11 Bit Studios [11bit] - Ksiega XVI po schodach w górę

wszystko na temat spółek publicznych
szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 11 paź 2015 19:44

Co do techniki chłopcze to preferuję wybicie z konkretnych formacji, bądź z konsolidacji poparte wzrostem obrotów na danym instrumencie.

Na SFK POLKAP ewidentnie mamy do czynienia z wybiciem i rozpoczęciem fazy trendu wzrostowego. Co do fundamentów tej spółki to wszystko dostępne jest w sprawozdaniach finansowych za I kwartał 2015 oraz w sprawozdaniu z I półrocze 2015. To pokazuje siłę i potencjał tej spółki w generowaniu co raz większych przychodów z działalności operacyjnej a co za tym idzie i zysków w każdej postaci. Nie kupuj gdy spada, tylko gdy wybija i rośnie przy większych obrotach.

To na tyle nauki dla ciebie. Choć może jeszcze warto wspomnieć w nawiązaniu do twojej historii, laptopa, pepeszy i alika. SL i TP. Stop loss czyli cięcie straty na określonym poziomie. Gdybyście to stosowali na swoich "perłach portfelowych" jak PBG po 42 zł, EEX po 47 zł czy Sunex po 2 zł bylibyście dzisiaj o wiele bogatsi. Ale widać z nauką wam nie po drodze. Pozdrawiam i życzę wam udanego tygodnia.
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

REKLAMA


agieh
Chorąży sztabowy
Posty: 6143
Rejestracja: 24 sty 2006 01:50

Postautor: agieh » 11 paź 2015 19:44

ja pier.... myslałem ze consigler jesteś normalny ale ty jesteś tak samo pier...dolniety jak szeptucha. *****... na dwóch wątkach takie idiotyzmy ze rzygać sie chce, szeptucha przynajmniej jeszcze ironizuje czesto a ty do siebie wszystko bierzesz jak z tym że nie dojechałeś sie z nim spotkać... teraz żałuje ze już nie jestem moderem bo bym was skasował do piatego pokolenia w tył. zamiast zarabiać bo jest pełno okazji to całe dnie tylko napier... widać że jesteście tacy sami jak goście co grają w gierki ... No Live , No cash, Nobody :lol:
"...zwieść Cię może ciągnący ulicami tłum..."
aequam memento rebus in arduis servare mentem
feci, quod potui, faciant meliora potentes
ignorantia iuris nocet

grubygrubas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 28 lis 2014 21:28

Postautor: grubygrubas » 11 paź 2015 19:48

ja pier.... myslałem ze consigler jesteś normalny ale ty jesteś tak samo pier...dolniety jak szeptucha. *****... na dwóch wątkach takie idiotyzmy ze rzygać sie chce, szeptucha przynajmniej jeszcze ironizuje czesto a ty do siebie wszystko bierzesz jak z tym że nie dojechałeś sie z nim spotkać... teraz żałuje ze już nie jestem moderem bo bym was skasował do piatego pokolenia w tył. zamiast zarabiać bo jest pełno okazji to całe dnie tylko napier... widać że jesteście tacy sami jak goście co grają w gierki ... No Live , No cash, Nobody :lol:
and no women to fuck

grubygrubas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 28 lis 2014 21:28

Postautor: grubygrubas » 12 paź 2015 01:29

Paniczna ucieczka inwestorów z 11Bit nabiera tempa. Kurs niebezpiecznie odbił się od górnego ograniczenia kanału spadkowego, tworząc doji. Oczywiście niestety nie ma już szans na powrót i drugą próbe wybicia z uciążliwych spadków trwających od początku wakacji, ponieważ najważniejsze oscylatory odbiły się Dynamicznie DÓŁ, przecinając linie trendu wzrostowego(na wskaźnikach) z prowadzonego wybicia. Calą sytuacje na walorze potwierdza silnie opadający wskaźnik Akumulacji/ Dystrybucji już od 4 miesięcy. Najgorsze w tym wszytskim jest to, iż spadki są prowadzone "książkowo" z sekwencją coraz niższych dołków i szczytów. Wszystko to prowadzi do tego, iż będziemy mieli w najbliższym czasie nowy, niższy dołek, a spadki z sesji na sesje powinny nabierać tempa, tak jak to miało miejsce we wrześniu, jednak pamiętajmy że każda kolejna fala jest silniejsza, więc spadki te mogą być bardzo dotkliwe dla inwestorów. Mam nadzieje, że obecna sytuacja nie doprowadzi do wyjścia z konsolidacji dołem, bo w dłuższej perspektywie było by to bolesne i uciążliwe dla wszystkich posiadaczy akcji 11Bit.

http://www.attrader.pl/pl/akcje/11bit/a ... aliza,7590

Slawek
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8075
Rejestracja: 20 sty 2010 23:35
Lokalizacja: Polska

Postautor: Slawek » 12 paź 2015 08:02

Przeczytaj grubas co napisałeś, aha i pokaż tą doji, bo ja jakoś jej nie widzę.

