ELEKTRIM (ELE) cz.LXVIII

wszystko na temat spółek publicznych
świadek3
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2159
Rejestracja: 21 wrz 2008 16:08
Lokalizacja: niewolnik Solorza z folwarku "Elektrim"

Postautor: świadek3 » 19 mar 2015 18:47

Obrazek
Solorz...Gdzie jest 1,5 mld € ze sprzedaży ERY ?? ...."tego, tam, eeeee..yyyy...ja niczego nie ukradłem" ...

REKLAMA


pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 20 mar 2015 00:16

ja pier.... co ty jakiś wybraniec losu? u mnie ani drgnęło, od lat -0,29%
NIE WIEM CZY KTOS TEZ TAK MA

ALE OSTATNIO PO ZMIANIE W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM TO POKAZUJA DZIENNE ZMIANY

I CODZIENNIE POPRAWIAJA MI HUMOR BO POKAZUJA NA ELEKTRIMIE- OD RANA-

+ 10,28 %

CZYLI LADNY WZROST I OBY TAK CODZIENNIE


+

SPRAWDZAM RAZ JESZCZE, SPRAWDZAM DLA TEJ SPOLKI A TU NIC NIE UROSLO :evil:

A WIECIE ILE TO JUZ BY BYLO PROCENTU SKLADANEGO !!


:twisted: :lol:
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 20 mar 2015 00:18

nawiasem mówiąc ch... wie kiedy to będzie i ciekawe jak wielu nie doczeka powrotu :? :lol:
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

alus
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7567
Rejestracja: 14 wrz 2006 15:44
Lokalizacja: Pruszków ;)

Postautor: alus » 20 mar 2015 11:03

Embud ma teraz akcje CP wyceniane na 1.35 mld zł. Czyli jak dobrze rozumiem wyciągana jest żywa gotówka w zamian za akcje. Pytanie na co ta kasa pójdzie? Szybszą spłatę kredytów CP czy inwestycję w infrastrukturę?
Allel recesywny – allel, którego działanie ujawnia się fenotypowo jedynie w organizmie o genotypie homozygoty recesywnej.

FREDKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2004
Rejestracja: 29 gru 2009 19:34

Postautor: FREDKO » 20 mar 2015 11:21

Embud ma teraz akcje CP wyceniane na 1.35 mld zł. Czyli jak dobrze rozumiem wyciągana jest żywa gotówka w zamian za akcje. Pytanie na co ta kasa pójdzie? Szybszą spłatę kredytów CP czy inwestycję w infrastrukturę?
elek powroci nie jako wydmuszka a prezna i bogata firma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ELE_GPW
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 10 sie 2013 16:31

Wybierz "Herosów Rynku Kapitałowego"!

Postautor: ELE_GPW » 20 mar 2015 14:29

Embud ma teraz akcje CP wyceniane na 1.35 mld zł. Czyli jak dobrze rozumiem wyciągana jest żywa gotówka w zamian za akcje. Pytanie na co ta kasa pójdzie? Szybszą spłatę kredytów CP czy inwestycję w infrastrukturę?
elek powroci nie jako wydmuszka a prezna i bogata firma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.sii.org.pl/8668/aktualnosci/ ... owego.html

Głosujmy na naszą wspaniałą ekipę zarządzająca wydmuszką.

Jak nie Elektrim to kto?

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 20 mar 2015 14:59

NIE WIEM CZY KTOS TEZ TAK MA

ALE OSTATNIO PO ZMIANIE W SYSTEMIE INFORMATYCZNYM TO POKAZUJA DZIENNE ZMIANY

I CODZIENNIE POPRAWIAJA MI HUMOR BO POKAZUJA NA ELEKTRIMIE- OD RANA-

+ 10,28 %

CZYLI LADNY WZROST I OBY TAK CODZIENNIE


+

SPRAWDZAM RAZ JESZCZE, SPRAWDZAM DLA TEJ SPOLKI A TU NIC NIE UROSLO :evil:

A WIECIE ILE TO JUZ BY BYLO PROCENTU SKLADANEGO !!


:twisted: :lol:
[/quote]
ja pier.... co ty jakiś wybraniec losu? u mnie ani drgnęło, od lat -0,29%

I TAK CODZIENNIE MI PO OCZACH POKAZUJA ZAZWYCZAJ JAKO NAJLEPSZA SPOLKE DNIA

CHYBA DO CZASU, AZ UWIERZE



LUB ZMIENIA SYSTEM INFORMATYCZNY :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

golgol61
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2349
Rejestracja: 02 cze 2006 22:31

Postautor: golgol61 » 22 mar 2015 20:11

17 marca 2015, 11:13
PiS liderem, PSL poza Sejmem. Sondaż dla "Faktów" TVN
PiS liderem, PSL poza Sejmem. Sondaż dla "Faktów" TVN

Foto: tvn24.pl | Video: tvn24
Tylko trzy partie znajdą się w Sejmie w najnowszym sondażu dla "Faktów" TVN
Prawo i Sprawiedliwość liderem najnowszego sondażu partyjnego Millward Brown przeprowadzonego dla "Faktów" TVN. Na drugim miejscu Platforma Obywatelska, a do Sejmu wchodzi jeszcze tylko jedna partia - SLD.


