępowania sanacyjnego zabezpieczy sytuację finansową i majątkową Baltic Ceramics oraz umożliwi przeprowadzenie głębokich zmian restrukturyzacyjnych zmierzających do przywrócenia jej zdolności do bieżącego wykonywania zobowiązań i kontynuowania procesu inwestycyjnego.

Zgodnie ze stanowiskiem zarządu, przedstawionym we wniosku, Baltic Ceramics posiada zdolność do generowania dodatnich przepływów pieniężnych, które zapewni funkcjonująca linia pilotażowa o mocach produkcyjnych 4 tys. ton rocznie, bieżącego zaspokajania kosztów postępowania sanacyjnego oraz zobowiązań powstałych po jego otwarciu. NASTĘPNY AS :roll:
Co oni tam chcą restrukturyzować?
Zawsze myślalem, że restrukturyzuje to się duże przedsiębiorstwo poprzez np. polączenia dzialów, zwolnienia zbędnych pracowników, czy wręcz zamykanie nierentownych placówek itd. A tutaj mamy 3 puste baraki na środku łąki, a pracowników można policzyć na palcach (jeżeli w ogóle jeszcze jacyś są). Tu potrzeba kasy, a nie restrukturyzacji. :roll:

keri40
Podporucznik
Posty: 12270
Rejestracja: 10 lis 2006 16:34

Postautor: keri40 » 02 sie 2016 20:48

cała grupa podda się uzdrowieniu !!! i będzie jak za sanacji !! tylko kto będzie Piłsudskim :shock: DARO :shock:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: daimond i 138 gości