P.S.
Książkowo kurs doszedł do wsparcia, od którego kurs powinien się odbić do góry.

Można i tak interpretować wykres.

Obrazek

wodnik_532924
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2081
Rejestracja: 09 wrz 2011 17:48
Lokalizacja: Podhale

Postautor: wodnik_532924 » 12 paź 2015 08:42

ja pier.... myslałem ze consigler jesteś normalny ale ty jesteś tak samo pier...dolniety jak szeptucha. *****... na dwóch wątkach takie idiotyzmy ze rzygać sie chce, szeptucha przynajmniej jeszcze ironizuje czesto a ty do siebie wszystko bierzesz jak z tym że nie dojechałeś sie z nim spotkać... teraz żałuje ze już nie jestem moderem bo bym was skasował do piatego pokolenia w tył. zamiast zarabiać bo jest pełno okazji to całe dnie tylko napier... widać że jesteście tacy sami jak goście co grają w gierki ... No Live , No cash, Nobody :lol:
and no women to fuck
Brawo w końcu ktoś mu napisał prwade tylko czy to dotrze do takiego palanta ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gdy nie wiemy czegoś w ogóle lub wiemy za mało – jesteśmy skłonni do podstawiania uczuć w miejsce rozumu” T. S. Elliot

longinus13
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9419
Rejestracja: 26 lis 2006 19:06

Postautor: longinus13 » 12 paź 2015 09:17

Przeczytaj grubas co napisałeś, aha i pokaż tą doji, bo ja jakoś jej nie widzę.

P.S.
Książkowo kurs doszedł do wsparcia, od którego kurs powinien się odbić do góry.

Można i tak interpretować wykres.

Obrazek
Ja bym na to wsparcie nie liczył ale kto wie?

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2015 09:21

Jakby nie patrzeć, przybyło nam 500 komentarzy. Co stanowi prawie 5% całości.

Moim zdaniem bardzo ładnie podciągną 4 kwartał, oczywiście cena promocyjna. Jednak widzę, że pozwoliło wyjść nam ze strony 8-10 na 4-5 stronę. Jednak w mojej ocenie duży wpływ ma update.

co jest ardzo ciekawe:
Twom
11.06.2015 9072
16.06.2015 9541 467 komentarzy przybyło
30.07.2015 10651
06.10.2015 11467
11.10.2015 11947 480 komentarzy przybyło.

źle wam?

Przyrost komentarzy jest taki jak na wyprzedaży letniej! Przychód 1.3 mln dolarów.

Jednak to jeden z lepszych okresów, ale pozycje na Steam były dużo niższe.

kto pamieta jaki przyrost kopi na szpiegu wtedy widniał?
To wyglada bardzo fajnie....ja bym jeszce poczekal pare dni na steamspy...bo oni mjaja spore opoznienia zliczajace ilosc spzredanychy kopii...na wchile obecna pokazuja ok 747 K spzredanych kopii...pzred promocja bylo to w okolicach 690-700 ...wiec moim zdaniem z racji tego ze spora czesc nie odpala gier moze byc blisko tych 50 K kopii..z tego co obecnie steamspy pokazuje....ilosc graczy i ilosc opinii..byla naprawde spora...wiec licze ze ten wynik bedzie sie poprawial jeszcze troszke...ale i tak nie jest zle...wychodzi na to ze po tych paru dniach promocji do spolki naplynelo co najmniej 900 K...PLN...
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2015 09:44

Paniczna ucieczka inwestorów z 11Bit nabiera tempa. Kurs niebezpiecznie odbił się od górnego ograniczenia kanału spadkowego, tworząc doji. Oczywiście niestety nie ma już szans na powrót i drugą próbe wybicia z uciążliwych spadków trwających od początku wakacji, ponieważ najważniejsze oscylatory odbiły się Dynamicznie DÓŁ, przecinając linie trendu wzrostowego(na wskaźnikach) z prowadzonego wybicia. Calą sytuacje na walorze potwierdza silnie opadający wskaźnik Akumulacji/ Dystrybucji już od 4 miesięcy. Najgorsze w tym wszytskim jest to, iż spadki są prowadzone "książkowo" z sekwencją coraz niższych dołków i szczytów. Wszystko to prowadzi do tego, iż będziemy mieli w najbliższym czasie nowy, niższy dołek, a spadki z sesji na sesje powinny nabierać tempa, tak jak to miało miejsce we wrześniu, jednak pamiętajmy że każda kolejna fala jest silniejsza, więc spadki te mogą być bardzo dotkliwe dla inwestorów. Mam nadzieje, że obecna sytuacja nie doprowadzi do wyjścia z konsolidacji dołem, bo w dłuższej perspektywie było by to bolesne i uciążliwe dla wszystkich posiadaczy akcji 11Bit.