Duda coraz silniejszy, topnieje przewaga Komorowskiego. Sondaż dla "Faktów" TVN
Gdyby wybory... czytaj dalej »
Na Prawo i Sprawiedliwość zagłosowałoby 34 proc. badanych. Platforma Obywatelska mogłaby liczyć na 32 proc. poparcia - wynika z sondażu Millward Brown przeprowadzonego dla "Faktów" TVN. PiS straciło w porównaniu z poprzednim badaniem jeden punkt procentowy, a PO - dwa punkty.
11 proc. respondentów chce głosować na SLD. Sojusz Lewicy Demokratycznej zyskał trzy punkty procentowe.

PSL pod progiem
Pozostałe partie znalazły się poniżej progu wyborczego. PSL, KORWiN i Twój Ruch mają w badaniu po 4 proc. poparcia. Ludowcy stracili w porównaniu z poprzednim sondażem jeden punkt procentowy, ugrupowanie Korwin-Mikkego dwa punkty procentowe, zaś Twój Ruch zyskał trzy punkty procentowe.

Na Ruch Narodowy chęć oddania głosu zadeklarował jeden procent respondentów.

Sondaż dla "Faktów" TVN został zrealizowany przez Millward Brown w dniu 16 marca br. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie tysiąca pełnoletnich osób.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 24932.html


Może w końcu coś się zmieni w tym wegetatywnym kraju.

16 marca 2015, 19:35
Duda coraz silniejszy, topnieje przewaga Komorowskiego. Sondaż dla "Faktów" TVN
Duda coraz silniejszy, topnieje przewaga Komorowskiego. Sondaż dla "Faktów" TVN

Video: TVN24 "Polska i Świat"
Sondaż prezydencki dla "Faktów" TVN
Gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, najlepiej wypadłby Bronisław Komorowski. Według najnowszego sondażu Millward Brown dla "Faktów" TVN, obecny prezydent w pierwszej turze zdobyłby 46 proc. głosów, jego główny kontrkandydat Andrzej Duda - 31 proc. Ci dwaj politycy spotkaliby się w dogrywce, w której zwycięstwo odniósłby Komorowski, uzyskując 53-procentowe poparcie.


Źródło: tvn24
Sondaż prezydencki
W przeprowadzonym 16 marca sondażu Millward Brown dla „Faktów” TVN poparcie dla urzędującego prezydenta zadeklarowało 46 proc. ankietowanych, czyli tyle samo, ile w sondażu przeprowadzonym 2 marca.


Topnieje przewaga Komorowskiego nad Dudą. Sondaż dla TVN24
Druga tura bardzo... czytaj dalej »
Na kandydata PiS Andrzeja Dudę chce teraz głosować 31 proc. To o 4 punkty procentowe więcej niż w poprzednim badaniu.

Roszady na podium
Inni kandydaci pozostają daleko w tyle. Największa niespodzianka to trzecia pozycja Pawła Kukiza, na którego głosować zamierza 5 proc. zapytanych (wzrost o 1 punkt procentowy). Na kolejnych miejscach, każde z 4-procentowym poparciem, znaleźliby się: Magdalena Ogórek (spadek o 4 punkty proc.), Janusz Korwin-Mikke (bez zmian), Janusz Palikot (wzrost o 2 punkty). Po 1 procent zgromadziliby: Adam Jarubas (spadek o 2 punkty proc.), Marian Kowalski (bez zmian), Wanda Nowicka (wzrost o 1 pkt. proc.). Poparcie dla Anny Grodzkiej byłoby zerowe (poprzednio 1 proc.).

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 24725.html


PiS pyta o powiązania Komorowskiego ze SKOK Wołomin
Czwartek, 19 marca (15:22)
Aktualizacja: Czwartek, 19 marca (16:29)

Prawo i Sprawiedliwość domaga się, aby politycy Platformy Obywatelskiej i prezydent Bronisław Komorowski wyjaśnili swoje powiązania z władzami SKOK Wołomin i fundacji "Pro Civili", w których znaleźli się byli funkcjonariusze WSI.


Skok wolomin, amber gold, ciech, taśmy prawdy i wiel wiele innych!!!! Komorowski WSI, Tusk, PO, złodzieje i agenci!! A wszystko przykryte Przez TVP i TVN, resortowe dzieci: Krasko, Olejnik,Lisa!!! Dość juz tego łgarstwa, złodziejstwa, ***!!! Trybunał Stanu dla zdrajców!!!

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-pis ... aign=other

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 23 mar 2015 13:17

DZISIEJSZE- Z WATKU PAK-U I PARKIETU:

Zarząd ZE PAK zarekomendował wypłatę dywidendy za 2014 rok w wysokości 40,66 mln zł, czyli 0,80 zł na akcję - podała spółka w komunikacie.

Zaproponowana kwota dywidendy stanowi 19,87 proc. zysku netto wypracowanego w 2014 r.
Pozostałą część zarobku w wysokości 163,98 mln zł pójdzie na zasilenie kapitału zapasowego.
W ubiegłym roku PAK wypłacił 0,68 zł dywidendy na akcję, łącznie 34,56 mln zł, choć zarząd spółki nie rekomendował jej wypłaty ze względu na spadek cen energii oraz potrzeby związane z rozwojem spółki.
Polityka dywidendowa PAK zakłada rekomendowanie 30 proc. jednostkowego zysku do 2016 r, W dłuższej perspektywie polityka dywidendowa zakłada podział między akcjonariuszy do 50 proc. skonsolidowanego zysku netto.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pietiap » 25 mar 2015 20:16

mogą sobie uchwalać nawet po 100wie, i tak nic do nas nie trafi
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 25 mar 2015 21:57

TO JESLI CIE TO JAKOS POCIESZY

Zarząd Cyfrowego Polsatu poinformował, że nie będzie rekomendował Walnemu Zgromadzeniu wypłacenie dywidendy z zysku za 2014 rok. W uzasadnieniu tłumaczy, że wskaźnik długu netto do EBITDA przekroczył 2,5x, co zgodnie z polityką dywidendową spółki oznacza niewypłacanie dywidendy. Na koniec 2014 roku wskaźnik ten wyniósł 3x.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Experto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 03 lut 2012 21:57

Postautor: Experto » 25 mar 2015 22:37

TO JESLI CIE TO JAKOS POCIESZY

Zarząd Cyfrowego Polsatu poinformował, że nie będzie rekomendował Walnemu Zgromadzeniu wypłacenie dywidendy z zysku za 2014 rok. W uzasadnieniu tłumaczy, że wskaźnik długu netto do EBITDA przekroczył 2,5x, co zgodnie z polityką dywidendową spółki oznacza niewypłacanie dywidendy. Na koniec 2014 roku wskaźnik ten wyniósł 3x.

no i?
Obrazek
- Co tam słychać?
- Drukujemy akcje, aż papieru zabrakło...
- Drukujcie dwustronnie!

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 26 mar 2015 00:56

TO DO PITERA BYLO

ALE INNE WNIOSKI KAZDY MOZE SAM WYCIAGAC :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

zielone pomidory
Starszy chorąży
Posty: 1526
Rejestracja: 14 mar 2006 21:50

Postautor: zielone pomidory » 27 mar 2015 08:30

parkiet.com.pl ;

Świat

Szef koncernu Apple planuje oddać majątek na cele charytatywne

pap 27-03-2015, ostatnia aktualizacja 27-03-2015 07:36

Szef koncernu Apple Tim Cook planuje przekazać swój szacowany na 785 mln dolarów majątek na cele charytatywne po tym jak sfinansował edukację jednemu z członków rodziny - podał w czwartek dwutygodnik biznesowy "Fortune".

Agencja Reutersa zwraca uwagę, że postawa Cooka pokazuje, że coraz więcej najbogatszych ludzi na świecie poświęca się działalności dobroczynnej. Do tego typu działań nakłania m.in. miliarder i finansista Warren Buffett. Wśród osób pomagających potrzebującym są m.in. współzałożyciel Microsoftu Bill Gates i twórca Facebooka Mark Zuckerberg.
W obszernym artykule na temat prezesa koncernu Apple "Fortune" zwraca uwagę, że Cook jest znany jako osoba ceniąca swoją prywatność i nie udzielająca się często na forum publicznym. W rozmowie z dwutygodnikiem podkreślił, że na początku jego działalność charytatywna polegała na cichym przeznaczaniu środków na niesprecyzowane cele. Jednak teraz pracuje nad "bardziej systematycznym podejściem" do filantropii. Dodał, że nie chce aby jego działalność ograniczała się tylko do wypisywania czeków.
W lutym br. ogłoszono, że Apple jest pierwszą firmą na świecie o wartości ponad 700 miliardów dolarów. Wartość rynkowa firmy wyniosła 10 lutego 710,7 miliarda dolarów.




Znam jednego pana który miał "DOBREGO NOSA" i do dziś zarabia na majątku firmy którą przejął nie zwracając najmniejszej uwagi na innych współwłaścicieli . Po prostu ich nie zauważa . Ten artykuł pokazuje dwie różne drogi życiowe , elementarną uczciwość i empatię . Kiedyś przeczytałem jak powiedział " DWÓCH OBIADÓW I TAK SIĘ NIE ZJE " z perspektywy czasu okazało się że jednak jest inaczej , a podwieczorek można komuś ukraść .

Jot23
Kapitan
Posty: 55926
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 27 mar 2015 10:33

POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 122 gości