http://www.attrader.pl/pl/akcje/11bit/a ... aliza,7590
najwazniejsze mowisz...

to zobacz mistrzu AT....ktorego sygnaly sie nigdy nie myla..i ktory sam twierdxzie ze wiekszosc portfela..to smieci...ktore powoduja frustracje..bo sam na wlasne zyczenie sie w nie wpier.do.lil...

Dorzuce ci jeszce jednego ***...ktory na podstawie tych najwazniejszych...oscylatorow pokazuje ze jest balonikiem....

Nie mowiac juz o tygodniowkach....i kompilacji innych....oscylatorow...

Obrazek
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2015 10:01

najsmieszniejsze jest to ze ...tymi intencjonalnymi AT..zajmuja sie...zlamasy......grubygrubas..to wogole ma rozdwojenie jazni....i jest klamliwa *** mowiac ze jest za.je.bi.sty...w AT a ma w portfelu..spolki ktore go doprowadzaja do furii....pewnie dzieki swietnej znajomosci AT.....BUAHAHAHAHAHAHAH

ale tam sa jeszce takie ananasy ze SW..jak vladinho....i szutnik....ktorzy do obiektywnych zawodnikow w swoijej literackiej..tworczosci w stosunku do 11 bit...na STOCKWATCHU...nie naleza...jeszce brakuje wypocin...antyteresy...rockqa...i paru innych.... :lol: 8) :lol:
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett

klonas
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3499
Rejestracja: 18 gru 2013 19:22

Postautor: klonas » 12 paź 2015 10:19

Sąsiad kupił posluchał analizy grubego i jego dzieci nie mają już lizaków. Gruby wypakował 11 bit a zapakował Ci games. Obie spolki będą rosły i tyle.

Aby radzić trzeba mieć wiedzę i czuć odpowiedzialność, że można kogoś skrzywdzić. Nie kazdy mysli sam tak jak np ja.

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 12 paź 2015 10:31

Niech mi ktoś wytłumaczy bo ja za glupi na to jestem...przez kilka dni spółka wygenerowało około 1,5 mln zł a kurs się osuwa...kapitalizacja niższa od vivid a cig jedzie w jakimś rajdzie bez mety...

chgw co się tutaj dzieje...

Ziolo
Porucznik
Posty: 28360
Rejestracja: 09 lis 2010 12:26
Lokalizacja: Abudabia

Postautor: Ziolo » 12 paź 2015 10:35

cig narazie musi pokonac ostatnie opory, zeby mowic o rajdzie.
Jak przejdzie, to mozna sie zaladowac.A tak to czekanie bo rownie dorbze mogli podbic, podsypac ( 3x na stooqu pisali ze jest SUPER + espi od szefa ze dokupil + rekomendacja ING :D ) i niedlugo bedzie ze leszcz utopiony.
One Ziolo to rule them all.

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży
Posty: 1895
Rejestracja: 23 wrz 2015 12:43

Postautor: .Laptop"_1653637 » 12 paź 2015 10:38

zobaczta jak jujube pruje musita wisnie wyrzucic hehehe

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 12 paź 2015 10:41


Prawda jest taka, że zrobili Jedna gierke i Ja eksploatuja, a w planach nie ma nic innego, zadnej przyszlosci
Acjonariat jest straszny I beznadziejny, od *** po sfrustrowane ogorki
Zalozyli Spolke w celu wspolngo nabywania Akcji I zamiast je Nabyc, to je sprzedali to SA dopiero jaja

Przestan wiedziec wszystko w rozowych okularach, bo cie gielda srogo ukaze
Prawda jest taka ze nic o spolce nie wiesz...zuplenie jak o AT...

co do gniotów..to LotF CIGa..jest tego najlepszym przykladem....wrzucili do sklepow i zaksiegowali...w pierwszych miesiacach....ladny stzral..a po 1.5 miesiacu..okazalo sie ze magazyny sklepowe sa tak pelne tego chlamu....ze przychody ZE WSZYTKICH PLATFORM...dostarczanych do SKLEPOW....maja mniejsze w 2015 ...niz 11 bit z TWOM...tylko na PC....na steamie... :lol: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2015 10:46 przez alkoita1, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości